Profil de companie · informații din registrele publice
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 04:34
Despre CONACUL CU NUCI SRL
CONACUL CU NUCI SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Joiţa Com. Joiţa, judetul GIURGIU, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, CONACUL CU NUCI SRL a raportat o cifra de afaceri de 241.581 RON, in crestere fata de anul precedent (+21.8%). Profitul net inregistrat a fost de 131.855 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 40.884 RON in 2008 la 241.581 RON in 2024. Datoriile raportate (1.354.220 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 241.581 RON
- Venituri totale
- 483.727 RON
- Cheltuieli totale
- 348.962 RON
- Profit brut
- 134.765 RON
- Profit net
- 131.855 RON
- Marja profit net
- 54,58%
- Active imobilizate
- 509.872 RON
- Active circulante
- 672.937 RON
- Stocuri
- 312.106 RON
- Creanțe
- 326.601 RON
- Casa & conturi bănci
- 34.230 RON
- Capital propriu
- -165.205 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, GIURGIU, Sat Joiţa Com. Joiţa, Cal. Bucureşti nr. 4, 87150
- Cod postal
- 87150
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 12.05.2008
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 februarie 2024)
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 noiembrie 2016
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 31 martie 2017
- Data reactivare
- 26 iulie 2019
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 241.581 RON
- Rezultat net
- 131.855 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 241.581 RON | 198.372 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 483.727 RON | 198.875 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 348.962 RON | 415.973 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 134.765 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 131.855 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 217.098 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 219.532 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 509.872 RON | 515.062 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 672.937 RON | 644.950 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 1.182.809 RON | 1.160.012 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 312.106 RON | 283.670 RON |
| CreanțeSume de încasat | 326.601 RON | 349.360 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 34.230 RON | 11.920 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 1.354.220 RON | 1.432.639 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -165.205 RON | -297.060 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 3 persoane | 3 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 11,1 %Profit net / active totale
- ROE
- -79,8 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,50 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -14,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 241.581 +21,8% față de anul precedent | 483.727 | 348.962 | 134.765 | 131.855 | 0 | 0 |
| 2023 | 198.372 -75,5% față de anul precedent | 198.875 | 415.973 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 217.098 | 219.532 |
| 2022 | 810.340 +148,9% față de anul precedent | 810.340 | 780.441 | 29.899 -46,1% față de anul precedent | 22.373 -57,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 325.564 +4,3% față de anul precedent | 400.564 | 345.102 | 55.462 | 52.207 | 0 | 0 |
| 2020 | 312.194 -26,7% față de anul precedent | 312.194 | 596.344 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 284.150 | 287.262 |
| 2019 | 425.685 | 575.120 | 415.478 | 159.642 | 155.385 | 0 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016 | 0 | 0 | 12.866 | 0 | 0 | 12.866 | 12.866 |
| 2015 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 15.179 | 0 | 0 | Neraportat | 15.179 |
| 2014 | 1.871 -94,1% față de anul precedent | 1.919 | 27.692 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 25.773 | 25.831 |
| 2013 | 31.455 -22,8% față de anul precedent | 31.471 | 30.407 | 1.064 -44,0% față de anul precedent | 120 -82,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 40.760 -43,7% față de anul precedent | 40.760 | 38.860 | 1.900 -86,8% față de anul precedent | 677 -94,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 72.357 +19,6% față de anul precedent | 72.357 | 57.980 | 14.377 -46,5% față de anul precedent | 12.206 -41,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 60.484 +50,8% față de anul precedent | 60.487 | 33.639 | 26.848 | 20.902 | 0 | 0 |
| 2009 | 40.100 -1,9% față de anul precedent | 40.102 | 56.541 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 16.439 | 18.266 |
| 2008 | 40.884 | 40.889 | 31.861 | 9.028 | 8.006 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 509.872 | 672.937 | 1.182.809 | 312.106 | 326.601 | 34.230 |
| 2023 | 515.062 | 644.950 | 1.160.012 | 283.670 | 349.360 | 11.920 |
| 2022 | 523.004 | 708.007 | 1.231.011 | 246.917 | 445.604 | 15.486 |
| 2021 | 446.180 | 543.758 | 989.938 | 254.881 | 279.879 | 8.998 |
| 2020 | 441.988 | 452.318 | 894.306 | 165.242 | 267.644 | 19.432 |
| 2019 | 441.988 | 738.106 | 1.180.094 | 165.242 | 177.956 | 394.908 |
| 2018 | 441.988 | 73.885 | 515.873 | 15.807 | 53.896 | 4.182 |
| 2017 | 441.988 | 73.885 | 515.873 | 15.807 | 53.896 | 4.182 |
| 2016 | 441.988 | 73.919 | 515.907 | 15.807 | 53.896 | 4.216 |
| 2015 | 441.988 | 69.978 | 511.966 | 15.807 | 52.982 | 1.189 |
| 2014 | 441.988 | 69.347 | 511.335 | 15.806 | 52.338 | 1.203 |
| 2013 | 449.884 | 76.750 | 526.634 | 15.807 | 60.037 | 906 |
| 2012 | 457.780 | 49.229 | 507.009 | 14.493 | 33.277 | 1.459 |
| 2011 | 462.799 | 47.896 | 510.695 | 20.194 | 14.778 | 12.924 |
| 2010 | 470.694 | 91.588 | 562.282 | 9.921 | 73.192 | 8.475 |
| 2009 | 478.590 | 54.812 | 533.402 | 5.080 | 41.209 | 8.523 |
| 2008 | 486.591 | 44.138 | 530.729 | 0 | 31.350 | 12.788 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.354.220 -5,5% față de anul precedent | -165.205 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 1.432.639 +11,6% față de anul precedent | -297.060 | Neraportat | 3 -40,0% față de anul precedent |
| 2022 | 1.284.107 +19,9% față de anul precedent | -77.529 | Neraportat | 5 +150,0% față de anul precedent |
| 2021 | 1.070.836 +4,9% față de anul precedent | -99.902 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2020 | 1.021.205 -2,3% față de anul precedent | -152.109 | Neraportat | 3 +200,0% față de anul precedent |
| 2019 | 1.044.941 +94,9% față de anul precedent | 135.153 | Neraportat | 1 |
| 2018 | 536.105 0,0% față de anul precedent | -20.232 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 536.105 -0,0% față de anul precedent | -20.232 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2016 | 536.140 +3,2% față de anul precedent | -20.233 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2015 | 519.332 +3,1% față de anul precedent | -7.366 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2014 | 503.511 +2,1% față de anul precedent | 7.824 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 492.989 +4,1% față de anul precedent | 33.645 | Neraportat | 1 |
| 2012 | 473.484 -0,9% față de anul precedent | 33.525 | Neraportat | 0 |
| 2011 | 477.847 -11,8% față de anul precedent | 32.848 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2010 | 541.640 +1,5% față de anul precedent | 20.642 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2009 | 533.662 +4,1% față de anul precedent | -260 | Neraportat | 3 +200,0% față de anul precedent |
| 2008 | 512.723 | 18.006 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
23 repere. O singură cronologie.
Din 2008 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 241.581 RON. Profit: 131.855 RON
Cifra de afaceri: 241.581 RON. Profit: 131.855 RON
- Cifra de afaceri
- 241.581 RON +21.78% față de anul precedent
- Profit net
- 131.855 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.354.220 RON -5.47% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 198.372 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 198.372 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 198.372 RON -75.52% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 219.532 RON
- Angajati
- 3 -40% față de anul precedent
- Datorii
- 1.432.639 RON +11.57% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 810.340 RON. Profit: 22.373 RON
Cifra de afaceri: 810.340 RON. Profit: 22.373 RON
- Cifra de afaceri
- 810.340 RON +148.9% față de anul precedent
- Profit net
- 22.373 RON -57.15% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 +150% față de anul precedent
- Datorii
- 1.284.107 RON +19.92% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 325.564 RON. Profit: 52.207 RON
Cifra de afaceri: 325.564 RON. Profit: 52.207 RON
- Cifra de afaceri
- 325.564 RON +4.28% față de anul precedent
- Profit net
- 52.207 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 1.070.836 RON +4.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 312.194 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 312.194 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 312.194 RON -26.66% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 287.262 RON
- Angajati
- 3 +200% față de anul precedent
- Datorii
- 1.021.205 RON -2.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 425.685 RON. Profit: 155.385 RON
Cifra de afaceri: 425.685 RON. Profit: 155.385 RON
- Cifra de afaceri
- 425.685 RON
- Profit net
- 155.385 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 1.044.941 RON +94.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2019Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
2018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 536.105 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 536.105 RON -0.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2016 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 12.866 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 536.140 RON +3.24% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2016Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 15.179 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 519.332 RON +3.14% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.871 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.871 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.871 RON -94.05% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 25.831 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 503.511 RON +2.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 31.455 RON. Profit: 120 RON
Cifra de afaceri: 31.455 RON. Profit: 120 RON
- Cifra de afaceri
- 31.455 RON -22.83% față de anul precedent
- Profit net
- 120 RON -82.27% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 492.989 RON +4.12% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 40.760 RON. Profit: 677 RON
Cifra de afaceri: 40.760 RON. Profit: 677 RON
- Cifra de afaceri
- 40.760 RON -43.67% față de anul precedent
- Profit net
- 677 RON -94.45% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 473.484 RON -0.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 72.357 RON. Profit: 12.206 RON
Cifra de afaceri: 72.357 RON. Profit: 12.206 RON
- Cifra de afaceri
- 72.357 RON +19.63% față de anul precedent
- Profit net
- 12.206 RON -41.6% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 477.847 RON -11.78% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 60.484 RON. Profit: 20.902 RON
Cifra de afaceri: 60.484 RON. Profit: 20.902 RON
- Cifra de afaceri
- 60.484 RON +50.83% față de anul precedent
- Profit net
- 20.902 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 541.640 RON +1.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2010Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Giurgiu
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Giurgiu
Alte firme din Giurgiu
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul CONACUL CU NUCI SRL?
CUI-ul CONACUL CU NUCI SRL este 23861042.
Unde este sediul CONACUL CU NUCI SRL?
CONACUL CU NUCI SRL are sediul in Romania, GIURGIU, Sat Joiţa Com. Joiţa, Cal. Bucureşti nr. 4, 87150, Sat Joiţa Com. Joiţa, judetul GIURGIU.
Cand a fost infiintata CONACUL CU NUCI SRL?
CONACUL CU NUCI SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a CONACUL CU NUCI SRL in 2024?
In 2024, CONACUL CU NUCI SRL a raportat o cifra de afaceri de 241.581 RON.
Cati angajati are CONACUL CU NUCI SRL?
CONACUL CU NUCI SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.
Ce activitate are CONACUL CU NUCI SRL?
CONACUL CU NUCI SRL are codul CAEN principal 4120.
Ce profit a inregistrat CONACUL CU NUCI SRL in 2024?
CONACUL CU NUCI SRL a inregistrat un profit net de 131.855 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.