Transporturi rutiere de mărfuri
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 09:07
Despre MIMI TRANS SRL
MIMI TRANS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Braşov, judetul BRAŞOV, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, MIMI TRANS SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.590.170 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+1.1%). Profitul net inregistrat a fost de 52.746 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 8. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 26.266 RON in 2008 la 2.590.170 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 2.590.170 RON
- Venituri totale
- 2.624.559 RON
- Cheltuieli totale
- 2.553.677 RON
- Profit brut
- 70.882 RON
- Profit net
- 52.746 RON
- Marja profit net
- 2,04%
- Active imobilizate
- 550.857 RON
- Active circulante
- 302.768 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 121.601 RON
- Casa & conturi bănci
- 181.167 RON
- Capital propriu
- 167.928 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Jepilor nr. 13, 500256
- Cod postal
- 500256
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 08.08.2008
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 2.590.170 RON
- Rezultat net
- 52.746 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 2.590.170 RON | 2.563.128 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 2.624.559 RON | 2.658.278 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 2.553.677 RON | 2.616.678 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 70.882 RON | 41.600 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 52.746 RON | 14.860 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 550.857 RON | 85.962 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 302.768 RON | 376.854 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 853.625 RON | 462.816 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 121.601 RON | 92.890 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 181.167 RON | 283.964 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 685.697 RON | 185.678 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 167.928 RON | 277.138 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 8 persoane | 8 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 6,2 %Profit net / active totale
- ROE
- 31,4 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,44 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 19,7 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.590.170 +1,1% față de anul precedent | 2.624.559 | 2.553.677 | 70.882 +70,4% față de anul precedent | 52.746 +255,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 2.563.128 -5,6% față de anul precedent | 2.658.278 | 2.616.678 | 41.600 -81,0% față de anul precedent | 14.860 -92,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 2.713.920 +33,3% față de anul precedent | 2.775.763 | 2.557.243 | 218.520 +789,6% față de anul precedent | 192.667 +3.406,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 2.035.960 -5,1% față de anul precedent | 2.182.128 | 2.157.565 | 24.563 -92,7% față de anul precedent | 5.495 -98,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 2.145.456 +5,9% față de anul precedent | 2.420.458 | 2.084.731 | 335.727 | 294.001 | 0 | 0 |
| 2019 | 2.025.983 +2,4% față de anul precedent | 2.279.519 | 2.324.210 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 44.691 | 67.218 |
| 2018 | 1.978.686 -0,6% față de anul precedent | 2.222.222 | 1.976.307 | 245.915 +9,0% față de anul precedent | 222.930 +8,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 1.990.241 +30,7% față de anul precedent | 2.205.781 | 1.980.130 | 225.651 +266,1% față de anul precedent | 205.413 +303,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 1.522.738 +27,2% față de anul precedent | 2.377.933 | 2.316.292 | 61.641 | 50.972 | 0 | 0 |
| 2015 | 1.197.443 +46,2% față de anul precedent | 1.299.570 | 1.386.820 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | Neraportat | 87.250 |
| 2014 | 818.879 +69,1% față de anul precedent | 884.690 | 882.993 | 1.697 -95,3% față de anul precedent | 1.425 -96,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 484.253 +61,8% față de anul precedent | 509.921 | 474.000 | 35.921 +1.002,9% față de anul precedent | 35.921 +1.084,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 299.310 +76,4% față de anul precedent | 350.663 | 347.406 | 3.257 | 3.032 | 0 | 0 |
| 2011 | 169.722 -18,8% față de anul precedent | 177.879 | 209.867 | 0 | 0 | 31.988 | 31.988 |
| 2010 | 209.096 +61,7% față de anul precedent | 209.354 | 245.776 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 36.422 | 39.647 |
| 2009 | 129.332 +392,4% față de anul precedent | 129.801 | 124.951 | 4.850 +454,9% față de anul precedent | 3.383 +360,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 26.266 | 30.268 | 29.394 | 874 | 734 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 550.857 | 302.768 | 853.625 | 0 | 121.601 | 181.167 |
| 2023 | 85.962 | 376.854 | 462.816 | 0 | 92.890 | 283.964 |
| 2022 | 303.661 | 469.483 | 773.144 | 0 | 150.121 | 319.362 |
| 2021 | 495.627 | 402.783 | 898.410 | 0 | 214.770 | 188.013 |
| 2020 | 491.832 | 507.981 | 999.813 | 0 | 115.658 | 392.323 |
| 2019 | 851.333 | 342.872 | 1.194.205 | 0 | 208.928 | 133.944 |
| 2018 | 525.002 | 202.972 | 727.974 | 0 | 239.276 | -36.304 |
| 2017 | 751.037 | 147.065 | 898.102 | 16.214 | 205.999 | -75.148 |
| 2016 | 375.363 | 322.921 | 698.284 | 593 | 225.010 | 97.318 |
| 2015 | 325.409 | 90.977 | 416.386 | 0 | 216.471 | -125.494 |
| 2014 | 227.367 | 237.449 | 464.816 | 0 | 200.223 | 37.226 |
| 2013 | 123.492 | 120.185 | 243.677 | 0 | 102.960 | 17.225 |
| 2012 | 133.149 | 78.272 | 211.421 | 0 | 66.151 | 12.121 |
| 2011 | 113.108 | 36.667 | 149.775 | 0 | 35.085 | 1.582 |
| 2010 | 23.821 | 49.330 | 73.151 | 0 | 41.625 | 7.705 |
| 2009 | 30.469 | 33.055 | 63.524 | 0 | 27.871 | 5.184 |
| 2008 | 0 | 13.599 | 13.599 | 5.737 | 7.816 | 46 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 685.697 +269,3% față de anul precedent | 167.928 | Neraportat | 8 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 185.678 -63,7% față de anul precedent | 277.138 | Neraportat | 8 +14,3% față de anul precedent |
| 2022 | 510.866 -17,2% față de anul precedent | 262.278 | Neraportat | 7 +75,0% față de anul precedent |
| 2021 | 617.220 -12,2% față de anul precedent | 281.190 | Neraportat | 4 -20,0% față de anul precedent |
| 2020 | 703.066 -21,6% față de anul precedent | 296.747 | Neraportat | 5 -37,5% față de anul precedent |
| 2019 | 896.298 +147,0% față de anul precedent | 297.907 | Neraportat | 8 +14,3% față de anul precedent |
| 2018 | 362.849 -52,0% față de anul precedent | 365.125 | Neraportat | 7 -12,5% față de anul precedent |
| 2017 | 755.907 -0,7% față de anul precedent | 142.195 | Neraportat | 8 +33,3% față de anul precedent |
| 2016 | 761.502 +43,5% față de anul precedent | -63.218 | Neraportat | 6 +100,0% față de anul precedent |
| 2015 | 530.576 +7,9% față de anul precedent | -114.190 | Neraportat | 3 +200,0% față de anul precedent |
| 2014 | 491.756 +80,8% față de anul precedent | -26.940 | Neraportat | 1 -66,7% față de anul precedent |
| 2013 | 272.042 -1,3% față de anul precedent | -28.365 | Neraportat | 3 +200,0% față de anul precedent |
| 2012 | 275.707 +27,0% față de anul precedent | -64.286 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 217.093 +100,1% față de anul precedent | -67.318 | Neraportat | 1 |
| 2010 | 108.481 +83,2% față de anul precedent | -35.330 | Neraportat | 0 |
| 2009 | 59.207 +367,5% față de anul precedent | 4.317 | Neraportat | 0 |
| 2008 | 12.665 | 934 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| SCSTAN CIOCIRLAN | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 2008 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 28855/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.590.170 RON. Profit: 52.746 RON
Cifra de afaceri: 2.590.170 RON. Profit: 52.746 RON
- Cifra de afaceri
- 2.590.170 RON +1.06% față de anul precedent
- Profit net
- 52.746 RON +254.95% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 0% față de anul precedent
- Datorii
- 685.697 RON +269.29% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.563.128 RON. Profit: 14.860 RON
Cifra de afaceri: 2.563.128 RON. Profit: 14.860 RON
- Cifra de afaceri
- 2.563.128 RON -5.56% față de anul precedent
- Profit net
- 14.860 RON -92.29% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 +14.29% față de anul precedent
- Datorii
- 185.678 RON -63.65% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.713.920 RON. Profit: 192.667 RON
Cifra de afaceri: 2.713.920 RON. Profit: 192.667 RON
- Cifra de afaceri
- 2.713.920 RON +33.3% față de anul precedent
- Profit net
- 192.667 RON +3406.22% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 +75% față de anul precedent
- Datorii
- 510.866 RON -17.23% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.035.960 RON. Profit: 5.495 RON
Cifra de afaceri: 2.035.960 RON. Profit: 5.495 RON
- Cifra de afaceri
- 2.035.960 RON -5.1% față de anul precedent
- Profit net
- 5.495 RON -98.13% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 617.220 RON -12.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.145.456 RON. Profit: 294.001 RON
Cifra de afaceri: 2.145.456 RON. Profit: 294.001 RON
- Cifra de afaceri
- 2.145.456 RON +5.9% față de anul precedent
- Profit net
- 294.001 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 -37.5% față de anul precedent
- Datorii
- 703.066 RON -21.56% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.025.983 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 2.025.983 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 2.025.983 RON +2.39% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 67.218 RON
- Angajati
- 8 +14.29% față de anul precedent
- Datorii
- 896.298 RON +147.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.978.686 RON. Profit: 222.930 RON
Cifra de afaceri: 1.978.686 RON. Profit: 222.930 RON
- Cifra de afaceri
- 1.978.686 RON -0.58% față de anul precedent
- Profit net
- 222.930 RON +8.53% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 -12.5% față de anul precedent
- Datorii
- 362.849 RON -52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.990.241 RON. Profit: 205.413 RON
Cifra de afaceri: 1.990.241 RON. Profit: 205.413 RON
- Cifra de afaceri
- 1.990.241 RON +30.7% față de anul precedent
- Profit net
- 205.413 RON +302.99% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 755.907 RON -0.73% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.522.738 RON. Profit: 50.972 RON
Cifra de afaceri: 1.522.738 RON. Profit: 50.972 RON
- Cifra de afaceri
- 1.522.738 RON +27.17% față de anul precedent
- Profit net
- 50.972 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 761.502 RON +43.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.197.443 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.197.443 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.197.443 RON +46.23% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 87.250 RON
- Angajati
- 3 +200% față de anul precedent
- Datorii
- 530.576 RON +7.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 818.879 RON. Profit: 1.425 RON
Cifra de afaceri: 818.879 RON. Profit: 1.425 RON
- Cifra de afaceri
- 818.879 RON +69.1% față de anul precedent
- Profit net
- 1.425 RON -96.03% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -66.67% față de anul precedent
- Datorii
- 491.756 RON +80.76% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 484.253 RON. Profit: 35.921 RON
Cifra de afaceri: 484.253 RON. Profit: 35.921 RON
- Cifra de afaceri
- 484.253 RON +61.79% față de anul precedent
- Profit net
- 35.921 RON +1084.73% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 +200% față de anul precedent
- Datorii
- 272.042 RON -1.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 299.310 RON. Profit: 3.032 RON
Cifra de afaceri: 299.310 RON. Profit: 3.032 RON
- Cifra de afaceri
- 299.310 RON +76.35% față de anul precedent
- Profit net
- 3.032 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 275.707 RON +27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 169.722 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 169.722 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 169.722 RON -18.83% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 31.988 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 217.093 RON +100.12% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 209.096 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 209.096 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 209.096 RON +61.67% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 39.647 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 108.481 RON +83.22% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 129.332 RON. Profit: 3.383 RON
Cifra de afaceri: 129.332 RON. Profit: 3.383 RON
- Cifra de afaceri
- 129.332 RON +392.39% față de anul precedent
- Profit net
- 3.383 RON +360.9% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 59.207 RON +367.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 26.266 RON. Profit: 734 RON
Cifra de afaceri: 26.266 RON. Profit: 734 RON
- Cifra de afaceri
- 26.266 RON
- Profit net
- 734 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 12.665 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMIMI TRANS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Mun. Braşov (BRAŞOV)
MIMI TRANS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Mun. Braşov (BRAŞOV)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
31.072026Mentiune · Buletin 28855/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 20.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- MIMI TRANS SRL
- CUI
- 24310661
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 31.07.2026
- Registrul Comerțului
- J08/2143/2008
- EUID
- ROONRC.J08/2143/2008
- Sediu
- Municipiul Braşov, Jud. Braşov, Str. Jepilor, Nr. 13, Bl. C 6, Ap. 6, cam. 2
- Județ
- Braşov
- Număr încheiere
- 607699
- Data încheierii
- 30.07.2026
- Număr dosar
- 2901425
- Data dosarului
- 22.07.2026
- Tribunal
- Brasov
- Registrator
- Eugenia-Georgeta Dumitru
Subiecte
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2901425 din 22.07.2026
- Decizie asociat unic nr. 1 din 20.07.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Braşov
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Braşov
Alte firme din Braşov
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul MIMI TRANS SRL?
CUI-ul MIMI TRANS SRL este 24310661.
Unde este sediul MIMI TRANS SRL?
MIMI TRANS SRL are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Jepilor nr. 13, 500256, Mun. Braşov, judetul BRAŞOV.
Cand a fost infiintata MIMI TRANS SRL?
MIMI TRANS SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a MIMI TRANS SRL in 2024?
In 2024, MIMI TRANS SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.590.170 RON.
Cati angajati are MIMI TRANS SRL?
MIMI TRANS SRL a raportat un numar mediu de 8 salariati in 2024.
Ce activitate are MIMI TRANS SRL?
MIMI TRANS SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).
Ce profit a inregistrat MIMI TRANS SRL in 2024?
MIMI TRANS SRL a inregistrat un profit net de 52.746 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.