Activ Plătitor TVA

SEBA PRODAGRA S.R.L.

CUI: 23895657
CIF: RO23895657
Reg. Com.: J08/1366/2008
CAEN: 0141
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 mai 2008 · 18 ani
Distribuie:

Creşterea bovinelor de lapte

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 09:08

Despre SEBA PRODAGRA S.R.L.

SEBA PRODAGRA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Mercheaşa Com. Homorod, judetul BRAŞOV, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Creşterea bovinelor de lapte" (cod CAEN 0141), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SEBA PRODAGRA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 536.890 RON, in scadere fata de anul precedent (-14.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
536.890 RON
Venituri totale
608.960 RON
Cheltuieli totale
658.871 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
489.443 RON
Active circulante
290.309 RON
Stocuri
226.817 RON
Creanțe
60.960 RON
Casa & conturi bănci
2.532 RON
Capital propriu
246.740 RON

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Sat Mercheaşa Com. Homorod, 507107
Telefon0762861488

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Sat Mercheaşa Com. Homorod, 507107
Cod poștal: 507107
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Sat Mercheaşa Com. Homorod, 507107
Cod postal
507107
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.05.2008
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Rupea
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
536.890 RON
Rezultat net
-60.289 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 536.890 RON 629.209 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 608.960 RON 673.590 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 658.871 RON 706.248 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 49.911 RON 32.658 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 60.289 RON 38.635 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 489.443 RON 615.396 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 290.309 RON 357.353 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 779.752 RON 972.749 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 226.817 RON 246.526 RON
CreanțeSume de încasat 60.960 RON 98.133 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.532 RON 12.694 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 533.012 RON 665.720 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 246.740 RON 307.029 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active779.752RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

68,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale779.752 RON
Datorii totale533.012 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,54 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
31,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 536.890 -14,7% față de anul precedent 608.960 658.871 0 0 49.911 60.289
2023 629.209 +40,6% față de anul precedent 673.590 706.248 0 0 32.658 38.635
2022 447.456 -32,9% față de anul precedent 487.724 580.045 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 92.321 96.124
2021 666.968 +33,4% față de anul precedent 711.443 475.647 235.796 +0,5% față de anul precedent 229.127 -0,3% față de anul precedent 0 0
2020 499.948 500.468 265.731 234.737 229.737 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 0 0 0 0 0
2017 0 0 0 0 0 0 0
2016 0 0 0 0 0 0 0
2015 0 0 458 0 0 Neraportat 458
2014 0 0 1.013 0 0 1.013 1.013
2013 0 0 819 0 0 819 819
2012 0 0 657 0 0 657 657
2011 0 0 578 0 0 578 578
2010 0 0 1.437 0 0 1.437 3.087
2009 0 0 6.134 0 0 6.134 7.601
2008 0 0 3.084 0 0 3.084 3.084

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 489.443 290.309 779.752 226.817 60.960 2.532
2023 615.396 357.353 972.749 246.526 98.133 12.694
2022 720.559 204.979 925.538 108.140 92.322 4.517
2021 780.957 145.092 926.049 87.549 49.852 7.691
2020 500.202 151.904 652.106 70.475 72.629 8.800
2019 89.211 36.241 125.452 28.258 7.827 156
2018 89.211 36.241 125.452 28.258 7.827 156
2017 89.211 36.241 125.452 28.258 7.827 156
2016 89.211 36.241 125.452 28.258 7.827 156
2015 89.211 36.242 125.453 28.259 7.827 156
2014 89.668 36.242 125.910 28.259 7.827 156
2013 90.126 36.246 126.372 28.258 7.827 161
2012 89.534 36.257 125.791 28.258 7.788 211
2011 130.613 13.700 144.313 2.244 11.294 162
2010 88.470 15.894 104.364 2.244 13.368 282
2009 82.538 16.332 98.870 2.244 13.857 231
2008 410 15.400 15.810 12.250 2.889 261

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 533.012 -19,9% față de anul precedent 246.740 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 665.720 +14,8% față de anul precedent 307.029 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2022 579.874 +19,7% față de anul precedent 345.664 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 484.261 +10,2% față de anul precedent 441.788 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 439.465 +208,3% față de anul precedent 212.641 Neraportat 1
2019 142.548 0,0% față de anul precedent -17.096 Neraportat 0
2018 142.548 0,0% față de anul precedent -17.096 Neraportat 0
2017 142.548 0,0% față de anul precedent -17.096 Neraportat 0
2016 142.548 0,0% față de anul precedent -17.096 Neraportat 0
2015 142.549 0,0% față de anul precedent -17.096 Neraportat 0
2014 142.549 +0,4% față de anul precedent -16.639 Neraportat 0
2013 141.998 +1,0% față de anul precedent -15.626 Neraportat 0
2012 140.597 -11,3% față de anul precedent -14.806 Neraportat 0
2011 158.463 +34,4% față de anul precedent -14.150 Neraportat 0
2010 117.936 +7,9% față de anul precedent -13.572 Neraportat 0
2009 109.355 +485,0% față de anul precedent -10.485 Neraportat 0
2008 18.694 -2.884 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 536.890 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 536.890 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
536.890 RON -14.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
60.289 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
533.012 RON -19.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 629.209 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 629.209 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
629.209 RON +40.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
38.635 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
665.720 RON +14.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 447.456 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 447.456 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
447.456 RON -32.91% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
96.124 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
579.874 RON +19.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 666.968 RON. Profit: 229.127 RON

Cifra de afaceri: 666.968 RON. Profit: 229.127 RON

Cifra de afaceri
666.968 RON +33.41% față de anul precedent
Profit net
229.127 RON -0.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
484.261 RON +10.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 499.948 RON. Profit: 229.737 RON

Cifra de afaceri: 499.948 RON. Profit: 229.737 RON

Cifra de afaceri
499.948 RON
Profit net
229.737 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
439.465 RON +208.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
142.548 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
142.548 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
142.548 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
142.548 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
458 RON
Angajati
0
Datorii
142.549 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.013 RON
Angajati
0
Datorii
142.549 RON +0.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
819 RON
Angajati
0
Datorii
141.998 RON +1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
657 RON
Angajati
0
Datorii
140.597 RON -11.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
578 RON
Angajati
0
Datorii
158.463 RON +34.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.087 RON
Angajati
0
Datorii
117.936 RON +7.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.601 RON
Angajati
0
Datorii
109.355 RON +484.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.084 RON
Angajati
0
Datorii
18.694 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSEBA PRODAGRA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0141 in Sat Mercheaşa Com. Homorod (BRAŞOV)

SEBA PRODAGRA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0141 in Sat Mercheaşa Com. Homorod (BRAŞOV)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0141, Braşov

FERMIOAN SRL
CUI: 17893937CAEN: 0141
Activ
BRAŞOV, Sat Hălchiu Com. Hălchiu2005-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
570.398 RON
Profit
47.620 RON
Angajati
1
RD AGROLACT VISCRI S.R.L.
CUI: 41935040CAEN: 0141
Activ
BRAŞOV, Sat Viscri Com. Buneşti2019-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
446.719 RON
Profit
30.150 RON
Angajati
1
PROMOTECH MANAGEMENT SRL
CUI: 10648477CAEN: 0141
Activ
BRAŞOV, Sat Vlădeni Com. Dumbrăviţa1998-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
781.152 RON
Profit
110.919 RON
Angajati
2
HAGROPLY S.R.L.
CUI: 44098319CAEN: 0141
Activ
BRAŞOV, Sat Mercheaşa Com. Homorod2021-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
396.298 RON
Profit
284.603 RON
Angajati
1
FRYLAPTE MOSNA S.R.L.
CUI: 38065856CAEN: 0141
Activ
BRAŞOV, Sat Hurez Com. Beclean2017-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.715.378 RON
Profit
689.402 RON
Angajati
8
PISCUL MONTAN SRL
CUI: 24352942CAEN: 0141
Activ
BRAŞOV, Sat Viştea de Sus Com. Viştea2008-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.071 RON
Profit
43.394 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0141, Braşov

SARGETIA SRL
CUI: 18678708CAEN: 0141
Activ
BRAŞOV, Orş. Zărneşti2006-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.404.342 RON
Profit
54.185 RON
Angajati
10
AGROLACT M.C. SRL
CUI: 18372732CAEN: 0141
Activ
BRAŞOV, Sat Vlădeni Com. Dumbrăviţa2006-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.317 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FRYLAPTE SRL
CUI: 29943990CAEN: 0141
Activ
BRAŞOV, Sat Hurez Com. Beclean2012-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.850.474 RON
Profit
376.486 RON
Angajati
8

Alte firme din Braşov

LISSIANTUS LOGISTICS SRL
CUI: 23895592CAEN: 4100
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2008-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
602.822 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
HILGER GALABAU SRL
CUI: 23895690CAEN: 8130
Activ
BRAŞOV, Orş. Râşnov2008-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.600 RON
Profit
4.367 RON
Angajati
0
EDIL G & G S.R.L.
CUI: 23877880CAEN: 4120
Activ
BRAŞOV, Mun. Făgăraş2008-05-15
fara e-Factura
NINAS CONT SRL
CUI: 23912855CAEN: 7020
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2008-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.698 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
COOL TEAM S.R.L.
CUI: 23626047CAEN: 7711
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2008-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
567.057 RON
Profit
278.450 RON
Angajati
1
VIMOALES SRL
CUI: 24118411CAEN: 4941
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2008-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.432.734 RON
Profit
0 RON
Angajati
14
AMCO TRADE SOLAR S.R.L.
CUI: 21372600CAEN: 4321
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele2007-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
332.381 RON
Profit
22.486 RON
Angajati
1
EDITURA BRACO S.R.L.
CUI: 39929748CAEN: 5811
Activ
BRAŞOV, Sat Sânpetru Com. Sânpetru2018-09-27
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SEBA PRODAGRA S.R.L.?

CUI-ul SEBA PRODAGRA S.R.L. este 23895657.

Unde este sediul SEBA PRODAGRA S.R.L.?

SEBA PRODAGRA S.R.L. are sediul in Romania, BRAŞOV, Sat Mercheaşa Com. Homorod, 507107, Sat Mercheaşa Com. Homorod, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata SEBA PRODAGRA S.R.L.?

SEBA PRODAGRA S.R.L. a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SEBA PRODAGRA S.R.L. in 2024?

In 2024, SEBA PRODAGRA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 536.890 RON.

Cati angajati are SEBA PRODAGRA S.R.L.?

SEBA PRODAGRA S.R.L. a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are SEBA PRODAGRA S.R.L.?

SEBA PRODAGRA S.R.L. are codul CAEN principal 0141 (Creşterea bovinelor de lapte).

Ce profit a inregistrat SEBA PRODAGRA S.R.L. in 2024?

SEBA PRODAGRA S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 60.289 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.