Activ Plătitor TVA

AUTOZET SRL

CUI: 24402749
CIF: RO24402749
Reg. Com.: J2008001615243
CAEN: 4782
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 1 septembrie 2008 · 18 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 07:35

Despre AUTOZET SRL

AUTOZET SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule" (cod CAEN 4782), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AUTOZET SRL a raportat o cifra de afaceri de 179.730 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-4.8%). Profitul net inregistrat a fost de 10.426 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 39.357 RON in 2008 la 179.730 RON in 2024. Datoriile raportate (523.993 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
179.730 RON
Venituri totale
179.730 RON
Cheltuieli totale
167.507 RON
Profit brut
12.223 RON
Profit net
10.426 RON
Marja profit net
5,80%
Active imobilizate
125.261 RON
Active circulante
188.891 RON
Stocuri
178.259 RON
Creanțe
9.812 RON
Casa & conturi bănci
820 RON
Capital propriu
-209.841 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. BOGDAN VODĂ nr. 5B
Telefon0744545621

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. BOGDAN VODĂ nr. 5B
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. BOGDAN VODĂ nr. 5B
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 01.09.2008
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
179.730 RON
Rezultat net
10.426 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 179.730 RON 188.840 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 179.730 RON 188.840 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 167.507 RON 176.201 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 12.223 RON 12.639 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 10.426 RON 10.751 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 125.261 RON 125.261 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 188.891 RON 178.074 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 314.152 RON 303.335 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 178.259 RON 155.479 RON
CreanțeSume de încasat 9.812 RON 20.273 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 820 RON 2.322 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 523.993 RON 523.601 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -209.841 RON -220.266 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active314.152RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

166,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale314.152 RON
Datorii totale523.993 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
3,3 %Profit net / active totale
ROE
-5,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,36 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-66,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 179.730 -4,8% față de anul precedent 179.730 167.507 12.223 -3,3% față de anul precedent 10.426 -3,0% față de anul precedent 0 0
2023 188.840 +12,6% față de anul precedent 188.840 176.201 12.639 10.751 0 0
2022 167.657 +26,8% față de anul precedent 167.657 179.818 0 0 12.161 13.838
2021 132.188 -0,5% față de anul precedent 132.188 148.872 0 0 16.684 18.006
2020 132.862 +12,3% față de anul precedent 132.862 143.802 0 0 10.940 12.136
2019 118.285 +8,7% față de anul precedent 118.285 138.265 0 0 19.980 21.163
2018 108.817 -3,6% față de anul precedent 108.817 127.703 0 0 18.886 19.974
2017 112.913 -4,0% față de anul precedent 112.913 140.674 0 0 27.761 28.890
2016 117.628 +21,3% față de anul precedent 117.628 146.677 0 0 29.049 30.225
2015 96.986 +2,4% față de anul precedent 96.986 121.318 0 0 Neraportat 27.240
2014 94.758 -6,3% față de anul precedent 94.761 111.079 0 0 16.318 19.161
2013 101.169 -29,3% față de anul precedent 101.169 107.498 0 0 6.329 9.236
2012 143.098 -26,1% față de anul precedent 143.100 161.647 0 0 18.547 18.547
2011 193.512 +18,1% față de anul precedent 193.516 198.107 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.591 4.591
2010 163.910 +20,6% față de anul precedent 163.913 153.234 10.679 7.454 0 0
2009 135.864 +245,2% față de anul precedent 135.865 145.448 0 0 9.583 11.050
2008 39.357 39.357 43.970 0 0 4.613 4.613

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 125.261 188.891 314.152 178.259 9.812 820
2023 125.261 178.074 303.335 155.479 20.273 2.322
2022 113.829 84.133 197.962 75.726 0 8.407
2021 113.829 93.126 206.955 85.089 5.761 2.276
2020 113.829 87.379 201.208 80.118 2.293 4.968
2019 112.317 85.414 197.731 79.619 5.369 426
2018 112.317 91.586 203.903 81.287 8.913 1.386
2017 111.157 113.655 224.812 93.792 16.990 2.873
2016 27.937 118.669 146.606 113.996 2.385 2.288
2015 26.383 137.247 163.630 126.451 6.590 4.206
2014 26.383 147.045 173.428 133.085 8.137 5.823
2013 22.471 146.127 168.598 130.194 13.630 2.303
2012 19.608 137.710 157.318 126.125 8.420 3.165
2011 19.608 147.606 167.214 122.087 9.489 16.030
2010 10.131 132.622 142.753 117.278 12.317 3.027
2009 5.868 120.675 126.543 105.054 13.057 2.564
2008 0 127.431 127.431 92.671 30.241 4.519

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 523.993 +0,1% față de anul precedent -209.841 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 523.601 +22,1% față de anul precedent -220.266 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 428.980 +1,1% față de anul precedent -231.018 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 424.165 +5,9% față de anul precedent -217.210 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 400.381 +4,1% față de anul precedent -199.173 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 384.768 +4,1% față de anul precedent -187.037 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 369.777 -0,3% față de anul precedent -165.874 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 370.712 +40,6% față de anul precedent -145.900 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 263.616 +5,3% față de anul precedent -117.010 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 250.415 +7,5% față de anul precedent -86.785 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2014 232.973 +11,5% față de anul precedent -59.545 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 208.982 +10,9% față de anul precedent -40.384 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 188.466 +4,8% față de anul precedent -31.148 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2011 179.814 +19,3% față de anul precedent -12.600 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2010 150.762 +6,2% față de anul precedent -8.009 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 142.006 +7,7% față de anul precedent -15.463 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 131.844 -4.413 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 179.730 RON. Profit: 10.426 RON

Cifra de afaceri: 179.730 RON. Profit: 10.426 RON

Cifra de afaceri
179.730 RON -4.82% față de anul precedent
Profit net
10.426 RON -3.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
523.993 RON +0.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 188.840 RON. Profit: 10.751 RON

Cifra de afaceri: 188.840 RON. Profit: 10.751 RON

Cifra de afaceri
188.840 RON +12.63% față de anul precedent
Profit net
10.751 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
523.601 RON +22.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 167.657 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 167.657 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
167.657 RON +26.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.838 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
428.980 RON +1.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 132.188 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 132.188 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
132.188 RON -0.51% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.006 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
424.165 RON +5.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 132.862 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 132.862 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
132.862 RON +12.32% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.136 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
400.381 RON +4.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 118.285 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 118.285 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
118.285 RON +8.7% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
21.163 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
384.768 RON +4.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 108.817 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 108.817 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
108.817 RON -3.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
19.974 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
369.777 RON -0.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 112.913 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 112.913 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
112.913 RON -4.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
28.890 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
370.712 RON +40.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 117.628 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 117.628 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
117.628 RON +21.28% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
30.225 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
263.616 RON +5.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 96.986 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 96.986 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
96.986 RON +2.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
27.240 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
250.415 RON +7.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 94.758 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 94.758 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
94.758 RON -6.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
19.161 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
232.973 RON +11.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 101.169 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 101.169 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
101.169 RON -29.3% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.236 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
208.982 RON +10.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 143.098 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 143.098 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
143.098 RON -26.05% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.547 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
188.466 RON +4.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 193.512 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 193.512 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
193.512 RON +18.06% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.591 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
179.814 RON +19.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 163.910 RON. Profit: 7.454 RON

Cifra de afaceri: 163.910 RON. Profit: 7.454 RON

Cifra de afaceri
163.910 RON +20.64% față de anul precedent
Profit net
7.454 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
150.762 RON +6.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 135.864 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 135.864 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
135.864 RON +245.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.050 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
142.006 RON +7.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 39.357 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 39.357 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
39.357 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.613 RON
Angajati
2
Datorii
131.844 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAUTOZET SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4782 in Mun. Baia Mare (MARAMUREŞ)

AUTOZET SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4782 in Mun. Baia Mare (MARAMUREŞ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4782, Maramureş

M.G.M. SRL
CUI: 5142308CAEN: 4782
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1994-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
187.709 RON
Profit
23.690 RON
Angajati
2
TOP REIFEN S.R.L.
CUI: 48749258CAEN: 4782
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2023-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.334 RON
Profit
24.642 RON
Angajati
1
ITV BLACK RIVER S.R.L.
CUI: 41165626CAEN: 4782
Activ
MARAMUREŞ, Sat Moisei Com. Moisei2019-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
237.311 RON
Profit
262 RON
Angajati
1
CRISS-TINA UNIVERSAL SRL
CUI: 35714371CAEN: 4782
Activ
MARAMUREŞ, Sat Leordina Com. Leordina2016-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
142.873 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EUROEST SRL
CUI: 7800582CAEN: 4782
Activ
MARAMUREŞ, Sat Vadu Izei Com. Vadu Izei1995-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
397.886 RON
Profit
1.153 RON
Angajati
1
REFRESH KUSTOMS SRL
CUI: 34005339CAEN: 4782
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2015-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.092 RON
Profit
26.941 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4782, Maramureş

DUDU TRANS SRL
CUI: 23244950CAEN: 4782
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2008-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
301.120 RON
Profit
63.742 RON
Angajati
4
IVAN BERFI SRL
CUI: 24670598CAEN: 4782
Activ
MARAMUREŞ, Sat Poienile de Sub Munte Com. Poienile de Sub Munte2008-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
317.506 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TOTAL BP GROUP SRL
CUI: 22315751CAEN: 4782
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Târgu Lăpuş2007-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.303.064 RON
Profit
94.755 RON
Angajati
2
B & P AUTOSERV PARTS SRL
CUI: 24855790CAEN: 4782
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2008-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.160.015 RON
Profit
1.319 RON
Angajati
1

Alte firme din Maramureş

STRUCTURI T.M.L. 2008 SRL
CUI: 24402706CAEN: 7111
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Târgu Lăpuş2008-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.435 RON
Profit
229.734 RON
Angajati
1
NEXT OAŞ SRL
CUI: 24405591CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2008-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.865 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CELLI SRL
CUI: 24377521CAEN: 9531
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2008-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
120.996 RON
Profit
37.030 RON
Angajati
1
BRAVA CONSTRUCT SRL
CUI: 24421643CAEN: 4100
Activ
MARAMUREŞ, Sat Rogoz Orş. Târgu Lăpuş2008-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
517.600 RON
Profit
12.859 RON
Angajati
4
PENSIUNEA TREI PINI SRL
CUI: 24073573CAEN: 5520
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Seini2008-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.703.379 RON
Profit
592.081 RON
Angajati
10
M.C AUTOSERV SRL
CUI: 24764706CAEN: 8219
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2008-11-19
fara e-Factura
CAMVASPO SRL
CUI: 29467978CAEN: 5630
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2011-12-19
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AUTOZET SRL?

CUI-ul AUTOZET SRL este 24402749.

Unde este sediul AUTOZET SRL?

AUTOZET SRL are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. BOGDAN VODĂ nr. 5B, Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata AUTOZET SRL?

AUTOZET SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AUTOZET SRL in 2024?

In 2024, AUTOZET SRL a raportat o cifra de afaceri de 179.730 RON.

Cati angajati are AUTOZET SRL?

AUTOZET SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are AUTOZET SRL?

AUTOZET SRL are codul CAEN principal 4782 (Comerţ cu amănuntul al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule).

Ce profit a inregistrat AUTOZET SRL in 2024?

AUTOZET SRL a inregistrat un profit net de 10.426 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.