Activ

DENT COMPLETE S.R.L.

CUI: 24509193
CIF: 24509193
Reg. Com.: J40/16283/2008
CAEN: 8623
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 septembrie 2008 · 18 ani
Distribuie:

Activități de asistență stomatologică

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 02:51

Despre DENT COMPLETE S.R.L.

DENT COMPLETE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență stomatologică" (cod CAEN 8623), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DENT COMPLETE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
4.719 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
3.735 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
3.251 RON
Casa & conturi bănci
484 RON
Capital propriu
-80.187 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Demnitatii nr. 17, 12541

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Demnitatii nr. 17, 12541
Cod poștal: 12541
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Demnitatii nr. 17, 12541
Cod postal
12541
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.09.2008
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
5 martie 2019
Data reactivare
19 martie 2021

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-4.719 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 4.719 RON 4.911 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 4.719 RON 4.911 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 4.719 RON 4.911 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 3.735 RON 3.764 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.735 RON 3.764 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 3.251 RON 3.251 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 484 RON 513 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 84.005 RON 79.316 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -80.187 RON -75.469 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.735RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

2.249,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.735 RON
Datorii totale84.005 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,04 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-2.146,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 4.719 0 0 4.719 4.719
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 4.911 0 0 4.911 4.911
2022 36.520 -51,5% față de anul precedent 36.520 49.868 0 0 13.348 13.713
2021 75.246 -18,4% față de anul precedent 75.246 82.828 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.582 8.334
2020 92.159 +145,4% față de anul precedent 95.084 80.731 14.353 13.479 0 0
2019 37.555 +22,2% față de anul precedent 37.555 82.048 0 0 44.493 44.827
2018 30.740 +42,1% față de anul precedent 30.740 61.073 0 0 30.333 30.641
2017 21.627 -35,8% față de anul precedent 21.635 39.657 0 0 18.022 18.672
2016 33.685 -42,3% față de anul precedent 33.685 46.411 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 12.726 13.737
2015 58.338 +5,1% față de anul precedent 58.427 55.065 3.362 -77,8% față de anul precedent 1.609 -88,0% față de anul precedent Neraportat 0
2014 55.519 -10,4% față de anul precedent 55.524 40.407 15.117 +7,8% față de anul precedent 13.451 +10,6% față de anul precedent Neraportat 0
2013 61.963 -11,4% față de anul precedent 61.963 47.943 14.020 +79,1% față de anul precedent 12.161 +84,9% față de anul precedent 0 0
2012 69.904 +19,1% față de anul precedent 69.904 62.074 7.830 +88,4% față de anul precedent 6.577 +89,5% față de anul precedent 0 0
2011 58.693 -12,4% față de anul precedent 58.693 54.537 4.156 -46,2% față de anul precedent 3.471 -19,6% față de anul precedent 0 0
2010 66.986 +4,0% față de anul precedent 66.986 59.263 7.723 -14,3% față de anul precedent 4.315 -37,7% față de anul precedent 0 0
2009 64.425 +591,2% față de anul precedent 64.425 55.416 9.009 6.925 0 0
2008 9.321 9.321 12.142 0 0 2.821 2.821

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 3.735 3.735 0 3.251 484
2023 0 3.764 3.764 0 3.251 513
2022 0 3.737 3.737 0 3.251 486
2021 0 3.343 3.343 0 2.876 467
2020 1.334 19.696 21.030 0 35 19.661
2019 2.929 2.412 5.341 0 958 1.454
2018 4.524 1.625 6.149 0 556 1.069
2017 0 20.008 20.008 0 200 19.808
2016 0 37.713 37.713 0 357 37.356
2015 0 47.796 47.796 0 355 47.441
2014 0 46.060 46.060 0 0 46.060
2013 0 34.236 34.236 0 154 34.082
2012 142 19.778 19.920 0 154 19.624
2011 993 12.058 13.051 0 502 11.556
2010 1.973 7.052 9.025 0 0 7.052
2009 4.368 678 5.046 0 0 678
2008 375 467 842 0 0 467

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 84.005 +5,9% față de anul precedent -80.187 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 79.316 +6,6% față de anul precedent -75.469 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 74.377 +23,4% față de anul precedent -70.557 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 60.270 -14,4% față de anul precedent -56.844 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 70.368 +3,3% față de anul precedent -48.510 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 68.130 +192,3% față de anul precedent -61.989 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 23.311 +257,0% față de anul precedent -17.162 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 6.529 +17,4% față de anul precedent 13.479 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 5.562 +120,0% față de anul precedent 32.151 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 2.528 +41,9% față de anul precedent 45.888 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 1.781 -47,7% față de anul precedent 44.279 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 3.408 +172,0% față de anul precedent 30.828 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 1.253 +30,5% față de anul precedent 18.667 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 960 +96,3% față de anul precedent 12.090 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 489 -40,7% față de anul precedent 8.619 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 825 -76,2% față de anul precedent 4.304 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 3.463 -2.621 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.719 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
84.005 RON +5.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.911 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
79.316 RON +6.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 36.520 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 36.520 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
36.520 RON -51.47% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.713 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
74.377 RON +23.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 75.246 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 75.246 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
75.246 RON -18.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.334 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
60.270 RON -14.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 92.159 RON. Profit: 13.479 RON

Cifra de afaceri: 92.159 RON. Profit: 13.479 RON

Cifra de afaceri
92.159 RON +145.4% față de anul precedent
Profit net
13.479 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
70.368 RON +3.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 37.555 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 37.555 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
37.555 RON +22.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
44.827 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
68.130 RON +192.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 30.740 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 30.740 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
30.740 RON +42.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
30.641 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
23.311 RON +257.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 21.627 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 21.627 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
21.627 RON -35.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.672 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.529 RON +17.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 33.685 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 33.685 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
33.685 RON -42.26% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
13.737 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.562 RON +120.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 58.338 RON. Profit: 1.609 RON

Cifra de afaceri: 58.338 RON. Profit: 1.609 RON

Cifra de afaceri
58.338 RON +5.08% față de anul precedent
Profit net
1.609 RON -88.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.528 RON +41.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 55.519 RON. Profit: 13.451 RON

Cifra de afaceri: 55.519 RON. Profit: 13.451 RON

Cifra de afaceri
55.519 RON -10.4% față de anul precedent
Profit net
13.451 RON +10.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.781 RON -47.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 61.963 RON. Profit: 12.161 RON

Cifra de afaceri: 61.963 RON. Profit: 12.161 RON

Cifra de afaceri
61.963 RON -11.36% față de anul precedent
Profit net
12.161 RON +84.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.408 RON +171.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 69.904 RON. Profit: 6.577 RON

Cifra de afaceri: 69.904 RON. Profit: 6.577 RON

Cifra de afaceri
69.904 RON +19.1% față de anul precedent
Profit net
6.577 RON +89.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.253 RON +30.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 58.693 RON. Profit: 3.471 RON

Cifra de afaceri: 58.693 RON. Profit: 3.471 RON

Cifra de afaceri
58.693 RON -12.38% față de anul precedent
Profit net
3.471 RON -19.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
960 RON +96.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 66.986 RON. Profit: 4.315 RON

Cifra de afaceri: 66.986 RON. Profit: 4.315 RON

Cifra de afaceri
66.986 RON +3.98% față de anul precedent
Profit net
4.315 RON -37.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
489 RON -40.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 64.425 RON. Profit: 6.925 RON

Cifra de afaceri: 64.425 RON. Profit: 6.925 RON

Cifra de afaceri
64.425 RON +591.18% față de anul precedent
Profit net
6.925 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
825 RON -76.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 9.321 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.321 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.321 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.821 RON
Angajati
1
Datorii
3.463 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDENT COMPLETE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

DENT COMPLETE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8623, Municipiul Bucureşti

APEX MEDICAL CARE SRL
CUI: 24453599CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2008-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.006 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2008-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.284.333 RON
Profit
132.630 RON
Angajati
3
TEM DENT CLINIC SRL
CUI: 24450959CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2008-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.950 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MODAL DENT SRL
CUI: 24537940CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2008-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.554 RON
Profit
16.476 RON
Angajati
2

Alte firme din Municipiul Bucureşti

THEME INTL SRL
CUI: 24508864CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2008-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
219.534 RON
Profit
92.861 RON
Angajati
1
BABY FLY SRL
CUI: 24509266CAEN: 4771
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2008-09-24
fara e-Factura
ARTAKT ADOR SRL
CUI: 24507052CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2008-09-24
fara e-Factura
AUTO WINGS SRL
CUI: 24514947CAEN: 4939
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2008-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
556.000 RON
Profit
102.855 RON
Angajati
1
EXPERT DINAMYC CONSULTING S.R.L.
CUI: 24557468CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2008-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.000 RON
Profit
31.156 RON
Angajati
0
DAMS DESIGN SRL
CUI: 24076103CAEN: 4110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2008-06-19
fara e-Factura
TEMATIK PRODUCTION SRL
CUI: 24939816CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2009-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ASU CAR WASH SRL
CUI: 18659510CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-05-11
fara e-Factura
SMARTECH SECURITY SOLUTIONS SRL
CUI: 29687329CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2012-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.988.125 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DENT COMPLETE S.R.L.?

CUI-ul DENT COMPLETE S.R.L. este 24509193.

Unde este sediul DENT COMPLETE S.R.L.?

DENT COMPLETE S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Demnitatii nr. 17, 12541, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata DENT COMPLETE S.R.L.?

DENT COMPLETE S.R.L. a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DENT COMPLETE S.R.L. in 2024?

In 2024, DENT COMPLETE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Cati angajati are DENT COMPLETE S.R.L.?

DENT COMPLETE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are DENT COMPLETE S.R.L.?

DENT COMPLETE S.R.L. are codul CAEN principal 8623 (Activități de asistență stomatologică).

Ce profit a inregistrat DENT COMPLETE S.R.L. in 2024?

DENT COMPLETE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 4.719 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.