Activ Plătitor TVA

STOP & GO SRL

CUI: 24350887
CIF: RO24350887
Reg. Com.: J2008000819394
CAEN: 9531
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 august 2008 · 18 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea autovehiculelor

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 20:56

Despre STOP & GO SRL

STOP & GO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Popeşti Com. Popeşti, judetul VRANCEA, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea autovehiculelor" (cod CAEN 9531), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, STOP & GO SRL a raportat o cifra de afaceri de 378.099 RON, in scadere fata de anul precedent (-8.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
378.099 RON
Venituri totale
378.101 RON
Cheltuieli totale
501.066 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
184.676 RON
Active circulante
-78.083 RON
Stocuri
34.908 RON
Creanțe
-141.585 RON
Casa & conturi bănci
28.594 RON
Capital propriu
-94.431 RON

Contact

AdresaRomania, VRANCEA, Sat Popeşti Com. Popeşti
Telefon0765694537

Adresă sediu social

Romania, VRANCEA, Sat Popeşti Com. Popeşti
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VRANCEA, Sat Popeşti Com. Popeşti
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 13.10.2009
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 noiembrie 2016

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
378.099 RON
Rezultat net
-128.982 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 378.099 RON 412.159 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 378.101 RON 420.241 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 501.066 RON 398.315 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 21.926 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 18.057 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 122.965 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 128.982 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 184.676 RON 171.704 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă -78.083 RON 90.070 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 106.593 RON 261.774 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 34.908 RON 32.696 RON
CreanțeSume de încasat -141.585 RON 32.010 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 28.594 RON 25.364 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 239.583 RON 265.782 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -94.431 RON 34.551 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Componentele disponibile nu permit o distribuție completă.

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

224,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale106.593 RON
Datorii totale239.583 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
-0,33 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-88,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 378.099 -8,3% față de anul precedent 378.101 501.066 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 122.965 128.982
2023 412.159 +42,7% față de anul precedent 420.241 398.315 21.926 -18,5% față de anul precedent 18.057 -25,0% față de anul precedent 0 0
2022 288.775 -29,4% față de anul precedent 302.936 276.021 26.915 -67,6% față de anul precedent 24.076 -69,5% față de anul precedent 0 0
2021 409.223 -3,0% față de anul precedent 409.228 326.182 83.046 -11,4% față de anul precedent 78.952 -12,9% față de anul precedent 0 0
2020 421.972 +24,3% față de anul precedent 429.054 335.287 93.767 90.688 0 0
2019 339.376 +75,6% față de anul precedent 346.457 355.680 0 0 9.223 12.653
2018 193.230 +17,3% față de anul precedent 200.310 268.135 0 0 67.825 69.757
2017 164.690 +50,8% față de anul precedent 171.770 224.711 0 0 52.941 54.588
2016 109.250 -25,1% față de anul precedent 116.330 184.425 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 68.095 68.868
2015 145.852 +113,5% față de anul precedent 493.918 210.807 283.111 268.483 Neraportat 0
2014 68.324 -41,2% față de anul precedent 79.628 145.866 0 0 66.238 68.414
2013 116.198 -13,4% față de anul precedent 123.405 178.475 0 0 55.070 58.394
2012 134.225 +2.006,5% față de anul precedent 141.480 180.547 0 0 39.067 39.067
2011 6.372 18.000 72.861 0 0 54.861 54.861
2010 0 19 27.493 0 0 27.474 29.499

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 184.676 -78.083 106.593 34.908 -141.585 28.594
2023 171.704 90.070 261.774 32.696 32.010 25.364
2022 117.662 211.810 329.472 28.210 36.186 147.414
2021 138.245 -55.183 83.062 25.247 -196.889 116.459
2020 160.927 -170.028 -9.101 21.926 -203.730 11.776
2019 180.360 -201.868 -21.508 18.089 -227.593 7.636
2018 202.043 -206.285 -4.242 15.521 -229.937 8.131
2017 215.999 -209.232 6.767 12.402 -226.805 5.171
2016 238.129 39.295 277.424 11.178 23.270 4.847
2015 259.471 45.133 304.604 30.497 11.120 3.516
2014 286.302 90.408 376.710 26.945 10.160 53.303
2013 312.540 79.240 391.780 19.759 5.996 53.485
2012 338.777 71.764 410.541 13.983 4.262 53.519
2011 365.785 96.942 462.727 7.381 5.341 84.220
2010 404.442 605.895 1.010.337 5.651 250.730 349.514

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 239.583 -9,9% față de anul precedent -94.431 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2023 265.782 -24,4% față de anul precedent 34.551 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2022 351.537 +172,1% față de anul precedent 16.494 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 129.202 +11,4% față de anul precedent -7.581 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2020 115.991 -40,3% față de anul precedent -86.533 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2019 194.273 -2,3% față de anul precedent -177.222 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2018 198.886 +41,9% față de anul precedent -164.569 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2017 140.138 +42,4% față de anul precedent -94.812 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2016 98.387 +47,1% față de anul precedent -40.224 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2015 66.896 -83,2% față de anul precedent 18.447 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2014 397.956 +17,9% față de anul precedent -250.036 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2013 337.532 +16,1% față de anul precedent -181.622 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2012 290.817 -2,0% față de anul precedent -123.227 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2011 296.856 -60,5% față de anul precedent -84.160 Neraportat 2
2010 751.055 -29.299 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
PPPĂUNEL PĂTRAŞCUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 15542/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 11889/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 378.099 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 378.099 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
378.099 RON -8.26% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
128.982 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
239.583 RON -9.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 412.159 RON. Profit: 18.057 RON

Cifra de afaceri: 412.159 RON. Profit: 18.057 RON

Cifra de afaceri
412.159 RON +42.73% față de anul precedent
Profit net
18.057 RON -25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
265.782 RON -24.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 288.775 RON. Profit: 24.076 RON

Cifra de afaceri: 288.775 RON. Profit: 24.076 RON

Cifra de afaceri
288.775 RON -29.43% față de anul precedent
Profit net
24.076 RON -69.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
351.537 RON +172.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 409.223 RON. Profit: 78.952 RON

Cifra de afaceri: 409.223 RON. Profit: 78.952 RON

Cifra de afaceri
409.223 RON -3.02% față de anul precedent
Profit net
78.952 RON -12.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
129.202 RON +11.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 421.972 RON. Profit: 90.688 RON

Cifra de afaceri: 421.972 RON. Profit: 90.688 RON

Cifra de afaceri
421.972 RON +24.34% față de anul precedent
Profit net
90.688 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
115.991 RON -40.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 339.376 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 339.376 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
339.376 RON +75.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.653 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
194.273 RON -2.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 193.230 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 193.230 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
193.230 RON +17.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
69.757 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
198.886 RON +41.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 164.690 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 164.690 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
164.690 RON +50.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
54.588 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
140.138 RON +42.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 109.250 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 109.250 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
109.250 RON -25.1% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
68.868 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
98.387 RON +47.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 145.852 RON. Profit: 268.483 RON

Cifra de afaceri: 145.852 RON. Profit: 268.483 RON

Cifra de afaceri
145.852 RON +113.47% față de anul precedent
Profit net
268.483 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
66.896 RON -83.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 68.324 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 68.324 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
68.324 RON -41.2% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
68.414 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
397.956 RON +17.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 116.198 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 116.198 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
116.198 RON -13.43% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
58.394 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
337.532 RON +16.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 134.225 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 134.225 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
134.225 RON +2006.48% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
39.067 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
290.817 RON -2.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 6.372 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.372 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.372 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
54.861 RON
Angajati
2
Datorii
296.856 RON -60.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.499 RON
Angajati
0
Datorii
751.055 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2008 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSTOP & GO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Sat Popeşti Com. Popeşti (VRANCEA)

STOP & GO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Sat Popeşti Com. Popeşti (VRANCEA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

24.042026Mentiune · Buletin 15542/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 09.04.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
STOP & GO SRL
CUI
24350887
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
24.04.2026
Registrul Comerțului
J39/819/2008
EUID
ROONRC.J39/819/2008
Sediu
Jud. Vrancea, Sat Popeşti, Comuna Popeşti
Județ
Vrancea
Număr încheiere
333524
Data încheierii
23.04.2026
Număr dosar
1519024
Data dosarului
09.04.2026
Tribunal
Vrancea
Registrator
Gabriela Elena Andronache

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 09.04.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1519024 din 09.04.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 15542/2026 (PDF)
27.032026Mentiune · Buletin 11889/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 27.02.2026 înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
STOP & GO SRL
CUI
24350887
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
27.03.2026
Registrul Comerțului
J39/819/2008
EUID
ROONRC.J39/819/2008
Sediu
Jud. Vrancea, Sat Popeşti, Comuna Popeşti
Județ
Vrancea
Număr încheiere
257893
Data încheierii
27.03.2026
Număr dosar
914787
Data dosarului
02.03.2026
Tribunal
Vrancea
Registrator
Doina Totolici

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 27.02.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 914787 din 02.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 11889/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9531, Vrancea

IVANMOB SERVICE S.R.L.
CUI: 40110193CAEN: 9531
Activ
VRANCEA, Sat Boţârlău Com. Vulturu2018-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
400.154 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MRS DIAGNOZĂ TEXA SRL
CUI: 30168198CAEN: 9531
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2012-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
332.790 RON
Profit
197.488 RON
Angajati
1
SPEED SERV SRL
CUI: 16399260CAEN: 9531
Activ
VRANCEA, Orş. Odobeşti2004-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
405.991 RON
Profit
49.510 RON
Angajati
0
MACGYVER SOLUTION´S S.R.L.
CUI: 41281833CAEN: 9531
Activ
VRANCEA, Sat Boţârlău Com. Vulturu2019-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
328.770 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MANOLOGAB SERV SRL
CUI: 38133713CAEN: 9531
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2017-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
562.753 RON
Profit
66.011 RON
Angajati
1
SMRCRISOFIA S.R.L.
CUI: 42750164CAEN: 9531
Activ
VRANCEA, Orş. Panciu2020-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.812 RON
Profit
2.502 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9531, Vrancea

MAREXVAL EXPEDIŢII SRL
CUI: 23429096CAEN: 9531
Activ
VRANCEA, Sat Jorăşti Com. Vânători2008-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
190.136 RON
Profit
126.982 RON
Angajati
0
GOSSIP GROUP SRL
CUI: 24413667CAEN: 9531
Activ
VRANCEA, Mun. Adjud2008-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.107 RON
Profit
3.190 RON
Angajati
3
BUNĂDIMINEAŢA PRESTSERV SRL
CUI: 23050369CAEN: 9531
Activ
VRANCEA, Sat Bilieşti Com. Bilieşti2008-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
252.200 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
DATEVALI COMPANY SRL
CUI: 28149097CAEN: 9531
Activ
VRANCEA, Mun. Adjud2011-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.899.533 RON
Profit
250.383 RON
Angajati
5

Alte firme din Vrancea

NICODANY MARKET SRL
CUI: 24350860CAEN: 4711
Activ
VRANCEA, Sat Năneşti Com. Năneşti2008-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.769 RON
Profit
6.507 RON
Angajati
0
GENTIL TAX S.R.L.
CUI: 24319660CAEN: 4932
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2008-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.351 RON
Profit
23.795 RON
Angajati
0
TEODAR SRL
CUI: 24413616CAEN: 8299
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2008-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
553.922 RON
Profit
234.317 RON
Angajati
5
STELAGEO MARKET SRL
CUI: 23651873CAEN: 4711
Activ
VRANCEA, Sat Hânguleşti Com. Vulturu2008-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
368.347 RON
Profit
9.062 RON
Angajati
2
BUMERANG SECURITY SRL
CUI: 24977003CAEN: 4532
Activ
VRANCEA, Sat Coza Com. Tulnici2009-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
145.068 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PRODANUB S.R.L.
CUI: 16897523CAEN: 4771
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2004-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.872 RON
Profit
1.261 RON
Angajati
0
MARINODONTOTECNICA SRL
CUI: 31386158CAEN: 3250
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2013-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
105.320 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul STOP & GO SRL?

CUI-ul STOP & GO SRL este 24350887.

Unde este sediul STOP & GO SRL?

STOP & GO SRL are sediul in Romania, VRANCEA, Sat Popeşti Com. Popeşti, Sat Popeşti Com. Popeşti, judetul VRANCEA.

Cand a fost infiintata STOP & GO SRL?

STOP & GO SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a STOP & GO SRL in 2024?

In 2024, STOP & GO SRL a raportat o cifra de afaceri de 378.099 RON.

Cati angajati are STOP & GO SRL?

STOP & GO SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are STOP & GO SRL?

STOP & GO SRL are codul CAEN principal 9531 (Repararea și întreținerea autovehiculelor).

Ce profit a inregistrat STOP & GO SRL in 2024?

STOP & GO SRL a inregistrat o pierdere neta de 128.982 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.