Activ Plătitor TVA

MEGA CONTRACT SRL

CUI: 24148781
CIF: RO24148781
Reg. Com.: J01/843/2008
CAEN: 0812
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 iulie 2008 · 18 ani
Distribuie:

Extracţia pietrişului şi nisipului; extracţia argilei şi caolinului

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 02:59

Despre MEGA CONTRACT SRL

MEGA CONTRACT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Alba Iulia, judetul ALBA, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Extracţia pietrişului şi nisipului; extracţia argilei şi caolinului" (cod CAEN 0812), in sectorul industria extractiva. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MEGA CONTRACT SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
9.275 RON
Cheltuieli totale
15.862 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
10.414 RON
Active circulante
-6.059 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
-35.118 RON
Casa & conturi bănci
29.059 RON
Capital propriu
-618.692 RON

Contact

AdresaRomania, ALBA, Mun. Alba Iulia, Str. Iaşilor nr. 90, 510141

Adresă sediu social

Romania, ALBA, Mun. Alba Iulia, Str. Iaşilor nr. 90, 510141
Cod poștal: 510072
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ALBA, Mun. Alba Iulia, Str. George Bariţiu nr. 15, 510072
Cod postal
510072
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.07.2008
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-6.587 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 9.275 RON 11.458 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 15.862 RON 40.976 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 6.587 RON 29.518 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 6.587 RON 29.518 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 10.414 RON -55.946 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă -6.059 RON 119.301 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 4.355 RON 63.355 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat -35.118 RON 20.203 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 29.059 RON 99.098 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 623.047 RON 675.460 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -618.692 RON -612.105 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Componentele disponibile nu permit o distribuție completă.

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

14.306,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale4.355 RON
Datorii totale623.047 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
-0,01 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-14.206,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 9.275 15.862 0 0 6.587 6.587
2023 0 11.458 40.976 0 0 29.518 29.518
2022 0 0 17.252 0 0 17.252 17.252
2021 0 0 18.472 0 0 18.472 18.472
2020 0 -100,0% față de anul precedent 0 25.444 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 25.444 25.444
2019 9.076 -50,0% față de anul precedent 270.797 115.089 155.708 155.708 0 0
2018 18.151 0,0% față de anul precedent 18.151 23.003 0 0 4.852 4.852
2017 18.151 +72,9% față de anul precedent -1.513 28.898 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 30.411 30.411
2016 10.500 2.114.686 1.910.316 204.370 204.370 0 0
2015 0 -100,0% față de anul precedent 0 76.740 0 0 Neraportat 76.740
2014 6.488 -99,4% față de anul precedent 6.488 209.400 0 0 202.912 202.912
2013 1.152.093 +14,5% față de anul precedent 1.152.093 1.207.095 0 0 55.002 55.002
2012 1.006.207 -8,6% față de anul precedent 1.006.288 1.243.111 0 0 236.823 236.823
2011 1.101.305 +22,8% față de anul precedent 1.126.722 1.398.647 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 271.925 271.925
2010 896.529 -19,7% față de anul precedent 1.146.565 1.137.076 9.489 -96,2% față de anul precedent 1.815 -99,1% față de anul precedent 0 0
2009 1.116.556 +500,6% față de anul precedent 1.157.161 906.858 250.303 +2.263,6% față de anul precedent 206.721 +2.287,1% față de anul precedent 0 0
2008 185.893 267.044 256.454 10.590 8.660 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 10.414 -6.059 4.355 0 -35.118 29.059
2023 -55.946 119.301 63.355 0 20.203 99.098
2022 -32.899 124.336 91.437 0 20.203 104.133
2021 -32.899 141.739 108.840 0 20.203 121.536
2020 -32.899 160.151 127.252 0 20.203 139.948
2019 49.820 146.814 196.634 0 20.203 126.611
2018 131.187 78.246 209.433 0 14.403 63.843
2017 133.833 80.402 214.235 0 0 80.402
2016 202.839 303.468 506.307 0 0 303.468
2015 281.017 997.469 1.278.486 0 996.573 896
2014 312.812 1.169.680 1.482.492 0 1.165.495 4.185
2013 430.260 1.346.224 1.776.484 0 1.339.277 6.947
2012 609.840 574.581 1.184.421 6.804 566.184 1.593
2011 892.956 734.136 1.627.092 143.129 352.453 238.554
2010 1.212.508 736.921 1.949.429 97.553 424.605 214.763
2009 1.212.648 465.771 1.678.419 1.575 404.809 59.387
2008 478 133.673 134.151 6.479 30.343 96.851

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 623.047 -7,8% față de anul precedent -618.692 Neraportat 0
2023 675.460 +0,2% față de anul precedent -612.105 Neraportat 0
2022 674.024 -0,0% față de anul precedent -582.587 Neraportat 0
2021 674.176 +0,0% față de anul precedent -565.336 Neraportat 0
2020 674.116 -6,1% față de anul precedent -546.864 Neraportat 0
2019 718.054 -19,0% față de anul precedent -521.420 Neraportat 0
2018 886.561 +0,0% față de anul precedent -677.128 Neraportat 0
2017 886.511 -22,8% față de anul precedent -672.276 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 1.148.171 -46,0% față de anul precedent -641.864 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2015 2.124.656 +3,1% față de anul precedent -845.616 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2014 2.060.981 -2,9% față de anul precedent -577.935 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2013 2.123.392 +11,4% față de anul precedent -346.354 Neraportat 4 -33,3% față de anul precedent
2012 1.906.327 +13,4% față de anul precedent -291.352 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2011 1.681.622 -3,1% față de anul precedent -54.530 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2010 1.736.089 +18,7% față de anul precedent 217.396 Neraportat 4
2009 1.462.838 +1.067,6% față de anul precedent 215.581 Neraportat 0
2008 125.291 8.860 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.587 RON
Angajati
0
Datorii
623.047 RON -7.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.518 RON
Angajati
0
Datorii
675.460 RON +0.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.252 RON
Angajati
0
Datorii
674.024 RON -0.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.472 RON
Angajati
0
Datorii
674.176 RON +0.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
25.444 RON
Angajati
0
Datorii
674.116 RON -6.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 9.076 RON. Profit: 155.708 RON

Cifra de afaceri: 9.076 RON. Profit: 155.708 RON

Cifra de afaceri
9.076 RON -50% față de anul precedent
Profit net
155.708 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
718.054 RON -19.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 18.151 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 18.151 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
18.151 RON 0% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.852 RON
Angajati
0
Datorii
886.561 RON +0.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 18.151 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 18.151 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
18.151 RON +72.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
30.411 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
886.511 RON -22.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 10.500 RON. Profit: 204.370 RON

Cifra de afaceri: 10.500 RON. Profit: 204.370 RON

Cifra de afaceri
10.500 RON
Profit net
204.370 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
1.148.171 RON -45.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
76.740 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
2.124.656 RON +3.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 6.488 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.488 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.488 RON -99.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
202.912 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
2.060.981 RON -2.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.152.093 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.152.093 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.152.093 RON +14.5% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
55.002 RON
Angajati
4 -33.33% față de anul precedent
Datorii
2.123.392 RON +11.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.006.207 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.006.207 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.006.207 RON -8.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
236.823 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
1.906.327 RON +13.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.101.305 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.101.305 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.101.305 RON +22.84% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
271.925 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
1.681.622 RON -3.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 896.529 RON. Profit: 1.815 RON

Cifra de afaceri: 896.529 RON. Profit: 1.815 RON

Cifra de afaceri
896.529 RON -19.71% față de anul precedent
Profit net
1.815 RON -99.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
1.736.089 RON +18.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.116.556 RON. Profit: 206.721 RON

Cifra de afaceri: 1.116.556 RON. Profit: 206.721 RON

Cifra de afaceri
1.116.556 RON +500.64% față de anul precedent
Profit net
206.721 RON +2287.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.462.838 RON +1067.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 185.893 RON. Profit: 8.660 RON

Cifra de afaceri: 185.893 RON. Profit: 8.660 RON

Cifra de afaceri
185.893 RON
Profit net
8.660 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
125.291 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMEGA CONTRACT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0812 in Mun. Alba Iulia (ALBA)

MEGA CONTRACT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0812 in Mun. Alba Iulia (ALBA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0812, Alba

GLOBAL METAL RESOURCES GMR S.A.
CUI: 21617808CAEN: 0812
Activ
ALBA, Sat Războieni-Cetate Orş. Ocna Mureş2007-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TRANS ALEX ALBA S.R.L.
CUI: 26306179CAEN: 0812
Activ
ALBA, Sat Galtiu Com. Sântimbru2009-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
793.010 RON
Profit
330.524 RON
Angajati
1
RAPID AGREGATE SRL
CUI: 18214384CAEN: 0812
Activ
ALBA, Sat Lunca Mureşului Com. Lunca Mureşului2005-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.645.287 RON
Profit
1.697.905 RON
Angajati
47
DACIA LAND SRL
CUI: 31144790CAEN: 0812
Activ
ALBA, Mun. Aiud2013-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
84.527 RON
Profit
7.414 RON
Angajati
2

Alte firme din Alba

PENSIUNEA FLOARE DE COLŢ SRL
CUI: 24141740CAEN: 5590
Activ
ALBA, Sat Poiana Galdei Com. Galda de Jos2008-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.648.151 RON
Profit
17.890 RON
Angajati
17
ALTAMIRA CONSULTING SRL
CUI: 24160564CAEN: 7020
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2008-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.945 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
STAVAS S.R.L.
CUI: 24089960CAEN: 7112
Activ
ALBA, Orş. Ocna Mureş2008-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
12 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ARCUL IRIS SRL
CUI: 24224030CAEN: 4752
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2008-07-22
fara e-Factura
COSMYS SERV SRL
CUI: 24580576CAEN: 4100
Activ
ALBA, Mun. Blaj2008-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
823.123 RON
Profit
120.737 RON
Angajati
6
APISOFT SRL
CUI: 17646180CAEN: 5829
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2005-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.879.527 RON
Profit
445.989 RON
Angajati
3
INK DESIGN S.R.L.
CUI: 49848080CAEN: 6210
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2024-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.450 RON
Profit
7.838 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MEGA CONTRACT SRL?

CUI-ul MEGA CONTRACT SRL este 24148781.

Unde este sediul MEGA CONTRACT SRL?

MEGA CONTRACT SRL are sediul in Romania, ALBA, Mun. Alba Iulia, Str. Iaşilor nr. 90, 510141, Mun. Alba Iulia, judetul ALBA.

Cand a fost infiintata MEGA CONTRACT SRL?

MEGA CONTRACT SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MEGA CONTRACT SRL in 2024?

In 2024, MEGA CONTRACT SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are MEGA CONTRACT SRL?

MEGA CONTRACT SRL are codul CAEN principal 0812 (Extracţia pietrişului şi nisipului; extracţia argilei şi caolinului).

Ce profit a inregistrat MEGA CONTRACT SRL in 2024?

MEGA CONTRACT SRL a inregistrat o pierdere neta de 6.587 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.