Activ Plătitor TVAe‑Factură

WIZARD MEDIA ADVERTISING SRL

CUI: 23944253
CIF: RO23944253
Reg. Com.: J2008009100408
CAEN: 7311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 mai 2008 · 18 ani
Distribuie:

Activități ale agențiilor de publicitate

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 13:13

Despre WIZARD MEDIA ADVERTISING SRL

WIZARD MEDIA ADVERTISING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de publicitate" (cod CAEN 7311), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, WIZARD MEDIA ADVERTISING SRL a raportat o cifra de afaceri de 12.253.626 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+129.8%). Profitul net inregistrat a fost de 6.706.955 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 13. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.340.249 RON in 2008 la 12.253.626 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
12.253.626 RON
Venituri totale
12.254.363 RON
Cheltuieli totale
4.487.739 RON
Profit brut
7.766.624 RON
Profit net
6.706.955 RON
Marja profit net
54,73%
Active imobilizate
8.678.347 RON
Active circulante
8.928.864 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
8.822.408 RON
Casa & conturi bănci
106.456 RON
Capital propriu
13.040.585 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Decebal nr. 11, 30963
Telefon0721218050

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Decebal nr. 11, 30963
Cod poștal: 30963
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, B-dul Decebal nr. 11, 30963
Cod postal
30963
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.05.2008
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
12.253.626 RON
Rezultat net
6.706.955 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 12.253.626 RON 5.331.624 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 12.254.363 RON 5.331.722 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 4.487.739 RON 2.759.466 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 7.766.624 RON 2.572.256 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 6.706.955 RON 2.240.577 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 8.678.347 RON 7.233.143 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 8.928.864 RON 4.013.770 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 17.607.211 RON 11.246.913 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 8.822.408 RON 4.007.263 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 106.456 RON 6.507 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.567.593 RON 4.149.494 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 13.040.585 RON 7.027.217 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 13 persoane 13 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active17.607.211RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

25,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale17.607.211 RON
Datorii totale4.567.593 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
38,1 %Profit net / active totale
ROE
51,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,95 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
74,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 12.253.626 +129,8% față de anul precedent 12.254.363 4.487.739 7.766.624 +201,9% față de anul precedent 6.706.955 +199,3% față de anul precedent 0 0
2023 5.331.624 +16,0% față de anul precedent 5.331.722 2.759.466 2.572.256 +39,0% față de anul precedent 2.240.577 +24,1% față de anul precedent 0 0
2022 4.598.077 +5,9% față de anul precedent 4.612.348 2.762.283 1.850.065 +0,2% față de anul precedent 1.804.866 +0,1% față de anul precedent 0 0
2021 4.341.563 +11,3% față de anul precedent 4.345.401 2.499.200 1.846.201 +13,3% față de anul precedent 1.803.616 +13,3% față de anul precedent 0 0
2020 3.901.016 -8,1% față de anul precedent 3.901.878 2.272.923 1.628.955 +89,1% față de anul precedent 1.592.552 +94,4% față de anul precedent 0 0
2019 4.242.768 -8,0% față de anul precedent 4.249.440 3.387.854 861.586 -47,6% față de anul precedent 819.092 -48,7% față de anul precedent 0 0
2018 4.610.028 +15,8% față de anul precedent 4.630.591 2.986.443 1.644.148 +2,4% față de anul precedent 1.597.842 +20,0% față de anul precedent 0 0
2017 3.981.922 -17,4% față de anul precedent 4.102.551 2.497.308 1.605.243 +16,3% față de anul precedent 1.331.575 +16,0% față de anul precedent 0 0
2016 4.822.061 -1,6% față de anul precedent 4.837.862 3.457.234 1.380.628 -7,6% față de anul precedent 1.147.928 -6,8% față de anul precedent 0 0
2015 4.898.580 +21,9% față de anul precedent 4.902.815 3.409.449 1.493.366 +12,3% față de anul precedent 1.232.107 +16,3% față de anul precedent 0 0
2014 4.018.308 +54,2% față de anul precedent 4.040.588 2.711.276 1.329.312 1.059.541 0 0
2013 2.606.410 -10,1% față de anul precedent 3.554.816 3.663.006 0 0 108.190 127.097
2012 2.900.070 +15,1% față de anul precedent 2.948.576 3.060.707 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 112.131 132.357
2011 2.519.631 -34,6% față de anul precedent 2.656.214 2.392.669 263.545 -74,4% față de anul precedent 207.655 -75,2% față de anul precedent 0 0
2010 3.854.100 -13,5% față de anul precedent 3.890.138 2.859.566 1.030.572 -57,3% față de anul precedent 836.899 -58,5% față de anul precedent 0 0
2009 4.456.251 +232,5% față de anul precedent 4.514.596 2.101.504 2.413.092 +360,4% față de anul precedent 2.017.290 +367,2% față de anul precedent 0 0
2008 1.340.249 1.341.867 817.684 524.183 431.783 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 8.678.347 8.928.864 17.607.211 0 8.822.408 106.456
2023 7.233.143 4.013.770 11.246.913 0 4.007.263 6.507
2022 5.474.581 3.353.024 8.827.605 0 3.336.235 16.789
2021 4.757.625 3.174.144 7.931.769 0 3.163.639 10.505
2020 4.895.603 3.344.038 8.239.641 0 3.054.015 290.023
2019 3.082.082 4.373.501 7.455.583 0 4.280.925 92.576
2018 3.138.474 3.869.136 7.007.610 0 3.729.387 139.749
2017 2.308.712 2.569.415 4.878.127 0 2.565.526 3.889
2016 1.357.928 2.695.413 4.053.341 0 2.690.268 5.145
2015 1.856.071 2.040.335 3.896.406 0 2.250.509 -210.174
2014 1.816.270 2.155.808 3.972.078 0 1.614.984 540.824
2013 1.896.102 1.846.148 3.742.250 0 1.518.589 327.559
2012 2.980.896 1.261.692 4.242.588 85.871 1.113.157 62.664
2011 3.194.284 1.586.809 4.781.093 274.399 890.389 422.021
2010 3.536.239 1.079.353 4.615.592 8.977 988.979 81.397
2009 1.983.710 1.395.601 3.379.311 67.550 1.156.028 172.023
2008 338.820 1.069.227 1.408.047 0 899.305 169.922

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 4.567.593 +10,1% față de anul precedent 13.040.585 Neraportat 13 0,0% față de anul precedent
2023 4.149.494 +7,8% față de anul precedent 7.027.217 Neraportat 13 0,0% față de anul precedent
2022 3.847.720 +77,8% față de anul precedent 4.977.944 Neraportat 13 +8,3% față de anul precedent
2021 2.164.716 -23,1% față de anul precedent 5.766.922 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2020 2.816.381 -12,9% față de anul precedent 5.424.558 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2019 3.234.394 +26,7% față de anul precedent 4.223.534 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2018 2.553.848 +47,2% față de anul precedent 4.460.758 Neraportat 12 +9,1% față de anul precedent
2017 1.735.286 +58,8% față de anul precedent 3.146.917 Neraportat 11 -8,3% față de anul precedent
2016 1.092.810 +40,5% față de anul precedent 2.966.815 Neraportat 12 -7,7% față de anul precedent
2015 777.703 +3,6% față de anul precedent 3.113.152 Neraportat 13 +8,3% față de anul precedent
2014 750.429 +6,6% față de anul precedent 3.218.760 Neraportat 12 +20,0% față de anul precedent
2013 703.675 -33,5% față de anul precedent 3.037.059 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2012 1.057.781 -28,7% față de anul precedent 3.197.280 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2011 1.482.946 -9,7% față de anul precedent 3.329.637 Neraportat 10 +11,1% față de anul precedent
2010 1.641.557 +52,9% față de anul precedent 3.121.982 Neraportat 9 -25,0% față de anul precedent
2009 1.073.348 +17,0% față de anul precedent 2.457.566 Neraportat 12 +300,0% față de anul precedent
2008 917.472 431.983 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 12.253.626 RON. Profit: 6.706.955 RON

Cifra de afaceri: 12.253.626 RON. Profit: 6.706.955 RON

Cifra de afaceri
12.253.626 RON +129.83% față de anul precedent
Profit net
6.706.955 RON +199.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 0% față de anul precedent
Datorii
4.567.593 RON +10.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 5.331.624 RON. Profit: 2.240.577 RON

Cifra de afaceri: 5.331.624 RON. Profit: 2.240.577 RON

Cifra de afaceri
5.331.624 RON +15.95% față de anul precedent
Profit net
2.240.577 RON +24.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 0% față de anul precedent
Datorii
4.149.494 RON +7.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 4.598.077 RON. Profit: 1.804.866 RON

Cifra de afaceri: 4.598.077 RON. Profit: 1.804.866 RON

Cifra de afaceri
4.598.077 RON +5.91% față de anul precedent
Profit net
1.804.866 RON +0.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 +8.33% față de anul precedent
Datorii
3.847.720 RON +77.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 4.341.563 RON. Profit: 1.803.616 RON

Cifra de afaceri: 4.341.563 RON. Profit: 1.803.616 RON

Cifra de afaceri
4.341.563 RON +11.29% față de anul precedent
Profit net
1.803.616 RON +13.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
2.164.716 RON -23.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.901.016 RON. Profit: 1.592.552 RON

Cifra de afaceri: 3.901.016 RON. Profit: 1.592.552 RON

Cifra de afaceri
3.901.016 RON -8.05% față de anul precedent
Profit net
1.592.552 RON +94.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
2.816.381 RON -12.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 4.242.768 RON. Profit: 819.092 RON

Cifra de afaceri: 4.242.768 RON. Profit: 819.092 RON

Cifra de afaceri
4.242.768 RON -7.97% față de anul precedent
Profit net
819.092 RON -48.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
3.234.394 RON +26.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 4.610.028 RON. Profit: 1.597.842 RON

Cifra de afaceri: 4.610.028 RON. Profit: 1.597.842 RON

Cifra de afaceri
4.610.028 RON +15.77% față de anul precedent
Profit net
1.597.842 RON +20% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +9.09% față de anul precedent
Datorii
2.553.848 RON +47.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 3.981.922 RON. Profit: 1.331.575 RON

Cifra de afaceri: 3.981.922 RON. Profit: 1.331.575 RON

Cifra de afaceri
3.981.922 RON -17.42% față de anul precedent
Profit net
1.331.575 RON +16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -8.33% față de anul precedent
Datorii
1.735.286 RON +58.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 4.822.061 RON. Profit: 1.147.928 RON

Cifra de afaceri: 4.822.061 RON. Profit: 1.147.928 RON

Cifra de afaceri
4.822.061 RON -1.56% față de anul precedent
Profit net
1.147.928 RON -6.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -7.69% față de anul precedent
Datorii
1.092.810 RON +40.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 4.898.580 RON. Profit: 1.232.107 RON

Cifra de afaceri: 4.898.580 RON. Profit: 1.232.107 RON

Cifra de afaceri
4.898.580 RON +21.91% față de anul precedent
Profit net
1.232.107 RON +16.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 +8.33% față de anul precedent
Datorii
777.703 RON +3.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 4.018.308 RON. Profit: 1.059.541 RON

Cifra de afaceri: 4.018.308 RON. Profit: 1.059.541 RON

Cifra de afaceri
4.018.308 RON +54.17% față de anul precedent
Profit net
1.059.541 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +20% față de anul precedent
Datorii
750.429 RON +6.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 2.606.410 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.606.410 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.606.410 RON -10.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
127.097 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
703.675 RON -33.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 2.900.070 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.900.070 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.900.070 RON +15.1% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
132.357 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
1.057.781 RON -28.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 2.519.631 RON. Profit: 207.655 RON

Cifra de afaceri: 2.519.631 RON. Profit: 207.655 RON

Cifra de afaceri
2.519.631 RON -34.62% față de anul precedent
Profit net
207.655 RON -75.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +11.11% față de anul precedent
Datorii
1.482.946 RON -9.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 3.854.100 RON. Profit: 836.899 RON

Cifra de afaceri: 3.854.100 RON. Profit: 836.899 RON

Cifra de afaceri
3.854.100 RON -13.51% față de anul precedent
Profit net
836.899 RON -58.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -25% față de anul precedent
Datorii
1.641.557 RON +52.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 4.456.251 RON. Profit: 2.017.290 RON

Cifra de afaceri: 4.456.251 RON. Profit: 2.017.290 RON

Cifra de afaceri
4.456.251 RON +232.49% față de anul precedent
Profit net
2.017.290 RON +367.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +300% față de anul precedent
Datorii
1.073.348 RON +16.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.340.249 RON. Profit: 431.783 RON

Cifra de afaceri: 1.340.249 RON. Profit: 431.783 RON

Cifra de afaceri
1.340.249 RON
Profit net
431.783 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
917.472 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataWIZARD MEDIA ADVERTISING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

WIZARD MEDIA ADVERTISING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7311, Municipiul Bucureşti

LOOK OUTDOOR S.R.L.
CUI: 33156872CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.263.923 RON
Profit
2.764.490 RON
Angajati
3
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2008-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.122.985 RON
Profit
394.726 RON
Angajati
33
ATHOS TIPOGRAFIA S.R.L.
CUI: 40217999CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.297.133 RON
Profit
2.117.185 RON
Angajati
6
PRINT DESIGN ADVERTISING SRL
CUI: 17976030CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2005-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.038.051 RON
Profit
2.493.494 RON
Angajati
33
PASTEL AGE SRL
CUI: 18591201CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.522.844 RON
Profit
0 RON
Angajati
29
KEEP LOGISTICS SRL
CUI: 32953110CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.485.112 RON
Profit
926.427 RON
Angajati
20

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7311, Municipiul Bucureşti

JUPITER ARTIS SRL
CUI: 23944245CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2008-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
144.063 RON
Profit
23.629 RON
Angajati
1
SMART MERCHANDISING SRL
CUI: 23961823CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2008-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.574.088 RON
Profit
2.547.628 RON
Angajati
32
VELSATIS MEDIA S.R.L.
CUI: 23936552CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2008-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
305.171 RON
Profit
545 RON
Angajati
0
BLAU CREATIVE S.R.L.
CUI: 23969541CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2008-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.910 RON
Profit
8.569 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

LEGISTECH SRL
CUI: 23944270CAEN: 7430
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2008-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.639 RON
Profit
11.704 RON
Angajati
0
GIF SURVEY SRL
CUI: 23950387CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2008-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.823 RON
Profit
18.551 RON
Angajati
1
DANI-DOR INVEST SRL
CUI: 23903199CAEN: 6810
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2008-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.306 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MEDIA CONT LINE SRL
CUI: 23983392CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2008-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.855 RON
Profit
22.712 RON
Angajati
2
ELLAS TRADING PROF SRL
CUI: 23393448CAEN: 4520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2008-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
339.061 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
DELYAL IMPEX ENERGY S.R.L.
CUI: 24399929CAEN: 8122
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2008-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.656 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
IDEAL DENT SRL
CUI: 18302788CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2006-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.963 RON
Profit
5.306 RON
Angajati
1
CENTRUL MEDICAL ARENA SRL
CUI: 29152635CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2011-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.633.302 RON
Profit
1.044.419 RON
Angajati
7

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul WIZARD MEDIA ADVERTISING SRL?

CUI-ul WIZARD MEDIA ADVERTISING SRL este 23944253.

Unde este sediul WIZARD MEDIA ADVERTISING SRL?

WIZARD MEDIA ADVERTISING SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Decebal nr. 11, 30963, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata WIZARD MEDIA ADVERTISING SRL?

WIZARD MEDIA ADVERTISING SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a WIZARD MEDIA ADVERTISING SRL in 2024?

In 2024, WIZARD MEDIA ADVERTISING SRL a raportat o cifra de afaceri de 12.253.626 RON.

Cati angajati are WIZARD MEDIA ADVERTISING SRL?

WIZARD MEDIA ADVERTISING SRL a raportat un numar mediu de 13 salariati in 2024.

Ce activitate are WIZARD MEDIA ADVERTISING SRL?

WIZARD MEDIA ADVERTISING SRL are codul CAEN principal 7311 (Activități ale agențiilor de publicitate).

Ce profit a inregistrat WIZARD MEDIA ADVERTISING SRL in 2024?

WIZARD MEDIA ADVERTISING SRL a inregistrat un profit net de 6.706.955 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.