Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 11:31
Despre BABEL CONSULTING S.R.L.
BABEL CONSULTING S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Zimnicea, judetul TELEORMAN, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)" (cod CAEN 7430), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, BABEL CONSULTING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 40.583 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+83.3%). Profitul net inregistrat a fost de 26.655 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 5.528 RON in 2008 la 40.583 RON in 2024. Datoriile raportate (332.122 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 40.583 RON
- Venituri totale
- 43.131 RON
- Cheltuieli totale
- 11.430 RON
- Profit brut
- 31.701 RON
- Profit net
- 26.655 RON
- Marja profit net
- 65,68%
- Active imobilizate
- 2.956 RON
- Active circulante
- 399.877 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 32.711 RON
- Casa & conturi bănci
- 367.166 RON
- Capital propriu
- 70.711 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, TELEORMAN, Orş. Zimnicea, B-dul MIHAI VITEAZU, 145400
- Cod postal
- 145400
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 14.05.2008
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Zimnicea
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 40.583 RON
- Rezultat net
- 26.655 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 40.583 RON | 22.138 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 43.131 RON | 24.889 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 11.430 RON | 11.094 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 31.701 RON | 13.795 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 26.655 RON | 11.588 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 2.956 RON | 7.537 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 399.877 RON | 368.372 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 402.833 RON | 375.909 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 32.711 RON | 34.236 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 367.166 RON | 334.136 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 332.122 RON | 5.766 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 70.711 RON | 370.143 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 6,6 %Profit net / active totale
- ROE
- 37,7 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,20 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 17,6 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 40.583 +83,3% față de anul precedent | 43.131 | 11.430 | 31.701 +129,8% față de anul precedent | 26.655 +130,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 22.138 +18,6% față de anul precedent | 24.889 | 11.094 | 13.795 +9,9% față de anul precedent | 11.588 -2,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 18.673 +4,9% față de anul precedent | 21.002 | 8.452 | 12.550 +0,9% față de anul precedent | 11.920 +0,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 17.808 -41,2% față de anul precedent | 17.864 | 5.423 | 12.441 -22,1% față de anul precedent | 11.907 -21,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 30.261 -52,4% față de anul precedent | 31.281 | 15.308 | 15.973 -45,6% față de anul precedent | 15.075 -45,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 63.504 +177,6% față de anul precedent | 63.567 | 34.190 | 29.377 +190,0% față de anul precedent | 27.471 +190,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 22.876 -2,1% față de anul precedent | 23.025 | 12.896 | 10.129 +10,9% față de anul precedent | 9.442 +12,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 23.375 -46,7% față de anul precedent | 23.656 | 14.521 | 9.135 -71,6% față de anul precedent | 8.426 -72,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 43.827 -30,4% față de anul precedent | 43.905 | 11.760 | 32.145 -20,1% față de anul precedent | 30.828 -19,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 62.968 -52,2% față de anul precedent | 63.346 | 23.106 | 40.240 -56,7% față de anul precedent | 38.342 -56,9% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 131.766 +22,6% față de anul precedent | 132.660 | 39.749 | 92.911 +49,6% față de anul precedent | 88.937 +51,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 107.468 +41,5% față de anul precedent | 110.697 | 48.569 | 62.128 +106,1% față de anul precedent | 58.609 +133,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 75.955 +57,9% față de anul precedent | 78.203 | 48.053 | 30.150 +24,2% față de anul precedent | 25.075 +23,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 48.107 -5,9% față de anul precedent | 49.432 | 25.159 | 24.273 -35,4% față de anul precedent | 20.368 -35,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 51.133 +47,5% față de anul precedent | 51.150 | 13.552 | 37.598 +42,8% față de anul precedent | 31.582 +29,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 34.660 +527,0% față de anul precedent | 34.672 | 8.340 | 26.332 +479,0% față de anul precedent | 24.360 +452,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 5.528 | 5.529 | 981 | 4.548 | 4.410 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.956 | 399.877 | 402.833 | 0 | 32.711 | 367.166 |
| 2023 | 7.537 | 368.372 | 375.909 | 0 | 34.236 | 334.136 |
| 2022 | 1.356 | 395.108 | 396.464 | 0 | 35.201 | 359.907 |
| 2021 | 2.726 | 381.748 | 384.474 | 0 | 34.743 | 347.005 |
| 2020 | 2.756 | 370.655 | 373.411 | 0 | 37.019 | 333.636 |
| 2019 | 10.849 | 363.811 | 374.660 | 0 | 37.788 | 326.023 |
| 2018 | 19.902 | 329.150 | 349.052 | 0 | 39.054 | 290.096 |
| 2017 | 1.356 | 337.967 | 339.323 | 0 | 36.513 | 301.454 |
| 2016 | 1.356 | 328.857 | 330.213 | 0 | 39.298 | 289.559 |
| 2015 | 1.356 | 296.753 | 298.109 | 0 | 39.991 | 256.762 |
| 2014 | 1.356 | 253.959 | 255.315 | 0 | 59.200 | 194.759 |
| 2013 | 1.773 | 166.111 | 167.884 | 0 | 29.860 | 136.251 |
| 2012 | 3.441 | 104.736 | 108.177 | 77 | 19.023 | 85.636 |
| 2011 | 0 | 85.452 | 85.452 | 39 | 18.315 | 67.098 |
| 2010 | 0 | 65.787 | 65.787 | 24 | 28.169 | 37.594 |
| 2009 | 0 | 30.480 | 30.480 | 24 | 14.674 | 15.782 |
| 2008 | 0 | 5.704 | 5.704 | 24 | 3.172 | 2.508 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 332.122 +5.660,0% față de anul precedent | 70.711 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 5.766 +8,8% față de anul precedent | 370.143 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 5.299 +1,3% față de anul precedent | 391.165 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 5.229 -13,9% față de anul precedent | 379.245 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 6.073 -8,1% față de anul precedent | 367.338 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 6.608 -22,0% față de anul precedent | 368.052 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 8.471 +3,5% față de anul precedent | 340.581 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 8.184 +9,1% față de anul precedent | 331.139 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 7.500 +20,5% față de anul precedent | 322.713 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 6.224 +251,0% față de anul precedent | 291.885 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 1.773 -45,9% față de anul precedent | 253.542 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 3.279 +50,3% față de anul precedent | 164.605 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 2.181 -51,9% față de anul precedent | 105.996 | Neraportat | 0 |
| 2011 | 4.531 -13,5% față de anul precedent | 80.921 | Neraportat | 0 |
| 2010 | 5.235 +246,7% față de anul precedent | 60.552 | Neraportat | 0 |
| 2009 | 1.510 +38,0% față de anul precedent | 28.970 | Neraportat | 0 |
| 2008 | 1.094 | 4.610 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
18 repere. O singură cronologie.
Din 2008 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 40.583 RON. Profit: 26.655 RON
Cifra de afaceri: 40.583 RON. Profit: 26.655 RON
- Cifra de afaceri
- 40.583 RON +83.32% față de anul precedent
- Profit net
- 26.655 RON +130.02% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 332.122 RON +5660.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 22.138 RON. Profit: 11.588 RON
Cifra de afaceri: 22.138 RON. Profit: 11.588 RON
- Cifra de afaceri
- 22.138 RON +18.56% față de anul precedent
- Profit net
- 11.588 RON -2.79% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 5.766 RON +8.81% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 18.673 RON. Profit: 11.920 RON
Cifra de afaceri: 18.673 RON. Profit: 11.920 RON
- Cifra de afaceri
- 18.673 RON +4.86% față de anul precedent
- Profit net
- 11.920 RON +0.11% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 5.299 RON +1.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 17.808 RON. Profit: 11.907 RON
Cifra de afaceri: 17.808 RON. Profit: 11.907 RON
- Cifra de afaceri
- 17.808 RON -41.15% față de anul precedent
- Profit net
- 11.907 RON -21.01% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 5.229 RON -13.9% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 30.261 RON. Profit: 15.075 RON
Cifra de afaceri: 30.261 RON. Profit: 15.075 RON
- Cifra de afaceri
- 30.261 RON -52.35% față de anul precedent
- Profit net
- 15.075 RON -45.12% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 6.073 RON -8.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 63.504 RON. Profit: 27.471 RON
Cifra de afaceri: 63.504 RON. Profit: 27.471 RON
- Cifra de afaceri
- 63.504 RON +177.6% față de anul precedent
- Profit net
- 27.471 RON +190.94% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 6.608 RON -21.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 22.876 RON. Profit: 9.442 RON
Cifra de afaceri: 22.876 RON. Profit: 9.442 RON
- Cifra de afaceri
- 22.876 RON -2.13% față de anul precedent
- Profit net
- 9.442 RON +12.06% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 8.471 RON +3.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 23.375 RON. Profit: 8.426 RON
Cifra de afaceri: 23.375 RON. Profit: 8.426 RON
- Cifra de afaceri
- 23.375 RON -46.67% față de anul precedent
- Profit net
- 8.426 RON -72.67% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 8.184 RON +9.12% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 43.827 RON. Profit: 30.828 RON
Cifra de afaceri: 43.827 RON. Profit: 30.828 RON
- Cifra de afaceri
- 43.827 RON -30.4% față de anul precedent
- Profit net
- 30.828 RON -19.6% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 7.500 RON +20.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 62.968 RON. Profit: 38.342 RON
Cifra de afaceri: 62.968 RON. Profit: 38.342 RON
- Cifra de afaceri
- 62.968 RON -52.21% față de anul precedent
- Profit net
- 38.342 RON -56.89% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 6.224 RON +251.04% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 131.766 RON. Profit: 88.937 RON
Cifra de afaceri: 131.766 RON. Profit: 88.937 RON
- Cifra de afaceri
- 131.766 RON +22.61% față de anul precedent
- Profit net
- 88.937 RON +51.75% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.773 RON -45.93% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 107.468 RON. Profit: 58.609 RON
Cifra de afaceri: 107.468 RON. Profit: 58.609 RON
- Cifra de afaceri
- 107.468 RON +41.49% față de anul precedent
- Profit net
- 58.609 RON +133.73% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.279 RON +50.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 75.955 RON. Profit: 25.075 RON
Cifra de afaceri: 75.955 RON. Profit: 25.075 RON
- Cifra de afaceri
- 75.955 RON +57.89% față de anul precedent
- Profit net
- 25.075 RON +23.11% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 2.181 RON -51.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 48.107 RON. Profit: 20.368 RON
Cifra de afaceri: 48.107 RON. Profit: 20.368 RON
- Cifra de afaceri
- 48.107 RON -5.92% față de anul precedent
- Profit net
- 20.368 RON -35.51% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 4.531 RON -13.45% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 51.133 RON. Profit: 31.582 RON
Cifra de afaceri: 51.133 RON. Profit: 31.582 RON
- Cifra de afaceri
- 51.133 RON +47.53% față de anul precedent
- Profit net
- 31.582 RON +29.65% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 5.235 RON +246.69% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 34.660 RON. Profit: 24.360 RON
Cifra de afaceri: 34.660 RON. Profit: 24.360 RON
- Cifra de afaceri
- 34.660 RON +526.99% față de anul precedent
- Profit net
- 24.360 RON +452.38% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.510 RON +38.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 5.528 RON. Profit: 4.410 RON
Cifra de afaceri: 5.528 RON. Profit: 4.410 RON
- Cifra de afaceri
- 5.528 RON
- Profit net
- 4.410 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.094 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBABEL CONSULTING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7430 in Orş. Zimnicea (TELEORMAN)
BABEL CONSULTING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7430 in Orş. Zimnicea (TELEORMAN)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7430, Teleorman
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7430, Teleorman
Alte firme din Teleorman
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul BABEL CONSULTING S.R.L.?
CUI-ul BABEL CONSULTING S.R.L. este 23875242.
Unde este sediul BABEL CONSULTING S.R.L.?
BABEL CONSULTING S.R.L. are sediul in Romania, TELEORMAN, Orş. Zimnicea, B-dul MIHAI VITEAZU, 145400, Orş. Zimnicea, judetul TELEORMAN.
Cand a fost infiintata BABEL CONSULTING S.R.L.?
BABEL CONSULTING S.R.L. a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a BABEL CONSULTING S.R.L. in 2024?
In 2024, BABEL CONSULTING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 40.583 RON.
Ce activitate are BABEL CONSULTING S.R.L.?
BABEL CONSULTING S.R.L. are codul CAEN principal 7430 (Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)).
Ce profit a inregistrat BABEL CONSULTING S.R.L. in 2024?
BABEL CONSULTING S.R.L. a inregistrat un profit net de 26.655 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.