Activ e‑Factură

BUN CONSTRUCT 2008 S.R.L.

CUI: 24478950
CIF: 24478950
Reg. Com.: J03/1941/2008
CAEN: 4673
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 septembrie 2008 · 18 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 08:30

Despre BUN CONSTRUCT 2008 S.R.L.

BUN CONSTRUCT 2008 S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Câmpulung, judetul ARGEŞ, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete" (cod CAEN 4673), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BUN CONSTRUCT 2008 S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 181.948 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-83.6%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 29.509 RON in 2008 la 181.948 RON in 2024. Datoriile raportate (2.216.840 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
181.948 RON
Venituri totale
181.951 RON
Cheltuieli totale
298.341 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
38.935 RON
Active circulante
470.347 RON
Stocuri
300.345 RON
Creanțe
157.280 RON
Casa & conturi bănci
12.722 RON
Capital propriu
-1.672.611 RON

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Mun. Câmpulung, Str. G-ral. Poşoiu Gheorghe nr. 11, 115100
Telefon0744750813

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Mun. Câmpulung, Str. G-ral. Poşoiu Gheorghe nr. 11, 115100
Cod poștal: 115100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Mun. Câmpulung, Str. G-ral. Poşoiu Gheorghe nr. 11, 115100
Cod postal
115100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.09.2008
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
181.948 RON
Rezultat net
-116.390 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 181.948 RON 1.107.015 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 181.951 RON 2.981.089 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 298.341 RON 4.621.718 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 116.390 RON 1.640.629 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 116.390 RON 1.677.975 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 38.935 RON 53.143 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 470.347 RON 556.731 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 509.282 RON 609.874 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 300.345 RON 369.455 RON
CreanțeSume de încasat 157.280 RON 168.213 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 12.722 RON 19.063 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.216.840 RON 2.424.942 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -1.672.611 RON -1.556.222 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active509.282RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

435,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale509.282 RON
Datorii totale2.216.840 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,21 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-328,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 181.948 -83,6% față de anul precedent 181.951 298.341 0 0 116.390 116.390
2023 1.107.015 -52,9% față de anul precedent 2.981.089 4.621.718 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.640.629 1.677.975
2022 2.351.693 +3,4% față de anul precedent 2.351.788 2.343.075 8.713 -93,2% față de anul precedent 7.088 -93,4% față de anul precedent 0 0
2021 2.273.899 +78,4% față de anul precedent 2.273.901 2.145.275 128.626 +372,1% față de anul precedent 107.767 +373,9% față de anul precedent 0 0
2020 1.274.415 -12,4% față de anul precedent 1.296.996 1.269.750 27.246 +233,2% față de anul precedent 22.742 +231,9% față de anul precedent 0 0
2019 1.454.694 +10,0% față de anul precedent 1.477.201 1.469.025 8.176 -3,2% față de anul precedent 6.852 +58,9% față de anul precedent 0 0
2018 1.322.614 +14,5% față de anul precedent 1.330.094 1.321.652 8.442 -71,8% față de anul precedent 4.313 -82,8% față de anul precedent 0 0
2017 1.155.572 +20,8% față de anul precedent 1.168.186 1.138.238 29.948 -20,4% față de anul precedent 25.041 -20,6% față de anul precedent 0 0
2016 956.856 -1,6% față de anul precedent 956.858 919.241 37.617 +359,5% față de anul precedent 31.547 +360,7% față de anul precedent 0 0
2015 972.798 +2,1% față de anul precedent 972.858 964.672 8.186 -78,3% față de anul precedent 6.848 -78,3% față de anul precedent Neraportat 0
2014 952.747 +69,2% față de anul precedent 952.758 915.017 37.741 +364,3% față de anul precedent 31.502 +369,8% față de anul precedent 0 0
2013 563.215 +22,1% față de anul precedent 563.227 555.099 8.128 +1,5% față de anul precedent 6.706 +0,8% față de anul precedent 0 0
2012 461.432 +12,0% față de anul precedent 461.443 453.431 8.012 +169,0% față de anul precedent 6.656 +170,8% față de anul precedent 0 0
2011 411.994 +13,8% față de anul precedent 412.000 409.022 2.978 -82,4% față de anul precedent 2.458 -78,4% față de anul precedent 0 0
2010 362.125 +38,2% față de anul precedent 362.127 345.200 16.927 -7,8% față de anul precedent 11.384 -23,1% față de anul precedent 0 0
2009 262.076 +788,1% față de anul precedent 262.083 243.717 18.366 +1.033,7% față de anul precedent 14.805 +987,8% față de anul precedent 0 0
2008 29.509 29.509 27.889 1.620 1.361 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 38.935 470.347 509.282 300.345 157.280 12.722
2023 53.143 556.731 609.874 369.455 168.213 19.063
2022 59.622 1.867.853 1.927.475 1.712.886 92.090 62.877
2021 100.705 1.960.018 2.060.723 1.741.387 170.235 48.396
2020 159.111 1.505.662 1.664.773 1.242.326 181.712 81.624
2019 83.148 1.237.810 1.320.958 1.025.292 208.884 3.634
2018 92.914 1.223.933 1.316.847 907.331 313.756 2.846
2017 74.665 985.470 1.060.135 802.860 176.058 6.552
2016 107.222 899.135 1.006.357 698.665 193.606 6.864
2015 135.359 732.549 867.908 473.513 258.032 1.004
2014 161.570 777.881 939.451 413.817 361.195 2.869
2013 98.037 776.139 874.176 400.157 373.390 2.592
2012 92.569 596.171 688.740 240.978 348.720 6.473
2011 98.946 408.517 507.463 166.195 217.551 24.771
2010 98.729 269.753 368.482 119.745 142.207 7.801
2009 83.355 137.193 220.548 60.201 71.439 5.553
2008 716 30.400 31.116 6.808 13.766 9.826

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.216.840 -8,6% față de anul precedent -1.672.611 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2023 2.424.942 +26,4% față de anul precedent -1.556.222 Neraportat 3 -40,0% față de anul precedent
2022 1.919.181 +8,9% față de anul precedent 121.753 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2021 1.762.741 +32,9% față de anul precedent 323.070 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2020 1.326.291 +17,4% față de anul precedent 215.415 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2019 1.129.919 -2,2% față de anul precedent 192.673 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2018 1.155.020 +30,8% față de anul precedent 185.821 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2017 883.191 +3,9% față de anul precedent 181.508 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2016 849.929 +7,2% față de anul precedent 156.467 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 792.788 -9,1% față de anul precedent 75.120 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 871.995 +4,7% față de anul precedent 75.071 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 833.262 +27,4% față de anul precedent 43.569 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2012 654.132 +36,5% față de anul precedent 36.863 Neraportat 1
2011 479.105 +39,1% față de anul precedent 30.207 Neraportat 0
2010 344.340 +65,0% față de anul precedent 27.749 Neraportat 0
2009 208.749 +606,3% față de anul precedent 16.365 Neraportat 0
2008 29.555 1.561 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

95din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 181.948 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 181.948 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
181.948 RON -83.56% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
116.390 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
2.216.840 RON -8.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.107.015 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.107.015 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.107.015 RON -52.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.677.975 RON
Angajati
3 -40% față de anul precedent
Datorii
2.424.942 RON +26.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.351.693 RON. Profit: 7.088 RON

Cifra de afaceri: 2.351.693 RON. Profit: 7.088 RON

Cifra de afaceri
2.351.693 RON +3.42% față de anul precedent
Profit net
7.088 RON -93.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
1.919.181 RON +8.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.273.899 RON. Profit: 107.767 RON

Cifra de afaceri: 2.273.899 RON. Profit: 107.767 RON

Cifra de afaceri
2.273.899 RON +78.43% față de anul precedent
Profit net
107.767 RON +373.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
1.762.741 RON +32.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.274.415 RON. Profit: 22.742 RON

Cifra de afaceri: 1.274.415 RON. Profit: 22.742 RON

Cifra de afaceri
1.274.415 RON -12.39% față de anul precedent
Profit net
22.742 RON +231.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
1.326.291 RON +17.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.454.694 RON. Profit: 6.852 RON

Cifra de afaceri: 1.454.694 RON. Profit: 6.852 RON

Cifra de afaceri
1.454.694 RON +9.99% față de anul precedent
Profit net
6.852 RON +58.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
1.129.919 RON -2.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.322.614 RON. Profit: 4.313 RON

Cifra de afaceri: 1.322.614 RON. Profit: 4.313 RON

Cifra de afaceri
1.322.614 RON +14.46% față de anul precedent
Profit net
4.313 RON -82.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
1.155.020 RON +30.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.155.572 RON. Profit: 25.041 RON

Cifra de afaceri: 1.155.572 RON. Profit: 25.041 RON

Cifra de afaceri
1.155.572 RON +20.77% față de anul precedent
Profit net
25.041 RON -20.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
883.191 RON +3.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 956.856 RON. Profit: 31.547 RON

Cifra de afaceri: 956.856 RON. Profit: 31.547 RON

Cifra de afaceri
956.856 RON -1.64% față de anul precedent
Profit net
31.547 RON +360.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
849.929 RON +7.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 972.798 RON. Profit: 6.848 RON

Cifra de afaceri: 972.798 RON. Profit: 6.848 RON

Cifra de afaceri
972.798 RON +2.1% față de anul precedent
Profit net
6.848 RON -78.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
792.788 RON -9.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 952.747 RON. Profit: 31.502 RON

Cifra de afaceri: 952.747 RON. Profit: 31.502 RON

Cifra de afaceri
952.747 RON +69.16% față de anul precedent
Profit net
31.502 RON +369.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
871.995 RON +4.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 563.215 RON. Profit: 6.706 RON

Cifra de afaceri: 563.215 RON. Profit: 6.706 RON

Cifra de afaceri
563.215 RON +22.06% față de anul precedent
Profit net
6.706 RON +0.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
833.262 RON +27.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 461.432 RON. Profit: 6.656 RON

Cifra de afaceri: 461.432 RON. Profit: 6.656 RON

Cifra de afaceri
461.432 RON +12% față de anul precedent
Profit net
6.656 RON +170.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
654.132 RON +36.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 411.994 RON. Profit: 2.458 RON

Cifra de afaceri: 411.994 RON. Profit: 2.458 RON

Cifra de afaceri
411.994 RON +13.77% față de anul precedent
Profit net
2.458 RON -78.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
479.105 RON +39.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 362.125 RON. Profit: 11.384 RON

Cifra de afaceri: 362.125 RON. Profit: 11.384 RON

Cifra de afaceri
362.125 RON +38.18% față de anul precedent
Profit net
11.384 RON -23.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
344.340 RON +64.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 262.076 RON. Profit: 14.805 RON

Cifra de afaceri: 262.076 RON. Profit: 14.805 RON

Cifra de afaceri
262.076 RON +788.12% față de anul precedent
Profit net
14.805 RON +987.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
208.749 RON +606.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 29.509 RON. Profit: 1.361 RON

Cifra de afaceri: 29.509 RON. Profit: 1.361 RON

Cifra de afaceri
29.509 RON
Profit net
1.361 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
29.555 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4673, Argeş

MEVYS ART DESIGN S.R.L.
CUI: 44186550CAEN: 4673
Activ
ARGEŞ, Sat Bradu Com. Bradu2021-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
182.951 RON
Profit
61.447 RON
Angajati
1
MARIO & ROBERTO PROFESIONAL SRL
CUI: 36610522CAEN: 4673
Activ
ARGEŞ, Sat Albeştii Ungureni Com. Albeştii de Argeş2016-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
172.021 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RON SILV FOREST S.R.L.
CUI: 42772863CAEN: 4673
Activ
ARGEŞ, Sat Giuclani Com. Ciomăgeşti2020-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
184.137 RON
Profit
5.900 RON
Angajati
0
ALEX COM LOGISTIC S.R.L.
CUI: 44015518CAEN: 4673
Activ
ARGEŞ, Sat Fureşti Com. Dobreşti2021-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
163.722 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GENERAL TOP DESIGN S.R.L.
CUI: 35673093CAEN: 4673
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2016-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
269.834 RON
Profit
12.671 RON
Angajati
1
SORIMAR ROYAL SRL
CUI: 33968152CAEN: 4673
Activ
ARGEŞ, Sat Albota Com. Albota2015-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
111.350 RON
Profit
2.348 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4673, Argeş

SIMPET FOREST COM S.R.L.
CUI: 24244487CAEN: 4673
Activ
ARGEŞ, Sat Slănic Com. Aninoasa2008-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
151.012 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SUPREMO ONIX SRL
CUI: 24995107CAEN: 4673
Activ
ARGEŞ, Sat Albota Com. Albota2009-01-23
fara e-Factura
ROCARO DIVERS COMPLET S.R.L.
CUI: 26202003CAEN: 4673
Activ
ARGEŞ, Sat Mihăeşti Com. Mihăeşti2009-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.030.332 RON
Profit
3.621 RON
Angajati
8

Alte firme din Argeş

ROAZ TRADUCERI S.R.L.
CUI: 24478941CAEN: 7430
Activ
ARGEŞ, Mun. Câmpulung2008-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.501 RON
Profit
1.464 RON
Angajati
0
FOCUS ON DESIGN SRL
CUI: 24478968CAEN: 4791
Activ
ARGEŞ, Mun. Câmpulung2008-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.845 RON
Profit
14.464 RON
Angajati
0
D & T CONSULTING COMP SRL
CUI: 24498060CAEN: 6920
Activ
ARGEŞ, Sat Domneşti Com. Domneşti2008-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.340 RON
Profit
60.777 RON
Angajati
2
INTERO INTEGRITY SERVICES S.R.L.
CUI: 24220380CAEN: 3311
Activ
ARGEŞ, Sat Argeşelu Com. Mărăcineni2008-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.220.109 RON
Profit
1.554.396 RON
Angajati
29
EMY PROJECT CONSULTING SRL
CUI: 24748875CAEN: 7020
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2008-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.674.195 RON
Profit
332.737 RON
Angajati
2
LEO LF SPEDITION SRL
CUI: 20820080CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2007-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.777.784 RON
Profit
15.607 RON
Angajati
10
CRISERV TOP LUX SRL
CUI: 28038412CAEN: 5621
Activ
ARGEŞ, Sat Albota Com. Albota2011-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.124.880 RON
Profit
934.994 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BUN CONSTRUCT 2008 S.R.L.?

CUI-ul BUN CONSTRUCT 2008 S.R.L. este 24478950.

Unde este sediul BUN CONSTRUCT 2008 S.R.L.?

BUN CONSTRUCT 2008 S.R.L. are sediul in Romania, ARGEŞ, Mun. Câmpulung, Str. G-ral. Poşoiu Gheorghe nr. 11, 115100, Mun. Câmpulung, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata BUN CONSTRUCT 2008 S.R.L.?

BUN CONSTRUCT 2008 S.R.L. a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BUN CONSTRUCT 2008 S.R.L. in 2024?

In 2024, BUN CONSTRUCT 2008 S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 181.948 RON.

Cati angajati are BUN CONSTRUCT 2008 S.R.L.?

BUN CONSTRUCT 2008 S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are BUN CONSTRUCT 2008 S.R.L.?

BUN CONSTRUCT 2008 S.R.L. are codul CAEN principal 4673 (Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete).

Ce profit a inregistrat BUN CONSTRUCT 2008 S.R.L. in 2024?

BUN CONSTRUCT 2008 S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 116.390 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.