Recuperarea materialelor reciclabile
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 21:47
Despre RESORT METAL SRL
RESORT METAL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Năvodari, judetul CONSTANŢA, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Recuperarea materialelor reciclabile" (cod CAEN 3821), in sectorul distributia apei; salubritate. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, RESORT METAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.564.749 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-0.1%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 22. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 5.460.780 RON in 2008 la 4.564.749 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 4.564.749 RON
- Venituri totale
- 4.771.565 RON
- Cheltuieli totale
- 5.120.207 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 1.631.059 RON
- Active circulante
- 2.352.229 RON
- Stocuri
- 2.214.022 RON
- Creanțe
- 48.983 RON
- Casa & conturi bănci
- 89.224 RON
- Capital propriu
- 2.577.068 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, CONSTANŢA, Orş. Năvodari, Str. Constanţei nr. 8, 905700
- Cod postal
- 905700
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 09.11.1992
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
- Platitor TVA
- Da
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 4.564.749 RON
- Rezultat net
- -348.642 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 4.564.749 RON | 4.566.934 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 4.771.565 RON | 4.784.558 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 5.120.207 RON | 4.746.859 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 37.699 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 30.017 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 348.642 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 348.642 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 1.631.059 RON | 1.867.052 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 2.352.229 RON | 2.780.368 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 3.983.288 RON | 4.647.420 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 2.214.022 RON | 2.596.915 RON |
| CreanțeSume de încasat | 48.983 RON | 108.729 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 89.224 RON | 74.724 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 1.406.220 RON | 1.515.828 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 2.577.068 RON | 2.925.710 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 22 persoane | 21 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,67 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 64,7 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.564.749 -0,1% față de anul precedent | 4.771.565 | 5.120.207 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 348.642 | 348.642 |
| 2023 | 4.566.934 -1,3% față de anul precedent | 4.784.558 | 4.746.859 | 37.699 -62,9% față de anul precedent | 30.017 -64,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 4.627.455 -0,6% față de anul precedent | 4.631.014 | 4.529.342 | 101.672 -72,1% față de anul precedent | 84.555 -72,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 4.657.237 -5,6% față de anul precedent | 4.684.251 | 4.319.509 | 364.742 +20,5% față de anul precedent | 305.183 +20,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 4.935.090 +25,5% față de anul precedent | 4.935.535 | 4.632.797 | 302.738 | 253.247 | 0 | 0 |
| 2019 | 3.931.916 -13,8% față de anul precedent | 3.932.542 | 4.075.727 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 143.185 | 182.739 |
| 2018 | 4.560.169 +5,4% față de anul precedent | 4.574.580 | 4.311.172 | 263.408 +34,0% față de anul precedent | 217.519 +29,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 4.325.749 +6,8% față de anul precedent | 4.328.681 | 4.132.110 | 196.571 +56,2% față de anul precedent | 168.276 +33,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 4.049.976 +14,2% față de anul precedent | 4.102.388 | 3.976.517 | 125.871 +35,3% față de anul precedent | 125.871 +35,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 3.547.438 -6,2% față de anul precedent | 3.820.643 | 3.727.581 | 93.062 | 93.062 | 0 | 0 |
| 2014 | 3.781.716 -1,8% față de anul precedent | 3.810.308 | 4.058.671 | 0 | 0 | 248.363 | 248.363 |
| 2013 | 3.849.890 -11,6% față de anul precedent | 3.875.274 | 4.022.567 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 147.293 | 147.293 |
| 2012 | 4.355.413 -8,4% față de anul precedent | 4.400.894 | 4.211.942 | 188.952 -17,4% față de anul precedent | 153.543 -12,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 4.756.734 -16,6% față de anul precedent | 5.025.964 | 4.797.161 | 228.803 -68,8% față de anul precedent | 176.346 -70,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 5.705.770 +18,9% față de anul precedent | 5.829.515 | 5.097.186 | 732.329 +99,8% față de anul precedent | 606.001 +102,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 4.798.937 -12,1% față de anul precedent | 5.021.767 | 4.655.262 | 366.505 -33,5% față de anul precedent | 300.044 -35,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 5.460.780 | 5.823.421 | 5.272.411 | 551.010 | 461.968 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.631.059 | 2.352.229 | 3.983.288 | 2.214.022 | 48.983 | 89.224 |
| 2023 | 1.867.052 | 2.780.368 | 4.647.420 | 2.596.915 | 108.729 | 74.724 |
| 2022 | 1.626.974 | 2.992.152 | 4.619.126 | 2.626.013 | 28.582 | 337.557 |
| 2021 | 1.710.039 | 2.484.899 | 4.194.938 | 2.281.370 | 39.785 | 163.744 |
| 2020 | 1.603.976 | 1.950.617 | 3.554.593 | 1.430.696 | 64.198 | 455.723 |
| 2019 | 1.678.909 | 1.614.115 | 3.293.024 | 1.619.472 | 20.536 | -25.893 |
| 2018 | 1.702.082 | 1.652.634 | 3.354.716 | 1.335.617 | 41.186 | 275.831 |
| 2017 | 1.804.252 | 1.420.608 | 3.224.860 | 1.270.887 | 79.414 | 70.307 |
| 2016 | 1.786.426 | 1.117.353 | 2.903.779 | 959.578 | 35.360 | 122.415 |
| 2015 | 1.786.818 | 926.519 | 2.713.337 | 830.872 | 53.126 | 42.521 |
| 2014 | 1.629.619 | 882.896 | 2.512.515 | 712.066 | 41.149 | 67.569 |
| 2013 | 1.677.940 | 754.203 | 2.432.143 | 843.251 | 47.219 | -136.267 |
| 2012 | 1.625.150 | 905.977 | 2.531.127 | 955.768 | 75.514 | -125.305 |
| 2011 | 1.663.662 | 900.247 | 2.563.909 | 883.305 | 72.995 | -56.053 |
| 2010 | 1.751.415 | 921.081 | 2.672.496 | 894.501 | 176.570 | -149.990 |
| 2009 | 1.696.267 | 799.623 | 2.495.890 | 813.994 | 117.114 | -131.485 |
| 2008 | 2.533.724 | 992.461 | 3.526.185 | 798.922 | 189.476 | 4.063 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.406.220 -7,2% față de anul precedent | 2.577.068 | Neraportat | 22 +4,8% față de anul precedent |
| 2023 | 1.515.828 -0,1% față de anul precedent | 2.925.710 | Neraportat | 21 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 1.517.551 +9,6% față de anul precedent | 2.895.693 | Neraportat | 21 -8,7% față de anul precedent |
| 2021 | 1.384.198 +11,1% față de anul precedent | 2.811.139 | Neraportat | 23 -4,2% față de anul precedent |
| 2020 | 1.245.957 +0,7% față de anul precedent | 2.308.636 | Neraportat | 24 -7,7% față de anul precedent |
| 2019 | 1.237.635 -11,4% față de anul precedent | 2.055.389 | Neraportat | 26 -7,1% față de anul precedent |
| 2018 | 1.396.589 -5,9% față de anul precedent | 1.958.127 | Neraportat | 28 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 1.484.252 +11,5% față de anul precedent | 1.740.608 | Neraportat | 28 -9,7% față de anul precedent |
| 2016 | 1.331.447 +5,1% față de anul precedent | 1.572.332 | Neraportat | 31 -3,1% față de anul precedent |
| 2015 | 1.266.876 +9,3% față de anul precedent | 1.446.461 | Neraportat | 32 -5,9% față de anul precedent |
| 2014 | 1.159.117 +34,1% față de anul precedent | 1.353.398 | Neraportat | 34 +3,0% față de anul precedent |
| 2013 | 864.594 +29,6% față de anul precedent | 1.567.549 | Neraportat | 33 -5,7% față de anul precedent |
| 2012 | 667.005 -1,9% față de anul precedent | 1.864.842 | Neraportat | 35 -7,9% față de anul precedent |
| 2011 | 679.977 -2,5% față de anul precedent | 1.861.035 | Neraportat | 38 +5,6% față de anul precedent |
| 2010 | 697.284 -11,5% față de anul precedent | 1.913.080 | Neraportat | 36 +9,1% față de anul precedent |
| 2009 | 787.442 -52,5% față de anul precedent | 1.607.079 | Neraportat | 33 -13,2% față de anul precedent |
| 2008 | 1.658.543 | 1.727.035 | Neraportat | 38 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
18 repere. O singură cronologie.
Din 1992 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 4.564.749 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 4.564.749 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 4.564.749 RON -0.05% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 348.642 RON
- Angajati
- 22 +4.76% față de anul precedent
- Datorii
- 1.406.220 RON -7.23% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 4.566.934 RON. Profit: 30.017 RON
Cifra de afaceri: 4.566.934 RON. Profit: 30.017 RON
- Cifra de afaceri
- 4.566.934 RON -1.31% față de anul precedent
- Profit net
- 30.017 RON -64.5% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 21 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.515.828 RON -0.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 4.627.455 RON. Profit: 84.555 RON
Cifra de afaceri: 4.627.455 RON. Profit: 84.555 RON
- Cifra de afaceri
- 4.627.455 RON -0.64% față de anul precedent
- Profit net
- 84.555 RON -72.29% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 21 -8.7% față de anul precedent
- Datorii
- 1.517.551 RON +9.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 4.657.237 RON. Profit: 305.183 RON
Cifra de afaceri: 4.657.237 RON. Profit: 305.183 RON
- Cifra de afaceri
- 4.657.237 RON -5.63% față de anul precedent
- Profit net
- 305.183 RON +20.51% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 23 -4.17% față de anul precedent
- Datorii
- 1.384.198 RON +11.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 4.935.090 RON. Profit: 253.247 RON
Cifra de afaceri: 4.935.090 RON. Profit: 253.247 RON
- Cifra de afaceri
- 4.935.090 RON +25.51% față de anul precedent
- Profit net
- 253.247 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 24 -7.69% față de anul precedent
- Datorii
- 1.245.957 RON +0.67% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 3.931.916 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 3.931.916 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 3.931.916 RON -13.78% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 182.739 RON
- Angajati
- 26 -7.14% față de anul precedent
- Datorii
- 1.237.635 RON -11.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 4.560.169 RON. Profit: 217.519 RON
Cifra de afaceri: 4.560.169 RON. Profit: 217.519 RON
- Cifra de afaceri
- 4.560.169 RON +5.42% față de anul precedent
- Profit net
- 217.519 RON +29.26% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 28 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.396.589 RON -5.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 4.325.749 RON. Profit: 168.276 RON
Cifra de afaceri: 4.325.749 RON. Profit: 168.276 RON
- Cifra de afaceri
- 4.325.749 RON +6.81% față de anul precedent
- Profit net
- 168.276 RON +33.69% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 28 -9.68% față de anul precedent
- Datorii
- 1.484.252 RON +11.48% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 4.049.976 RON. Profit: 125.871 RON
Cifra de afaceri: 4.049.976 RON. Profit: 125.871 RON
- Cifra de afaceri
- 4.049.976 RON +14.17% față de anul precedent
- Profit net
- 125.871 RON +35.25% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 31 -3.12% față de anul precedent
- Datorii
- 1.331.447 RON +5.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 3.547.438 RON. Profit: 93.062 RON
Cifra de afaceri: 3.547.438 RON. Profit: 93.062 RON
- Cifra de afaceri
- 3.547.438 RON -6.2% față de anul precedent
- Profit net
- 93.062 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 32 -5.88% față de anul precedent
- Datorii
- 1.266.876 RON +9.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 3.781.716 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 3.781.716 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 3.781.716 RON -1.77% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 248.363 RON
- Angajati
- 34 +3.03% față de anul precedent
- Datorii
- 1.159.117 RON +34.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 3.849.890 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 3.849.890 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 3.849.890 RON -11.61% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 147.293 RON
- Angajati
- 33 -5.71% față de anul precedent
- Datorii
- 864.594 RON +29.62% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 4.355.413 RON. Profit: 153.543 RON
Cifra de afaceri: 4.355.413 RON. Profit: 153.543 RON
- Cifra de afaceri
- 4.355.413 RON -8.44% față de anul precedent
- Profit net
- 153.543 RON -12.93% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 35 -7.89% față de anul precedent
- Datorii
- 667.005 RON -1.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 4.756.734 RON. Profit: 176.346 RON
Cifra de afaceri: 4.756.734 RON. Profit: 176.346 RON
- Cifra de afaceri
- 4.756.734 RON -16.63% față de anul precedent
- Profit net
- 176.346 RON -70.9% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 38 +5.56% față de anul precedent
- Datorii
- 679.977 RON -2.48% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 5.705.770 RON. Profit: 606.001 RON
Cifra de afaceri: 5.705.770 RON. Profit: 606.001 RON
- Cifra de afaceri
- 5.705.770 RON +18.9% față de anul precedent
- Profit net
- 606.001 RON +101.97% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 36 +9.09% față de anul precedent
- Datorii
- 697.284 RON -11.45% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 4.798.937 RON. Profit: 300.044 RON
Cifra de afaceri: 4.798.937 RON. Profit: 300.044 RON
- Cifra de afaceri
- 4.798.937 RON -12.12% față de anul precedent
- Profit net
- 300.044 RON -35.05% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 33 -13.16% față de anul precedent
- Datorii
- 787.442 RON -52.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 5.460.780 RON. Profit: 461.968 RON
Cifra de afaceri: 5.460.780 RON. Profit: 461.968 RON
- Cifra de afaceri
- 5.460.780 RON
- Profit net
- 461.968 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 38
- Datorii
- 1.658.543 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20081992 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRESORT METAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3821 in Orş. Năvodari (CONSTANŢA)
RESORT METAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3821 in Orş. Năvodari (CONSTANŢA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 3821, Constanţa
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3821, Constanţa
Alte firme din Constanţa
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul RESORT METAL SRL?
CUI-ul RESORT METAL SRL este 2414378.
Unde este sediul RESORT METAL SRL?
RESORT METAL SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Orş. Năvodari, Str. Constanţei nr. 8, 905700, Orş. Năvodari, judetul CONSTANŢA.
Cand a fost infiintata RESORT METAL SRL?
RESORT METAL SRL a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a RESORT METAL SRL in 2024?
In 2024, RESORT METAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.564.749 RON.
Cati angajati are RESORT METAL SRL?
RESORT METAL SRL a raportat un numar mediu de 22 salariati in 2024.
Ce activitate are RESORT METAL SRL?
RESORT METAL SRL are codul CAEN principal 3821 (Recuperarea materialelor reciclabile).
Ce profit a inregistrat RESORT METAL SRL in 2024?
RESORT METAL SRL a inregistrat o pierdere neta de 348.642 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.