Activ

MUSAT V. SAMUEL INTREPRINDERE FAMILIALA

CUI: 24442522
CIF: 24442522
Reg. Com.: F15/664/2008
CAEN: 4391
Formă: Intreprindere familiala
Înființată: 10 septembrie 2008 · 18 ani
Distribuie:

Activități de zidărie

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 07:30

Despre MUSAT V. SAMUEL INTREPRINDERE FAMILIALA

MUSAT V. SAMUEL INTREPRINDERE FAMILIALA este o intreprindere familiala cu sediul in Sat Bezdead Com. Bezdead, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de zidărie" (cod CAEN 4391), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Pers. Fizica Inmatric.La Reg. Com.
Forma organizare
ASOCIATIE FAMILIE
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.09.2008
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Pucioasa
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4391, Dâmboviţa

TIXAR SERVICII S.R.L.
CUI: 40279320CAEN: 4391
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Aninoasa Com. Aninoasa2018-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.120 RON
Profit
164.545 RON
Angajati
1
ALECOPER HERA S.R.L.
CUI: 44730562CAEN: 4391
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Doiceşti Com. Doiceşti2021-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.630 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
APC DÂMBOVIŢA S.R.L.
CUI: 36689594CAEN: 4391
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat I. L. Caragiale Com. I. L. Caragiale2016-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MILIU SRL
CUI: 4642410CAEN: 4391
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Titu1993-09-13
fara e-Factura
IENCUTU S.R.L.
CUI: 23760501CAEN: 4391
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Lucieni Com. Lucieni2008-04-21
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MUSAT V. SAMUEL INTREPRINDERE FAMILIALA?

CUI-ul MUSAT V. SAMUEL INTREPRINDERE FAMILIALA este 24442522.

Cand a fost infiintata MUSAT V. SAMUEL INTREPRINDERE FAMILIALA?

MUSAT V. SAMUEL INTREPRINDERE FAMILIALA a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Ce activitate are MUSAT V. SAMUEL INTREPRINDERE FAMILIALA?

MUSAT V. SAMUEL INTREPRINDERE FAMILIALA are codul CAEN principal 4391 (Activități de zidărie).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.