Activ Plătitor TVA

BROKMED SRL

CUI: 24109723
CIF: RO24109723
Reg. Com.: J2008000361149
CAEN: 4646
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 iunie 2008 · 18 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 00:24

Despre BROKMED SRL

BROKMED SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Sfântu Gheorghe, judetul COVASNA, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale" (cod CAEN 4646), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BROKMED SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.155.946 RON, in scadere fata de anul precedent (-15.0%). Profitul net inregistrat a fost de 119.689 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 8, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 208.097 RON in 2008 la 3.155.946 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.155.946 RON
Venituri totale
3.221.065 RON
Cheltuieli totale
3.084.593 RON
Profit brut
136.472 RON
Profit net
119.689 RON
Marja profit net
3,79%
Active imobilizate
481.988 RON
Active circulante
2.418.010 RON
Stocuri
940.761 RON
Creanțe
700.009 RON
Casa & conturi bănci
777.240 RON
Capital propriu
886.313 RON

Contact

AdresaRomania, COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe, Str. Kós Károly nr. 96, 520055
Telefon0726328121

Adresă sediu social

Romania, COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe, Str. Kós Károly nr. 96, 520055
Cod poștal: 520055
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe, Str. Kós Károly nr. 96, 520055
Cod postal
520055
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.06.2008
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2017

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.155.946 RON
Rezultat net
119.689 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.155.946 RON 3.714.213 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.221.065 RON 3.720.133 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.084.593 RON 3.366.071 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 136.472 RON 354.062 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 119.689 RON 312.503 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 481.988 RON 514.653 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.418.010 RON 2.690.472 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.899.998 RON 3.205.125 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 940.761 RON 1.082.347 RON
CreanțeSume de încasat 700.009 RON 585.657 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 777.240 RON 1.022.468 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.013.685 RON 2.438.502 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 886.313 RON 766.623 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 8 persoane 7 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.899.998RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

69,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.899.998 RON
Datorii totale2.013.685 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
4,1 %Profit net / active totale
ROE
13,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,20 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
30,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.155.946 -15,0% față de anul precedent 3.221.065 3.084.593 136.472 -61,5% față de anul precedent 119.689 -61,7% față de anul precedent 0 0
2023 3.714.213 -14,5% față de anul precedent 3.720.133 3.366.071 354.062 -28,8% față de anul precedent 312.503 -27,6% față de anul precedent 0 0
2022 4.341.437 -13,0% față de anul precedent 4.390.915 3.894.003 496.912 -28,5% față de anul precedent 431.752 -27,4% față de anul precedent 0 0
2021 4.991.962 -7,4% față de anul precedent 5.017.131 4.322.098 695.033 -5,2% față de anul precedent 594.855 -11,4% față de anul precedent 0 0
2020 5.392.900 +23,0% față de anul precedent 5.444.599 4.711.145 733.454 +14,8% față de anul precedent 671.177 +11,8% față de anul precedent 0 0
2019 4.384.536 +89,2% față de anul precedent 4.408.581 3.769.831 638.750 +46,9% față de anul precedent 600.347 +45,9% față de anul precedent 0 0
2018 2.317.919 +1,4% față de anul precedent 2.329.190 1.894.464 434.726 -4,6% față de anul precedent 411.509 +5,2% față de anul precedent 0 0
2017 2.285.174 -24,9% față de anul precedent 2.301.474 1.845.773 455.701 -54,1% față de anul precedent 391.367 -53,8% față de anul precedent 0 0
2016 3.043.061 +12,3% față de anul precedent 3.053.186 2.059.594 993.592 +28,4% față de anul precedent 847.097 +29,1% față de anul precedent 0 0
2015 2.710.459 +55,7% față de anul precedent 2.731.394 1.957.406 773.988 +126,5% față de anul precedent 656.402 +125,8% față de anul precedent Neraportat 0
2014 1.741.200 +32,3% față de anul precedent 1.769.263 1.427.551 341.712 +324,0% față de anul precedent 290.653 +323,3% față de anul precedent 0 0
2013 1.315.743 -17,5% față de anul precedent 1.371.745 1.291.149 80.596 -76,6% față de anul precedent 68.670 -76,6% față de anul precedent 0 0
2012 1.593.834 +37,7% față de anul precedent 1.644.837 1.300.122 344.715 +98,2% față de anul precedent 292.947 +101,2% față de anul precedent 0 0
2011 1.157.591 +158,8% față de anul precedent 1.183.089 1.009.129 173.960 +422,7% față de anul precedent 145.569 +475,4% față de anul precedent 0 0
2010 447.286 -49,2% față de anul precedent 470.653 437.370 33.283 -14,4% față de anul precedent 25.298 -15,9% față de anul precedent 0 0
2009 880.630 +323,2% față de anul precedent 885.904 847.018 38.886 +42,1% față de anul precedent 30.093 +35,9% față de anul precedent 0 0
2008 208.097 209.079 181.704 27.375 22.148 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 481.988 2.418.010 2.899.998 940.761 700.009 777.240
2023 514.653 2.690.472 3.205.125 1.082.347 585.657 1.022.468
2022 573.083 3.264.982 3.838.065 855.176 1.418.592 991.214
2021 634.596 2.569.565 3.204.161 838.215 471.685 1.259.665
2020 710.513 3.087.719 3.798.232 1.147.736 395.611 1.544.372
2019 708.175 2.917.359 3.625.534 956.736 418.963 1.541.660
2018 32.928 2.147.676 2.180.604 1.099.230 507.765 540.681
2017 47.605 2.133.996 2.181.601 1.071.139 245.820 817.037
2016 91.215 2.467.181 2.558.396 1.004.672 665.461 797.048
2015 43.744 1.847.356 1.891.100 647.286 708.324 491.746
2014 42.363 1.002.569 1.044.932 615.499 187.016 200.054
2013 68.884 827.884 896.768 584.222 209.617 34.045
2012 94.333 882.968 977.301 350.522 136.801 395.645
2011 63.934 740.316 804.250 185.016 241.865 313.435
2010 51.403 190.762 242.165 56.566 76.658 57.538
2009 76.988 197.482 274.470 81.628 57.845 58.009
2008 544 150.251 150.795 38.374 74.036 37.841

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.013.685 -17,4% față de anul precedent 886.313 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2023 2.438.502 -27,9% față de anul precedent 766.623 Neraportat 7 -22,2% față de anul precedent
2022 3.383.945 +30,8% față de anul precedent 454.120 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2021 2.586.954 +187,1% față de anul precedent 617.224 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2020 900.938 -35,8% față de anul precedent 2.897.852 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2019 1.402.584 +151,5% față de anul precedent 2.226.675 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2018 557.776 -39,7% față de anul precedent 1.626.122 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2017 924.876 -45,3% față de anul precedent 1.260.832 Neraportat 7 +40,0% față de anul precedent
2016 1.691.832 +251,3% față de anul precedent 869.465 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2015 481.565 +88,6% față de anul precedent 1.411.763 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2014 255.278 -35,7% față de anul precedent 791.074 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2013 396.729 -18,5% față de anul precedent 500.421 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2012 486.708 -16,2% față de anul precedent 491.275 Neraportat 6 +100,0% față de anul precedent
2011 580.922 +263,1% față de anul precedent 223.328 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2010 160.011 +63,5% față de anul precedent 77.759 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 97.884 -14,4% față de anul precedent 52.461 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 114.379 22.368 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.155.946 RON. Profit: 119.689 RON

Cifra de afaceri: 3.155.946 RON. Profit: 119.689 RON

Cifra de afaceri
3.155.946 RON -15.03% față de anul precedent
Profit net
119.689 RON -61.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
2.013.685 RON -17.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.714.213 RON. Profit: 312.503 RON

Cifra de afaceri: 3.714.213 RON. Profit: 312.503 RON

Cifra de afaceri
3.714.213 RON -14.45% față de anul precedent
Profit net
312.503 RON -27.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -22.22% față de anul precedent
Datorii
2.438.502 RON -27.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 4.341.437 RON. Profit: 431.752 RON

Cifra de afaceri: 4.341.437 RON. Profit: 431.752 RON

Cifra de afaceri
4.341.437 RON -13.03% față de anul precedent
Profit net
431.752 RON -27.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
3.383.945 RON +30.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 4.991.962 RON. Profit: 594.855 RON

Cifra de afaceri: 4.991.962 RON. Profit: 594.855 RON

Cifra de afaceri
4.991.962 RON -7.43% față de anul precedent
Profit net
594.855 RON -11.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
2.586.954 RON +187.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 5.392.900 RON. Profit: 671.177 RON

Cifra de afaceri: 5.392.900 RON. Profit: 671.177 RON

Cifra de afaceri
5.392.900 RON +23% față de anul precedent
Profit net
671.177 RON +11.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
900.938 RON -35.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 4.384.536 RON. Profit: 600.347 RON

Cifra de afaceri: 4.384.536 RON. Profit: 600.347 RON

Cifra de afaceri
4.384.536 RON +89.16% față de anul precedent
Profit net
600.347 RON +45.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
1.402.584 RON +151.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.317.919 RON. Profit: 411.509 RON

Cifra de afaceri: 2.317.919 RON. Profit: 411.509 RON

Cifra de afaceri
2.317.919 RON +1.43% față de anul precedent
Profit net
411.509 RON +5.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
557.776 RON -39.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.285.174 RON. Profit: 391.367 RON

Cifra de afaceri: 2.285.174 RON. Profit: 391.367 RON

Cifra de afaceri
2.285.174 RON -24.91% față de anul precedent
Profit net
391.367 RON -53.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +40% față de anul precedent
Datorii
924.876 RON -45.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 3.043.061 RON. Profit: 847.097 RON

Cifra de afaceri: 3.043.061 RON. Profit: 847.097 RON

Cifra de afaceri
3.043.061 RON +12.27% față de anul precedent
Profit net
847.097 RON +29.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
1.691.832 RON +251.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.710.459 RON. Profit: 656.402 RON

Cifra de afaceri: 2.710.459 RON. Profit: 656.402 RON

Cifra de afaceri
2.710.459 RON +55.67% față de anul precedent
Profit net
656.402 RON +125.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
481.565 RON +88.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.741.200 RON. Profit: 290.653 RON

Cifra de afaceri: 1.741.200 RON. Profit: 290.653 RON

Cifra de afaceri
1.741.200 RON +32.34% față de anul precedent
Profit net
290.653 RON +323.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
255.278 RON -35.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.315.743 RON. Profit: 68.670 RON

Cifra de afaceri: 1.315.743 RON. Profit: 68.670 RON

Cifra de afaceri
1.315.743 RON -17.45% față de anul precedent
Profit net
68.670 RON -76.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
396.729 RON -18.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.593.834 RON. Profit: 292.947 RON

Cifra de afaceri: 1.593.834 RON. Profit: 292.947 RON

Cifra de afaceri
1.593.834 RON +37.69% față de anul precedent
Profit net
292.947 RON +101.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +100% față de anul precedent
Datorii
486.708 RON -16.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.157.591 RON. Profit: 145.569 RON

Cifra de afaceri: 1.157.591 RON. Profit: 145.569 RON

Cifra de afaceri
1.157.591 RON +158.8% față de anul precedent
Profit net
145.569 RON +475.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
580.922 RON +263.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 447.286 RON. Profit: 25.298 RON

Cifra de afaceri: 447.286 RON. Profit: 25.298 RON

Cifra de afaceri
447.286 RON -49.21% față de anul precedent
Profit net
25.298 RON -15.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
160.011 RON +63.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 880.630 RON. Profit: 30.093 RON

Cifra de afaceri: 880.630 RON. Profit: 30.093 RON

Cifra de afaceri
880.630 RON +323.18% față de anul precedent
Profit net
30.093 RON +35.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
97.884 RON -14.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 208.097 RON. Profit: 22.148 RON

Cifra de afaceri: 208.097 RON. Profit: 22.148 RON

Cifra de afaceri
208.097 RON
Profit net
22.148 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
114.379 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBROKMED SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4646 in Mun. Sfântu Gheorghe (COVASNA)

BROKMED SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4646 in Mun. Sfântu Gheorghe (COVASNA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4646, Covasna

BIOSOFT SRL
CUI: 15088451CAEN: 4646
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2002-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
378.149 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4646, Covasna

ORTHO TREND SRL
CUI: 19014163CAEN: 4646
Activ
COVASNA, Mun. Târgu Secuiesc2006-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.217 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INTRA PLUS MEDICAL SRL
CUI: 25566596CAEN: 4646
Activ
COVASNA, Orş. Covasna2009-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.553 RON
Profit
11 RON
Angajati
0

Alte firme din Covasna

MAX COMIMPEX SRL
CUI: 24097165CAEN: 4779
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2008-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.649 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EXPERT BAU SRL
CUI: 24109740CAEN: 7112
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2008-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
515.964 RON
Profit
181.557 RON
Angajati
2
PAPER-LINE SRL
CUI: 23962683CAEN: 4690
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2008-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.077.584 RON
Profit
1.020.823 RON
Angajati
9
CHOCO PACK SRL
CUI: 24215244CAEN: 1082
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2008-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.630.500 RON
Profit
1.133.288 RON
Angajati
71
GLOBALINNOVATION SRL
CUI: 22787479CAEN: 7022
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2007-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
414.698 RON
Profit
195.164 RON
Angajati
1
AETENUS CONSULTING SRL
CUI: 25700310CAEN: 5510
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2009-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.899 RON
Profit
60.858 RON
Angajati
1
"BAUMEISTER" SRL
CUI: 11826785CAEN: 4100
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe1999-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.897.217 RON
Profit
3.200.276 RON
Angajati
150
SIC-HEALTH S.R.L.
CUI: 36371840CAEN: 8621
Activ
COVASNA, Orş. Covasna2016-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
746.789 RON
Profit
389.589 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BROKMED SRL?

CUI-ul BROKMED SRL este 24109723.

Unde este sediul BROKMED SRL?

BROKMED SRL are sediul in Romania, COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe, Str. Kós Károly nr. 96, 520055, Mun. Sfântu Gheorghe, judetul COVASNA.

Cand a fost infiintata BROKMED SRL?

BROKMED SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BROKMED SRL in 2024?

In 2024, BROKMED SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.155.946 RON.

Cati angajati are BROKMED SRL?

BROKMED SRL a raportat un numar mediu de 8 salariati in 2024.

Ce activitate are BROKMED SRL?

BROKMED SRL are codul CAEN principal 4646 (Comerţ cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale).

Ce profit a inregistrat BROKMED SRL in 2024?

BROKMED SRL a inregistrat un profit net de 119.689 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.