Activ Plătitor TVAe‑Factură

VARIO-K DESIGNE SRL

CUI: 24176722
CIF: RO24176722
Reg. Com.: J2008000930152
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 iulie 2008 · 18 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 08:08

Despre VARIO-K DESIGNE SRL

VARIO-K DESIGNE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Cândeşti-Vale Com. Cândeşti, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VARIO-K DESIGNE SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.100.140 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+79.5%). Profitul net inregistrat a fost de 25.493 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 6, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 230.109 RON in 2009 la 4.100.140 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din octombrie 2022. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
4.100.140 RON
Venituri totale
4.100.168 RON
Cheltuieli totale
3.988.935 RON
Profit brut
111.233 RON
Profit net
25.493 RON
Marja profit net
0,62%
Active imobilizate
753.910 RON
Active circulante
764.842 RON
Stocuri
531.237 RON
Creanțe
141.970 RON
Casa & conturi bănci
91.635 RON
Capital propriu
190.021 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Sat Cândeşti-Vale Com. Cândeşti
Telefon0726177877

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Cândeşti-Vale Com. Cândeşti
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Cândeşti-Vale Com. Cândeşti
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.07.2008
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 octombrie 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 martie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2009 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
4.100.140 RON
Rezultat net
25.493 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 4.100.140 RON 2.284.669 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 4.100.168 RON 2.487.264 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.988.935 RON 2.428.484 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 111.233 RON 58.780 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 25.493 RON 35.061 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 753.910 RON 219.868 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 764.842 RON 722.924 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.518.752 RON 942.792 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 531.237 RON 489.162 RON
CreanțeSume de încasat 141.970 RON 172.800 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 91.635 RON 60.962 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.333.534 RON 781.703 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 190.021 RON 164.528 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 6 persoane 5 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.518.752RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

87,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.518.752 RON
Datorii totale1.333.534 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
1,7 %Profit net / active totale
ROE
13,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,57 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
12,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 4.100.140 +79,5% față de anul precedent 4.100.168 3.988.935 111.233 +89,2% față de anul precedent 25.493 -27,3% față de anul precedent 0 0
2023 2.284.669 -1,8% față de anul precedent 2.487.264 2.428.484 58.780 -66,9% față de anul precedent 35.061 -77,5% față de anul precedent 0 0
2022 2.325.761 -2,3% față de anul precedent 2.409.426 2.231.627 177.799 +536,2% față de anul precedent 155.462 +7.468,7% față de anul precedent 0 0
2021 2.380.990 +82,9% față de anul precedent 2.589.903 2.561.955 27.948 +77,4% față de anul precedent 2.054 +333,3% față de anul precedent 0 0
2020 1.301.713 -5,1% față de anul precedent 1.594.165 1.578.411 15.754 -7,7% față de anul precedent 474 -32,8% față de anul precedent 0 0
2019 1.370.937 +14,4% față de anul precedent 1.637.044 1.619.971 17.073 +6,9% față de anul precedent 705 +147,4% față de anul precedent 0 0
2018 1.198.813 -9,8% față de anul precedent 1.540.491 1.524.519 15.972 285 0 0
2017 1.328.598 -13,9% față de anul precedent 1.338.405 1.377.939 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 39.534 52.280
2016 1.543.199 +12,4% față de anul precedent 1.569.950 1.475.986 93.964 85.446 0 0
2015 1.373.620 +31,3% față de anul precedent 1.407.647 1.411.729 0 0 Neraportat 4.082
2014 1.046.408 -4,9% față de anul precedent 1.060.118 1.111.348 0 0 51.230 51.230
2013 1.099.950 +2,8% față de anul precedent 1.103.349 1.103.732 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 383 383
2012 1.070.236 +146,4% față de anul precedent 1.080.733 1.057.942 22.791 22.791 0 0
2011 434.281 +41,1% față de anul precedent 443.069 484.157 0 -100,0% față de anul precedent 0 41.088 41.088
2010 307.834 +33,8% față de anul precedent 314.319 311.605 2.714 -92,1% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 2.161
2009 230.109 236.164 202.036 34.128 28.442 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 753.910 764.842 1.518.752 531.237 141.970 91.635
2023 219.868 722.924 942.792 489.162 172.800 60.962
2022 150.465 344.377 494.842 200.028 127.684 16.665
2021 127.890 381.909 509.799 260.068 111.218 10.623
2020 172.958 411.394 584.352 268.992 135.138 7.264
2019 110.828 311.841 422.669 255.688 44.759 11.394
2018 192.348 267.167 459.515 237.936 14.763 14.468
2017 277.463 363.364 640.827 261.039 82.287 20.038
2016 195.952 376.953 572.905 315.557 39.311 22.085
2015 112.778 445.688 558.466 409.857 22.055 13.776
2014 77.946 356.765 434.711 311.164 43.711 1.890
2013 43.838 442.895 486.733 410.156 18.245 14.494
2012 56.254 318.530 374.784 277.273 34.916 6.341
2011 54.779 239.056 293.835 191.366 42.739 4.951
2010 8.683 123.444 132.127 100.216 19.921 3.307
2009 568 83.833 84.401 72.231 10.604 998

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.333.534 +70,6% față de anul precedent 190.021 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2023 781.703 +112,5% față de anul precedent 164.528 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2022 367.851 -31,3% față de anul precedent 129.467 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2021 535.793 -11,3% față de anul precedent -25.994 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2020 603.696 +43,2% față de anul precedent 1.664 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2019 421.479 -8,2% față de anul precedent 1.190 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2018 459.030 -28,4% față de anul precedent 485 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2017 640.627 +23,1% față de anul precedent 200 Neraportat 7 -22,2% față de anul precedent
2016 520.425 -12,0% față de anul precedent 52.480 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2015 591.432 +27,6% față de anul precedent -32.966 Neraportat 8 +33,3% față de anul precedent
2014 463.595 -1,9% față de anul precedent -28.884 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2013 472.319 +31,2% față de anul precedent 14.414 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2012 359.986 +16,7% față de anul precedent 14.798 Neraportat 5 +150,0% față de anul precedent
2011 308.442 +192,0% față de anul precedent -14.607 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2010 105.646 +89,5% față de anul precedent 26.481 Neraportat 1
2009 55.759 28.642 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

38din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare18 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
CNCONSTANTIN NICOLAEadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 13043/2026cod obiect de activitate

cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 4.100.140 RON. Profit: 25.493 RON

Cifra de afaceri: 4.100.140 RON. Profit: 25.493 RON

Cifra de afaceri
4.100.140 RON +79.46% față de anul precedent
Profit net
25.493 RON -27.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
1.333.534 RON +70.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.284.669 RON. Profit: 35.061 RON

Cifra de afaceri: 2.284.669 RON. Profit: 35.061 RON

Cifra de afaceri
2.284.669 RON -1.77% față de anul precedent
Profit net
35.061 RON -77.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
781.703 RON +112.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.325.761 RON. Profit: 155.462 RON

Cifra de afaceri: 2.325.761 RON. Profit: 155.462 RON

Cifra de afaceri
2.325.761 RON -2.32% față de anul precedent
Profit net
155.462 RON +7468.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
367.851 RON -31.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.380.990 RON. Profit: 2.054 RON

Cifra de afaceri: 2.380.990 RON. Profit: 2.054 RON

Cifra de afaceri
2.380.990 RON +82.91% față de anul precedent
Profit net
2.054 RON +333.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
535.793 RON -11.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.301.713 RON. Profit: 474 RON

Cifra de afaceri: 1.301.713 RON. Profit: 474 RON

Cifra de afaceri
1.301.713 RON -5.05% față de anul precedent
Profit net
474 RON -32.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
603.696 RON +43.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.370.937 RON. Profit: 705 RON

Cifra de afaceri: 1.370.937 RON. Profit: 705 RON

Cifra de afaceri
1.370.937 RON +14.36% față de anul precedent
Profit net
705 RON +147.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
421.479 RON -8.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.198.813 RON. Profit: 285 RON

Cifra de afaceri: 1.198.813 RON. Profit: 285 RON

Cifra de afaceri
1.198.813 RON -9.77% față de anul precedent
Profit net
285 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
459.030 RON -28.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.328.598 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.328.598 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.328.598 RON -13.91% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
52.280 RON
Angajati
7 -22.22% față de anul precedent
Datorii
640.627 RON +23.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.543.199 RON. Profit: 85.446 RON

Cifra de afaceri: 1.543.199 RON. Profit: 85.446 RON

Cifra de afaceri
1.543.199 RON +12.35% față de anul precedent
Profit net
85.446 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
520.425 RON -12.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.373.620 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.373.620 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.373.620 RON +31.27% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.082 RON
Angajati
8 +33.33% față de anul precedent
Datorii
591.432 RON +27.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.046.408 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.046.408 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.046.408 RON -4.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
51.230 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
463.595 RON -1.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.099.950 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.099.950 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.099.950 RON +2.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
383 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
472.319 RON +31.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.070.236 RON. Profit: 22.791 RON

Cifra de afaceri: 1.070.236 RON. Profit: 22.791 RON

Cifra de afaceri
1.070.236 RON +146.44% față de anul precedent
Profit net
22.791 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +150% față de anul precedent
Datorii
359.986 RON +16.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 434.281 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 434.281 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
434.281 RON +41.08% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
41.088 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
308.442 RON +191.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 307.834 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 307.834 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
307.834 RON +33.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.161 RON
Angajati
1
Datorii
105.646 RON +89.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 230.109 RON. Profit: 28.442 RON

Cifra de afaceri: 230.109 RON. Profit: 28.442 RON

Cifra de afaceri
230.109 RON
Profit net
28.442 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
55.759 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

06.042026Mentiune · Buletin 13043/2026cod obiect de activitate

cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 26.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
VARIO-K DESIGNE SRL
CUI
24176722
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
06.04.2026
Registrul Comerțului
J2008000930152
EUID
ROONRC.J2008000930152
Sediu
Jud. Dâmboviţa, Sat Cândeşti-Vale, Comuna Cândeşti, Nr. 514
Județ
Dâmboviţa
Număr încheiere
283890
Data încheierii
03.04.2026
Număr dosar
1358579
Data dosarului
30.03.2026
Tribunal
Dâmbovita
Registrator
Antoanela Viorica Eleonora Rizescu

Subiecte

cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 26.03.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1358579 din 30.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 13043/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Dâmboviţa

COCKTAILTRANSPORT S.R.L.
CUI: 4162463CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Dumbrava Com. Ulmi1993-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.176.208 RON
Profit
168.567 RON
Angajati
10
KTA-MIKY STAR S.R.L.
CUI: 36313955CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Titu2016-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.076.893 RON
Profit
40.189 RON
Angajati
8
NOJ AGREGAT S.R.L.
CUI: 30427063CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Sperieţeni Com. Gura Şuţii2012-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.684.859 RON
Profit
63.103 RON
Angajati
6
ERYLAND MIXT S.R.L.
CUI: 36596673CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Dealu Mare Com. Buciumeni2016-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.068.407 RON
Profit
414.637 RON
Angajati
15
CRIS-PER TRANS S.R.L.
CUI: 33350320CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Poiana Com. Poiana2014-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.300.892 RON
Profit
788.094 RON
Angajati
3
ALUMARI TRANS SRL
CUI: 17330917CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Raciu Com. Raciu2005-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.716.667 RON
Profit
266.348 RON
Angajati
7

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Dâmboviţa

NICK LOGISTICS SRL
CUI: 24143032CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2008-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
356.107 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
COVERMAN TRANS S.R.L.
CUI: 24202651CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Perşinari Com. Perşinari2008-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.641 RON
Profit
9.897 RON
Angajati
1
VLAD NORD TRANS S.R.L.
CUI: 24123086CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2008-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
241.384 RON
Profit
119.679 RON
Angajati
1
BURSU SRL
CUI: 24314183CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Gulia Com. Tărtăşeşti2008-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
370.786 RON
Profit
183.674 RON
Angajati
1

Alte firme din Dâmboviţa

ASA STIL CONSTRUCT SRL
CUI: 24176633CAEN: 2553
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Moroeni Com. Moroeni2008-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.253.424 RON
Profit
880.398 RON
Angajati
25
BETY-CRISS IMPEX SRL
CUI: 24183533CAEN: 4613
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Micloşanii Mici Com. Malu cu Flori2008-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.862 RON
Profit
959 RON
Angajati
1
GIGEONI ELECTRIC SRL
CUI: 24155347CAEN: 4321
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Titu2008-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.708 RON
Profit
163.351 RON
Angajati
1
ALLDOC TEH CONS SRL
CUI: 24220674CAEN: 7112
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Dragomireşti Com. Dragomireşti2008-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
154.950 RON
Profit
68.371 RON
Angajati
1
OCTAV ALEX TRANS SRL
CUI: 23690538CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2008-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.460.648 RON
Profit
75.223 RON
Angajati
4
TOP MASTER SRL
CUI: 24717518CAEN: 9621
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2008-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
129.933 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FERLAND COM SRL
CUI: 17340627CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Drăgăeşti Pământeni Com. Măneşti2005-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.836 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PAVELE VIBROPRESATE S.R.L.
CUI: 30589499CAEN: 2361
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Tărtăşeşti Com. Tărtăşeşti2012-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
143.849 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CSI INNOVATEK S.R.L.
CUI: 49767279CAEN: 7022
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Viforâta Com. Aninoasa2024-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.899 RON
Profit
27.114 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VARIO-K DESIGNE SRL?

CUI-ul VARIO-K DESIGNE SRL este 24176722.

Unde este sediul VARIO-K DESIGNE SRL?

VARIO-K DESIGNE SRL are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Cândeşti-Vale Com. Cândeşti, Sat Cândeşti-Vale Com. Cândeşti, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata VARIO-K DESIGNE SRL?

VARIO-K DESIGNE SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VARIO-K DESIGNE SRL in 2024?

In 2024, VARIO-K DESIGNE SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.100.140 RON.

Cati angajati are VARIO-K DESIGNE SRL?

VARIO-K DESIGNE SRL a raportat un numar mediu de 6 salariati in 2024.

Ce activitate are VARIO-K DESIGNE SRL?

VARIO-K DESIGNE SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat VARIO-K DESIGNE SRL in 2024?

VARIO-K DESIGNE SRL a inregistrat un profit net de 25.493 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.