Activ

STOICA LUCIAN PERSOANA FIZICA AUTORIZATA

CUI: 23958399
CIF: 23958399
Reg. Com.: F16/508/2008
CAEN: 4773
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 28 mai 2008 · 18 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice

Surse și actualizare

Despre STOICA LUCIAN PERSOANA FIZICA AUTORIZATA

STOICA LUCIAN PERSOANA FIZICA AUTORIZATA este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Craiova, judetul DOLJ, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice" (cod CAEN 4773), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 28.05.2008
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4773, Dolj

CERULEX SRL
CUI: 26915759CAEN: 4773
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2010-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
238.092.735 RON
Profit
20.393.932 RON
Angajati
230
AL SHEFA FARM SRL
CUI: 9285726CAEN: 4773
Activ
DOLJ, Mun. Craiova1997-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.543.446 RON
Profit
6.023.394 RON
Angajati
180
FARMACIA TREI F SRL
CUI: 6662430CAEN: 4773
Activ
DOLJ, Mun. Craiova1994-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.645.988 RON
Profit
960.680 RON
Angajati
50
PHARMA PLUS 2 SRL
CUI: 5862538CAEN: 4773
Activ
DOLJ, Mun. Craiova1994-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.934.642 RON
Profit
93.611 RON
Angajati
19
AN-RA SRL
CUI: 23235200CAEN: 4773
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2008-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.245.709 RON
Profit
1.392.054 RON
Angajati
10
NIDOFARM SRL
CUI: 7872660CAEN: 4773
Activ
DOLJ, Mun. Calafat1995-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.231.046 RON
Profit
2.485.849 RON
Angajati
54
CYNARA SRL
CUI: 3727489CAEN: 4773
Activ
DOLJ, Mun. Craiova1993-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.536.451 RON
Profit
586.469 RON
Angajati
8
AMIFARM SRL
CUI: 4552393CAEN: 4773
Activ
DOLJ, Mun. Craiova1993-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.845.686 RON
Profit
1.052.815 RON
Angajati
21
MDM FARM SRL
CUI: 19215949CAEN: 4773
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2006-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.828.452 RON
Profit
1.431.362 RON
Angajati
13
HELLICONIA SRL
CUI: 11400940CAEN: 4773
Activ
DOLJ, Mun. Craiova1999-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.947.877 RON
Profit
406.158 RON
Angajati
11

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul STOICA LUCIAN PERSOANA FIZICA AUTORIZATA?

CUI-ul STOICA LUCIAN PERSOANA FIZICA AUTORIZATA este 23958399.

Cand a fost infiintata STOICA LUCIAN PERSOANA FIZICA AUTORIZATA?

STOICA LUCIAN PERSOANA FIZICA AUTORIZATA a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Ce activitate are STOICA LUCIAN PERSOANA FIZICA AUTORIZATA?

STOICA LUCIAN PERSOANA FIZICA AUTORIZATA are codul CAEN principal 4773 (Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
22 februarie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
22 martie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.