Activ Plătitor TVA

ADY GHERMAN IMPORT EXPORT S.R.L.

CUI: 239025
CIF: RO239025
Reg. Com.: J12/847/1992
CAEN: 4520
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 noiembrie 1992 · 33 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 09:47

Despre ADY GHERMAN IMPORT EXPORT S.R.L.

ADY GHERMAN IMPORT EXPORT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4520). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ADY GHERMAN IMPORT EXPORT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 708.346 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+1.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 6. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 1.207.026 RON in 2008 la 708.346 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
708.346 RON
Venituri totale
741.547 RON
Cheltuieli totale
769.482 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
865.670 RON
Active circulante
61.857 RON
Stocuri
4.542 RON
Creanțe
49.485 RON
Casa & conturi bănci
7.830 RON
Capital propriu
683.860 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Plopilor nr. 65-67, 400379
Telefon0264428075

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Plopilor nr. 65-67, 400379
Cod poștal: 400379
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Plopilor nr. 65-67, 400379
Cod postal
400379
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.11.1992
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
708.346 RON
Rezultat net
-27.935 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 708.346 RON 699.128 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 741.547 RON 712.945 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 769.482 RON 659.328 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 53.617 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 46.986 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 27.935 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 27.935 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 865.670 RON 866.937 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 61.857 RON 89.005 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 927.527 RON 955.942 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 4.542 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 49.485 RON 67.786 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 7.830 RON 21.219 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 247.876 RON 244.147 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 683.860 RON 711.795 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 6 persoane 6 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active927.527RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

26,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale927.527 RON
Datorii totale247.876 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,25 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
73,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 708.346 +1,3% față de anul precedent 741.547 769.482 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 27.935 27.935
2023 699.128 -0,1% față de anul precedent 712.945 659.328 53.617 +243,3% față de anul precedent 46.986 +441,1% față de anul precedent 0 0
2022 699.611 +8,8% față de anul precedent 707.602 691.983 15.619 8.684 0 0
2021 643.143 +25,6% față de anul precedent 644.314 668.926 0 0 24.612 30.926
2020 511.924 -2,1% față de anul precedent 527.882 574.053 0 0 46.171 51.178
2019 522.732 -21,1% față de anul precedent 527.883 590.674 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 62.791 68.069
2018 662.735 +14,1% față de anul precedent 669.213 610.706 58.507 +9,6% față de anul precedent 51.818 +9,0% față de anul precedent 0 0
2017 581.042 +8,8% față de anul precedent 612.260 558.892 53.368 47.521 0 0
2016 534.286 -9,1% față de anul precedent 538.110 603.620 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 65.510 65.510
2015 587.949 -19,1% față de anul precedent 677.080 667.395 9.685 -54,7% față de anul precedent 9.685 -54,7% față de anul precedent Neraportat 0
2014 726.415 +11,0% față de anul precedent 774.674 753.279 21.395 21.395 0 0
2013 654.269 +10,7% față de anul precedent 656.436 775.378 0 0 118.942 118.942
2012 591.246 -14,0% față de anul precedent 592.833 757.053 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 164.220 164.220
2011 687.599 -16,7% față de anul precedent 695.545 571.786 123.759 +67,5% față de anul precedent 101.528 +64,9% față de anul precedent 0 0
2010 825.823 -42,0% față de anul precedent 847.378 773.507 73.871 -85,9% față de anul precedent 61.578 -86,2% față de anul precedent 0 0
2009 1.424.450 +18,0% față de anul precedent 1.463.054 937.482 525.572 +29,9% față de anul precedent 444.954 +29,8% față de anul precedent 0 0
2008 1.207.026 1.216.044 811.456 404.588 342.841 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 865.670 61.857 927.527 4.542 49.485 7.830
2023 866.937 89.005 955.942 0 67.786 21.219
2022 868.009 77.724 945.733 17 71.679 6.028
2021 873.057 57.912 930.969 662 49.408 7.842
2020 851.326 64.701 916.027 2.257 58.666 3.778
2019 845.520 34.708 880.228 1.600 31.761 1.347
2018 835.838 84.982 920.820 0 54.401 30.581
2017 839.887 72.613 912.500 166 70.565 1.882
2016 850.402 105.080 955.482 3.623 100.714 743
2015 861.328 182.004 1.043.332 6.988 174.281 735
2014 864.047 211.563 1.075.610 9.860 173.359 28.344
2013 842.027 151.898 993.925 5.785 133.167 12.946
2012 856.017 153.322 1.009.339 14.672 121.306 17.344
2011 783.722 344.454 1.128.176 82.186 245.849 16.419
2010 528.306 473.278 1.001.584 0 327.307 145.971
2009 542.966 463.707 1.006.673 0 378.440 85.267
2008 162.025 380.008 542.033 0 273.230 106.778

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 247.876 +1,5% față de anul precedent 683.860 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2023 244.147 -13,1% față de anul precedent 711.795 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2022 280.924 +2,2% față de anul precedent 664.809 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2021 274.844 +20,0% față de anul precedent 656.125 Neraportat 7 -22,2% față de anul precedent
2020 228.976 +61,3% față de anul precedent 687.051 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2019 141.999 +24,0% față de anul precedent 738.229 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2018 114.522 -27,5% față de anul precedent 806.298 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2017 158.020 -36,4% față de anul precedent 754.480 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2016 248.524 -8,3% față de anul precedent 706.958 Neraportat 9 -18,2% față de anul precedent
2015 270.863 -13,4% față de anul precedent 772.469 Neraportat 11 -8,3% față de anul precedent
2014 312.826 +23,9% față de anul precedent 762.784 Neraportat 12 -7,7% față de anul precedent
2013 252.537 +69,5% față de anul precedent 741.388 Neraportat 13 +8,3% față de anul precedent
2012 149.008 +43,8% față de anul precedent 860.331 Neraportat 12 +9,1% față de anul precedent
2011 103.625 +31,9% față de anul precedent 1.024.551 Neraportat 11 -8,3% față de anul precedent
2010 78.561 -45,9% față de anul precedent 923.023 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2009 145.228 +15,7% față de anul precedent 861.445 Neraportat 12 +20,0% față de anul precedent
2008 125.542 416.491 Neraportat 10

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 708.346 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 708.346 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
708.346 RON +1.32% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
27.935 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
247.876 RON +1.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 699.128 RON. Profit: 46.986 RON

Cifra de afaceri: 699.128 RON. Profit: 46.986 RON

Cifra de afaceri
699.128 RON -0.07% față de anul precedent
Profit net
46.986 RON +441.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
244.147 RON -13.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 699.611 RON. Profit: 8.684 RON

Cifra de afaceri: 699.611 RON. Profit: 8.684 RON

Cifra de afaceri
699.611 RON +8.78% față de anul precedent
Profit net
8.684 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
280.924 RON +2.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 643.143 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 643.143 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
643.143 RON +25.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
30.926 RON
Angajati
7 -22.22% față de anul precedent
Datorii
274.844 RON +20.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 511.924 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 511.924 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
511.924 RON -2.07% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
51.178 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
228.976 RON +61.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 522.732 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 522.732 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
522.732 RON -21.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
68.069 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
141.999 RON +23.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 662.735 RON. Profit: 51.818 RON

Cifra de afaceri: 662.735 RON. Profit: 51.818 RON

Cifra de afaceri
662.735 RON +14.06% față de anul precedent
Profit net
51.818 RON +9.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
114.522 RON -27.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 581.042 RON. Profit: 47.521 RON

Cifra de afaceri: 581.042 RON. Profit: 47.521 RON

Cifra de afaceri
581.042 RON +8.75% față de anul precedent
Profit net
47.521 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
158.020 RON -36.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 534.286 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 534.286 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
534.286 RON -9.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
65.510 RON
Angajati
9 -18.18% față de anul precedent
Datorii
248.524 RON -8.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 587.949 RON. Profit: 9.685 RON

Cifra de afaceri: 587.949 RON. Profit: 9.685 RON

Cifra de afaceri
587.949 RON -19.06% față de anul precedent
Profit net
9.685 RON -54.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -8.33% față de anul precedent
Datorii
270.863 RON -13.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 726.415 RON. Profit: 21.395 RON

Cifra de afaceri: 726.415 RON. Profit: 21.395 RON

Cifra de afaceri
726.415 RON +11.03% față de anul precedent
Profit net
21.395 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -7.69% față de anul precedent
Datorii
312.826 RON +23.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 654.269 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 654.269 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
654.269 RON +10.66% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
118.942 RON
Angajati
13 +8.33% față de anul precedent
Datorii
252.537 RON +69.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 591.246 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 591.246 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
591.246 RON -14.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
164.220 RON
Angajati
12 +9.09% față de anul precedent
Datorii
149.008 RON +43.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 687.599 RON. Profit: 101.528 RON

Cifra de afaceri: 687.599 RON. Profit: 101.528 RON

Cifra de afaceri
687.599 RON -16.74% față de anul precedent
Profit net
101.528 RON +64.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -8.33% față de anul precedent
Datorii
103.625 RON +31.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 825.823 RON. Profit: 61.578 RON

Cifra de afaceri: 825.823 RON. Profit: 61.578 RON

Cifra de afaceri
825.823 RON -42.03% față de anul precedent
Profit net
61.578 RON -86.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
78.561 RON -45.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.424.450 RON. Profit: 444.954 RON

Cifra de afaceri: 1.424.450 RON. Profit: 444.954 RON

Cifra de afaceri
1.424.450 RON +18.01% față de anul precedent
Profit net
444.954 RON +29.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +20% față de anul precedent
Datorii
145.228 RON +15.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.207.026 RON. Profit: 342.841 RON

Cifra de afaceri: 1.207.026 RON. Profit: 342.841 RON

Cifra de afaceri
1.207.026 RON
Profit net
342.841 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10
Datorii
125.542 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1992 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataADY GHERMAN IMPORT EXPORT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4520 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

ADY GHERMAN IMPORT EXPORT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4520 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4520, Cluj

BUGET AUTO S.R.L.
CUI: 39289479CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
717.483 RON
Profit
6.164 RON
Angajati
5
ROCHI SERV S.R.L.
CUI: 15106833CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Mun. Dej2002-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
693.825 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
AUTO TYMAD SRL
CUI: 30899597CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2012-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
731.599 RON
Profit
470 RON
Angajati
4
SEBACIU TRUCK AS24 S.R.L.
CUI: 37105235CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Sat Sânpaul Com. Sânpaul2017-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
685.245 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
PASO MOTORS S.R.L.
CUI: 39828794CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2018-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
940.307 RON
Profit
21.252 RON
Angajati
4
ELAMARIS COMIMPEX SRL
CUI: 9156039CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1997-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
577.611 RON
Profit
206.576 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4520, Cluj

ALEX AUTO SERVICE SRL
CUI: 243662CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.694.012 RON
Profit
3.016.052 RON
Angajati
17
SERVICE MAIER SRL
CUI: 226220CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.179 RON
Profit
7.314 RON
Angajati
2
PETRUS PRESTARI SERVICII SRL
CUI: 249100CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
354.064 RON
Profit
6.830 RON
Angajati
4

Alte firme din Cluj

O M E V SERVICE SRL
CUI: 239009CAEN: 9531
Activ
CLUJ, Mun. Gherla1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
1.100 RON
Angajati
0
PRIVAT SERVICE SRL
CUI: 240259CAEN: 9531
Activ
CLUJ, Sat Gilău Com. Gilău1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.184.582 RON
Profit
228.641 RON
Angajati
13
IARA IMPEX SRL
CUI: 229870CAEN: 4662
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1992-11-27
fara e-Factura
CAROENRI SRL
CUI: 21611090CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
127.679 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ADY GHERMAN IMPORT EXPORT S.R.L.?

CUI-ul ADY GHERMAN IMPORT EXPORT S.R.L. este 239025.

Unde este sediul ADY GHERMAN IMPORT EXPORT S.R.L.?

ADY GHERMAN IMPORT EXPORT S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Plopilor nr. 65-67, 400379, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata ADY GHERMAN IMPORT EXPORT S.R.L.?

ADY GHERMAN IMPORT EXPORT S.R.L. a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ADY GHERMAN IMPORT EXPORT S.R.L. in 2024?

In 2024, ADY GHERMAN IMPORT EXPORT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 708.346 RON.

Cati angajati are ADY GHERMAN IMPORT EXPORT S.R.L.?

ADY GHERMAN IMPORT EXPORT S.R.L. a raportat un numar mediu de 6 salariati in 2024.

Ce activitate are ADY GHERMAN IMPORT EXPORT S.R.L.?

ADY GHERMAN IMPORT EXPORT S.R.L. are codul CAEN principal 4520.

Ce profit a inregistrat ADY GHERMAN IMPORT EXPORT S.R.L. in 2024?

ADY GHERMAN IMPORT EXPORT S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 27.935 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.