Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 12:07
Despre HELP MEDICAL SRL
HELP MEDICAL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Bistriţa, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a." (cod CAEN 8699), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, HELP MEDICAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 223.425 RON, in crestere fata de anul precedent (+9.7%). Profitul net inregistrat a fost de 15.200 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 13.472 RON in 2008 la 223.425 RON in 2024.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 223.425 RON
- Venituri totale
- 223.427 RON
- Cheltuieli totale
- 201.658 RON
- Profit brut
- 21.769 RON
- Profit net
- 15.200 RON
- Marja profit net
- 6,80%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 33.460 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 10.218 RON
- Casa & conturi bănci
- 23.242 RON
- Capital propriu
- 15.971 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa, Str. Libertăţii nr. 81B, 420155
- Cod postal
- 420155
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 29.05.2008
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 223.425 RON
- Rezultat net
- 15.200 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 223.425 RON | 203.697 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 223.427 RON | 204.104 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 201.658 RON | 194.190 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 21.769 RON | 9.914 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 15.200 RON | 8.122 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 33.460 RON | 34.517 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 33.460 RON | 34.517 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 10.218 RON | 32.316 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 23.242 RON | 2.201 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 17.489 RON | 20.959 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 15.971 RON | 13.558 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 3 persoane | 3 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 45,4 %Profit net / active totale
- ROE
- 95,2 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,91 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 47,7 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 223.425 +9,7% față de anul precedent | 223.427 | 201.658 | 21.769 +119,6% față de anul precedent | 15.200 +87,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 203.697 +48,5% față de anul precedent | 204.104 | 194.190 | 9.914 +365,2% față de anul precedent | 8.122 +1.544,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 137.150 -9,0% față de anul precedent | 184.776 | 182.645 | 2.131 +47,7% față de anul precedent | 494 +766,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 150.760 -5,6% față de anul precedent | 152.386 | 150.943 | 1.443 -22,3% față de anul precedent | 57 -84,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 159.737 +11,2% față de anul precedent | 161.363 | 159.505 | 1.858 +11,0% față de anul precedent | 375 +118,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 143.693 +36,6% față de anul precedent | 144.925 | 143.251 | 1.674 -45,6% față de anul precedent | 172 -91,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 105.201 +58,9% față de anul precedent | 105.202 | 102.123 | 3.079 +163,4% față de anul precedent | 2.027 +299,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 66.221 -31,6% față de anul precedent | 66.222 | 65.053 | 1.169 -39,7% față de anul precedent | 507 -47,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 96.858 -33,9% față de anul precedent | 96.859 | 94.922 | 1.937 -92,3% față de anul precedent | 967 -95,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 146.580 -20,5% față de anul precedent | 146.581 | 121.361 | 25.220 +92,9% față de anul precedent | 20.823 +175,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2014 | 184.300 -20,9% față de anul precedent | 184.303 | 171.227 | 13.076 -78,6% față de anul precedent | 7.547 -86,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 232.886 +4,5% față de anul precedent | 232.894 | 171.905 | 60.989 -25,0% față de anul precedent | 54.002 -27,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 222.939 +16,2% față de anul precedent | 222.947 | 141.595 | 81.352 -24,7% față de anul precedent | 74.664 -27,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 191.836 +192,3% față de anul precedent | 191.838 | 83.804 | 108.034 +279,8% față de anul precedent | 102.279 +333,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 65.639 +25,0% față de anul precedent | 65.641 | 37.196 | 28.445 +956,3% față de anul precedent | 23.618 +5.195,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 52.516 +289,8% față de anul precedent | 52.622 | 49.929 | 2.693 +484,2% față de anul precedent | 446 +259,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 13.472 | 13.472 | 13.011 | 461 | 124 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 33.460 | 33.460 | 0 | 10.218 | 23.242 |
| 2023 | 0 | 34.517 | 34.517 | 0 | 32.316 | 2.201 |
| 2022 | 5.835 | 11.874 | 17.709 | 0 | 11.755 | 119 |
| 2021 | 29.172 | 14.044 | 43.216 | 0 | 13.850 | 194 |
| 2020 | 53.260 | 18.225 | 71.485 | 0 | 18.176 | 49 |
| 2019 | 77.498 | 7.537 | 85.035 | 0 | 13.985 | -6.448 |
| 2018 | 2.550 | 12.866 | 15.416 | 0 | 12.836 | 30 |
| 2017 | 0 | 3.846 | 3.846 | 0 | 2.338 | 1.508 |
| 2016 | 0 | 8.729 | 8.729 | 0 | 6.309 | 2.420 |
| 2015 | 0 | 29.500 | 29.500 | 0 | 9.454 | 20.046 |
| 2014 | 0 | 17.440 | 17.440 | 0 | 7.882 | 9.558 |
| 2013 | 1.616 | 64.016 | 65.632 | 0 | 16.017 | 47.999 |
| 2012 | 18.225 | 68.798 | 87.023 | 0 | 780 | 68.018 |
| 2011 | 5.923 | 109.696 | 115.619 | 0 | 54 | 109.642 |
| 2010 | 0 | 28.223 | 28.223 | 0 | 537 | 27.686 |
| 2009 | 0 | 5.834 | 5.834 | 1.559 | 0 | 4.275 |
| 2008 | 197 | 7.304 | 7.501 | 205 | 0 | 7.099 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 17.489 -16,6% față de anul precedent | 15.971 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 20.959 +76,6% față de anul precedent | 13.558 | Neraportat | 3 -25,0% față de anul precedent |
| 2022 | 11.868 -67,3% față de anul precedent | 5.435 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 36.244 -42,4% față de anul precedent | 4.941 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 62.945 -16,4% față de anul precedent | 4.884 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 75.310 +575,8% față de anul precedent | 4.444 | Neraportat | 4 +33,3% față de anul precedent |
| 2018 | 11.144 +596,1% față de anul precedent | 4.272 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2017 | 1.601 -77,1% față de anul precedent | 2.245 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2016 | 6.991 -11,6% față de anul precedent | 1.738 | Neraportat | 3 -66,7% față de anul precedent |
| 2015 | 7.906 -13,3% față de anul precedent | 21.594 | Neraportat | 9 -18,2% față de anul precedent |
| 2014 | 9.122 -16,0% față de anul precedent | 8.318 | Neraportat | 11 +10,0% față de anul precedent |
| 2013 | 10.859 -6,3% față de anul precedent | 54.773 | Neraportat | 10 +66,7% față de anul precedent |
| 2012 | 11.588 -7,8% față de anul precedent | 75.435 | Neraportat | 6 +50,0% față de anul precedent |
| 2011 | 12.569 +227,8% față de anul precedent | 103.050 | Neraportat | 4 +100,0% față de anul precedent |
| 2010 | 3.834 -24,3% față de anul precedent | 24.389 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2009 | 5.063 -29,5% față de anul precedent | 771 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 7.177 | 324 | Neraportat | 3 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| TTTATIANA TUŢĂ | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
19 repere. O singură cronologie.
Din 2008 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 13264/2026Depunere cerere de renunţare la soluţionare conform actului Cerere de renunţare la judecată din data: 26.03.2026, Alte menţiuni conform actului Cerere de înregistrare avand numarul 877712 din data: 26.02.2026
Depunere cerere de renunţare la soluţionare conform actului Cerere de renunţare la judecată din data: 26.03.2026, Alte menţiuni conform actului Cerere de înregistrare avand numarul 877712 din data: 26.02.2026
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 223.425 RON. Profit: 15.200 RON
Cifra de afaceri: 223.425 RON. Profit: 15.200 RON
- Cifra de afaceri
- 223.425 RON +9.68% față de anul precedent
- Profit net
- 15.200 RON +87.15% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 17.489 RON -16.56% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 203.697 RON. Profit: 8.122 RON
Cifra de afaceri: 203.697 RON. Profit: 8.122 RON
- Cifra de afaceri
- 203.697 RON +48.52% față de anul precedent
- Profit net
- 8.122 RON +1544.13% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 20.959 RON +76.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 137.150 RON. Profit: 494 RON
Cifra de afaceri: 137.150 RON. Profit: 494 RON
- Cifra de afaceri
- 137.150 RON -9.03% față de anul precedent
- Profit net
- 494 RON +766.67% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 11.868 RON -67.26% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 150.760 RON. Profit: 57 RON
Cifra de afaceri: 150.760 RON. Profit: 57 RON
- Cifra de afaceri
- 150.760 RON -5.62% față de anul precedent
- Profit net
- 57 RON -84.8% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 36.244 RON -42.42% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 159.737 RON. Profit: 375 RON
Cifra de afaceri: 159.737 RON. Profit: 375 RON
- Cifra de afaceri
- 159.737 RON +11.17% față de anul precedent
- Profit net
- 375 RON +118.02% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 62.945 RON -16.42% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 143.693 RON. Profit: 172 RON
Cifra de afaceri: 143.693 RON. Profit: 172 RON
- Cifra de afaceri
- 143.693 RON +36.59% față de anul precedent
- Profit net
- 172 RON -91.51% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 75.310 RON +575.79% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 105.201 RON. Profit: 2.027 RON
Cifra de afaceri: 105.201 RON. Profit: 2.027 RON
- Cifra de afaceri
- 105.201 RON +58.86% față de anul precedent
- Profit net
- 2.027 RON +299.8% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 11.144 RON +596.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 66.221 RON. Profit: 507 RON
Cifra de afaceri: 66.221 RON. Profit: 507 RON
- Cifra de afaceri
- 66.221 RON -31.63% față de anul precedent
- Profit net
- 507 RON -47.57% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 1.601 RON -77.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 96.858 RON. Profit: 967 RON
Cifra de afaceri: 96.858 RON. Profit: 967 RON
- Cifra de afaceri
- 96.858 RON -33.92% față de anul precedent
- Profit net
- 967 RON -95.36% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 -66.67% față de anul precedent
- Datorii
- 6.991 RON -11.57% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 146.580 RON. Profit: 20.823 RON
Cifra de afaceri: 146.580 RON. Profit: 20.823 RON
- Cifra de afaceri
- 146.580 RON -20.47% față de anul precedent
- Profit net
- 20.823 RON +175.91% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9 -18.18% față de anul precedent
- Datorii
- 7.906 RON -13.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 184.300 RON. Profit: 7.547 RON
Cifra de afaceri: 184.300 RON. Profit: 7.547 RON
- Cifra de afaceri
- 184.300 RON -20.86% față de anul precedent
- Profit net
- 7.547 RON -86.02% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 11 +10% față de anul precedent
- Datorii
- 9.122 RON -16% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 232.886 RON. Profit: 54.002 RON
Cifra de afaceri: 232.886 RON. Profit: 54.002 RON
- Cifra de afaceri
- 232.886 RON +4.46% față de anul precedent
- Profit net
- 54.002 RON -27.67% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10 +66.67% față de anul precedent
- Datorii
- 10.859 RON -6.29% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 222.939 RON. Profit: 74.664 RON
Cifra de afaceri: 222.939 RON. Profit: 74.664 RON
- Cifra de afaceri
- 222.939 RON +16.21% față de anul precedent
- Profit net
- 74.664 RON -27% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 11.588 RON -7.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 191.836 RON. Profit: 102.279 RON
Cifra de afaceri: 191.836 RON. Profit: 102.279 RON
- Cifra de afaceri
- 191.836 RON +192.26% față de anul precedent
- Profit net
- 102.279 RON +333.06% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 12.569 RON +227.83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 65.639 RON. Profit: 23.618 RON
Cifra de afaceri: 65.639 RON. Profit: 23.618 RON
- Cifra de afaceri
- 65.639 RON +24.99% față de anul precedent
- Profit net
- 23.618 RON +5195.52% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 3.834 RON -24.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 52.516 RON. Profit: 446 RON
Cifra de afaceri: 52.516 RON. Profit: 446 RON
- Cifra de afaceri
- 52.516 RON +289.82% față de anul precedent
- Profit net
- 446 RON +259.68% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 5.063 RON -29.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 13.472 RON. Profit: 124 RON
Cifra de afaceri: 13.472 RON. Profit: 124 RON
- Cifra de afaceri
- 13.472 RON
- Profit net
- 124 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3
- Datorii
- 7.177 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHELP MEDICAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8699 in Mun. Bistriţa (BISTRIŢA-NĂSĂUD)
HELP MEDICAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8699 in Mun. Bistriţa (BISTRIŢA-NĂSĂUD)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
07.042026Mentiune · Buletin 13264/2026Depunere cerere de renunţare la soluţionare conform actului Cerere de renunţare la judecată din data: 26.03.2026, Alte menţiuni conform actului Cerere de înregistrare avand numarul 877712 din data: 26.02.2026
Depunere cerere de renunţare la soluţionare conform actului Cerere de renunţare la judecată din data: 26.03.2026, Alte menţiuni conform actului Cerere de înregistrare avand numarul 877712 din data: 26.02.2026
- Companie
- HELP MEDICAL SRL
- CUI
- 23967508
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 07.04.2026
- Registrul Comerțului
- J2008000552062
- EUID
- ROONRC.J2008000552062
- Sediu
- Jud. Bistriţa-Năsăud, Municipiul Bistriţa, Str. LIBERTATII, Nr. 81B
- Județ
- Bistriţa-Năsăud
- Număr încheiere
- 279794
- Data încheierii
- 02.04.2026
- Număr dosar
- 877712
- Data dosarului
- 26.02.2026
- Tribunal
- Bistrita
- Registrator
- Ana Daniela Pîrvu
Subiecte
Depunere cerere de renunţare la soluţionare conform actului Cerere de renunţare la judecată din data: 26.03.2026, Alte menţiuni conform actului Cerere de înregistrare avand numarul 877712 din data: 26.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 13264/2026 (PDF)Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 8699, Bistriţa-Năsăud
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8699, Bistriţa-Năsăud
Alte firme din Bistriţa-Năsăud
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul HELP MEDICAL SRL?
CUI-ul HELP MEDICAL SRL este 23967508.
Unde este sediul HELP MEDICAL SRL?
HELP MEDICAL SRL are sediul in Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa, Str. Libertăţii nr. 81B, 420155, Mun. Bistriţa, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD.
Cand a fost infiintata HELP MEDICAL SRL?
HELP MEDICAL SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a HELP MEDICAL SRL in 2024?
In 2024, HELP MEDICAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 223.425 RON.
Cati angajati are HELP MEDICAL SRL?
HELP MEDICAL SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.
Ce activitate are HELP MEDICAL SRL?
HELP MEDICAL SRL are codul CAEN principal 8699 (Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.).
Ce profit a inregistrat HELP MEDICAL SRL in 2024?
HELP MEDICAL SRL a inregistrat un profit net de 15.200 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.