Activ Plătitor TVAe‑Factură

MARDOR-SEB SRL

CUI: 24354030
CIF: RO24354030
Reg. Com.: J07/578/2008
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 august 2008 · 18 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 23:48

Despre MARDOR-SEB SRL

MARDOR-SEB SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Darabani, judetul BOTOŞANI, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MARDOR-SEB SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.127.703 RON, in crestere fata de anul precedent (+21.4%). Profitul net inregistrat a fost de 61.182 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 40.171 RON in 2008 la 2.127.703 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.127.703 RON
Venituri totale
2.128.735 RON
Cheltuieli totale
2.013.820 RON
Profit brut
114.915 RON
Profit net
61.182 RON
Marja profit net
2,88%
Active imobilizate
2.189 RON
Active circulante
236.516 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
224.253 RON
Casa & conturi bănci
12.263 RON
Capital propriu
500 RON

Contact

AdresaRomania, BOTOŞANI, Orş. Darabani, Str. Armeană nr. 8, 715100
Telefon0744811156

Adresă sediu social

Romania, BOTOŞANI, Orş. Darabani, Str. Armeană nr. 8, 715100
Cod poștal: 715100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BOTOŞANI, Orş. Darabani, Str. Armeană nr. 8, 715100
Cod postal
715100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.08.2008
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Darabani
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.127.703 RON
Rezultat net
61.182 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.127.703 RON 1.752.219 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.128.735 RON 1.850.251 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.013.820 RON 1.771.405 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 114.915 RON 78.846 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 61.182 RON 60.739 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.189 RON 2.620 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 236.516 RON 320.941 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 238.705 RON 323.561 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 224.253 RON 320.839 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 12.263 RON 102 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 238.205 RON 323.061 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 500 RON 500 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 5 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active238.705RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

99,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale238.705 RON
Datorii totale238.205 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
25,6 %Profit net / active totale
ROE
12.236,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,99 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
0,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.127.703 +21,4% față de anul precedent 2.128.735 2.013.820 114.915 +45,8% față de anul precedent 61.182 +0,7% față de anul precedent 0 0
2023 1.752.219 -24,3% față de anul precedent 1.850.251 1.771.405 78.846 +113,8% față de anul precedent 60.739 +342,7% față de anul precedent 0 0
2022 2.315.405 +61,0% față de anul precedent 2.316.921 2.280.046 36.875 -83,5% față de anul precedent 13.721 -93,4% față de anul precedent 0 0
2021 1.437.913 +5,4% față de anul precedent 1.449.194 1.225.641 223.553 +7,1% față de anul precedent 209.064 +7,0% față de anul precedent 0 0
2020 1.364.039 +11,3% față de anul precedent 1.368.357 1.159.527 208.830 +42,9% față de anul precedent 195.478 +46,3% față de anul precedent 0 0
2019 1.225.771 +35,6% față de anul precedent 1.247.489 1.101.387 146.102 +91,2% față de anul precedent 133.637 +98,5% față de anul precedent 0 0
2018 904.199 +7,3% față de anul precedent 909.383 832.977 76.406 +290,8% față de anul precedent 67.325 +481,8% față de anul precedent 0 0
2017 843.101 -23,2% față de anul precedent 867.140 847.591 19.549 -83,3% față de anul precedent 11.571 -88,2% față de anul precedent 0 0
2016 1.097.210 +24,0% față de anul precedent 1.097.600 980.713 116.887 +55,6% față de anul precedent 98.185 +55,2% față de anul precedent 0 0
2015 884.663 -9,5% față de anul precedent 884.882 809.743 75.139 +45,2% față de anul precedent 63.285 +45,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 976.969 +43,0% față de anul precedent 977.087 925.342 51.745 43.466 0 0
2013 683.427 +35,3% față de anul precedent 683.526 778.524 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 94.998 95.392
2012 504.979 +8,2% față de anul precedent 505.026 497.202 7.824 -82,8% față de anul precedent 6.572 -82,8% față de anul precedent 0 0
2011 466.536 +22,9% față de anul precedent 466.698 421.260 45.438 -16,0% față de anul precedent 38.167 -14,5% față de anul precedent 0 0
2010 379.636 +43,8% față de anul precedent 386.497 332.437 54.060 +540,0% față de anul precedent 44.625 +640,5% față de anul precedent 0 0
2009 263.930 +557,0% față de anul precedent 263.931 255.484 8.447 +173,3% față de anul precedent 6.026 +132,1% față de anul precedent 0 0
2008 40.171 40.171 37.080 3.091 2.596 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.189 236.516 238.705 0 224.253 12.263
2023 2.620 320.941 323.561 0 320.839 102
2022 3.051 500.206 503.257 78.700 421.187 319
2021 0 368.633 368.633 0 325.773 42.860
2020 0 412.299 412.299 0 363.194 49.105
2019 1.675 268.910 270.585 0 221.113 47.797
2018 8.376 122.617 130.993 0 116.911 5.706
2017 15.077 94.429 109.506 0 77.221 17.208
2016 21.778 191.919 213.697 0 56.615 135.304
2015 18.010 250.022 268.032 0 58.920 191.102
2014 42.133 122.592 164.725 0 38.323 84.269
2013 66.808 85.401 152.209 50.395 905 34.101
2012 99.969 140.015 239.984 49.075 64.836 26.104
2011 28.849 82.064 110.913 4.240 67.354 10.470
2010 49.338 72.201 121.539 0 67.303 4.898
2009 69.702 41.906 111.608 50 35.697 6.159
2008 0 28.897 28.897 50 19.858 8.989

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 238.205 -26,3% față de anul precedent 500 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2023 323.061 -35,7% față de anul precedent 500 Neraportat 5 -28,6% față de anul precedent
2022 502.757 +36,6% față de anul precedent 500 Neraportat 7 -12,5% față de anul precedent
2021 368.133 +176,8% față de anul precedent 500 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2020 133.021 -28,8% față de anul precedent 279.278 Neraportat 9 +50,0% față de anul precedent
2019 186.785 +43,1% față de anul precedent 83.800 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2018 130.493 +19,7% față de anul precedent 500 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2017 109.006 -48,9% față de anul precedent 500 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2016 213.197 -4,9% față de anul precedent 500 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2015 224.066 +85,6% față de anul precedent 43.966 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2014 120.759 -20,4% față de anul precedent 43.966 Neraportat 5 -37,5% față de anul precedent
2013 151.709 +5,3% față de anul precedent 500 Neraportat 8 +33,3% față de anul precedent
2012 144.091 +567,3% față de anul precedent 95.893 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2011 21.593 -69,3% față de anul precedent 89.320 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2010 70.387 -33,0% față de anul precedent 51.152 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2009 105.082 +270,1% față de anul precedent 6.526 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2008 28.397 500 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.127.703 RON. Profit: 61.182 RON

Cifra de afaceri: 2.127.703 RON. Profit: 61.182 RON

Cifra de afaceri
2.127.703 RON +21.43% față de anul precedent
Profit net
61.182 RON +0.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
238.205 RON -26.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.752.219 RON. Profit: 60.739 RON

Cifra de afaceri: 1.752.219 RON. Profit: 60.739 RON

Cifra de afaceri
1.752.219 RON -24.32% față de anul precedent
Profit net
60.739 RON +342.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -28.57% față de anul precedent
Datorii
323.061 RON -35.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.315.405 RON. Profit: 13.721 RON

Cifra de afaceri: 2.315.405 RON. Profit: 13.721 RON

Cifra de afaceri
2.315.405 RON +61.03% față de anul precedent
Profit net
13.721 RON -93.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -12.5% față de anul precedent
Datorii
502.757 RON +36.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.437.913 RON. Profit: 209.064 RON

Cifra de afaceri: 1.437.913 RON. Profit: 209.064 RON

Cifra de afaceri
1.437.913 RON +5.42% față de anul precedent
Profit net
209.064 RON +6.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
368.133 RON +176.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.364.039 RON. Profit: 195.478 RON

Cifra de afaceri: 1.364.039 RON. Profit: 195.478 RON

Cifra de afaceri
1.364.039 RON +11.28% față de anul precedent
Profit net
195.478 RON +46.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +50% față de anul precedent
Datorii
133.021 RON -28.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.225.771 RON. Profit: 133.637 RON

Cifra de afaceri: 1.225.771 RON. Profit: 133.637 RON

Cifra de afaceri
1.225.771 RON +35.56% față de anul precedent
Profit net
133.637 RON +98.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
186.785 RON +43.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 904.199 RON. Profit: 67.325 RON

Cifra de afaceri: 904.199 RON. Profit: 67.325 RON

Cifra de afaceri
904.199 RON +7.25% față de anul precedent
Profit net
67.325 RON +481.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
130.493 RON +19.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 843.101 RON. Profit: 11.571 RON

Cifra de afaceri: 843.101 RON. Profit: 11.571 RON

Cifra de afaceri
843.101 RON -23.16% față de anul precedent
Profit net
11.571 RON -88.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
109.006 RON -48.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.097.210 RON. Profit: 98.185 RON

Cifra de afaceri: 1.097.210 RON. Profit: 98.185 RON

Cifra de afaceri
1.097.210 RON +24.03% față de anul precedent
Profit net
98.185 RON +55.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
213.197 RON -4.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 884.663 RON. Profit: 63.285 RON

Cifra de afaceri: 884.663 RON. Profit: 63.285 RON

Cifra de afaceri
884.663 RON -9.45% față de anul precedent
Profit net
63.285 RON +45.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
224.066 RON +85.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 976.969 RON. Profit: 43.466 RON

Cifra de afaceri: 976.969 RON. Profit: 43.466 RON

Cifra de afaceri
976.969 RON +42.95% față de anul precedent
Profit net
43.466 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -37.5% față de anul precedent
Datorii
120.759 RON -20.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 683.427 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 683.427 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
683.427 RON +35.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
95.392 RON
Angajati
8 +33.33% față de anul precedent
Datorii
151.709 RON +5.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 504.979 RON. Profit: 6.572 RON

Cifra de afaceri: 504.979 RON. Profit: 6.572 RON

Cifra de afaceri
504.979 RON +8.24% față de anul precedent
Profit net
6.572 RON -82.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
144.091 RON +567.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 466.536 RON. Profit: 38.167 RON

Cifra de afaceri: 466.536 RON. Profit: 38.167 RON

Cifra de afaceri
466.536 RON +22.89% față de anul precedent
Profit net
38.167 RON -14.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
21.593 RON -69.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 379.636 RON. Profit: 44.625 RON

Cifra de afaceri: 379.636 RON. Profit: 44.625 RON

Cifra de afaceri
379.636 RON +43.84% față de anul precedent
Profit net
44.625 RON +640.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
70.387 RON -33.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 263.930 RON. Profit: 6.026 RON

Cifra de afaceri: 263.930 RON. Profit: 6.026 RON

Cifra de afaceri
263.930 RON +557.02% față de anul precedent
Profit net
6.026 RON +132.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
105.082 RON +270.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 40.171 RON. Profit: 2.596 RON

Cifra de afaceri: 40.171 RON. Profit: 2.596 RON

Cifra de afaceri
40.171 RON
Profit net
2.596 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
28.397 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMARDOR-SEB SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Orş. Darabani (BOTOŞANI)

MARDOR-SEB SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Orş. Darabani (BOTOŞANI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Botoşani

CBC EUROTRANS SRL
CUI: 17039536CAEN: 4941
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2004-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.219.970 RON
Profit
150.550 RON
Angajati
6
TAFAREL SRL
CUI: 17446378CAEN: 4941
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2005-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.120.910 RON
Profit
53.483 RON
Angajati
4
RÎŞÎTARIU COMPANY SRL
CUI: 34221235CAEN: 4941
Activ
BOTOŞANI, Sat Prăjeni Com. Prăjeni2015-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.390.988 RON
Profit
27.395 RON
Angajati
2
ADOR SIMANI DAMI S.R.L.
CUI: 44252646CAEN: 4941
Activ
BOTOŞANI, Orş. Flămânzi2021-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.120.844 RON
Profit
145.464 RON
Angajati
4
AUTOLON SMART TRANS SRL
CUI: 37139360CAEN: 4941
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2017-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.169.536 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
LAMBERTPROD NORTH TRANS S.R.L.
CUI: 47303051CAEN: 4941
Activ
BOTOŞANI, Sat Cătămăreşti-Deal Com. Mihai Eminescu2022-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.769.672 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Botoşani

LIEROP TUR SRL
CUI: 23880893CAEN: 4941
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2008-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
213.465 RON
Profit
21.619 RON
Angajati
2
NIVAN SRL
CUI: 24399376CAEN: 4941
Activ
BOTOŞANI, Sat Mihăileni Com. Mihăileni2008-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
POBEDA-TRANS S.R.L.
CUI: 23666840CAEN: 4941
Activ
BOTOŞANI, Orş. Săveni2008-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.745 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LAMBERPROD SRL
CUI: 24998340CAEN: 4941
Activ
BOTOŞANI, Sat Cătămăreşti-Deal Com. Mihai Eminescu2009-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.576.047 RON
Profit
0 RON
Angajati
8

Alte firme din Botoşani

SUNRISE SRL
CUI: 24333061CAEN: 0111
Activ
BOTOŞANI, Sat Victoria Com. Hlipiceni2008-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.388.230 RON
Profit
5.379 RON
Angajati
3
BIARAL EXIM SRL
CUI: 24371677CAEN: 4711
Activ
BOTOŞANI, Sat Curteşti Com. Curteşti2008-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.230.853 RON
Profit
118.002 RON
Angajati
13
ELECTRIC POWER SRL
CUI: 24248241CAEN: 4321
Activ
BOTOŞANI, Sat Cătămăreşti-Deal Com. Mihai Eminescu2008-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.975.118 RON
Profit
1.103.108 RON
Angajati
16
WAWOLFF AGRAR SRL
CUI: 23129838CAEN: 6811
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2008-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.269.110 RON
Profit
653.672 RON
Angajati
3
ADVAN CONSTRUCŢII SRL
CUI: 25642570CAEN: 4100
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2009-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.496.227 RON
Profit
811.196 RON
Angajati
13
AGROFARM SERV SRL
CUI: 13639740CAEN: 4675
Activ
BOTOŞANI, Sat Curteşti Com. Curteşti2001-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
3.512 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MARDOR-SEB SRL?

CUI-ul MARDOR-SEB SRL este 24354030.

Unde este sediul MARDOR-SEB SRL?

MARDOR-SEB SRL are sediul in Romania, BOTOŞANI, Orş. Darabani, Str. Armeană nr. 8, 715100, Orş. Darabani, judetul BOTOŞANI.

Cand a fost infiintata MARDOR-SEB SRL?

MARDOR-SEB SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MARDOR-SEB SRL in 2024?

In 2024, MARDOR-SEB SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.127.703 RON.

Cati angajati are MARDOR-SEB SRL?

MARDOR-SEB SRL a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are MARDOR-SEB SRL?

MARDOR-SEB SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat MARDOR-SEB SRL in 2024?

MARDOR-SEB SRL a inregistrat un profit net de 61.182 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.