Activ Plătitor TVAe‑Factură

REGINA MARIA - BANCA CENTRALĂ DE CELULE STEM S.A.

CUI: 24469080
CIF: RO24469080
Reg. Com.: J2008015742407
CAEN: 8699
Formă: SA (Societate pe actiuni)
Înființată: 16 septembrie 2008 · 18 ani
Distribuie:

Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 22:31

Despre REGINA MARIA - BANCA CENTRALĂ DE CELULE STEM S.A.

REGINA MARIA - BANCA CENTRALĂ DE CELULE STEM S.A. este o sa (societate pe actiuni) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a." (cod CAEN 8699), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, REGINA MARIA - BANCA CENTRALĂ DE CELULE STEM S.A. a raportat o cifra de afaceri de 33.468.770 RON, in scadere fata de anul precedent (-5.4%). Profitul net inregistrat a fost de 5.986.365 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 25.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 1 din 165 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 1 la nivel national in domeniul sau (633 firme).

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iulie 2022. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
33.468.770 RON
Venituri totale
34.481.239 RON
Cheltuieli totale
26.976.877 RON
Profit brut
7.504.362 RON
Profit net
5.986.365 RON
Marja profit net
17,89%
Active imobilizate
76.869.559 RON
Active circulante
18.455.623 RON
Stocuri
821.132 RON
Creanțe
16.343.920 RON
Casa & conturi bănci
1.290.571 RON
Capital propriu
67.921.962 RON
Cifra de afaceri · CAEN 8699
Loc 1 din 633
Profit net · CAEN 8699
Loc 2 din 633
Angajati · CAEN 8699
Loc 10 din 633

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Ion Ionescu de la Brad nr. 5B
Telefon3149229

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Ion Ionescu de la Brad nr. 5B
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, B-dul Ion Ionescu de la Brad nr. 5B
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.09.2008
Organ fiscal competent
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2022)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
33.468.770 RON
Rezultat net
5.986.365 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 33.468.770 RON 35.375.497 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 34.481.239 RON 36.946.569 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 26.976.877 RON 27.929.170 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 7.504.362 RON 9.017.399 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 5.986.365 RON 8.022.639 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 76.869.559 RON 7.078.229 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 18.455.623 RON 83.981.932 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 95.325.182 RON 91.060.161 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 821.132 RON 819.340 RON
CreanțeSume de încasat 16.343.920 RON 83.081.535 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.290.571 RON 81.057 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 5.654.438 RON 4.164.303 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 67.921.962 RON 66.435.597 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 25 persoane 25 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active95.325.182RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

5,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale95.325.182 RON
Datorii totale5.654.438 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
6,3 %Profit net / active totale
ROE
8,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,26 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
71,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 33.468.770 -5,4% față de anul precedent 34.481.239 26.976.877 7.504.362 -16,8% față de anul precedent 5.986.365 -25,4% față de anul precedent 0 0
2023 35.375.497 -4,3% față de anul precedent 36.946.569 27.929.170 9.017.399 +8,5% față de anul precedent 8.022.639 +11,6% față de anul precedent 0 0
2022 36.979.690 +3,6% față de anul precedent 37.513.104 29.204.929 8.308.175 -28,2% față de anul precedent 7.191.835 -26,6% față de anul precedent 0 0
2021 35.704.575 +13,9% față de anul precedent 39.311.189 27.738.696 11.572.493 +96,3% față de anul precedent 9.801.762 +87,1% față de anul precedent 0 0
2020 31.346.593 +11,0% față de anul precedent 31.475.216 25.579.125 5.896.091 +2,9% față de anul precedent 5.239.622 +11,0% față de anul precedent 0 0
2019 28.245.210 +20,6% față de anul precedent 28.339.875 22.611.017 5.728.858 +30,3% față de anul precedent 4.719.776 +29,5% față de anul precedent 0 0
2018 23.430.421 +3,7% față de anul precedent 23.742.735 19.346.999 4.395.736 +20,4% față de anul precedent 3.644.374 +17,2% față de anul precedent 0 0
2017 22.588.943 +2,9% față de anul precedent 22.713.825 19.063.314 3.650.511 -25,7% față de anul precedent 3.108.398 -28,7% față de anul precedent 0 0
2016 21.943.146 +20,0% față de anul precedent 21.952.778 17.041.543 4.911.235 +61,3% față de anul precedent 4.357.608 +62,7% față de anul precedent 0 0
2015 18.283.879 +22,2% față de anul precedent 18.431.972 15.387.481 3.044.491 +41,9% față de anul precedent 2.678.306 +38,4% față de anul precedent 0 0
2014 14.960.054 +53,8% față de anul precedent 15.018.265 12.872.208 2.146.057 +52,0% față de anul precedent 1.935.492 +37,1% față de anul precedent 0 0
2013 9.727.101 +19,4% față de anul precedent 9.804.450 8.392.931 1.411.519 1.411.519 0 0
2012 8.147.042 +21,4% față de anul precedent 8.199.208 8.545.556 0 0 346.348 346.348
2011 6.713.239 +20,8% față de anul precedent 6.979.481 8.367.121 0 0 1.387.640 1.387.640
2010 5.557.338 5.856.095 7.237.444 0 0 1.381.349 1.389.949
2008 0 103.933 188.324 0 0 84.391 84.436

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 76.869.559 18.455.623 95.325.182 821.132 16.343.920 1.290.571
2023 7.078.229 83.981.932 91.060.161 819.340 83.081.535 81.057
2022 7.022.515 73.443.282 80.465.797 719.120 71.744.698 979.464
2021 7.177.664 64.695.255 71.872.919 677.060 62.818.751 1.199.444
2020 7.355.350 48.406.420 55.761.770 684.526 51.189.041 -3.467.147
2019 5.336.161 41.660.861 46.997.022 632.932 44.069.490 -3.041.561
2018 2.509.456 34.434.232 36.943.688 432.088 36.061.548 -2.059.404
2017 2.766.609 30.129.791 32.896.400 338.881 33.236.111 -3.455.367
2016 2.669.514 19.845.375 22.514.889 288.725 20.817.260 -1.262.060
2015 2.302.236 16.209.396 18.511.632 185.864 14.916.940 0
2014 1.570.787 9.583.309 11.154.096 220.729 9.164.747 197.315
2013 1.421.151 5.730.264 7.151.415 149.219 5.153.711 422.352
2012 1.558.826 3.509.118 5.067.944 123.694 3.128.692 256.732
2011 1.635.006 3.068.686 4.703.692 152.732 2.529.275 386.679
2010 2.308.536 2.409.965 4.718.501 93.144 2.173.273 143.548
2008 2.252.323 868.130 3.120.453 0 59.518 808.612

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 5.654.438 +35,8% față de anul precedent 67.921.962 Neraportat 25 0,0% față de anul precedent
2023 4.164.303 -76,1% față de anul precedent 66.435.597 Neraportat 25 -10,7% față de anul precedent
2022 17.431.997 -1,8% față de anul precedent 43.543.658 Neraportat 28 +3,7% față de anul precedent
2021 17.749.151 +26,0% față de anul precedent 36.351.823 Neraportat 27 -12,9% față de anul precedent
2020 14.082.152 -7,0% față de anul precedent 26.550.061 Neraportat 31 -6,1% față de anul precedent
2019 15.144.129 +12,6% față de anul precedent 19.917.615 Neraportat 33 0,0% față de anul precedent
2018 13.447.093 +4,5% față de anul precedent 15.197.838 Neraportat 33 +3,1% față de anul precedent
2017 12.872.914 +0,5% față de anul precedent 11.553.464 Neraportat 32 +18,5% față de anul precedent
2016 12.813.212 +18,5% față de anul precedent 8.445.066 Neraportat 27 +35,0% față de anul precedent
2015 10.812.454 +38,4% față de anul precedent 4.087.459 Neraportat 20 +17,7% față de anul precedent
2014 7.814.419 +51,1% față de anul precedent -1.090.903 Neraportat 17 +21,4% față de anul precedent
2013 5.171.869 -4,6% față de anul precedent -3.026.395 Neraportat 14 -17,7% față de anul precedent
2012 5.419.455 -3,0% față de anul precedent -4.437.914 Neraportat 17 -15,0% față de anul precedent
2011 5.585.709 +20,9% față de anul precedent -2.573.367 Neraportat 20 -9,1% față de anul precedent
2010 4.619.957 +241,0% față de anul precedent -1.185.728 Neraportat 22 +2.100,0% față de anul precedent
2008 1.354.889 1.765.564 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
FCFady Constantin ChreihadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 11075/2026sedii secundare, numire persoane împuternicite

sedii secundare, numire persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 33.468.770 RON. Profit: 5.986.365 RON

Cifra de afaceri: 33.468.770 RON. Profit: 5.986.365 RON

Cifra de afaceri
33.468.770 RON -5.39% față de anul precedent
Profit net
5.986.365 RON -25.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
25 0% față de anul precedent
Datorii
5.654.438 RON +35.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
reper anualClasamentePremii si distinctii 2024Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 35.375.497 RON. Profit: 8.022.639 RON

Cifra de afaceri: 35.375.497 RON. Profit: 8.022.639 RON

Cifra de afaceri
35.375.497 RON -4.34% față de anul precedent
Profit net
8.022.639 RON +11.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
25 -10.71% față de anul precedent
Datorii
4.164.303 RON -76.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
reper anualClasamentePremii si distinctii 2023Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 36.979.690 RON. Profit: 7.191.835 RON

Cifra de afaceri: 36.979.690 RON. Profit: 7.191.835 RON

Cifra de afaceri
36.979.690 RON +3.57% față de anul precedent
Profit net
7.191.835 RON -26.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
28 +3.7% față de anul precedent
Datorii
17.431.997 RON -1.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 35.704.575 RON. Profit: 9.801.762 RON

Cifra de afaceri: 35.704.575 RON. Profit: 9.801.762 RON

Cifra de afaceri
35.704.575 RON +13.9% față de anul precedent
Profit net
9.801.762 RON +87.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
27 -12.9% față de anul precedent
Datorii
17.749.151 RON +26.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 31.346.593 RON. Profit: 5.239.622 RON

Cifra de afaceri: 31.346.593 RON. Profit: 5.239.622 RON

Cifra de afaceri
31.346.593 RON +10.98% față de anul precedent
Profit net
5.239.622 RON +11.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
31 -6.06% față de anul precedent
Datorii
14.082.152 RON -7.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 28.245.210 RON. Profit: 4.719.776 RON

Cifra de afaceri: 28.245.210 RON. Profit: 4.719.776 RON

Cifra de afaceri
28.245.210 RON +20.55% față de anul precedent
Profit net
4.719.776 RON +29.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
33 0% față de anul precedent
Datorii
15.144.129 RON +12.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
reper anualClasamentePremii si distinctii 2019Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 23.430.421 RON. Profit: 3.644.374 RON

Cifra de afaceri: 23.430.421 RON. Profit: 3.644.374 RON

Cifra de afaceri
23.430.421 RON +3.73% față de anul precedent
Profit net
3.644.374 RON +17.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
33 +3.12% față de anul precedent
Datorii
13.447.093 RON +4.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 22.588.943 RON. Profit: 3.108.398 RON

Cifra de afaceri: 22.588.943 RON. Profit: 3.108.398 RON

Cifra de afaceri
22.588.943 RON +2.94% față de anul precedent
Profit net
3.108.398 RON -28.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
32 +18.52% față de anul precedent
Datorii
12.872.914 RON +0.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 21.943.146 RON. Profit: 4.357.608 RON

Cifra de afaceri: 21.943.146 RON. Profit: 4.357.608 RON

Cifra de afaceri
21.943.146 RON +20.01% față de anul precedent
Profit net
4.357.608 RON +62.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
27 +35% față de anul precedent
Datorii
12.813.212 RON +18.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 18.283.879 RON. Profit: 2.678.306 RON

Cifra de afaceri: 18.283.879 RON. Profit: 2.678.306 RON

Cifra de afaceri
18.283.879 RON +22.22% față de anul precedent
Profit net
2.678.306 RON +38.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
20 +17.65% față de anul precedent
Datorii
10.812.454 RON +38.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 14.960.054 RON. Profit: 1.935.492 RON

Cifra de afaceri: 14.960.054 RON. Profit: 1.935.492 RON

Cifra de afaceri
14.960.054 RON +53.8% față de anul precedent
Profit net
1.935.492 RON +37.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 +21.43% față de anul precedent
Datorii
7.814.419 RON +51.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 9.727.101 RON. Profit: 1.411.519 RON

Cifra de afaceri: 9.727.101 RON. Profit: 1.411.519 RON

Cifra de afaceri
9.727.101 RON +19.39% față de anul precedent
Profit net
1.411.519 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 -17.65% față de anul precedent
Datorii
5.171.869 RON -4.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 8.147.042 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.147.042 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.147.042 RON +21.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
346.348 RON
Angajati
17 -15% față de anul precedent
Datorii
5.419.455 RON -2.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 6.713.239 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.713.239 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.713.239 RON +20.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.387.640 RON
Angajati
20 -9.09% față de anul precedent
Datorii
5.585.709 RON +20.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 5.557.338 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.557.338 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.557.338 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.389.949 RON
Angajati
22 +2100% față de anul precedent
Datorii
4.619.957 RON +240.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

23.032026Mentiune · Buletin 11075/2026sedii secundare, numire persoane împuternicite

sedii secundare; numire persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 24.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
REGINA MARIA - BANCA CENTRALĂ DE CELULE STEM S.A.
CUI
24469080
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
23.03.2026
Registrul Comerțului
J2008015742407
EUID
ROONRC.J2008015742407
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, B-dul Ion Ionescu de la Brad, Nr. 5B, Etaj subs2
Județ
București
Număr încheiere
230627
Data încheierii
19.03.2026
Număr dosar
864702
Data dosarului
25.02.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Adriana Florentina Mihăilescu

Subiecte

sedii secundare, numire persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale ordinară a asociaţilor din 24.02.2026
  • Contract de comodat din 16.02.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 864702 din 25.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 11075/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2024

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Istoric complet al clasamentelor · poziție / număr de firme
An / indicatorJudețLocalitateCAENCAEN în județCAEN în localitate
2024Cifra de afaceri2.819din 180.571 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1.046din 39.912 · Sector 1 Mun. Bucureşti 1din 633 · CAEN 8699 1din 165 · CAEN 8699 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 46 · CAEN 8699 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2024Profit net1.609din 180.417 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 638din 39.853 · Sector 1 Mun. Bucureşti 2din 633 · CAEN 8699 1din 165 · CAEN 8699 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 46 · CAEN 8699 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2024Angajati4.429din 180.464 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1.430din 39.863 · Sector 1 Mun. Bucureşti 10din 633 · CAEN 8699 5din 165 · CAEN 8699 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 46 · CAEN 8699 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2023Cifra de afaceri2.575din 181.812 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 965din 40.009 · Sector 1 Mun. Bucureşti 1din 529 · CAEN 8699 1din 141 · CAEN 8699 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 34 · CAEN 8699 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2023Profit net1.218din 181.824 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 490din 40.017 · Sector 1 Mun. Bucureşti 1din 529 · CAEN 8699 1din 141 · CAEN 8699 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 34 · CAEN 8699 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2023Angajati4.514din 181.857 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1.483din 40.034 · Sector 1 Mun. Bucureşti 4din 529 · CAEN 8699 2din 141 · CAEN 8699 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 34 · CAEN 8699 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2019Cifra de afaceri2.168din 158.179 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 833din 34.183 · Sector 1 Mun. Bucureşti 1din 23 · CAEN 8699 1din 8 · CAEN 8699 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 4 · CAEN 8699 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2019Profit net1.148din 158.222 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 475din 34.208 · Sector 1 Mun. Bucureşti 1din 23 · CAEN 8699 1din 8 · CAEN 8699 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 4 · CAEN 8699 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2019Angajati3.656din 158.222 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1.170din 34.208 · Sector 1 Mun. Bucureşti 1din 23 · CAEN 8699 1din 8 · CAEN 8699 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 4 · CAEN 8699 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2015Cifra de afaceri2.327din 140.303 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 864din 29.998 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2015Profit net1.163din 140.560 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 437din 30.095 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2015Angajati5.445din 140.560 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1.597din 30.095 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2013Cifra de afaceri3.491din 138.516 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1.260din 29.318 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2013Profit net1.648din 138.891 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 666din 29.468 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2013Angajati7.676din 138.802 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 2.215din 29.422 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8699, Municipiul Bucureşti

BIOGENIS SRL
CUI: 21146620CAEN: 8699
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2007-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.128.736 RON
Profit
3.345.772 RON
Angajati
29
CEBIS INTERNATIONAL SRL
CUI: 22870395CAEN: 8699
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2007-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.805.925 RON
Profit
3.329.916 RON
Angajati
26
SWISS MED CLINIC S.R.L.
CUI: 44320090CAEN: 8699
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.794.696 RON
Profit
2.442 RON
Angajati
19

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8699, Municipiul Bucureşti

MARIA MEDTEAM S.R.L.
CUI: 24335496CAEN: 8699
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2008-08-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LOOK OPTIC SRL
CUI: 24734209CAEN: 8699
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2008-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
220.680 RON
Profit
13.220 RON
Angajati
1
GOLD OPTIK SRL
CUI: 23494086CAEN: 8699
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2008-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
520.942 RON
Profit
103.142 RON
Angajati
2

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ANTECA EVALUARI SRL
CUI: 24467349CAEN: 7490
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2008-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.472.290 RON
Profit
1.774.371 RON
Angajati
3
PALADIN MEDIA SRL
CUI: 24469838CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2008-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.800 RON
Profit
64.189 RON
Angajati
0
OFFICE ISPAS SRL
CUI: 24466297CAEN: 4520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2008-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
357.198 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DAP TOP AUTO SRL
CUI: 24431736CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2008-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
370.039 RON
Profit
68.425 RON
Angajati
1
ARTAKT ADOR SRL
CUI: 24507052CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2008-09-24
fara e-Factura
TRANSTEXTILE 2008 GRUP SRL
CUI: 24025959CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2008-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.273 RON
Profit
155.313 RON
Angajati
1
SILVI DENT INTERNATIONAL SRL
CUI: 18628270CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.750 RON
Profit
27.638 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul REGINA MARIA - BANCA CENTRALĂ DE CELULE STEM S.A.?

CUI-ul REGINA MARIA - BANCA CENTRALĂ DE CELULE STEM S.A. este 24469080.

Unde este sediul REGINA MARIA - BANCA CENTRALĂ DE CELULE STEM S.A.?

REGINA MARIA - BANCA CENTRALĂ DE CELULE STEM S.A. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Ion Ionescu de la Brad nr. 5B, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata REGINA MARIA - BANCA CENTRALĂ DE CELULE STEM S.A.?

REGINA MARIA - BANCA CENTRALĂ DE CELULE STEM S.A. a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a REGINA MARIA - BANCA CENTRALĂ DE CELULE STEM S.A. in 2024?

In 2024, REGINA MARIA - BANCA CENTRALĂ DE CELULE STEM S.A. a raportat o cifra de afaceri de 33.468.770 RON.

Cati angajati are REGINA MARIA - BANCA CENTRALĂ DE CELULE STEM S.A.?

REGINA MARIA - BANCA CENTRALĂ DE CELULE STEM S.A. a raportat un numar mediu de 25 salariati in 2024.

Ce activitate are REGINA MARIA - BANCA CENTRALĂ DE CELULE STEM S.A.?

REGINA MARIA - BANCA CENTRALĂ DE CELULE STEM S.A. are codul CAEN principal 8699 (Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.).

Ce profit a inregistrat REGINA MARIA - BANCA CENTRALĂ DE CELULE STEM S.A. in 2024?

REGINA MARIA - BANCA CENTRALĂ DE CELULE STEM S.A. a inregistrat un profit net de 5.986.365 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.