Activ

SLD CONSULTING SRL

CUI: 24001631
CIF: 24001631
Reg. Com.: J2008002473123
CAEN: 6920
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 iunie 2008 · 18 ani
Distribuie:

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 11:14

Despre SLD CONSULTING SRL

SLD CONSULTING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Dej, judetul CLUJ, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal" (cod CAEN 6920), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SLD CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 297.690 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-0.2%). Profitul net inregistrat a fost de 120.491 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 18.106 RON in 2008 la 297.690 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
297.690 RON
Venituri totale
297.690 RON
Cheltuieli totale
174.281 RON
Profit brut
123.409 RON
Profit net
120.491 RON
Marja profit net
40,48%
Active imobilizate
64.671 RON
Active circulante
138.892 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
130.749 RON
Casa & conturi bănci
8.143 RON
Capital propriu
120.731 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Dej, Str. NICOLAE IORGA nr. 17, 405200
Telefon0742518537

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Dej, Str. NICOLAE IORGA nr. 17, 405200
Cod poștal: 405200
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Dej, Str. Nicolae Iorga nr. 17, 405200
Cod postal
405200
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.06.2008
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Dej
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
297.690 RON
Rezultat net
120.491 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 297.690 RON 298.180 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 297.690 RON 298.180 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 174.281 RON 175.028 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 123.409 RON 123.152 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 120.491 RON 120.813 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 64.671 RON 23.146 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 138.892 RON 123.603 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 203.563 RON 146.749 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 130.749 RON 114.170 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.143 RON 9.433 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 82.832 RON 25.696 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 120.731 RON 121.053 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active203.563RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

40,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale203.563 RON
Datorii totale82.832 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
59,2 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,68 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
59,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 297.690 -0,2% față de anul precedent 297.690 174.281 123.409 +0,2% față de anul precedent 120.491 -0,3% față de anul precedent 0 0
2023 298.180 +1,3% față de anul precedent 298.180 175.028 123.152 -43,7% față de anul precedent 120.813 -44,2% față de anul precedent 0 0
2022 294.290 +12,2% față de anul precedent 299.313 80.515 218.798 +46,2% față de anul precedent 216.460 +46,6% față de anul precedent 0 0
2021 262.350 +8,5% față de anul precedent 262.351 112.677 149.674 +8,7% față de anul precedent 147.625 +8,6% față de anul precedent 0 0
2020 241.720 +7,1% față de anul precedent 241.720 104.040 137.680 +125,3% față de anul precedent 135.900 +129,6% față de anul precedent 0 0
2019 225.612 +30,2% față de anul precedent 225.612 164.510 61.102 +33,0% față de anul precedent 59.188 +33,9% față de anul precedent 0 0
2018 173.314 +8,0% față de anul precedent 173.315 127.380 45.935 -16,1% față de anul precedent 44.202 -16,8% față de anul precedent 0 0
2017 160.420 +63,4% față de anul precedent 165.465 110.712 54.753 +1.487,0% față de anul precedent 53.098 +3.120,0% față de anul precedent 0 0
2016 98.198 -49,6% față de anul precedent 98.241 94.791 3.450 -98,0% față de anul precedent 1.649 -98,9% față de anul precedent 0 0
2015 194.854 +29,2% față de anul precedent 194.964 24.592 170.372 +154,3% față de anul precedent 143.549 +153,4% față de anul precedent Neraportat 0
2014 150.799 +10,6% față de anul precedent 151.125 84.123 67.002 +311,2% față de anul precedent 56.660 +314,0% față de anul precedent 0 0
2013 136.330 +16,5% față de anul precedent 137.032 120.738 16.294 +101,6% față de anul precedent 13.687 +101,6% față de anul precedent 0 0
2012 117.074 +96,7% față de anul precedent 117.976 109.894 8.082 -34,6% față de anul precedent 6.789 -34,7% față de anul precedent 0 0
2011 59.526 +10,8% față de anul precedent 59.954 47.591 12.363 +14.795,2% față de anul precedent 10.388 0 0
2010 53.718 -24,3% față de anul precedent 55.301 55.218 83 -99,1% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 3.155
2009 70.968 +292,0% față de anul precedent 77.276 68.282 8.994 +2.576,8% față de anul precedent 7.527 +2.541,1% față de anul precedent 0 0
2008 18.106 18.107 17.771 336 285 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 64.671 138.892 203.563 0 130.749 8.143
2023 23.146 123.603 146.749 0 114.170 9.433
2022 13.692 244.767 258.459 0 212.205 32.562
2021 26.598 286.217 312.815 0 16.200 270.017
2020 46.352 244.340 290.692 0 13.464 230.876
2019 8.797 130.476 139.273 0 4.750 125.726
2018 27.078 83.500 110.578 0 4.250 79.250
2017 55.219 37.137 92.356 0 3.450 33.687
2016 82.585 16.499 99.084 0 5.956 10.543
2015 110.583 108.437 219.020 0 19.917 88.520
2014 6.033 137.464 143.497 0 16.380 121.084
2013 7.521 73.598 81.119 0 11.284 62.314
2012 9.010 36.902 45.912 0 1.400 35.502
2011 10.499 16.221 26.720 0 800 15.421
2010 20.639 26.188 46.827 0 13.520 12.668
2009 22.491 38.745 61.236 0 11.203 27.542
2008 16.725 18.506 35.231 1.000 7.606 9.900

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 82.832 +222,4% față de anul precedent 120.731 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 25.696 -38,5% față de anul precedent 121.053 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 41.759 -72,7% față de anul precedent 216.700 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 152.913 +222,5% față de anul precedent 159.902 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 47.414 +587,7% față de anul precedent 243.278 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2019 6.895 -70,5% față de anul precedent 132.378 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 23.389 -37,4% față de anul precedent 87.189 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 37.369 -62,2% față de anul precedent 54.987 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2016 98.746 +42,2% față de anul precedent 1.889 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2015 69.460 +35,9% față de anul precedent 150.931 Neraportat 1
2014 51.115 +12,6% față de anul precedent 92.382 Neraportat 0
2013 45.398 +90,1% față de anul precedent 35.721 Neraportat 0
2012 23.878 +108,1% față de anul precedent 22.034 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2011 11.475 -72,7% față de anul precedent 15.245 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 41.970 -21,1% față de anul precedent 4.857 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 53.224 +53,2% față de anul precedent 8.012 Neraportat 1
2008 34.746 485 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare5 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 297.690 RON. Profit: 120.491 RON

Cifra de afaceri: 297.690 RON. Profit: 120.491 RON

Cifra de afaceri
297.690 RON -0.16% față de anul precedent
Profit net
120.491 RON -0.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
82.832 RON +222.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 298.180 RON. Profit: 120.813 RON

Cifra de afaceri: 298.180 RON. Profit: 120.813 RON

Cifra de afaceri
298.180 RON +1.32% față de anul precedent
Profit net
120.813 RON -44.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
25.696 RON -38.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 294.290 RON. Profit: 216.460 RON

Cifra de afaceri: 294.290 RON. Profit: 216.460 RON

Cifra de afaceri
294.290 RON +12.17% față de anul precedent
Profit net
216.460 RON +46.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
41.759 RON -72.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 262.350 RON. Profit: 147.625 RON

Cifra de afaceri: 262.350 RON. Profit: 147.625 RON

Cifra de afaceri
262.350 RON +8.53% față de anul precedent
Profit net
147.625 RON +8.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
152.913 RON +222.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 241.720 RON. Profit: 135.900 RON

Cifra de afaceri: 241.720 RON. Profit: 135.900 RON

Cifra de afaceri
241.720 RON +7.14% față de anul precedent
Profit net
135.900 RON +129.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
47.414 RON +587.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 225.612 RON. Profit: 59.188 RON

Cifra de afaceri: 225.612 RON. Profit: 59.188 RON

Cifra de afaceri
225.612 RON +30.18% față de anul precedent
Profit net
59.188 RON +33.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
6.895 RON -70.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 173.314 RON. Profit: 44.202 RON

Cifra de afaceri: 173.314 RON. Profit: 44.202 RON

Cifra de afaceri
173.314 RON +8.04% față de anul precedent
Profit net
44.202 RON -16.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
23.389 RON -37.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 160.420 RON. Profit: 53.098 RON

Cifra de afaceri: 160.420 RON. Profit: 53.098 RON

Cifra de afaceri
160.420 RON +63.36% față de anul precedent
Profit net
53.098 RON +3120.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
37.369 RON -62.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 98.198 RON. Profit: 1.649 RON

Cifra de afaceri: 98.198 RON. Profit: 1.649 RON

Cifra de afaceri
98.198 RON -49.6% față de anul precedent
Profit net
1.649 RON -98.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
98.746 RON +42.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 194.854 RON. Profit: 143.549 RON

Cifra de afaceri: 194.854 RON. Profit: 143.549 RON

Cifra de afaceri
194.854 RON +29.21% față de anul precedent
Profit net
143.549 RON +153.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
69.460 RON +35.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 150.799 RON. Profit: 56.660 RON

Cifra de afaceri: 150.799 RON. Profit: 56.660 RON

Cifra de afaceri
150.799 RON +10.61% față de anul precedent
Profit net
56.660 RON +313.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
51.115 RON +12.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 136.330 RON. Profit: 13.687 RON

Cifra de afaceri: 136.330 RON. Profit: 13.687 RON

Cifra de afaceri
136.330 RON +16.45% față de anul precedent
Profit net
13.687 RON +101.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
45.398 RON +90.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 117.074 RON. Profit: 6.789 RON

Cifra de afaceri: 117.074 RON. Profit: 6.789 RON

Cifra de afaceri
117.074 RON +96.68% față de anul precedent
Profit net
6.789 RON -34.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
23.878 RON +108.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 59.526 RON. Profit: 10.388 RON

Cifra de afaceri: 59.526 RON. Profit: 10.388 RON

Cifra de afaceri
59.526 RON +10.81% față de anul precedent
Profit net
10.388 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
11.475 RON -72.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 53.718 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 53.718 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
53.718 RON -24.31% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.155 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
41.970 RON -21.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 70.968 RON. Profit: 7.527 RON

Cifra de afaceri: 70.968 RON. Profit: 7.527 RON

Cifra de afaceri
70.968 RON +291.96% față de anul precedent
Profit net
7.527 RON +2541.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
53.224 RON +53.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 18.106 RON. Profit: 285 RON

Cifra de afaceri: 18.106 RON. Profit: 285 RON

Cifra de afaceri
18.106 RON
Profit net
285 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
34.746 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSLD CONSULTING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Mun. Dej (CLUJ)

SLD CONSULTING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Mun. Dej (CLUJ)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6920, Cluj

MASTER SERV SRL
CUI: 24439454CAEN: 6920
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.794 RON
Profit
250.006 RON
Angajati
1
CONTA VO & MC SRL
CUI: 29388343CAEN: 6920
Activ
CLUJ, Mun. Dej2011-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.680 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
CONTUS CONSULTING S.R.L.
CUI: 18887836CAEN: 6920
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2006-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.820 RON
Profit
10.278 RON
Angajati
5
RUS CONTA CONSULT SRL
CUI: 36463430CAEN: 6920
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.537 RON
Profit
242.082 RON
Angajati
1
MAIOR & MAIOR SRL
CUI: 23484694CAEN: 6920
Activ
CLUJ, Mun. Turda2008-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.350 RON
Profit
81.826 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6920, Cluj

SAV CONSULT SRL
CUI: 24001542CAEN: 6920
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.178 RON
Profit
2.958 RON
Angajati
1
CSB AUDIT SRL
CUI: 23752932CAEN: 6920
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.412.681 RON
Profit
43.528 RON
Angajati
10
AM SOLUTION SRL
CUI: 24273270CAEN: 6920
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
278.578 RON
Profit
108.271 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

BRIAPOM S.R.L.
CUI: 24001623CAEN: 0125
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-06-05
fara e-Factura
ORTOMED IMPORT SRL
CUI: 24005420CAEN: 4646
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.305.059 RON
Profit
401.288 RON
Angajati
1
G D A L COMPANY S.R.L.
CUI: 24001470CAEN: 4633
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
1.252 RON
Angajati
0
MOTO MUS DESIGN SRL
CUI: 24013350CAEN: 4783
Activ
CLUJ, Mun. Gherla2008-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.007.667 RON
Profit
2.844.644 RON
Angajati
26
UNIVERSAL MEDIA S.R.L.
CUI: 23830917CAEN: 7311
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
599.080 RON
Profit
102.659 RON
Angajati
2
BRILIANT BLISS SRL
CUI: 24138699CAEN: 8559
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.298 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INNASA SRL
CUI: 22562921CAEN: 4712
Activ
CLUJ, Mun. Gherla2007-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.082 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MRD FACTORY S.R.L.
CUI: 25430720CAEN: 4772
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2009-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
126.725 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HQ STUDIO BULEVARD SRL
CUI: 35030284CAEN: 9621
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2015-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.486 RON
Profit
30.504 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SLD CONSULTING SRL?

CUI-ul SLD CONSULTING SRL este 24001631.

Unde este sediul SLD CONSULTING SRL?

SLD CONSULTING SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Dej, Str. NICOLAE IORGA nr. 17, 405200, Mun. Dej, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata SLD CONSULTING SRL?

SLD CONSULTING SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SLD CONSULTING SRL in 2024?

In 2024, SLD CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 297.690 RON.

Cati angajati are SLD CONSULTING SRL?

SLD CONSULTING SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are SLD CONSULTING SRL?

SLD CONSULTING SRL are codul CAEN principal 6920 (Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal).

Ce profit a inregistrat SLD CONSULTING SRL in 2024?

SLD CONSULTING SRL a inregistrat un profit net de 120.491 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.