Fabricarea încălțămintei
Surse și actualizareActualizat: 11 octombrie 2026 la 04:58
Despre ANDREAXBEN TOP SRL
ANDREAXBEN TOP SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Topliţa, judetul HARGHITA, infiintata in 2008 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea încălțămintei" (cod CAEN 1520), in sectorul industria prelucratoare. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din august 2022).
In 2021, ANDREAXBEN TOP SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 1.629 RON.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 2.901 RON
- Cheltuieli totale
- 1.185 RON
- Profit brut
- 1.716 RON
- Profit net
- 1.629 RON
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 6.695 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 6.695 RON
- Capital propriu
- 1.869 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, HARGHITA, Mun. Topliţa, Str. Verii nr. 2, 535700
- Cod postal
- 535700
Date juridice și fiscale
Alte date din registru
- Data inactivării în sursă
- 18 august 2022
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Radiere din 18.08.2022
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Topliţa
- Platitor TVA
- Nu
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2021 · RON
- An explorat în grafic
- 2021
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- 1.629 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2021 | 2020 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 2.901 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.185 RON | 973 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 1.716 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 1.629 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 973 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 973 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 6.695 RON | 95.177 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 6.695 RON | 95.177 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 350 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 6.695 RON | 94.827 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 4.826 RON | 161 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 1.869 RON | 95.016 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2021
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2021
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2021
- ROA
- 24,3 %Profit net / active totale
- ROE
- 87,2 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,39 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 27,9 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 0 | 2.901 | 1.185 | 1.716 | 1.629 | 0 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 973 | 0 | 0 | 973 | 973 |
| 2019 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 986 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 986 | 986 |
| 2018 | 67.714 -19,8% față de anul precedent | 75.355 | 29.459 | 45.896 -12,4% față de anul precedent | 45.220 -12,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 84.400 +20,9% față de anul precedent | 97.541 | 45.148 | 52.393 +301,3% față de anul precedent | 51.515 +316,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 69.784 -21,6% față de anul precedent | 85.607 | 72.552 | 13.055 -67,3% față de anul precedent | 12.358 -66,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 88.969 -17,3% față de anul precedent | 103.642 | 63.785 | 39.857 -43,1% față de anul precedent | 37.188 -44,0% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 107.579 +26,3% față de anul precedent | 120.806 | 50.781 | 70.025 +209,1% față de anul precedent | 66.401 +245,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 85.161 +32,9% față de anul precedent | 109.177 | 86.521 | 22.656 +79,0% față de anul precedent | 19.225 +80,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 64.072 -51,1% față de anul precedent | 76.761 | 64.104 | 12.657 -83,1% față de anul precedent | 10.631 -83,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 131.016 +44,5% față de anul precedent | 134.601 | 59.574 | 75.027 +73,8% față de anul precedent | 63.023 +77,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 90.665 +87,5% față de anul precedent | 90.672 | 47.501 | 43.171 +408,2% față de anul precedent | 35.589 +564,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 48.356 -38,6% față de anul precedent | 52.891 | 44.396 | 8.495 -80,9% față de anul precedent | 5.354 -85,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 78.804 | 79.191 | 34.803 | 44.388 | 37.286 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 0 | 6.695 | 6.695 | 0 | 0 | 6.695 |
| 2020 | 0 | 95.177 | 95.177 | 0 | 350 | 94.827 |
| 2019 | 0 | 95.989 | 95.989 | 0 | 164 | 95.825 |
| 2018 | 0 | 98.055 | 98.055 | 0 | 0 | 98.055 |
| 2017 | 0 | 56.686 | 56.686 | 0 | 2.055 | 54.631 |
| 2016 | 0 | 21.758 | 21.758 | 0 | 5.792 | 15.966 |
| 2015 | 0 | 46.296 | 46.296 | 0 | 4.003 | 42.293 |
| 2014 | 0 | 89.747 | 89.747 | 0 | 9.991 | 79.756 |
| 2013 | 0 | 44.674 | 44.674 | 0 | 3.128 | 41.546 |
| 2012 | 7.017 | 72.529 | 79.546 | 3.151 | 228 | 69.150 |
| 2011 | 16.862 | 61.375 | 78.237 | 7.807 | 6.662 | 46.906 |
| 2010 | 26.707 | 54.998 | 81.705 | 7.621 | 10.216 | 37.161 |
| 2009 | 36.018 | 32.933 | 68.951 | 6.024 | 0 | 26.909 |
| 2008 | 46.217 | 35.181 | 81.398 | 0 | 0 | 35.181 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 4.826 +2.897,5% față de anul precedent | 1.869 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 161 | 95.016 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 0 -100,0% față de anul precedent | 95.989 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2018 | 1.080 -78,1% față de anul precedent | 96.975 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 4.931 -46,2% față de anul precedent | 51.755 | Neraportat | 2 -50,0% față de anul precedent |
| 2016 | 9.160 +3,3% față de anul precedent | 12.598 | Neraportat | 4 -20,0% față de anul precedent |
| 2015 | 8.868 +128,5% față de anul precedent | 37.428 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 3.881 -84,6% față de anul precedent | 85.866 | Neraportat | 5 -37,5% față de anul precedent |
| 2013 | 25.209 +346,0% față de anul precedent | 19.465 | Neraportat | 8 +60,0% față de anul precedent |
| 2012 | 5.652 -62,3% față de anul precedent | 73.894 | Neraportat | 5 |
| 2011 | 14.974 -63,1% față de anul precedent | 63.263 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2010 | 40.523 -36,0% față de anul precedent | 41.182 | Neraportat | 3 -25,0% față de anul precedent |
| 2009 | 63.357 +44,3% față de anul precedent | 5.594 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 43.912 | 37.486 | Neraportat | 4 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2021
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
19 repere. O singură cronologie.
Din 2008 până în 2022 · datele disponibile în acest profil.
2022 1 repere
Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.
Compania a fost radiata din Registrul Comertului.
2021 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 1.629 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 1.629 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 1.629 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 4.826 RON +2897.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2021data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 13496/2021alte menţiuni, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, înregistrarea în registrul beneficiarilor reali a datelor din declarația pe propria răspundere privind beneficiarii reali
alte menţiuni, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, înregistrarea în registrul beneficiarilor reali a datelor din declarația pe propria răspundere privind beneficiarii reali
Deschide înregistrarea completă2020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 973 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 161 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 986 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 0 RON -100% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 67.714 RON. Profit: 45.220 RON
Cifra de afaceri: 67.714 RON. Profit: 45.220 RON
- Cifra de afaceri
- 67.714 RON -19.77% față de anul precedent
- Profit net
- 45.220 RON -12.22% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.080 RON -78.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 84.400 RON. Profit: 51.515 RON
Cifra de afaceri: 84.400 RON. Profit: 51.515 RON
- Cifra de afaceri
- 84.400 RON +20.94% față de anul precedent
- Profit net
- 51.515 RON +316.86% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 4.931 RON -46.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 69.784 RON. Profit: 12.358 RON
Cifra de afaceri: 69.784 RON. Profit: 12.358 RON
- Cifra de afaceri
- 69.784 RON -21.56% față de anul precedent
- Profit net
- 12.358 RON -66.77% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 9.160 RON +3.29% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 88.969 RON. Profit: 37.188 RON
Cifra de afaceri: 88.969 RON. Profit: 37.188 RON
- Cifra de afaceri
- 88.969 RON -17.3% față de anul precedent
- Profit net
- 37.188 RON -43.99% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 8.868 RON +128.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 107.579 RON. Profit: 66.401 RON
Cifra de afaceri: 107.579 RON. Profit: 66.401 RON
- Cifra de afaceri
- 107.579 RON +26.32% față de anul precedent
- Profit net
- 66.401 RON +245.39% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 -37.5% față de anul precedent
- Datorii
- 3.881 RON -84.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 85.161 RON. Profit: 19.225 RON
Cifra de afaceri: 85.161 RON. Profit: 19.225 RON
- Cifra de afaceri
- 85.161 RON +32.91% față de anul precedent
- Profit net
- 19.225 RON +80.84% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 +60% față de anul precedent
- Datorii
- 25.209 RON +346.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 64.072 RON. Profit: 10.631 RON
Cifra de afaceri: 64.072 RON. Profit: 10.631 RON
- Cifra de afaceri
- 64.072 RON -51.1% față de anul precedent
- Profit net
- 10.631 RON -83.13% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5
- Datorii
- 5.652 RON -62.25% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 131.016 RON. Profit: 63.023 RON
Cifra de afaceri: 131.016 RON. Profit: 63.023 RON
- Cifra de afaceri
- 131.016 RON +44.51% față de anul precedent
- Profit net
- 63.023 RON +77.09% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 14.974 RON -63.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 90.665 RON. Profit: 35.589 RON
Cifra de afaceri: 90.665 RON. Profit: 35.589 RON
- Cifra de afaceri
- 90.665 RON +87.49% față de anul precedent
- Profit net
- 35.589 RON +564.72% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 40.523 RON -36.04% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 48.356 RON. Profit: 5.354 RON
Cifra de afaceri: 48.356 RON. Profit: 5.354 RON
- Cifra de afaceri
- 48.356 RON -38.64% față de anul precedent
- Profit net
- 5.354 RON -85.64% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 63.357 RON +44.28% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 78.804 RON. Profit: 37.286 RON
Cifra de afaceri: 78.804 RON. Profit: 37.286 RON
- Cifra de afaceri
- 78.804 RON
- Profit net
- 37.286 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4
- Datorii
- 43.912 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataANDREAXBEN TOP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1520 in Mun. Topliţa (HARGHITA)
ANDREAXBEN TOP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1520 in Mun. Topliţa (HARGHITA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
17.092021Mentiune · Buletin 13496/2021alte menţiuni, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, înregistrarea în registrul beneficiarilor reali a datelor din declarația pe propria răspundere privind beneficiarii reali
alte menţiuni; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; înregistrarea în registrul beneficiarilor reali a datelor din declarația pe propria răspundere privind beneficiarii reali
- Companie
- ANDREAXBEN TOP SRL
- CUI
- 24216274
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 17.09.2021
- Registrul Comerțului
- J19/715/2008
- EUID
- ROONRC.J19/715/2008
- Număr încheiere
- 5316
- Număr dosar
- 25079
- Data dosarului
- 15.09.2021
- Tribunal
- Harghita
- Registrator
- Vasile Vîlcan
Subiecte
alte menţiuni, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, înregistrarea în registrul beneficiarilor reali a datelor din declarația pe propria răspundere privind beneficiarii reali
Documente menționate
- Copie carte identitate
- Declarație privind beneficiarii reali nr. 25079 din 15.09.2021
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Cele mai mari firme — CAEN 1520, Harghita
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ANDREAXBEN TOP SRL?
CUI-ul ANDREAXBEN TOP SRL este 24216274.
Unde este sediul ANDREAXBEN TOP SRL?
ANDREAXBEN TOP SRL are sediul in Romania, HARGHITA, Mun. Topliţa, Str. VERII nr. 2, 535700, Mun. Topliţa, judetul HARGHITA.
Cand a fost infiintata ANDREAXBEN TOP SRL?
ANDREAXBEN TOP SRL a fost infiintata in anul 2008 (14 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ANDREAXBEN TOP SRL in 2021?
In 2021, ANDREAXBEN TOP SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Ce activitate are ANDREAXBEN TOP SRL?
ANDREAXBEN TOP SRL are codul CAEN principal 1520 (Fabricarea încălțămintei).
Ce profit a inregistrat ANDREAXBEN TOP SRL in 2021?
ANDREAXBEN TOP SRL a inregistrat un profit net de 1.629 RON in 2021.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 11 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 11 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.