Repararea și întreținerea autovehiculelor
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 15:57
Despre ALEXI CLEANER GROUP SRL
ALEXI CLEANER GROUP SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea autovehiculelor" (cod CAEN 9531), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, ALEXI CLEANER GROUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 58.921 RON, in crestere fata de anul precedent (+49.9%). Profitul net inregistrat a fost de 321 RON (in scadere accentuata).
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 58.921 RON
- Venituri totale
- 80.921 RON
- Cheltuieli totale
- 80.544 RON
- Profit brut
- 377 RON
- Profit net
- 321 RON
- Marja profit net
- 0,54%
- Active imobilizate
- 23.874 RON
- Active circulante
- 15.390 RON
- Stocuri
- 5.894 RON
- Creanțe
- 393 RON
- Casa & conturi bănci
- 9.103 RON
- Capital propriu
- 21.567 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Sondelor nr. 2, 100272
- Cod postal
- 100272
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 24.07.2008
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 58.921 RON
- Rezultat net
- 321 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 58.921 RON | 39.319 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 80.921 RON | 64.892 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 80.544 RON | 61.926 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 377 RON | 2.966 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 321 RON | 2.491 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 23.874 RON | 37.493 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 15.390 RON | 14.169 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 39.264 RON | 51.662 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 5.894 RON | 4.395 RON |
| CreanțeSume de încasat | 393 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 9.103 RON | 9.774 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 17.697 RON | 28.226 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 21.567 RON | 23.436 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,8 %Profit net / active totale
- ROE
- 1,5 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,87 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 54,9 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 58.921 +49,9% față de anul precedent | 80.921 | 80.544 | 377 -87,3% față de anul precedent | 321 -87,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 39.319 -29,8% față de anul precedent | 64.892 | 61.926 | 2.966 -42,2% față de anul precedent | 2.491 -27,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 56.015 -14,8% față de anul precedent | 56.015 | 50.887 | 5.128 -64,9% față de anul precedent | 3.447 -72,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 65.765 -11,1% față de anul precedent | 65.765 | 51.177 | 14.588 +123,1% față de anul precedent | 12.615 +181,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 73.954 -16,8% față de anul precedent | 73.954 | 67.416 | 6.538 +5.348,3% față de anul precedent | 4.483 | 0 | 0 |
| 2019 | 88.870 +8,2% față de anul precedent | 88.870 | 88.750 | 120 | 0 | 0 | 769 |
| 2018 | 82.145 -17,9% față de anul precedent | 82.145 | 97.692 | 0 | 0 | 15.547 | 16.369 |
| 2017 | 100.050 +28,9% față de anul precedent | 100.050 | 103.645 | 0 | 0 | 3.595 | 4.596 |
| 2016 | 77.637 -19,0% față de anul precedent | 77.637 | 90.222 | 0 | 0 | 12.585 | 13.583 |
| 2015 | 95.850 +31,8% față de anul precedent | 95.850 | 99.656 | 0 | 0 | Neraportat | 6.676 |
| 2014 | 72.720 +2,2% față de anul precedent | 72.720 | 101.417 | 0 | 0 | 28.697 | 30.880 |
| 2013 | 71.180 +6,0% față de anul precedent | 71.180 | 87.181 | 0 | 0 | 16.001 | 17.967 |
| 2012 | 67.160 -13,1% față de anul precedent | 67.161 | 88.436 | 0 | 0 | 21.275 | 21.275 |
| 2011 | 77.311 +1,8% față de anul precedent | 77.641 | 91.899 | 0 | 0 | 14.258 | 14.258 |
| 2010 | 75.952 +27,2% față de anul precedent | 76.062 | 85.338 | 0 | 0 | 9.276 | 12.501 |
| 2009 | 59.712 | 60.441 | 73.716 | 0 | 0 | 13.275 | 14.742 |
| 2008 | 0 | 0 | 58 | 0 | 0 | 58 | 58 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 23.874 | 15.390 | 39.264 | 5.894 | 393 | 9.103 |
| 2023 | 37.493 | 14.169 | 51.662 | 4.395 | 0 | 9.774 |
| 2022 | 22.761 | 19.136 | 41.897 | 2.190 | 0 | 16.946 |
| 2021 | 32.179 | 3.859 | 36.038 | 2.190 | 0 | 1.669 |
| 2020 | 41.598 | 34 | 41.632 | 0 | 0 | 34 |
| 2019 | 51.016 | 6.555 | 57.571 | 856 | 5.650 | 49 |
| 2018 | 7.988 | 7.050 | 15.038 | 856 | 6.080 | 114 |
| 2017 | 7.988 | 7.991 | 15.979 | 1.052 | 430 | 6.509 |
| 2016 | 8.387 | 8.678 | 17.065 | 863 | 430 | 7.385 |
| 2015 | 9.609 | 1.518 | 11.127 | 0 | 3 | 1.515 |
| 2014 | 10.396 | 0 | 10.396 | 0 | 0 | 0 |
| 2013 | 11.182 | 2.798 | 13.980 | 0 | 0 | 2.798 |
| 2012 | 11.968 | 2.393 | 14.361 | 0 | 0 | 2.393 |
| 2011 | 12.755 | 6.444 | 19.199 | 0 | 11 | 6.433 |
| 2010 | 509 | 17.904 | 18.413 | 2.160 | 7.516 | 8.228 |
| 2009 | 650 | 0 | 650 | 0 | 0 | 0 |
| 2008 | 359 | 583 | 942 | 0 | 0 | 583 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 17.697 -37,3% față de anul precedent | 21.567 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 28.226 +34,7% față de anul precedent | 23.436 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 20.952 +13,0% față de anul precedent | 20.945 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 18.540 -49,8% față de anul precedent | 17.498 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 36.949 -66,6% față de anul precedent | 4.683 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2019 | 110.615 -33,9% față de anul precedent | -53.044 | Neraportat | 1 -75,0% față de anul precedent |
| 2018 | 167.313 +10,2% față de anul precedent | -152.275 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 151.884 +2,4% față de anul precedent | -135.905 | Neraportat | 4 +100,0% față de anul precedent |
| 2016 | 148.374 +14,8% față de anul precedent | -131.309 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2015 | 129.283 +6,1% față de anul precedent | -118.156 | Neraportat | 3 -25,0% față de anul precedent |
| 2014 | 121.877 +28,9% față de anul precedent | -111.481 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 94.580 +21,1% față de anul precedent | -80.600 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 78.082 +23,3% față de anul precedent | -62.635 | Neraportat | 4 -20,0% față de anul precedent |
| 2011 | 63.341 +39,2% față de anul precedent | -41.359 | Neraportat | 5 +66,7% față de anul precedent |
| 2010 | 45.514 +179,9% față de anul precedent | -27.101 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 16.260 +1.932,5% față de anul precedent | -14.600 | Neraportat | 3 |
| 2008 | 800 | 142 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| IVION VALENTIN ANDREI | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
19 repere. O singură cronologie.
Din 2008 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 2820/2026cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, numire, revocare persoane împuternicite
cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, numire, revocare persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 58.921 RON. Profit: 321 RON
Cifra de afaceri: 58.921 RON. Profit: 321 RON
- Cifra de afaceri
- 58.921 RON +49.85% față de anul precedent
- Profit net
- 321 RON -87.11% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 17.697 RON -37.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 39.319 RON. Profit: 2.491 RON
Cifra de afaceri: 39.319 RON. Profit: 2.491 RON
- Cifra de afaceri
- 39.319 RON -29.81% față de anul precedent
- Profit net
- 2.491 RON -27.73% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 28.226 RON +34.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 56.015 RON. Profit: 3.447 RON
Cifra de afaceri: 56.015 RON. Profit: 3.447 RON
- Cifra de afaceri
- 56.015 RON -14.83% față de anul precedent
- Profit net
- 3.447 RON -72.68% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 20.952 RON +13.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 65.765 RON. Profit: 12.615 RON
Cifra de afaceri: 65.765 RON. Profit: 12.615 RON
- Cifra de afaceri
- 65.765 RON -11.07% față de anul precedent
- Profit net
- 12.615 RON +181.4% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 18.540 RON -49.82% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 73.954 RON. Profit: 4.483 RON
Cifra de afaceri: 73.954 RON. Profit: 4.483 RON
- Cifra de afaceri
- 73.954 RON -16.78% față de anul precedent
- Profit net
- 4.483 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 36.949 RON -66.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 88.870 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 88.870 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 88.870 RON +8.19% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 769 RON
- Angajati
- 1 -75% față de anul precedent
- Datorii
- 110.615 RON -33.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 82.145 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 82.145 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 82.145 RON -17.9% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 16.369 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 167.313 RON +10.16% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 100.050 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 100.050 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 100.050 RON +28.87% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 4.596 RON
- Angajati
- 4 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 151.884 RON +2.37% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 77.637 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 77.637 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 77.637 RON -19% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 13.583 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 148.374 RON +14.77% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 95.850 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 95.850 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 95.850 RON +31.81% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 6.676 RON
- Angajati
- 3 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 129.283 RON +6.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 72.720 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 72.720 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 72.720 RON +2.16% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 30.880 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 121.877 RON +28.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 71.180 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 71.180 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 71.180 RON +5.99% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 17.967 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 94.580 RON +21.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 67.160 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 67.160 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 67.160 RON -13.13% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 21.275 RON
- Angajati
- 4 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 78.082 RON +23.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 77.311 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 77.311 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 77.311 RON +1.79% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 14.258 RON
- Angajati
- 5 +66.67% față de anul precedent
- Datorii
- 63.341 RON +39.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 75.952 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 75.952 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 75.952 RON +27.2% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 12.501 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 45.514 RON +179.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 59.712 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 59.712 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 59.712 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 14.742 RON
- Angajati
- 3
- Datorii
- 16.260 RON +1932.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 58 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 800 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataALEXI CLEANER GROUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)
ALEXI CLEANER GROUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
27.012026Mentiune · Buletin 2820/2026cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, numire, revocare persoane împuternicite
cod obiect de activitate; retragere, adăugare asociaţi persoane fizice; numire, revocare persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 16.01.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- ALEXI CLEANER GROUP SRL
- CUI
- 24239081
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 27.01.2026
- Registrul Comerțului
- J2008002085290
- EUID
- ROONRC.J2008002085290
- Sediu
- Jud. Prahova, Municipiul Ploieşti, Strada SONDELOR, Nr. 2
- Județ
- Prahova
- Număr încheiere
- 55662
- Data încheierii
- 26.01.2026
- Număr dosar
- 220632
- Data dosarului
- 19.01.2026
- Tribunal
- Prahova
- Registrator
- Mariana-Agnes Ciobanu
Subiecte
cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, numire, revocare persoane împuternicite
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 220632 din 23.01.2026
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 16.01.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 9531, Prahova
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9531, Prahova
Alte firme din Prahova
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ALEXI CLEANER GROUP SRL?
CUI-ul ALEXI CLEANER GROUP SRL este 24239081.
Unde este sediul ALEXI CLEANER GROUP SRL?
ALEXI CLEANER GROUP SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Sondelor nr. 2, 100272, Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA.
Cand a fost infiintata ALEXI CLEANER GROUP SRL?
ALEXI CLEANER GROUP SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ALEXI CLEANER GROUP SRL in 2024?
In 2024, ALEXI CLEANER GROUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 58.921 RON.
Ce activitate are ALEXI CLEANER GROUP SRL?
ALEXI CLEANER GROUP SRL are codul CAEN principal 9531 (Repararea și întreținerea autovehiculelor).
Ce profit a inregistrat ALEXI CLEANER GROUP SRL in 2024?
ALEXI CLEANER GROUP SRL a inregistrat un profit net de 321 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.