Activ

PRODALIMENT ARDEALUL S.R.L.

CUI: 23788219
CIF: 23788219
Reg. Com.: J30/622/2008
CAEN: 4639
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 aprilie 2008 · 18 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 03:54

Despre PRODALIMENT ARDEALUL S.R.L.

PRODALIMENT ARDEALUL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Negreşti-Oaş, judetul SATU MARE, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4639), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PRODALIMENT ARDEALUL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
359 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
89 RON
Casa & conturi bănci
270 RON
Capital propriu
-4.941 RON

Contact

AdresaRomania, SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş, Str. 1 Iunie nr. 7, 445200

Adresă sediu social

Romania, SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş, Str. 1 Iunie nr. 7, 445200
Cod poștal: 445200
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş, Str. 1 Iunie nr. 7, 445200
Cod postal
445200
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.04.2008
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Negreşti Oaş
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
9 iulie 2023
Data reactivare
22 august 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 359 RON 359 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 359 RON 359 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 89 RON 89 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 270 RON 270 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 5.300 RON 5.300 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -4.941 RON -4.941 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active359RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1.476,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale359 RON
Datorii totale5.300 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,07 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-1.376,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 0 0 0 0 0
2017 0 0 0 0 0 0 0
2016 0 0 0 0 0 0 0
2015 0 0 0 0 0 Neraportat 0
2014 0 0 0 0 0 0 0
2013 0 0 0 0 0 0 0
2012 0 0 0 0 0 0 0
2011 0 0 387 0 0 387 387
2010 0 0 568 0 0 568 2.218
2009 0 0 96 0 0 96 1.563
2008 0 0 973 0 0 973 973

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 359 359 0 89 270
2023 0 359 359 0 89 270
2022 0 359 359 0 89 270
2021 0 359 359 0 89 270
2020 0 359 359 0 89 270
2019 0 359 359 0 89 270
2018 0 359 359 0 89 270
2017 0 359 359 0 89 270
2016 0 359 359 0 89 270
2015 0 359 359 0 89 270
2014 0 359 359 0 89 270
2013 0 359 359 0 89 270
2012 0 359 359 0 89 270
2011 0 359 359 0 89 270
2010 0 246 246 0 89 157
2009 0 331 331 0 89 242
2008 0 427 427 0 84 343

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 5.300 0,0% față de anul precedent -4.941 Neraportat 0
2023 5.300 0,0% față de anul precedent -4.941 Neraportat 0
2022 5.300 0,0% față de anul precedent -4.941 Neraportat 0
2021 5.300 0,0% față de anul precedent -4.941 Neraportat 0
2020 5.300 0,0% față de anul precedent -4.941 Neraportat 0
2019 5.300 0,0% față de anul precedent -4.941 Neraportat 0
2018 5.300 0,0% față de anul precedent -4.941 Neraportat 0
2017 5.300 0,0% față de anul precedent -4.941 Neraportat 0
2016 5.300 0,0% față de anul precedent -4.941 Neraportat 0
2015 5.300 0,0% față de anul precedent -4.941 Neraportat 0
2014 5.300 0,0% față de anul precedent -4.941 Neraportat 0
2013 5.300 0,0% față de anul precedent -4.941 Neraportat 0
2012 5.300 0,0% față de anul precedent -4.941 Neraportat 0
2011 5.300 +10,4% față de anul precedent -4.941 Neraportat 0
2010 4.800 +80,0% față de anul precedent -4.554 Neraportat 0
2009 2.667 +122,3% față de anul precedent -2.336 Neraportat 0
2008 1.200 -773 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.300 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.300 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.300 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.300 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.300 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.300 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.300 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.300 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.300 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.300 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.300 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.300 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.300 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
387 RON
Angajati
0
Datorii
5.300 RON +10.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.218 RON
Angajati
0
Datorii
4.800 RON +79.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.563 RON
Angajati
0
Datorii
2.667 RON +122.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
973 RON
Angajati
0
Datorii
1.200 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPRODALIMENT ARDEALUL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4639 in Orş. Negreşti-Oaş (SATU MARE)

PRODALIMENT ARDEALUL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4639 in Orş. Negreşti-Oaş (SATU MARE)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4639, Satu Mare

SUNFLOWER TRANSILVANIA SRL
CUI: 17521682CAEN: 4639
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2005-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.698.747 RON
Profit
1.041.320 RON
Angajati
9
DACOS DORU TOTAL SRL
CUI: 26235728CAEN: 4639
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2009-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.095.572 RON
Profit
9.075 RON
Angajati
2
LA RUSTICA SRL
CUI: 17110660CAEN: 4639
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2005-01-13
fara e-Factura
SEVORA COMPANY SRL
CUI: 26351307CAEN: 4639
Activ
SATU MARE, Mun. Carei2009-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.199.504 RON
Profit
4.396 RON
Angajati
7

Alte firme din Satu Mare

SAM REIFEN S.R.L.
CUI: 23788200CAEN: 4520
Activ
SATU MARE, Mun. Carei2008-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.031 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
OBSIDIAN COLLECTION SRL
CUI: 23802836CAEN: 8009
Activ
SATU MARE, Sat Mărtineşti Com. Odoreu2008-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
212.943 RON
Profit
63 RON
Angajati
1
LIFE GROUP SRL
CUI: 23669528CAEN: 3512
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş2008-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.588 RON
Profit
25.960 RON
Angajati
2
STRUCTURE GOGAN SRL
CUI: 23874557CAEN: 4100
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2008-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.069.310 RON
Profit
4.192.345 RON
Angajati
25
LC KAVEM SRL
CUI: 23104272CAEN: 9604
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2008-01-24
fara e-Factura
NONAI SRL
CUI: 24491592CAEN: 4941
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş2008-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
364.497 RON
Profit
57.980 RON
Angajati
0
NILO COMPUTERS SRL
CUI: 30383412CAEN: 9511
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2012-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.434 RON
Profit
34.277 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PRODALIMENT ARDEALUL S.R.L.?

CUI-ul PRODALIMENT ARDEALUL S.R.L. este 23788219.

Unde este sediul PRODALIMENT ARDEALUL S.R.L.?

PRODALIMENT ARDEALUL S.R.L. are sediul in Romania, SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş, Str. 1 Iunie nr. 7, 445200, Orş. Negreşti-Oaş, judetul SATU MARE.

Cand a fost infiintata PRODALIMENT ARDEALUL S.R.L.?

PRODALIMENT ARDEALUL S.R.L. a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PRODALIMENT ARDEALUL S.R.L. in 2024?

In 2024, PRODALIMENT ARDEALUL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are PRODALIMENT ARDEALUL S.R.L.?

PRODALIMENT ARDEALUL S.R.L. are codul CAEN principal 4639 (Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat PRODALIMENT ARDEALUL S.R.L. in 2024?

PRODALIMENT ARDEALUL S.R.L. a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.