Activ Plătitor TVAe‑Factură

ZIMAR SPRINT SRL

CUI: 23644604
CIF: RO23644604
Reg. Com.: J20/621/2008
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 aprilie 2008 · 18 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 14:14

Despre ZIMAR SPRINT SRL

ZIMAR SPRINT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Deva, judetul HUNEDOARA, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ZIMAR SPRINT SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.575.202 RON, in crestere fata de anul precedent (+45.2%). Profitul net inregistrat a fost de 110.143 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 103.236 RON in 2008 la 1.575.202 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.575.202 RON
Venituri totale
1.596.419 RON
Cheltuieli totale
1.446.017 RON
Profit brut
150.402 RON
Profit net
110.143 RON
Marja profit net
6,99%
Active imobilizate
13.667 RON
Active circulante
434.293 RON
Stocuri
39.898 RON
Creanțe
336.922 RON
Casa & conturi bănci
57.473 RON
Capital propriu
349.805 RON

Contact

AdresaRomania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Aleea Streiului nr. 5
Telefon0747285260

Adresă sediu social

Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Aleea Streiului nr. 5
Cod poștal: 330146
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Aleea Streiului nr. 5, 330146
Cod postal
330146
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.04.2008
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.575.202 RON
Rezultat net
110.143 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.575.202 RON 1.084.523 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.596.419 RON 1.088.526 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.446.017 RON 963.899 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 150.402 RON 124.627 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 110.143 RON 114.722 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 13.667 RON 8.500 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 434.293 RON 349.409 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 447.960 RON 357.909 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 39.898 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 336.922 RON 248.745 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 57.473 RON 100.664 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 98.155 RON 118.247 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 349.805 RON 239.662 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active447.960RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

21,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale447.960 RON
Datorii totale98.155 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
24,6 %Profit net / active totale
ROE
31,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,42 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
78,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.575.202 +45,2% față de anul precedent 1.596.419 1.446.017 150.402 +20,7% față de anul precedent 110.143 -4,0% față de anul precedent 0 0
2023 1.084.523 +86,3% față de anul precedent 1.088.526 963.899 124.627 +532,0% față de anul precedent 114.722 +689,2% față de anul precedent 0 0
2022 582.251 +66,9% față de anul precedent 582.254 562.535 19.719 -14,9% față de anul precedent 14.536 -26,4% față de anul precedent 0 0
2021 348.782 -8,9% față de anul precedent 348.783 325.606 23.177 19.759 0 0
2020 382.999 -37,8% față de anul precedent 386.940 412.617 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 25.677 30.847
2019 615.847 -32,1% față de anul precedent 615.849 513.285 102.564 -6,5% față de anul precedent 96.405 -4,2% față de anul precedent 0 0
2018 907.307 -2,7% față de anul precedent 907.308 797.645 109.663 +9,9% față de anul precedent 100.589 +10,7% față de anul precedent 0 0
2017 932.219 -8,0% față de anul precedent 934.220 834.460 99.760 +22,6% față de anul precedent 90.893 +15,3% față de anul precedent 0 0
2016 1.013.291 -12,0% față de anul precedent 1.014.278 932.906 81.372 +89,2% față de anul precedent 78.853 +123,7% față de anul precedent 0 0
2015 1.151.345 +66,0% față de anul precedent 1.151.455 1.108.436 43.019 35.258 Neraportat 0
2014 693.612 +4,7% față de anul precedent 694.643 768.713 0 0 74.070 74.070
2013 662.549 -5,6% față de anul precedent 662.552 733.544 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 70.992 74.150
2012 702.009 +6,7% față de anul precedent 702.011 620.597 81.414 78.978 0 0
2011 657.654 +223,3% față de anul precedent 657.666 726.065 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 68.399 68.399
2010 203.408 +97,0% față de anul precedent 203.409 179.022 24.387 +43,7% față de anul precedent 19.647 +37,8% față de anul precedent 0 0
2008 103.236 103.708 86.741 16.967 14.259 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 13.667 434.293 447.960 39.898 336.922 57.473
2023 8.500 349.409 357.909 0 248.745 100.664
2022 0 211.926 211.926 0 152.166 59.760
2021 0 184.952 184.952 0 172.628 12.324
2020 2.166 182.460 184.626 0 121.024 61.436
2019 5.485 407.103 412.588 98.216 140.650 168.237
2018 9.410 546.468 555.878 101.986 238.808 205.674
2017 13.335 539.760 553.095 81.656 300.311 157.793
2016 3.545 243.215 246.760 92.137 140.065 11.013
2015 10.718 322.983 333.701 113.558 178.783 30.642
2014 0 329.198 329.198 174.270 126.059 28.869
2013 3.417 495.725 499.142 268.945 187.819 38.961
2012 0 511.977 511.977 260.496 230.485 20.996
2011 9.594 397.359 406.953 136.901 236.717 23.741
2010 20.423 107.933 128.356 45.854 51.733 10.346
2008 42.082 29.201 71.283 18.374 2.054 8.773

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 98.155 -17,0% față de anul precedent 349.805 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2023 118.247 +35,9% față de anul precedent 239.662 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 86.986 +16,7% față de anul precedent 124.940 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 74.549 -20,7% față de anul precedent 110.403 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 93.981 -15,5% față de anul precedent 90.645 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 111.236 -68,3% față de anul precedent 301.352 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2018 350.932 -21,8% față de anul precedent 204.946 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 448.738 +92,4% față de anul precedent 104.357 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2016 233.296 -41,5% față de anul precedent 13.464 Neraportat 3
2015 399.090 -7,2% față de anul precedent -65.389 Neraportat 0
2014 429.845 -18,2% față de anul precedent -100.647 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 525.719 +13,2% față de anul precedent -26.577 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 464.405 +5,9% față de anul precedent 47.572 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2011 438.358 +379,8% față de anul precedent -31.405 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2010 91.363 +60,8% față de anul precedent 36.993 Neraportat 1
2008 56.824 14.459 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.575.202 RON. Profit: 110.143 RON

Cifra de afaceri: 1.575.202 RON. Profit: 110.143 RON

Cifra de afaceri
1.575.202 RON +45.24% față de anul precedent
Profit net
110.143 RON -3.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
98.155 RON -16.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.084.523 RON. Profit: 114.722 RON

Cifra de afaceri: 1.084.523 RON. Profit: 114.722 RON

Cifra de afaceri
1.084.523 RON +86.26% față de anul precedent
Profit net
114.722 RON +689.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
118.247 RON +35.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 582.251 RON. Profit: 14.536 RON

Cifra de afaceri: 582.251 RON. Profit: 14.536 RON

Cifra de afaceri
582.251 RON +66.94% față de anul precedent
Profit net
14.536 RON -26.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
86.986 RON +16.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 348.782 RON. Profit: 19.759 RON

Cifra de afaceri: 348.782 RON. Profit: 19.759 RON

Cifra de afaceri
348.782 RON -8.93% față de anul precedent
Profit net
19.759 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
74.549 RON -20.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 382.999 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 382.999 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
382.999 RON -37.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
30.847 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
93.981 RON -15.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 615.847 RON. Profit: 96.405 RON

Cifra de afaceri: 615.847 RON. Profit: 96.405 RON

Cifra de afaceri
615.847 RON -32.12% față de anul precedent
Profit net
96.405 RON -4.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
111.236 RON -68.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 907.307 RON. Profit: 100.589 RON

Cifra de afaceri: 907.307 RON. Profit: 100.589 RON

Cifra de afaceri
907.307 RON -2.67% față de anul precedent
Profit net
100.589 RON +10.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
350.932 RON -21.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 932.219 RON. Profit: 90.893 RON

Cifra de afaceri: 932.219 RON. Profit: 90.893 RON

Cifra de afaceri
932.219 RON -8% față de anul precedent
Profit net
90.893 RON +15.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
448.738 RON +92.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.013.291 RON. Profit: 78.853 RON

Cifra de afaceri: 1.013.291 RON. Profit: 78.853 RON

Cifra de afaceri
1.013.291 RON -11.99% față de anul precedent
Profit net
78.853 RON +123.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
233.296 RON -41.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.151.345 RON. Profit: 35.258 RON

Cifra de afaceri: 1.151.345 RON. Profit: 35.258 RON

Cifra de afaceri
1.151.345 RON +65.99% față de anul precedent
Profit net
35.258 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
399.090 RON -7.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 693.612 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 693.612 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
693.612 RON +4.69% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
74.070 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
429.845 RON -18.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 662.549 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 662.549 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
662.549 RON -5.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
74.150 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
525.719 RON +13.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 702.009 RON. Profit: 78.978 RON

Cifra de afaceri: 702.009 RON. Profit: 78.978 RON

Cifra de afaceri
702.009 RON +6.74% față de anul precedent
Profit net
78.978 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
464.405 RON +5.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 657.654 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 657.654 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
657.654 RON +223.32% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
68.399 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
438.358 RON +379.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 203.408 RON. Profit: 19.647 RON

Cifra de afaceri: 203.408 RON. Profit: 19.647 RON

Cifra de afaceri
203.408 RON +97.03% față de anul precedent
Profit net
19.647 RON +37.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
91.363 RON +60.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 103.236 RON. Profit: 14.259 RON

Cifra de afaceri: 103.236 RON. Profit: 14.259 RON

Cifra de afaceri
103.236 RON
Profit net
14.259 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
56.824 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataZIMAR SPRINT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Mun. Deva (HUNEDOARA)

ZIMAR SPRINT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Mun. Deva (HUNEDOARA)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Hunedoara

AMADAS TRANSTER SRL
CUI: 5354890CAEN: 4941
Activ
HUNEDOARA, Mun. Orăştie1994-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.575.843 RON
Profit
282.750 RON
Angajati
5
HRUBIRAUL TRANSPORT S.R.L.
CUI: 33638413CAEN: 4941
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2014-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.517.759 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
MILESTONE INDUSTRY S.R.L.
CUI: 33336121CAEN: 4941
Activ
HUNEDOARA, Sat Banpotoc Com. Hărău2014-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.578.326 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
DADY SPRINT TRANSCOM SRL
CUI: 28479192CAEN: 4941
Activ
HUNEDOARA, Mun. Orăştie2011-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.675.901 RON
Profit
357.427 RON
Angajati
7
HUB CHIRICA TRANS S.R.L.
CUI: 47312866CAEN: 4941
Activ
HUNEDOARA, Sat Pişchinţi Com. Romos2022-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.409.857 RON
Profit
0 RON
Angajati
5

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Hunedoara

ALI & SEBASTIAN TRANS SRL
CUI: 23755343CAEN: 4941
Activ
HUNEDOARA, Sat Dobra Com. Dobra2008-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
247.249 RON
Profit
16.009 RON
Angajati
1
AUTO IACOB SOLUTION S.R.L.
CUI: 23534938CAEN: 4941
Activ
HUNEDOARA, Orş. Petrila2008-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.110 RON
Profit
7.919 RON
Angajati
0
SADONA EXPRES S.R.L.
CUI: 23774876CAEN: 4941
Activ
HUNEDOARA, Loc. Streisângiorgiu Orş. Călan2008-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.537 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Hunedoara

LACTODAL MIXT SRL
CUI: 23644760CAEN: 0141
Activ
HUNEDOARA, Sat Bârsău Com. Hărău2008-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
282.699 RON
Profit
2.049 RON
Angajati
2
CONSULTING INSTAL SRL
CUI: 23562903CAEN: 7120
Activ
HUNEDOARA, Mun. Orăştie2008-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.650 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
IRIBRAND SRL
CUI: 23723015CAEN: 8121
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara2008-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.421.014 RON
Profit
36.423 RON
Angajati
18
ANDRES SYMBOL SRL
CUI: 23042366CAEN: 4776
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2008-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
239.285 RON
Profit
23.383 RON
Angajati
1
MANITRANS SERV SRL
CUI: 16942802CAEN: 7499
Activ
HUNEDOARA, Mun. Orăştie2004-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
306.826 RON
Profit
46.202 RON
Angajati
3
BRUNO PANELS S.R.L.
CUI: 29778109CAEN: 3100
Activ
HUNEDOARA, Mun. Orăştie2012-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
195.316 RON
Profit
41.523 RON
Angajati
1
ASGEXPRES S.R.L.
CUI: 50039210CAEN: 4941
Activ
HUNEDOARA, Mun. Vulcan2024-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.960 RON
Profit
29.517 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ZIMAR SPRINT SRL?

CUI-ul ZIMAR SPRINT SRL este 23644604.

Unde este sediul ZIMAR SPRINT SRL?

ZIMAR SPRINT SRL are sediul in Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Aleea Streiului nr. 5, Mun. Deva, judetul HUNEDOARA.

Cand a fost infiintata ZIMAR SPRINT SRL?

ZIMAR SPRINT SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ZIMAR SPRINT SRL in 2024?

In 2024, ZIMAR SPRINT SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.575.202 RON.

Cati angajati are ZIMAR SPRINT SRL?

ZIMAR SPRINT SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are ZIMAR SPRINT SRL?

ZIMAR SPRINT SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat ZIMAR SPRINT SRL in 2024?

ZIMAR SPRINT SRL a inregistrat un profit net de 110.143 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.