Activ Plătitor TVA

LEVIR SRL

CUI: 24446338
CIF: RO24446338
Reg. Com.: J2008002281052
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 septembrie 2008 · 18 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 03:31

Despre LEVIR SRL

LEVIR SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Suplacu de Barcău Com. Suplacu de Barcău, judetul BIHOR, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LEVIR SRL a raportat o cifra de afaceri de 940.284 RON, in crestere fata de anul precedent (+17.0%). Profitul net inregistrat a fost de 334.272 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4, in scadere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
940.284 RON
Venituri totale
948.720 RON
Cheltuieli totale
590.868 RON
Profit brut
357.852 RON
Profit net
334.272 RON
Marja profit net
35,55%
Active imobilizate
14.335 RON
Active circulante
522.175 RON
Stocuri
8.023 RON
Creanțe
62.002 RON
Casa & conturi bănci
452.150 RON
Capital propriu
323.322 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Sat Suplacu de Barcău Com. Suplacu de Barcău, Str. Ciocârliei nr. 15, 417535
Telefon0269364999

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Sat Suplacu de Barcău Com. Suplacu de Barcău, Str. Ciocârliei nr. 15, 417535
Cod poștal: 417535
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Sat Suplacu de Barcău Com. Suplacu de Barcău, Str. Ciocârliei nr. 15, 417535
Cod postal
417535
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 20.05.2010
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Marghita
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
940.284 RON
Rezultat net
334.272 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 940.284 RON 803.696 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 948.720 RON 803.751 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 590.868 RON 515.213 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 357.852 RON 288.538 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 334.272 RON 280.804 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 14.335 RON 15.608 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 522.175 RON 373.861 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 536.510 RON 389.469 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 8.023 RON 27.724 RON
CreanțeSume de încasat 62.002 RON 282.940 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 452.150 RON 63.197 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 213.188 RON 119.820 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 323.322 RON 269.649 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 5 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active536.510RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

39,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale536.510 RON
Datorii totale213.188 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
62,3 %Profit net / active totale
ROE
103,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,45 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
60,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 940.284 +17,0% față de anul precedent 948.720 590.868 357.852 +24,0% față de anul precedent 334.272 +19,0% față de anul precedent 0 0
2023 803.696 +9,0% față de anul precedent 803.751 515.213 288.538 +69,9% față de anul precedent 280.804 +71,7% față de anul precedent 0 0
2022 737.213 -15,0% față de anul precedent 737.260 567.402 169.858 -55,5% față de anul precedent 163.591 -56,3% față de anul precedent 0 0
2021 867.360 +14,3% față de anul precedent 867.415 485.358 382.057 +122,4% față de anul precedent 374.424 +128,1% față de anul precedent 0 0
2020 759.086 +23,5% față de anul precedent 759.110 587.351 171.759 +90,5% față de anul precedent 164.167 +95,4% față de anul precedent 0 0
2019 614.501 -19,1% față de anul precedent 614.572 524.406 90.166 +117,9% față de anul precedent 84.021 +148,6% față de anul precedent 0 0
2018 759.745 -0,8% față de anul precedent 759.768 718.379 41.389 -62,3% față de anul precedent 33.792 -66,9% față de anul precedent 0 0
2017 765.859 +48,8% față de anul precedent 765.873 656.203 109.670 -16,8% față de anul precedent 102.066 -7,8% față de anul precedent 0 0
2016 514.584 +13,1% față de anul precedent 515.249 383.434 131.815 +100,3% față de anul precedent 110.725 +101,0% față de anul precedent 0 0
2015 454.851 +47,6% față de anul precedent 454.994 389.196 65.798 +130,3% față de anul precedent 55.077 +130,2% față de anul precedent Neraportat 0
2014 308.187 +146,1% față de anul precedent 310.402 281.828 28.574 23.922 0 0
2013 125.253 -23,8% față de anul precedent 126.722 132.913 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.191 9.930
2012 164.290 +104,5% față de anul precedent 164.554 122.862 41.692 +1.072,4% față de anul precedent 35.021 +1.089,2% față de anul precedent 0 0
2011 80.340 +137,9% față de anul precedent 80.343 76.787 3.556 +26,0% față de anul precedent 2.945 +70,9% față de anul precedent 0 0
2010 33.768 -3,6% față de anul precedent 33.770 30.947 2.823 -72,4% față de anul precedent 1.723 -80,0% față de anul precedent 0 0
2009 35.020 35.026 24.791 10.235 8.597 0 0
2008 0 0 987 0 0 987 987

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 14.335 522.175 536.510 8.023 62.002 452.150
2023 15.608 373.861 389.469 27.724 282.940 63.197
2022 21.206 1.104.215 1.125.421 19.130 1.004.726 80.359
2021 15.715 1.124.304 1.140.019 48.428 857.531 218.345
2020 1.461 787.054 788.515 45.237 401.979 339.838
2019 1.824 533.638 535.462 29.883 406.807 96.948
2018 2.187 415.790 417.977 24.182 13.188 378.420
2017 2.423 394.505 396.928 59.463 9.053 325.989
2016 2.786 298.219 301.005 59.319 11.700 227.200
2015 0 205.212 205.212 33.078 9.171 162.963
2014 0 120.267 120.267 25.774 12.688 81.805
2013 0 74.859 74.859 17.803 3.171 53.885
2012 0 63.917 63.917 3.525 7.070 53.322
2011 0 30.841 30.841 0 0 30.841
2010 0 10.472 10.472 0 10 10.462
2009 0 29.749 29.749 0 6 29.743
2008 0 213 213 0 12 201

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 213.188 +77,9% față de anul precedent 323.322 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2023 119.820 -30,2% față de anul precedent 269.649 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2022 171.646 +3,6% față de anul precedent 953.775 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2021 165.651 -6,5% față de anul precedent 974.368 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2020 177.176 +100,7% față de anul precedent 611.339 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2019 88.290 +61,0% față de anul precedent 447.172 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2018 54.826 -18,9% față de anul precedent 363.151 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2017 67.569 -8,3% față de anul precedent 329.359 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2016 73.711 -16,9% față de anul precedent 227.294 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2015 88.644 +50,8% față de anul precedent 116.568 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 58.776 +57,6% față de anul precedent 61.491 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 37.290 +127,1% față de anul precedent 37.569 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2012 16.418 -10,6% față de anul precedent 47.499 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 18.363 +1.855,6% față de anul precedent 12.478 Neraportat 1
2010 939 -95,7% față de anul precedent 9.533 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2009 21.939 +2.093,9% față de anul precedent 7.810 Neraportat 2
2008 1.000 -787 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare5 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MSMARIA SZILAGYadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 29595/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 940.284 RON. Profit: 334.272 RON

Cifra de afaceri: 940.284 RON. Profit: 334.272 RON

Cifra de afaceri
940.284 RON +16.99% față de anul precedent
Profit net
334.272 RON +19.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
213.188 RON +77.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 803.696 RON. Profit: 280.804 RON

Cifra de afaceri: 803.696 RON. Profit: 280.804 RON

Cifra de afaceri
803.696 RON +9.02% față de anul precedent
Profit net
280.804 RON +71.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
119.820 RON -30.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 737.213 RON. Profit: 163.591 RON

Cifra de afaceri: 737.213 RON. Profit: 163.591 RON

Cifra de afaceri
737.213 RON -15% față de anul precedent
Profit net
163.591 RON -56.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
171.646 RON +3.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 867.360 RON. Profit: 374.424 RON

Cifra de afaceri: 867.360 RON. Profit: 374.424 RON

Cifra de afaceri
867.360 RON +14.26% față de anul precedent
Profit net
374.424 RON +128.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
165.651 RON -6.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 759.086 RON. Profit: 164.167 RON

Cifra de afaceri: 759.086 RON. Profit: 164.167 RON

Cifra de afaceri
759.086 RON +23.53% față de anul precedent
Profit net
164.167 RON +95.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
177.176 RON +100.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 614.501 RON. Profit: 84.021 RON

Cifra de afaceri: 614.501 RON. Profit: 84.021 RON

Cifra de afaceri
614.501 RON -19.12% față de anul precedent
Profit net
84.021 RON +148.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
88.290 RON +61.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 759.745 RON. Profit: 33.792 RON

Cifra de afaceri: 759.745 RON. Profit: 33.792 RON

Cifra de afaceri
759.745 RON -0.8% față de anul precedent
Profit net
33.792 RON -66.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
54.826 RON -18.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 765.859 RON. Profit: 102.066 RON

Cifra de afaceri: 765.859 RON. Profit: 102.066 RON

Cifra de afaceri
765.859 RON +48.83% față de anul precedent
Profit net
102.066 RON -7.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
67.569 RON -8.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 514.584 RON. Profit: 110.725 RON

Cifra de afaceri: 514.584 RON. Profit: 110.725 RON

Cifra de afaceri
514.584 RON +13.13% față de anul precedent
Profit net
110.725 RON +101.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
73.711 RON -16.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 454.851 RON. Profit: 55.077 RON

Cifra de afaceri: 454.851 RON. Profit: 55.077 RON

Cifra de afaceri
454.851 RON +47.59% față de anul precedent
Profit net
55.077 RON +130.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
88.644 RON +50.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 308.187 RON. Profit: 23.922 RON

Cifra de afaceri: 308.187 RON. Profit: 23.922 RON

Cifra de afaceri
308.187 RON +146.05% față de anul precedent
Profit net
23.922 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
58.776 RON +57.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 125.253 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 125.253 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
125.253 RON -23.76% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
9.930 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
37.290 RON +127.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 164.290 RON. Profit: 35.021 RON

Cifra de afaceri: 164.290 RON. Profit: 35.021 RON

Cifra de afaceri
164.290 RON +104.49% față de anul precedent
Profit net
35.021 RON +1089.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
16.418 RON -10.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 80.340 RON. Profit: 2.945 RON

Cifra de afaceri: 80.340 RON. Profit: 2.945 RON

Cifra de afaceri
80.340 RON +137.92% față de anul precedent
Profit net
2.945 RON +70.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
18.363 RON +1855.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 33.768 RON. Profit: 1.723 RON

Cifra de afaceri: 33.768 RON. Profit: 1.723 RON

Cifra de afaceri
33.768 RON -3.58% față de anul precedent
Profit net
1.723 RON -79.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
939 RON -95.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 35.020 RON. Profit: 8.597 RON

Cifra de afaceri: 35.020 RON. Profit: 8.597 RON

Cifra de afaceri
35.020 RON
Profit net
8.597 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
21.939 RON +2093.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
987 RON
Angajati
0
Datorii
1.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

06.082026Mentiune · Buletin 29595/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 23.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
LEVIR SRL
CUI
24446338
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
06.08.2026
Registrul Comerțului
J05/2281/2008
EUID
ROONRC.J05/2281/2008
Sediu
Sat Suplacu de Barcău, Comuna Suplacu de Barcău, Jud. Bihor, Strada CIOCÂRLIEI, Nr.
Județ
Bihor
Număr încheiere
624784
Data încheierii
06.08.2026
Număr dosar
2987629
Data dosarului
29.07.2026
Tribunal
Bihor
Registrator
Emma Madalina Leonida

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, durată societate

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 23.07.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2987629 din 29.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 29595/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4100, Bihor

MED VADCONSTRUCT S.R.L.
CUI: 41372354CAEN: 4100
Activ
BIHOR, Sat Luncşoara Com. Auşeu2019-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
948.132 RON
Profit
2.560 RON
Angajati
5
SMART HOME SOLUTIONS SRL
CUI: 33731732CAEN: 4100
Activ
BIHOR, Sat Biharia Com. Biharia2014-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
930.733 RON
Profit
93.278 RON
Angajati
1
PAUER BEST BUILDING S.R.L.
CUI: 43749222CAEN: 4100
Activ
BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei2021-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
958.825 RON
Profit
729.069 RON
Angajati
2
SAPE FIX S.R.L.
CUI: 47609752CAEN: 4100
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2023-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
923.606 RON
Profit
2.238 RON
Angajati
3
WEST CLASS CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 42926881CAEN: 4100
Activ
BIHOR, Sat Sânmartin Com. Sânmartin2020-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
777.990 RON
Profit
34.598 RON
Angajati
13

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Bihor

ATISTRUCT SRL
CUI: 24324764CAEN: 4100
Activ
BIHOR, Mun. Salonta2008-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
463.517 RON
Profit
185.075 RON
Angajati
4
ALEXYSTEM SRL
CUI: 24553750CAEN: 4100
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2008-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.121.000 RON
Profit
335.045 RON
Angajati
15
CONSTRUCT SCUT SRL
CUI: 23940049CAEN: 4100
Activ
BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei2008-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.230.399 RON
Profit
762.421 RON
Angajati
32
TOL CAZ S.R.L.
CUI: 24652834CAEN: 4100
Activ
BIHOR, Sat Măgeşti Com. Măgeşti2008-10-24
fara e-Factura

Alte firme din Bihor

IONAS TRANS SRL
CUI: 24446249CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Sat Forău Com. Uileacu de Beiuş2008-09-10
fara e-Factura
TRIO MEDIA SRL
CUI: 24427840CAEN: 6310
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2008-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.050 RON
Profit
5.703 RON
Angajati
1
FARMDEC SRL
CUI: 24475708CAEN: 4619
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2008-09-17
fara e-Factura
BALINT SPECIAL S.R.L.
CUI: 24200219CAEN: 7712
Activ
BIHOR, Mun. Marghita2008-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.223 RON
Profit
5.170 RON
Angajati
0
LORIDAN SRL
CUI: 24706047CAEN: 5630
Activ
BIHOR, Sat Leheceni Com. Cărpinet2008-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
975.545 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BULDOTRAX S.R.L.
CUI: 21913897CAEN: 5182
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2007-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
KEVSERV SRL
CUI: 27383838CAEN: 2016
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2010-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
154.042 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NAVITECH IT CONCEPT S.R.L.
CUI: 39926008CAEN: 4650
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2018-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.074.546 RON
Profit
1.100.745 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LEVIR SRL?

CUI-ul LEVIR SRL este 24446338.

Unde este sediul LEVIR SRL?

LEVIR SRL are sediul in Romania, BIHOR, Sat Suplacu de Barcău Com. Suplacu de Barcău, Str. Ciocârliei nr. 15, 417535, Sat Suplacu de Barcău Com. Suplacu de Barcău, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata LEVIR SRL?

LEVIR SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LEVIR SRL in 2024?

In 2024, LEVIR SRL a raportat o cifra de afaceri de 940.284 RON.

Cati angajati are LEVIR SRL?

LEVIR SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are LEVIR SRL?

LEVIR SRL are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat LEVIR SRL in 2024?

LEVIR SRL a inregistrat un profit net de 334.272 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.