Activ Plătitor TVAFurnizor SEAP

DDD SERV SRL

CUI: 24314590
CIF: RO24314590
Reg. Com.: J2008001485046
CAEN: 3811
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 august 2008 · 18 ani
Distribuie:

Colectarea deşeurilor nepericuloase

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 04:54

Despre DDD SERV SRL

DDD SERV SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Buhuşi, judetul BACĂU, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Colectarea deşeurilor nepericuloase" (cod CAEN 3811), in sectorul distributia apei; salubritate. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, DDD SERV SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.970.740 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-59.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 10, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 17 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 36.506 RON in 2008 la 1.970.740 RON in 2025.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.970.740 RON
Venituri totale
1.979.301 RON
Cheltuieli totale
2.762.122 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
9.364.407 RON
Active circulante
4.964.322 RON
Stocuri
591.163 RON
Creanțe
3.337.511 RON
Casa & conturi bănci
1.035.648 RON
Capital propriu
13.372.470 RON

Contact

AdresaRomania, BACĂU, Orş. Buhuşi, Str. Chebac nr. 200, 605100
Telefon0234261074

Adresă sediu social

Romania, BACĂU, Orş. Buhuşi, Str. Chebac nr. 200, 605100
Cod poștal: 605100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BACĂU, Orş. Buhuşi, Str. Chebac nr. 200, 605100
Cod postal
605100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.08.2008
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Bacău
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 martie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
1.970.740 RON
Rezultat net
-782.821 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.970.740 RON 4.915.779 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.979.301 RON 4.873.724 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.762.122 RON 4.811.566 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 62.158 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 17.327 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 782.821 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 782.821 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 9.364.407 RON 10.097.724 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 4.964.322 RON 6.470.129 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 14.328.729 RON 16.567.853 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 591.163 RON 882.531 RON
CreanțeSume de încasat 3.337.511 RON 4.983.955 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.035.648 RON 603.643 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.133.833 RON 1.113.649 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 13.372.470 RON 15.454.204 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 10 persoane 15 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active14.328.729RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

7,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale14.328.729 RON
Datorii totale1.133.833 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,38 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
93,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 18 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 1.970.740 -59,9% față de anul precedent 1.979.301 2.762.122 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 782.821 782.821
2024 4.915.779 -68,9% față de anul precedent 4.873.724 4.811.566 62.158 -98,1% față de anul precedent 17.327 -99,4% față de anul precedent 0 0
2023 15.824.182 +59,4% față de anul precedent 16.194.142 12.971.137 3.223.005 -10,8% față de anul precedent 2.708.443 -14,2% față de anul precedent 0 0
2022 9.928.053 +16,6% față de anul precedent 10.322.904 6.711.658 3.611.246 -9,2% față de anul precedent 3.156.380 -8,3% față de anul precedent 0 0
2021 8.514.210 +10,4% față de anul precedent 8.598.612 4.621.040 3.977.572 +5,5% față de anul precedent 3.443.606 +6,5% față de anul precedent 0 0
2020 7.710.914 +16,4% față de anul precedent 8.152.608 4.383.029 3.769.579 +23,1% față de anul precedent 3.233.802 +25,8% față de anul precedent 0 0
2019 6.627.169 +30,7% față de anul precedent 7.300.691 4.239.524 3.061.167 +107,0% față de anul precedent 2.570.915 +83,3% față de anul precedent 0 0
2018 5.072.158 +11,7% față de anul precedent 5.406.253 3.927.489 1.478.764 -6,9% față de anul precedent 1.402.453 +4,7% față de anul precedent 0 0
2017 4.541.231 -6,5% față de anul precedent 4.593.262 3.005.713 1.587.549 +1,6% față de anul precedent 1.339.134 +2,2% față de anul precedent 0 0
2016 4.857.381 -2,0% față de anul precedent 5.010.522 3.447.807 1.562.715 +37,0% față de anul precedent 1.309.962 +36,9% față de anul precedent 0 0
2015 4.953.765 +61,9% față de anul precedent 5.395.347 4.254.814 1.140.533 +165,8% față de anul precedent 956.793 +160,6% față de anul precedent 0 0
2014 3.059.092 +15,4% față de anul precedent 3.539.917 3.110.782 429.135 +516,4% față de anul precedent 367.102 +501,9% față de anul precedent 0 0
2013 2.651.529 +93,2% față de anul precedent 2.855.977 2.786.358 69.619 +89,2% față de anul precedent 60.992 +98,8% față de anul precedent 0 0
2012 1.372.569 +15,8% față de anul precedent 1.418.874 1.382.085 36.789 +95,3% față de anul precedent 30.678 +102,6% față de anul precedent 0 0
2011 1.184.876 +159,8% față de anul precedent 1.188.413 1.169.578 18.835 -59,9% față de anul precedent 15.141 -60,5% față de anul precedent 0 0
2010 456.023 -52,8% față de anul precedent 467.365 420.361 47.004 +238,6% față de anul precedent 38.364 +229,1% față de anul precedent 0 0
2009 965.359 +2.544,4% față de anul precedent 1.033.803 1.019.920 13.883 11.658 0 0
2008 36.506 37.352 363.276 0 0 325.924 326.858

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 9.364.407 4.964.322 14.328.729 591.163 3.337.511 1.035.648
2024 10.097.724 6.470.129 16.567.853 882.531 4.983.955 603.643
2023 10.663.934 7.891.822 18.555.756 662.455 7.026.859 202.508
2022 7.616.670 8.022.138 15.638.808 2.222.367 5.470.242 329.529
2021 7.374.312 6.291.153 13.665.465 462.272 3.060.996 2.767.885
2020 7.073.848 5.967.218 13.041.066 556.587 2.989.102 2.421.529
2019 7.609.102 3.901.297 11.510.399 196.516 3.281.892 422.889
2018 7.854.720 2.722.200 10.576.920 185.711 2.475.747 60.742
2017 4.586.797 2.925.244 7.512.041 1.663.247 1.248.427 13.570
2016 3.505.053 1.675.097 5.180.150 311.018 1.308.267 55.812
2015 2.278.673 1.645.439 3.924.112 482.981 1.016.346 146.112
2014 2.056.493 1.322.772 3.379.265 228.545 941.021 153.206
2013 1.469.941 1.096.398 2.566.339 429.851 611.754 54.793
2012 1.891.831 663.739 2.555.570 205.510 394.787 63.442
2011 806.915 692.890 1.499.805 277.620 279.041 136.229
2010 651.210 192.057 843.267 101.700 35.731 54.626
2009 231.546 124.612 356.158 2.750 118.426 3.436
2008 14.472 183.159 197.631 57.900 124.185 1.074

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 1.133.833 +1,8% față de anul precedent 13.372.470 Neraportat 10 -33,3% față de anul precedent
2024 1.113.649 -53,7% față de anul precedent 15.454.204 Neraportat 15 -48,3% față de anul precedent
2023 2.406.420 +47,3% față de anul precedent 16.149.336 Neraportat 29 +16,0% față de anul precedent
2022 1.634.083 -4,4% față de anul precedent 13.961.143 Neraportat 25 +4,2% față de anul precedent
2021 1.708.460 -37,8% față de anul precedent 11.930.005 Neraportat 24 -7,7% față de anul precedent
2020 2.747.853 -24,3% față de anul precedent 10.293.213 Neraportat 26 +8,3% față de anul precedent
2019 3.630.728 -28,4% față de anul precedent 7.879.671 Neraportat 24 -14,3% față de anul precedent
2018 5.070.735 +48,8% față de anul precedent 5.508.756 Neraportat 28 -9,7% față de anul precedent
2017 3.408.309 +41,3% față de anul precedent 4.106.303 Neraportat 31 +10,7% față de anul precedent
2016 2.412.981 -2,2% față de anul precedent 2.767.169 Neraportat 28 -6,7% față de anul precedent
2015 2.467.315 -14,3% față de anul precedent 1.457.207 Neraportat 30 +25,0% față de anul precedent
2014 2.879.127 +18,1% față de anul precedent 500.414 Neraportat 24 +26,3% față de anul precedent
2013 2.437.158 -0,9% față de anul precedent 134.724 Neraportat 19 +26,7% față de anul precedent
2012 2.458.034 +68,2% față de anul precedent 97.536 Neraportat 15 +50,0% față de anul precedent
2011 1.461.696 +78,2% față de anul precedent 66.858 Neraportat 10 +66,7% față de anul precedent
2010 820.299 +139,3% față de anul precedent 51.717 Neraportat 6 +200,0% față de anul precedent
2009 342.805 +10,0% față de anul precedent 13.353 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2008 311.712 -326.658 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DBDUMITRU BUZILĂadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 33271/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2025 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 1.970.740 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.970.740 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.970.740 RON -59.91% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
782.821 RON
Angajati
10 -33.33% față de anul precedent
Datorii
1.133.833 RON +1.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 4.915.779 RON. Profit: 17.327 RON

Cifra de afaceri: 4.915.779 RON. Profit: 17.327 RON

Cifra de afaceri
4.915.779 RON -68.94% față de anul precedent
Profit net
17.327 RON -99.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 -48.28% față de anul precedent
Datorii
1.113.649 RON -53.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 15.824.182 RON. Profit: 2.708.443 RON

Cifra de afaceri: 15.824.182 RON. Profit: 2.708.443 RON

Cifra de afaceri
15.824.182 RON +59.39% față de anul precedent
Profit net
2.708.443 RON -14.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
29 +16% față de anul precedent
Datorii
2.406.420 RON +47.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 9.928.053 RON. Profit: 3.156.380 RON

Cifra de afaceri: 9.928.053 RON. Profit: 3.156.380 RON

Cifra de afaceri
9.928.053 RON +16.61% față de anul precedent
Profit net
3.156.380 RON -8.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
25 +4.17% față de anul precedent
Datorii
1.634.083 RON -4.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 8.514.210 RON. Profit: 3.443.606 RON

Cifra de afaceri: 8.514.210 RON. Profit: 3.443.606 RON

Cifra de afaceri
8.514.210 RON +10.42% față de anul precedent
Profit net
3.443.606 RON +6.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
24 -7.69% față de anul precedent
Datorii
1.708.460 RON -37.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 7.710.914 RON. Profit: 3.233.802 RON

Cifra de afaceri: 7.710.914 RON. Profit: 3.233.802 RON

Cifra de afaceri
7.710.914 RON +16.35% față de anul precedent
Profit net
3.233.802 RON +25.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
26 +8.33% față de anul precedent
Datorii
2.747.853 RON -24.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 6.627.169 RON. Profit: 2.570.915 RON

Cifra de afaceri: 6.627.169 RON. Profit: 2.570.915 RON

Cifra de afaceri
6.627.169 RON +30.66% față de anul precedent
Profit net
2.570.915 RON +83.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
24 -14.29% față de anul precedent
Datorii
3.630.728 RON -28.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 5.072.158 RON. Profit: 1.402.453 RON

Cifra de afaceri: 5.072.158 RON. Profit: 1.402.453 RON

Cifra de afaceri
5.072.158 RON +11.69% față de anul precedent
Profit net
1.402.453 RON +4.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
28 -9.68% față de anul precedent
Datorii
5.070.735 RON +48.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 4.541.231 RON. Profit: 1.339.134 RON

Cifra de afaceri: 4.541.231 RON. Profit: 1.339.134 RON

Cifra de afaceri
4.541.231 RON -6.51% față de anul precedent
Profit net
1.339.134 RON +2.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
31 +10.71% față de anul precedent
Datorii
3.408.309 RON +41.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 4.857.381 RON. Profit: 1.309.962 RON

Cifra de afaceri: 4.857.381 RON. Profit: 1.309.962 RON

Cifra de afaceri
4.857.381 RON -1.95% față de anul precedent
Profit net
1.309.962 RON +36.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
28 -6.67% față de anul precedent
Datorii
2.412.981 RON -2.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 4.953.765 RON. Profit: 956.793 RON

Cifra de afaceri: 4.953.765 RON. Profit: 956.793 RON

Cifra de afaceri
4.953.765 RON +61.94% față de anul precedent
Profit net
956.793 RON +160.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
30 +25% față de anul precedent
Datorii
2.467.315 RON -14.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 3.059.092 RON. Profit: 367.102 RON

Cifra de afaceri: 3.059.092 RON. Profit: 367.102 RON

Cifra de afaceri
3.059.092 RON +15.37% față de anul precedent
Profit net
367.102 RON +501.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
24 +26.32% față de anul precedent
Datorii
2.879.127 RON +18.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 2.651.529 RON. Profit: 60.992 RON

Cifra de afaceri: 2.651.529 RON. Profit: 60.992 RON

Cifra de afaceri
2.651.529 RON +93.18% față de anul precedent
Profit net
60.992 RON +98.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
19 +26.67% față de anul precedent
Datorii
2.437.158 RON -0.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.372.569 RON. Profit: 30.678 RON

Cifra de afaceri: 1.372.569 RON. Profit: 30.678 RON

Cifra de afaceri
1.372.569 RON +15.84% față de anul precedent
Profit net
30.678 RON +102.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 +50% față de anul precedent
Datorii
2.458.034 RON +68.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.184.876 RON. Profit: 15.141 RON

Cifra de afaceri: 1.184.876 RON. Profit: 15.141 RON

Cifra de afaceri
1.184.876 RON +159.83% față de anul precedent
Profit net
15.141 RON -60.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +66.67% față de anul precedent
Datorii
1.461.696 RON +78.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 456.023 RON. Profit: 38.364 RON

Cifra de afaceri: 456.023 RON. Profit: 38.364 RON

Cifra de afaceri
456.023 RON -52.76% față de anul precedent
Profit net
38.364 RON +229.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +200% față de anul precedent
Datorii
820.299 RON +139.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 965.359 RON. Profit: 11.658 RON

Cifra de afaceri: 965.359 RON. Profit: 11.658 RON

Cifra de afaceri
965.359 RON +2544.38% față de anul precedent
Profit net
11.658 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
342.805 RON +9.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

08.092026Mentiune · Buletin 33271/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
DDD SERV SRL
CUI
24314590
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
08.09.2026
Registrul Comerțului
J04/1485/2008
EUID
ROONRC.J04/1485/2008
Sediu
Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi, Jud. Bacău, Strada CHEBAC, Nr. 200
Județ
Bacău
Număr încheiere
704947
Data încheierii
08.09.2026
Număr dosar
3296013
Data dosarului
20.08.2026
Tribunal
Bacău
Registrator
Marilena Ortansa Popescu

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3296013 din 20.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 33271/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Proceduri de achiziție

Total proceduri raportat
11
Achiziții directe
138
Procedură simplificată
11

Înregistrare SEAP

Stare
Inregistrat
Tip participant
Ofertant
Calitate
Castigator, Participant
Înregistrat la
27 octombrie 2009
Reprezentant legal
BUZILA DUMITRU

Catalog electronic

Produse publicate
42
Valide
27
Neexpirate
68
Achiziții directe atribuite
0
Participări, pe tip de procedură și calitate. Totalurile sunt cele raportate în SEAP; achizițiile directe sunt afișate separat.
CalitateAchiziții directeCereri de ofertăLicitații deschiseLicitații restrânseLicitații electroniceProceduri simplificateTotal
Castigator 120000055
Participant 18000066

Identificare și contact SEAP

ID SEAP
53508
CUI
24314590
Denumire în SEAP
DDD SERV
Persoană de contact
BUZILA DUMITRU
Adresă
Strada: Chebac, nr. 200, Sector: -, Judet: Bacau, Localitate: Buhusi, Cod postal: -
Localitate
Buhusi
Județ
Bacau
Telefon
+40 744524768
Date preluate la
15 octombrie 2026

Date din SEAP (e‑licitatie.ro) · actualizat 15 octombrie 2026

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 3811, Bacău

REMAT ONESTI S.R.L.
CUI: 43616196CAEN: 3811
Activ
BACĂU, Mun. Oneşti2021-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.436.191 RON
Profit
293.312 RON
Angajati
3
MIRAC IMPORT EXPORT SRL
CUI: 37083641CAEN: 3811
Activ
BACĂU, Sat Valea Seacă Com. Valea Seacă2017-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.896.104 RON
Profit
899.796 RON
Angajati
2
ECO TOP RECYCLING SRL
CUI: 36661453CAEN: 3811
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2016-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
507.469 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3811, Bacău

DUMIROM SRL
CUI: 21195045CAEN: 3811
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2007-02-23
fara e-Factura
TAO-TRANS-NEF SRL
CUI: 25940754CAEN: 3811
Activ
BACĂU, Sat Scorţeni Com. Scorţeni2009-08-26
fara e-Factura
LESPERANCE SRL
CUI: 18266243CAEN: 3811
Activ
BACĂU, Orş. Dărmăneşti2006-01-09
fara e-Factura

Alte firme din Bacău

M.O. PROIECT SRL
CUI: 24314574CAEN: 7111
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2008-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
280.506 RON
Profit
180.891 RON
Angajati
1
ROBIFOR SRL
CUI: 24314612CAEN: 0220
Activ
BACĂU, Sat Agăş Com. Agăş2008-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.043.281 RON
Profit
165.827 RON
Angajati
18
FLUORDENT SRL
CUI: 24285738CAEN: 8623
Activ
BACĂU, Mun. Moineşti2008-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.962 RON
Profit
88.788 RON
Angajati
1
GHIMANDRE S.R.L.
CUI: 24007154CAEN: 4771
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2008-06-05
fara e-Factura
INRED GROUP SRL
CUI: 24705289CAEN: 2553
Activ
BACĂU, Sat Valea Seacă Com. Nicolae Bălcescu2008-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
177.377 RON
Profit
6.769 RON
Angajati
2
MIFALCHIM GROUP SRL
CUI: 18774764CAEN: 2020
Activ
BACĂU, Mun. Oneşti2006-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.021.378 RON
Profit
336.357 RON
Angajati
26
IT & C CLASS ADVERTISING SRL
CUI: 29171602CAEN: 6210
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2011-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
272.481 RON
Profit
154.608 RON
Angajati
1
MIRCOPAM S.R.L.
CUI: 46484650CAEN: 5231
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2022-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.000 RON
Profit
14.691 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DDD SERV SRL?

CUI-ul DDD SERV SRL este 24314590.

Unde este sediul DDD SERV SRL?

DDD SERV SRL are sediul in Romania, BACĂU, Orş. Buhuşi, Str. Chebac nr. 200, 605100, Orş. Buhuşi, judetul BACĂU.

Cand a fost infiintata DDD SERV SRL?

DDD SERV SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DDD SERV SRL in 2025?

In 2025, DDD SERV SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.970.740 RON.

Cati angajati are DDD SERV SRL?

DDD SERV SRL a raportat un numar mediu de 10 salariati in 2025.

Ce activitate are DDD SERV SRL?

DDD SERV SRL are codul CAEN principal 3811 (Colectarea deşeurilor nepericuloase).

Ce profit a inregistrat DDD SERV SRL in 2025?

DDD SERV SRL a inregistrat o pierdere neta de 782.821 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 18 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.