Activ Plătitor TVA

ROBY EDIL GESSO S.R.L.

CUI: 24375300
CIF: RO24375300
Reg. Com.: J2008001130155
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 august 2008 · 18 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 07:23

Despre ROBY EDIL GESSO S.R.L.

ROBY EDIL GESSO S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Raciu Com. Raciu, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, ROBY EDIL GESSO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 648.251 RON, in scadere fata de anul precedent (-31.1%). Profitul net inregistrat a fost de 42.402 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in scadere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
648.251 RON
Venituri totale
649.031 RON
Cheltuieli totale
594.633 RON
Profit brut
54.398 RON
Profit net
42.402 RON
Marja profit net
6,54%
Active imobilizate
38.038 RON
Active circulante
330.267 RON
Stocuri
19.076 RON
Creanțe
270.399 RON
Casa & conturi bănci
40.792 RON
Capital propriu
270.548 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Sat Raciu Com. Raciu, Str. Principală nr. 193B, 137267
Telefon0728006441

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Raciu Com. Raciu, Str. Principală nr. 193B, 137267
Cod poștal: 137267
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Raciu Com. Raciu, Str. Principală nr. 193B, 137267
Cod postal
137267
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 05.01.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
3 martie 2016

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
648.251 RON
Rezultat net
42.402 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 648.251 RON 940.250 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 649.031 RON 940.460 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 594.633 RON 688.626 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 54.398 RON 251.834 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 42.402 RON 227.906 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 38.038 RON 90.244 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 330.267 RON 266.905 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 368.305 RON 357.149 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 19.076 RON 19.075 RON
CreanțeSume de încasat 270.399 RON 197.301 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 40.792 RON 50.529 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 97.757 RON 129.003 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 270.548 RON 228.146 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active368.305RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

26,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale368.305 RON
Datorii totale97.757 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
11,5 %Profit net / active totale
ROE
15,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,38 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
73,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 18 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 648.251 -31,1% față de anul precedent 649.031 594.633 54.398 -78,4% față de anul precedent 42.402 -81,4% față de anul precedent 0 0
2024 940.250 +22,7% față de anul precedent 940.460 688.626 251.834 +99,4% față de anul precedent 227.906 +91,9% față de anul precedent 0 0
2023 766.319 +6,2% față de anul precedent 768.163 641.867 126.296 -13,7% față de anul precedent 118.781 -15,3% față de anul precedent 0 0
2022 721.591 +78,8% față de anul precedent 724.446 578.096 146.350 +41,3% față de anul precedent 140.304 +40,3% față de anul precedent 0 0
2021 403.637 +35,9% față de anul precedent 407.617 304.032 103.585 -28,1% față de anul precedent 100.008 -29,2% față de anul precedent 0 0
2020 296.925 +134,4% față de anul precedent 298.228 154.237 143.991 +1.414,6% față de anul precedent 141.228 +1.616,2% față de anul precedent 0 0
2019 126.691 -44,0% față de anul precedent 128.881 119.374 9.507 -92,9% față de anul precedent 8.229 -93,8% față de anul precedent 0 0
2018 226.172 +39,4% față de anul precedent 229.723 95.728 133.995 +39,1% față de anul precedent 131.711 +39,1% față de anul precedent 0 0
2017 162.308 +3,5% față de anul precedent 162.725 66.413 96.312 -18,4% față de anul precedent 94.686 -17,6% față de anul precedent 0 0
2016 156.817 157.032 38.984 118.048 114.912 0 0
2015 0 0 3.320 0 0 Neraportat 3.320
2014 0 0 0 0 0 0 0
2013 0 0 0 0 0 0 0
2012 0 0 0 0 0 0 0
2011 0 0 0 0 0 0 0
2010 0 0 172 0 0 172 1.607
2009 0 0 8.631 0 0 8.631 10.098
2008 0 0 2.960 0 0 2.960 2.960

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 38.038 330.267 368.305 19.076 270.399 40.792
2024 90.244 266.905 357.149 19.075 197.301 50.529
2023 138.568 245.551 384.119 0 219.685 25.866
2022 103.255 583.217 686.472 0 268.437 314.780
2021 136.080 459.698 595.778 0 172.199 287.499
2020 14.609 388.280 402.889 612 198.288 189.380
2019 14.610 267.678 282.288 0 133.160 134.518
2018 16.429 240.092 256.521 -230 212.855 27.467
2017 20.625 189.530 210.155 262 127.503 61.765
2016 24.264 101.125 125.389 262 34.187 66.676
2015 557 260 817 0 0 260
2014 557 2.553 3.110 1.908 385 260
2013 557 2.553 3.110 1.908 385 260
2012 557 2.553 3.110 1.908 385 260
2011 557 2.553 3.110 1.908 385 260
2010 557 2.553 3.110 1.908 385 260
2009 557 2.554 3.111 1.908 386 260
2008 557 749 1.306 0 22 727

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 97.757 -24,2% față de anul precedent 270.548 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2024 129.003 +24,0% față de anul precedent 228.146 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2023 104.044 +38,4% față de anul precedent 280.075 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2022 75.178 -39,8% față de anul precedent 611.294 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 124.788 +291,1% față de anul precedent 470.990 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2020 31.907 -39,3% față de anul precedent 370.982 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 52.534 +50,1% față de anul precedent 229.754 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2018 34.996 +90,8% față de anul precedent 221.525 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 18.342 -35,1% față de anul precedent 191.813 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 28.262 +51,9% față de anul precedent 97.127 Neraportat 1
2015 18.602 +5,8% față de anul precedent -17.785 Neraportat 0
2014 17.575 0,0% față de anul precedent -14.465 Neraportat 0
2013 17.575 0,0% față de anul precedent -14.465 Neraportat 0
2012 17.575 0,0% față de anul precedent -14.465 Neraportat 0
2011 17.575 0,0% față de anul precedent -14.465 Neraportat 0
2010 17.575 +10,1% față de anul precedent -14.465 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2009 15.969 +292,7% față de anul precedent -12.858 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 4.066 -2.760 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

25din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
RIRĂDUCU IONIŢĂadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 34893/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2025 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 648.251 RON. Profit: 42.402 RON

Cifra de afaceri: 648.251 RON. Profit: 42.402 RON

Cifra de afaceri
648.251 RON -31.06% față de anul precedent
Profit net
42.402 RON -81.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
97.757 RON -24.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 940.250 RON. Profit: 227.906 RON

Cifra de afaceri: 940.250 RON. Profit: 227.906 RON

Cifra de afaceri
940.250 RON +22.7% față de anul precedent
Profit net
227.906 RON +91.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
129.003 RON +23.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 766.319 RON. Profit: 118.781 RON

Cifra de afaceri: 766.319 RON. Profit: 118.781 RON

Cifra de afaceri
766.319 RON +6.2% față de anul precedent
Profit net
118.781 RON -15.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
104.044 RON +38.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 721.591 RON. Profit: 140.304 RON

Cifra de afaceri: 721.591 RON. Profit: 140.304 RON

Cifra de afaceri
721.591 RON +78.77% față de anul precedent
Profit net
140.304 RON +40.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
75.178 RON -39.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 403.637 RON. Profit: 100.008 RON

Cifra de afaceri: 403.637 RON. Profit: 100.008 RON

Cifra de afaceri
403.637 RON +35.94% față de anul precedent
Profit net
100.008 RON -29.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
124.788 RON +291.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 296.925 RON. Profit: 141.228 RON

Cifra de afaceri: 296.925 RON. Profit: 141.228 RON

Cifra de afaceri
296.925 RON +134.37% față de anul precedent
Profit net
141.228 RON +1616.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
31.907 RON -39.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 126.691 RON. Profit: 8.229 RON

Cifra de afaceri: 126.691 RON. Profit: 8.229 RON

Cifra de afaceri
126.691 RON -43.98% față de anul precedent
Profit net
8.229 RON -93.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
52.534 RON +50.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 226.172 RON. Profit: 131.711 RON

Cifra de afaceri: 226.172 RON. Profit: 131.711 RON

Cifra de afaceri
226.172 RON +39.35% față de anul precedent
Profit net
131.711 RON +39.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
34.996 RON +90.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 162.308 RON. Profit: 94.686 RON

Cifra de afaceri: 162.308 RON. Profit: 94.686 RON

Cifra de afaceri
162.308 RON +3.5% față de anul precedent
Profit net
94.686 RON -17.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
18.342 RON -35.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 156.817 RON. Profit: 114.912 RON

Cifra de afaceri: 156.817 RON. Profit: 114.912 RON

Cifra de afaceri
156.817 RON
Profit net
114.912 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
28.262 RON +51.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.320 RON
Angajati
0
Datorii
18.602 RON +5.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
17.575 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
17.575 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
17.575 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
17.575 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.607 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
17.575 RON +10.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.098 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
15.969 RON +292.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.960 RON
Angajati
1
Datorii
4.066 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

22.092026Mentiune · Buletin 34893/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
ROBY EDIL GESSO S.R.L.
CUI
24375300
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
22.09.2026
Registrul Comerțului
J15/1130/2008
EUID
ROONRC.J15/1130/2008
Sediu
Sat Raciu, Comuna Raciu, Jud. Dâmboviţa, Str. PRINCIPALĂ, Nr. 193B
Județ
Dâmboviţa
Număr încheiere
741304
Data încheierii
21.09.2026
Număr dosar
3423020
Data dosarului
28.08.2026
Tribunal
Dâmbovita
Registrator
Iozefina-Georgiana Ochetan

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3423020 din 28.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 34893/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4100, Dâmboviţa

ACOST IMPEX SRL
CUI: 17324354CAEN: 4100
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2005-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
992.674 RON
Profit
169.161 RON
Angajati
7
HIDRO FIRST TGV S.R.L.
CUI: 39103982CAEN: 4100
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Mislea Com. Cobia2018-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
938.296 RON
Profit
112.364 RON
Angajati
3
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Tărtăşeşti Com. Tărtăşeşti2023-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
995.784 RON
Profit
9.162 RON
Angajati
1
STANCIU CONSTRUCT SRL
CUI: 22880917CAEN: 4100
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2007-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
930.991 RON
Profit
136.547 RON
Angajati
7
ZARA FOR RESIDENCE S.R.L.
CUI: 32959717CAEN: 4100
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2014-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.050.002 RON
Profit
393.089 RON
Angajati
5
ECONOMIC DREAM HOUSE S.R.L.
CUI: 37736635CAEN: 4100
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2017-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
806.728 RON
Profit
116.729 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Dâmboviţa

ANGIMETAL IMPEX SRL
CUI: 24375253CAEN: 4100
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2008-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.268.958 RON
Profit
886.633 RON
Angajati
21
RENOVATION SRL
CUI: 24483700CAEN: 4100
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2008-09-18
fara e-Factura
CHELFAN CONSTRUCT SRL
CUI: 23999682CAEN: 4100
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Grozăveşti Com. Corbii Mari2008-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.513.836 RON
Profit
283.631 RON
Angajati
4

Alte firme din Dâmboviţa

VISASOLAR S.R.L.
CUI: 24380845CAEN: 4120
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Priboiu Com. Brăneşti2008-08-26
fara e-Factura
GREEN ARIS SRL
CUI: 24335941CAEN: 4664
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Moţăieni Com. Moţăieni2008-08-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
497.003 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
GABMIH TRANS CONSTRUCT SRL
CUI: 24410407CAEN: 4683
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Ungureni Com. Corbii Mari2008-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
592.882 RON
Profit
11.264 RON
Angajati
1
SOVAGE SERV SRL
CUI: 23885289CAEN: 9602
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Dârza Com. Crevedia2008-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
351.117 RON
Profit
22.947 RON
Angajati
6
RONDO FARM S.R.L.
CUI: 24938381CAEN: 4773
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2009-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.420.374 RON
Profit
143.899 RON
Angajati
12
AULEX COM SRL
CUI: 17575445CAEN: 5226
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Moreni2005-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.426.924 RON
Profit
1.360.910 RON
Angajati
17
FULL ARCHIVATION SERVICES S.R.L.
CUI: 30810939CAEN: 9112
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Bucşani Com. Bucşani2012-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
234.600 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
MUNTELE OMU S.R.L.
CUI: 49834939CAEN: 3600
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Gura Vulcanei Com. Vulcana-Pandele2024-03-26
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ROBY EDIL GESSO S.R.L.?

CUI-ul ROBY EDIL GESSO S.R.L. este 24375300.

Unde este sediul ROBY EDIL GESSO S.R.L.?

ROBY EDIL GESSO S.R.L. are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Raciu Com. Raciu, Str. Principală nr. 193B, 137267, Sat Raciu Com. Raciu, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata ROBY EDIL GESSO S.R.L.?

ROBY EDIL GESSO S.R.L. a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ROBY EDIL GESSO S.R.L. in 2025?

In 2025, ROBY EDIL GESSO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 648.251 RON.

Cati angajati are ROBY EDIL GESSO S.R.L.?

ROBY EDIL GESSO S.R.L. a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2025.

Ce activitate are ROBY EDIL GESSO S.R.L.?

ROBY EDIL GESSO S.R.L. are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat ROBY EDIL GESSO S.R.L. in 2025?

ROBY EDIL GESSO S.R.L. a inregistrat un profit net de 42.402 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 18 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.