Activități de investigații și servicii private de protecție
Surse și actualizareDespre URBAN SECURITY SRL
URBAN SECURITY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de investigații și servicii private de protecție" (cod CAEN 8001), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2025, URBAN SECURITY SRL a raportat o cifra de afaceri de 329.468 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-50.6%). Profitul net inregistrat a fost de 103.978 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (385.315 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din august 2022.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 329.468 RON
- Venituri totale
- 329.483 RON
- Cheltuieli totale
- 204.126 RON
- Profit brut
- 125.357 RON
- Profit net
- 103.978 RON
- Marja profit net
- 31,56%
- Active imobilizate
- 148.812 RON
- Active circulante
- 1.941.885 RON
- Stocuri
- 38.922 RON
- Creanțe
- 1.616.667 RON
- Casa & conturi bănci
- 286.296 RON
- Capital propriu
- 1.705.382 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Cal. Moşilor nr. 298
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 08.06.2015
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 august 2022)
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2016
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2025 · RON
- An explorat în grafic
- 2025
- Cifră de afaceri
- 329.468 RON
- Rezultat net
- 103.978 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 329.468 RON | 666.634 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 329.483 RON | 667.394 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 204.126 RON | 273.039 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 125.357 RON | 394.355 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 103.978 RON | 333.852 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 148.812 RON | 156.874 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 1.941.885 RON | 1.957.644 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 2.090.697 RON | 2.114.518 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 38.922 RON | 38.922 RON |
| CreanțeSume de încasat | 1.616.667 RON | 1.629.552 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 286.296 RON | 289.170 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 385.315 RON | 468.125 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 1.705.382 RON | 1.646.393 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2025
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2025
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2025
- ROA
- 5,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 6,1 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 5,04 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 81,6 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 18 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 329.468 -50,6% față de anul precedent | 329.483 | 204.126 | 125.357 -68,2% față de anul precedent | 103.978 -68,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2024 | 666.634 +39,3% față de anul precedent | 667.394 | 273.039 | 394.355 +4,7% față de anul precedent | 333.852 -8,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 478.411 -58,6% față de anul precedent | 478.857 | 102.182 | 376.675 -36,0% față de anul precedent | 364.892 -61,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 1.154.993 -10,3% față de anul precedent | 1.155.019 | 566.123 | 588.896 +42,3% față de anul precedent | 947.383 +136,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 1.287.521 +35,1% față de anul precedent | 1.346.975 | 933.206 | 413.769 +18,6% față de anul precedent | 400.539 +17,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 952.929 +3,2% față de anul precedent | 985.135 | 636.119 | 349.016 +63,3% față de anul precedent | 341.264 +81,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 923.325 -79,8% față de anul precedent | 955.657 | 741.889 | 213.768 -78,7% față de anul precedent | 187.814 -77,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 4.579.207 -1,3% față de anul precedent | 4.607.906 | 3.605.855 | 1.002.051 -26,6% față de anul precedent | 826.214 -27,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 4.639.149 +9,5% față de anul precedent | 4.676.613 | 3.311.542 | 1.365.071 +5,7% față de anul precedent | 1.141.050 +5,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 4.237.956 +60,3% față de anul precedent | 4.237.985 | 2.946.228 | 1.291.757 +4.210,6% față de anul precedent | 1.082.990 +4.817,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 2.643.754 +45,3% față de anul precedent | 2.643.853 | 2.613.886 | 29.967 | 22.022 | 0 | 0 |
| 2014 | 1.819.272 -7,4% față de anul precedent | 1.819.632 | 1.909.156 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 89.524 | 89.524 |
| 2013 | 1.965.291 +60,3% față de anul precedent | 1.969.233 | 1.880.374 | 88.859 | 86.848 | 0 | 0 |
| 2012 | 1.225.736 +36,1% față de anul precedent | 1.225.752 | 1.346.504 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 120.752 | 122.480 |
| 2011 | 900.504 -11,6% față de anul precedent | 900.527 | 740.846 | 159.681 +1.234,8% față de anul precedent | 154.969 +1.402,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 1.019.129 | 1.019.134 | 1.007.171 | 11.963 | 10.313 | 0 | 0 |
| 2009 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.467 |
| 2008 | 0 | 0 | 699 | 0 | 0 | 699 | 699 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 148.812 | 1.941.885 | 2.090.697 | 38.922 | 1.616.667 | 286.296 |
| 2024 | 156.874 | 1.957.644 | 2.114.518 | 38.922 | 1.629.552 | 289.170 |
| 2023 | 158.669 | 1.700.174 | 1.858.843 | 0 | 1.503.325 | 196.849 |
| 2022 | 66.621 | 1.480.539 | 1.547.160 | 0 | 1.145.168 | 335.371 |
| 2021 | 72.325 | 1.620.041 | 1.692.366 | 22.852 | 1.438.660 | 158.529 |
| 2020 | 221.477 | 1.240.947 | 1.462.424 | 0 | 1.023.907 | 217.040 |
| 2019 | 405.214 | 2.509.097 | 2.914.311 | 0 | 1.495.290 | 1.013.807 |
| 2018 | 606.436 | 3.617.892 | 4.224.328 | 0 | 2.123.905 | 1.493.987 |
| 2017 | 360.579 | 3.244.104 | 3.604.683 | 41.731 | 1.787.281 | 1.415.092 |
| 2016 | 415.450 | 1.871.227 | 2.286.677 | 0 | 520.335 | 1.350.892 |
| 2015 | 140.063 | 674.445 | 814.508 | 0 | 438.233 | 236.212 |
| 2014 | 4.000 | 508.598 | 512.598 | 0 | 441.871 | 66.727 |
| 2013 | 4.375 | 656.239 | 660.614 | 6.314 | 631.893 | 18.032 |
| 2012 | 0 | 304.045 | 304.045 | 198.314 | 87.738 | 17.993 |
| 2011 | 0 | 634.621 | 634.621 | 163.642 | 429.025 | 41.954 |
| 2010 | 0 | 1.027.615 | 1.027.615 | 43.610 | 592.877 | 391.128 |
| 2009 | 0 | 540 | 540 | 0 | 18 | 522 |
| 2008 | 0 | 540 | 540 | 0 | 18 | 522 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 385.315 -17,7% față de anul precedent | 1.705.382 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2024 | 468.125 -3,9% față de anul precedent | 1.646.393 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 486.902 -4,5% față de anul precedent | 1.371.941 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 509.771 -57,6% față de anul precedent | 1.037.389 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2021 | 1.201.820 -12,4% față de anul precedent | 490.546 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 1.372.417 +48,9% față de anul precedent | 90.007 | Neraportat | 2 -66,7% față de anul precedent |
| 2019 | 922.016 -38,1% față de anul precedent | 1.780.045 | Neraportat | 6 -92,9% față de anul precedent |
| 2018 | 1.488.537 +40,8% față de anul precedent | 2.523.541 | Neraportat | 84 +13,5% față de anul precedent |
| 2017 | 1.057.363 +18,4% față de anul precedent | 2.335.070 | Neraportat | 74 +7,3% față de anul precedent |
| 2016 | 892.989 +18,5% față de anul precedent | 1.144.088 | Neraportat | 69 +7,8% față de anul precedent |
| 2015 | 753.410 +59,1% față de anul precedent | 61.098 | Neraportat | 64 +137,0% față de anul precedent |
| 2014 | 473.622 +10,1% față de anul precedent | 38.976 | Neraportat | 27 -50,0% față de anul precedent |
| 2013 | 430.060 +168,2% față de anul precedent | 128.500 | Neraportat | 54 +10,2% față de anul precedent |
| 2012 | 160.339 -66,1% față de anul precedent | 41.652 | Neraportat | 49 +58,1% față de anul precedent |
| 2011 | 473.499 -53,6% față de anul precedent | 164.132 | Neraportat | 31 |
| 2010 | 1.020.000 +46.137,5% față de anul precedent | 7.615 | Neraportat | 0 |
| 2009 | 2.206 +198,5% față de anul precedent | -1.666 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2008 | 739 | -199 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2025
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
23 repere. O singură cronologie.
Din 2008 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 28065/2026modificare puteri administrator persoane împuternicite
modificare puteri administrator persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completă2025 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 329.468 RON. Profit: 103.978 RON
Cifra de afaceri: 329.468 RON. Profit: 103.978 RON
- Cifra de afaceri
- 329.468 RON -50.58% față de anul precedent
- Profit net
- 103.978 RON -68.86% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 385.315 RON -17.69% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20252024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 666.634 RON. Profit: 333.852 RON
Cifra de afaceri: 666.634 RON. Profit: 333.852 RON
- Cifra de afaceri
- 666.634 RON +39.34% față de anul precedent
- Profit net
- 333.852 RON -8.51% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 468.125 RON -3.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 478.411 RON. Profit: 364.892 RON
Cifra de afaceri: 478.411 RON. Profit: 364.892 RON
- Cifra de afaceri
- 478.411 RON -58.58% față de anul precedent
- Profit net
- 364.892 RON -61.48% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 486.902 RON -4.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.154.993 RON. Profit: 947.383 RON
Cifra de afaceri: 1.154.993 RON. Profit: 947.383 RON
- Cifra de afaceri
- 1.154.993 RON -10.29% față de anul precedent
- Profit net
- 947.383 RON +136.53% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 509.771 RON -57.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2022Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.287.521 RON. Profit: 400.539 RON
Cifra de afaceri: 1.287.521 RON. Profit: 400.539 RON
- Cifra de afaceri
- 1.287.521 RON +35.11% față de anul precedent
- Profit net
- 400.539 RON +17.37% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.201.820 RON -12.43% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 952.929 RON. Profit: 341.264 RON
Cifra de afaceri: 952.929 RON. Profit: 341.264 RON
- Cifra de afaceri
- 952.929 RON +3.21% față de anul precedent
- Profit net
- 341.264 RON +81.7% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -66.67% față de anul precedent
- Datorii
- 1.372.417 RON +48.85% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 923.325 RON. Profit: 187.814 RON
Cifra de afaceri: 923.325 RON. Profit: 187.814 RON
- Cifra de afaceri
- 923.325 RON -79.84% față de anul precedent
- Profit net
- 187.814 RON -77.27% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 -92.86% față de anul precedent
- Datorii
- 922.016 RON -38.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 4.579.207 RON. Profit: 826.214 RON
Cifra de afaceri: 4.579.207 RON. Profit: 826.214 RON
- Cifra de afaceri
- 4.579.207 RON -1.29% față de anul precedent
- Profit net
- 826.214 RON -27.59% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 84 +13.51% față de anul precedent
- Datorii
- 1.488.537 RON +40.78% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 4.639.149 RON. Profit: 1.141.050 RON
Cifra de afaceri: 4.639.149 RON. Profit: 1.141.050 RON
- Cifra de afaceri
- 4.639.149 RON +9.47% față de anul precedent
- Profit net
- 1.141.050 RON +5.36% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 74 +7.25% față de anul precedent
- Datorii
- 1.057.363 RON +18.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 4.237.956 RON. Profit: 1.082.990 RON
Cifra de afaceri: 4.237.956 RON. Profit: 1.082.990 RON
- Cifra de afaceri
- 4.237.956 RON +60.3% față de anul precedent
- Profit net
- 1.082.990 RON +4817.76% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 69 +7.81% față de anul precedent
- Datorii
- 892.989 RON +18.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2016Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.643.754 RON. Profit: 22.022 RON
Cifra de afaceri: 2.643.754 RON. Profit: 22.022 RON
- Cifra de afaceri
- 2.643.754 RON +45.32% față de anul precedent
- Profit net
- 22.022 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 64 +137.04% față de anul precedent
- Datorii
- 753.410 RON +59.07% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.819.272 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.819.272 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.819.272 RON -7.43% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 89.524 RON
- Angajati
- 27 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 473.622 RON +10.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.965.291 RON. Profit: 86.848 RON
Cifra de afaceri: 1.965.291 RON. Profit: 86.848 RON
- Cifra de afaceri
- 1.965.291 RON +60.34% față de anul precedent
- Profit net
- 86.848 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 54 +10.2% față de anul precedent
- Datorii
- 430.060 RON +168.22% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.225.736 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.225.736 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.225.736 RON +36.12% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 122.480 RON
- Angajati
- 49 +58.06% față de anul precedent
- Datorii
- 160.339 RON -66.14% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 900.504 RON. Profit: 154.969 RON
Cifra de afaceri: 900.504 RON. Profit: 154.969 RON
- Cifra de afaceri
- 900.504 RON -11.64% față de anul precedent
- Profit net
- 154.969 RON +1402.66% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 31
- Datorii
- 473.499 RON -53.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.019.129 RON. Profit: 10.313 RON
Cifra de afaceri: 1.019.129 RON. Profit: 10.313 RON
- Cifra de afaceri
- 1.019.129 RON
- Profit net
- 10.313 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.020.000 RON +46137.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2010Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
27.072026Mentiune · Buletin 28065/2026modificare puteri administrator persoane împuternicite
modificare puteri administrator persoane împuternicite
- Companie
- URBAN SECURITY SRL
- CUI
- 23966910
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 27.07.2026
- Registrul Comerțului
- J2008009377404
- EUID
- ROONRC.J2008009377404
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 2, Calea MOŞILOR, Nr. 298, Bl. 48, Scara 2, Etaj 6, Ap. 54
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 587403
- Data încheierii
- 23.07.2026
- Număr dosar
- 2886496
- Data dosarului
- 21.07.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Mariana Adriana Ungurusan
Subiecte
modificare puteri administrator persoane împuternicite
Documente menționate
- Decizie asociat unic din 25.02.2025
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Proceduri de achiziție
Înregistrare SEAP
- Stare
- Inregistrat
- Tip participant
- Ofertant
- Calitate
- Castigator, Participant
- Înregistrat la
- 23 martie 2012
- Reprezentant legal
- Nica Lorel Mihai
Catalog electronic
| Calitate | Achiziții directe | Cereri de ofertă | Licitații deschise | Licitații restrânse | Licitații electronice | Proceduri simplificate | Total |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Castigator | 141 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Participant | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Identificare și contact SEAP
- ID SEAP
- 88330
- CUI
- 23966910
- Denumire în SEAP
- URBAN SECURITY
- Persoană de contact
- Sandu Flavius
- Adresă
- Strada: Calea Mosilor , nr. 298, Sector: 2, Judet: Bucuresti, Localitate: Bucuresti, Cod postal: 07000
- Localitate
- Bucuresti
- Județ
- Bucuresti
- Cod poștal
- 07000
- Telefon
- +40 7690766807
- Date preluate la
- 28 iulie 2026
Date din SEAP (e‑licitatie.ro) · actualizat 28 iulie 2026
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 8001, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8001, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul URBAN SECURITY SRL?
CUI-ul URBAN SECURITY SRL este 23966910.
Unde este sediul URBAN SECURITY SRL?
URBAN SECURITY SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Cal. Moşilor nr. 298, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata URBAN SECURITY SRL?
URBAN SECURITY SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a URBAN SECURITY SRL in 2025?
In 2025, URBAN SECURITY SRL a raportat o cifra de afaceri de 329.468 RON.
Cati angajati are URBAN SECURITY SRL?
URBAN SECURITY SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2025.
Ce activitate are URBAN SECURITY SRL?
URBAN SECURITY SRL are codul CAEN principal 8001 (Activități de investigații și servicii private de protecție).
Ce profit a inregistrat URBAN SECURITY SRL in 2025?
URBAN SECURITY SRL a inregistrat un profit net de 103.978 RON in 2025.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 18 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 15 august 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 15 septembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.