Activ e‑Factură

KREATIV KOR S.R.L.

CUI: 24524533
CIF: 24524533
Reg. Com.: J2008001504330
CAEN: 5611
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 septembrie 2008 · 18 ani
Distribuie:

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 06:44

Despre KREATIV KOR S.R.L.

KREATIV KOR S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Cornu Luncii Com. Cornu Luncii, judetul SUCEAVA, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Restaurante" (cod CAEN 5611), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, KREATIV KOR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 181.503 RON, in scadere fata de anul precedent (-46.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
181.503 RON
Venituri totale
183.707 RON
Cheltuieli totale
256.263 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
17.043 RON
Active circulante
18.290 RON
Stocuri
12.811 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
5.479 RON
Capital propriu
-139.511 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Sat Cornu Luncii Com. Cornu Luncii, Str. Principală nr. 204, 727140
Telefon0754285756

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Sat Cornu Luncii Com. Cornu Luncii, Str. Principală nr. 204, 727140
Cod poștal: 727140
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Sat Cornu Luncii Com. Cornu Luncii, Str. Principală nr. 204, 727140
Cod postal
727140
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 28.11.2017
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Fălticeni
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Stare inactivitate

Data inactivare
7 octombrie 2010
Data reactivare
20 decembrie 2017

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
181.503 RON
Rezultat net
-74.381 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 181.503 RON 337.996 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 183.707 RON 338.140 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 256.263 RON 374.473 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 72.556 RON 36.333 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 74.381 RON 39.715 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 17.043 RON 10.530 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 18.290 RON 1.810 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 35.333 RON 12.340 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 12.811 RON 1.810 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 5.479 RON 0 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 174.844 RON 77.470 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -139.511 RON -65.130 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active35.333RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

494,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale35.333 RON
Datorii totale174.844 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,10 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-394,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 181.503 -46,3% față de anul precedent 183.707 256.263 0 0 72.556 74.381
2023 337.996 +45,2% față de anul precedent 338.140 374.473 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 36.333 39.715
2022 232.751 +52,4% față de anul precedent 234.103 231.248 2.855 514 0 0
2021 152.714 +34,4% față de anul precedent 152.714 161.088 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.374 9.901
2020 113.627 +1.170,1% față de anul precedent 113.627 104.455 9.172 8.032 0 0
2019 8.946 8.946 28.637 0 0 19.691 19.780
2018 0 0 0 0 0 0 0
2013 0 0 0 0 0 0 0
2012 0 0 0 0 0 0 0
2011 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 17.043 18.290 35.333 12.811 0 5.479
2023 10.530 1.810 12.340 1.810 0 0
2022 12.130 7.369 19.499 7.369 0 0
2021 13.731 6.615 20.346 3.041 0 3.574
2020 0 103.677 103.677 12.208 9.780 81.689
2019 0 10.523 10.523 5.271 0 5.252
2018 0 200 200 0 0 200
2013 0 200 200 0 0 200
2012 0 200 200 0 0 200
2011 0 200 200 0 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 174.844 +125,7% față de anul precedent -139.511 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 77.470 +72,5% față de anul precedent -65.130 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 44.914 -2,9% față de anul precedent -25.415 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2021 46.275 -60,2% față de anul precedent -25.929 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 116.120 +274,6% față de anul precedent -12.443 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2019 30.998 +3.363,5% față de anul precedent -20.475 Neraportat 2
2018 895 0,0% față de anul precedent -695 Neraportat 0
2013 895 0,0% față de anul precedent -695 Neraportat 0
2012 895 0,0% față de anul precedent -695 Neraportat 0
2011 895 -695 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

95din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 181.503 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 181.503 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
181.503 RON -46.3% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
74.381 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
174.844 RON +125.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 337.996 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 337.996 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
337.996 RON +45.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
39.715 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
77.470 RON +72.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 232.751 RON. Profit: 514 RON

Cifra de afaceri: 232.751 RON. Profit: 514 RON

Cifra de afaceri
232.751 RON +52.41% față de anul precedent
Profit net
514 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
44.914 RON -2.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 152.714 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 152.714 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
152.714 RON +34.4% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
9.901 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
46.275 RON -60.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 113.627 RON. Profit: 8.032 RON

Cifra de afaceri: 113.627 RON. Profit: 8.032 RON

Cifra de afaceri
113.627 RON +1170.14% față de anul precedent
Profit net
8.032 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
116.120 RON +274.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 8.946 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.946 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.946 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
19.780 RON
Angajati
2
Datorii
30.998 RON +3363.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
895 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
895 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
895 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
895 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2008 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataKREATIV KOR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Sat Cornu Luncii Com. Cornu Luncii (SUCEAVA)

KREATIV KOR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Sat Cornu Luncii Com. Cornu Luncii (SUCEAVA)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5611, Suceava

POCLARA S.R.L.
CUI: 47695559CAEN: 5611
Activ
SUCEAVA, Sat Burla Com. Burla2023-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
187.655 RON
Profit
5.592 RON
Angajati
1
SĂGEATA-LAZĂR SRL
CUI: 716450CAEN: 5611
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
179.723 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALBIA RÂULUI SRL
CUI: 24381824CAEN: 5611
Activ
SUCEAVA, Sat Crucea Com. Crucea2008-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
192.318 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
NESIEM.DDR S.R.L.
CUI: 46121841CAEN: 5611
Activ
SUCEAVA, Sat Putna Com. Putna2022-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
176.001 RON
Profit
12.929 RON
Angajati
2
OLENIUC LITE S.R.L.
CUI: 49031050CAEN: 5611
Activ
SUCEAVA, Loc. Mereni Orş. Salcea2023-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
228.675 RON
Profit
43.211 RON
Angajati
1
NIC-ZEN S.R.L.
CUI: 41645250CAEN: 5611
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului2019-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
126.963 RON
Profit
12.486 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5611, Suceava

RESTRO S.R.L.
CUI: 24524517CAEN: 5611
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului2008-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
995.080 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
TERRATOP SRL
CUI: 24543969CAEN: 5611
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc2008-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.412.082 RON
Profit
333.942 RON
Angajati
13
SPACIATORO SRL
CUI: 25031088CAEN: 5611
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2009-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
142.215 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Suceava

SERVICII PERSONAL S.R.L.
CUI: 24524550CAEN: 7499
Activ
SUCEAVA, Sat Ipoteşti Com. Ipoteşti2008-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
190.053 RON
Profit
49.904 RON
Angajati
2
EXPERT OGS SRL
CUI: 24479653CAEN: 6920
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2008-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.046.955 RON
Profit
588.049 RON
Angajati
5
GRAVOR SRL
CUI: 24556292CAEN: 2370
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului2008-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
591.787 RON
Profit
130 RON
Angajati
2
BAICOR IACOB SRL
CUI: 24201613CAEN: 4711
Activ
SUCEAVA, Sat Colacu Com. Fundu Moldovei2008-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
561.212 RON
Profit
5.744 RON
Angajati
2
DENYTRANS LOGISTIK SRL
CUI: 24871370CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Drăgoieşti Com. Drăgoieşti2008-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
249.572 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BUCOVINA MARIAGE SRL
CUI: 20064947CAEN: 7410
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc2006-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
443.379 RON
Profit
7.869 RON
Angajati
1
PEMACOM S.R.L.
CUI: 29065717CAEN: 4752
Activ
SUCEAVA, Sat Marginea Com. Marginea2011-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
856.787 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
WOFS FOOD S.R.L.
CUI: 44878152CAEN: 5610
Activ
SUCEAVA, Sat Slatina Com. Slatina2021-09-09
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul KREATIV KOR S.R.L.?

CUI-ul KREATIV KOR S.R.L. este 24524533.

Unde este sediul KREATIV KOR S.R.L.?

KREATIV KOR S.R.L. are sediul in Romania, SUCEAVA, Sat Cornu Luncii Com. Cornu Luncii, Str. Principală nr. 204, 727140, Sat Cornu Luncii Com. Cornu Luncii, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata KREATIV KOR S.R.L.?

KREATIV KOR S.R.L. a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a KREATIV KOR S.R.L. in 2024?

In 2024, KREATIV KOR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 181.503 RON.

Cati angajati are KREATIV KOR S.R.L.?

KREATIV KOR S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are KREATIV KOR S.R.L.?

KREATIV KOR S.R.L. are codul CAEN principal 5611 (Restaurante).

Ce profit a inregistrat KREATIV KOR S.R.L. in 2024?

KREATIV KOR S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 74.381 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.