Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Surse și actualizareActualizat: 11 octombrie 2026 la 01:17
Despre GENERAL VIA DESIGN SRL
GENERAL VIA DESIGN SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Berceni Com. Berceni, judetul ILFOV, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2025, GENERAL VIA DESIGN SRL a raportat o cifra de afaceri de 40.197 RON, in crestere fata de anul precedent (+14.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 17 ani, cifra de afaceri a scazut de la 55.785 RON in 2008 la 40.197 RON in 2025.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 40.197 RON
- Venituri totale
- 40.197 RON
- Cheltuieli totale
- 45.664 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 512 RON
- Active circulante
- 59.179 RON
- Stocuri
- 5.218 RON
- Creanțe
- 24.235 RON
- Casa & conturi bănci
- 29.726 RON
- Capital propriu
- 51.472 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ILFOV, Sat Berceni Com. Berceni, Str. Lăcrămioarei
- Detalii
- camera birou 3 parter
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Transfer sediu fiscal (sosire) din 23.09.2013
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 octombrie 2024
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 15 ianuarie 2024
- Data reactivare
- 8 februarie 2024
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2025 · RON
- An explorat în grafic
- 2025
- Cifră de afaceri
- 40.197 RON
- Rezultat net
- -6.343 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 40.197 RON | 35.042 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 40.197 RON | 36.142 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 45.664 RON | 59.790 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 5.467 RON | 23.648 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 6.343 RON | 24.116 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 512 RON | 1.390 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 59.179 RON | 63.840 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 59.691 RON | 65.230 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 5.218 RON | 5.218 RON |
| CreanțeSume de încasat | 24.235 RON | 23.621 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 29.726 RON | 35.001 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 8.219 RON | 7.416 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 51.472 RON | 57.814 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2025
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2025
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2025
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 7,20 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 86,2 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 18 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40.197 +14,7% față de anul precedent | 40.197 | 45.664 | 0 | 0 | 5.467 | 6.343 |
| 2024 | 35.042 -19,6% față de anul precedent | 36.142 | 59.790 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 23.648 | 24.116 |
| 2023 | 43.558 -16,8% față de anul precedent | 45.443 | 40.131 | 5.312 -80,7% față de anul precedent | 3.996 -84,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 52.336 -57,6% față de anul precedent | 58.952 | 31.408 | 27.544 -61,5% față de anul precedent | 26.209 -61,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 123.431 +325,2% față de anul precedent | 123.431 | 51.834 | 71.597 | 67.894 | 0 | 0 |
| 2020 | 29.030 -22,2% față de anul precedent | 29.030 | 40.338 | 0 | 0 | 11.308 | 12.120 |
| 2019 | 37.323 -55,5% față de anul precedent | 39.097 | 84.083 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 44.986 | 46.158 |
| 2018 | 83.887 +55,4% față de anul precedent | 87.887 | 67.017 | 20.870 -31,2% față de anul precedent | 18.233 -36,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 53.975 +46,0% față de anul precedent | 53.975 | 23.622 | 30.353 +148,7% față de anul precedent | 28.734 +159,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 36.970 -21,5% față de anul precedent | 36.985 | 24.782 | 12.203 -15,6% față de anul precedent | 11.093 -14,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 47.082 +81,2% față de anul precedent | 47.149 | 32.697 | 14.452 | 13.038 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 25.978 -34,3% față de anul precedent | 27.040 | 42.716 | 0 | 0 | 15.676 | 16.487 |
| 2013 | 39.522 -38,4% față de anul precedent | 40.112 | 87.840 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 47.728 | 48.931 |
| 2012 | 64.109 -38,4% față de anul precedent | 64.726 | 47.702 | 17.024 -61,7% față de anul precedent | 13.393 -64,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 104.024 +162,3% față de anul precedent | 105.900 | 61.419 | 44.481 | 37.415 | 0 | 0 |
| 2010 | 39.660 -69,5% față de anul precedent | 41.445 | 59.512 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 18.067 | 21.292 |
| 2009 | 130.108 +133,2% față de anul precedent | 135.140 | 54.277 | 80.863 +87,2% față de anul precedent | 76.397 +82,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 55.785 | 55.786 | 12.590 | 43.196 | 41.801 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 512 | 59.179 | 59.691 | 5.218 | 24.235 | 29.726 |
| 2024 | 1.390 | 63.840 | 65.230 | 5.218 | 23.621 | 35.001 |
| 2023 | 3.368 | 90.132 | 93.500 | 0 | 23.277 | 66.855 |
| 2022 | 6.131 | 87.694 | 93.825 | 0 | 45.238 | 42.456 |
| 2021 | 5.773 | 115.516 | 121.289 | 0 | 28.986 | 86.530 |
| 2020 | 17.798 | 30.884 | 48.682 | 0 | 24.777 | 6.107 |
| 2019 | 24.666 | 20.256 | 44.922 | 0 | 8.345 | 11.911 |
| 2018 | 36.436 | 63.267 | 99.703 | 0 | 3.990 | 59.277 |
| 2017 | 4.482 | 73.669 | 78.151 | 0 | 32.584 | 41.085 |
| 2016 | 2.209 | 52.818 | 55.027 | 0 | 3.953 | 48.865 |
| 2015 | 2.666 | 97.145 | 99.811 | 0 | 12.975 | 84.170 |
| 2014 | 0 | 84.698 | 84.698 | 0 | 17.687 | 67.011 |
| 2013 | 3.863 | 109.831 | 113.694 | 0 | 16.338 | 93.493 |
| 2012 | 10.010 | 157.996 | 168.006 | 0 | 4.200 | 153.796 |
| 2011 | 16.651 | 168.717 | 185.368 | 0 | 39.287 | 129.430 |
| 2010 | 23.292 | 134.765 | 158.057 | 0 | 12.400 | 122.365 |
| 2009 | 2.893 | 144.030 | 146.923 | 0 | 56.049 | 87.981 |
| 2008 | 0 | 62.137 | 62.137 | 0 | 0 | 62.137 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.219 +10,8% față de anul precedent | 51.472 | Neraportat | 0 |
| 2024 | 7.416 -29,2% față de anul precedent | 57.814 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 10.470 -18,9% față de anul precedent | 81.930 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 12.906 -71,0% față de anul precedent | 77.934 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 44.564 +11,8% față de anul precedent | 76.725 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 39.851 +66,3% față de anul precedent | 8.831 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 23.971 -26,5% față de anul precedent | 20.951 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 32.595 +251,4% față de anul precedent | 67.108 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 9.276 +144,6% față de anul precedent | 68.875 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 3.793 -11,3% față de anul precedent | 51.234 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 4.277 +94,1% față de anul precedent | 95.534 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 2.203 -85,0% față de anul precedent | 82.495 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 14.712 -26,8% față de anul precedent | 98.982 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 20.093 -60,5% față de anul precedent | 147.913 | Neraportat | 0 |
| 2011 | 50.848 -16,6% față de anul precedent | 134.520 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2010 | 60.951 +113,7% față de anul precedent | 97.106 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 28.525 +41,7% față de anul precedent | 118.398 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 20.136 | 42.001 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2025
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
22 repere. O singură cronologie.
Din 2008 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.
2025 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 40.197 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 40.197 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 40.197 RON +14.71% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 6.343 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 8.219 RON +10.83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20252024 4 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 35.042 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 35.042 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 35.042 RON -19.55% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 24.116 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 7.416 RON -29.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 43.558 RON. Profit: 3.996 RON
Cifra de afaceri: 43.558 RON. Profit: 3.996 RON
- Cifra de afaceri
- 43.558 RON -16.77% față de anul precedent
- Profit net
- 3.996 RON -84.75% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 10.470 RON -18.87% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 52.336 RON. Profit: 26.209 RON
Cifra de afaceri: 52.336 RON. Profit: 26.209 RON
- Cifra de afaceri
- 52.336 RON -57.6% față de anul precedent
- Profit net
- 26.209 RON -61.4% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 12.906 RON -71.04% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 123.431 RON. Profit: 67.894 RON
Cifra de afaceri: 123.431 RON. Profit: 67.894 RON
- Cifra de afaceri
- 123.431 RON +325.18% față de anul precedent
- Profit net
- 67.894 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 44.564 RON +11.83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 29.030 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 29.030 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 29.030 RON -22.22% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 12.120 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 39.851 RON +66.25% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 37.323 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 37.323 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 37.323 RON -55.51% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 46.158 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 23.971 RON -26.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 83.887 RON. Profit: 18.233 RON
Cifra de afaceri: 83.887 RON. Profit: 18.233 RON
- Cifra de afaceri
- 83.887 RON +55.42% față de anul precedent
- Profit net
- 18.233 RON -36.55% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 32.595 RON +251.39% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 53.975 RON. Profit: 28.734 RON
Cifra de afaceri: 53.975 RON. Profit: 28.734 RON
- Cifra de afaceri
- 53.975 RON +46% față de anul precedent
- Profit net
- 28.734 RON +159.03% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 9.276 RON +144.56% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 36.970 RON. Profit: 11.093 RON
Cifra de afaceri: 36.970 RON. Profit: 11.093 RON
- Cifra de afaceri
- 36.970 RON -21.48% față de anul precedent
- Profit net
- 11.093 RON -14.92% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.793 RON -11.32% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 47.082 RON. Profit: 13.038 RON
Cifra de afaceri: 47.082 RON. Profit: 13.038 RON
- Cifra de afaceri
- 47.082 RON +81.24% față de anul precedent
- Profit net
- 13.038 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 4.277 RON +94.14% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 25.978 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 25.978 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 25.978 RON -34.27% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 16.487 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 2.203 RON -85.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 39.522 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 39.522 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 39.522 RON -38.35% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 48.931 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 14.712 RON -26.78% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 64.109 RON. Profit: 13.393 RON
Cifra de afaceri: 64.109 RON. Profit: 13.393 RON
- Cifra de afaceri
- 64.109 RON -38.37% față de anul precedent
- Profit net
- 13.393 RON -64.2% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 20.093 RON -60.48% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 104.024 RON. Profit: 37.415 RON
Cifra de afaceri: 104.024 RON. Profit: 37.415 RON
- Cifra de afaceri
- 104.024 RON +162.29% față de anul precedent
- Profit net
- 37.415 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 50.848 RON -16.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 39.660 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 39.660 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 39.660 RON -69.52% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 21.292 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 60.951 RON +113.68% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 130.108 RON. Profit: 76.397 RON
Cifra de afaceri: 130.108 RON. Profit: 76.397 RON
- Cifra de afaceri
- 130.108 RON +133.23% față de anul precedent
- Profit net
- 76.397 RON +82.76% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 28.525 RON +41.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2009Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Proceduri de achiziție
Înregistrare SEAP
- Stare
- Inregistrat
- Tip participant
- Ofertant
- Calitate
- Castigator, Participant
- Înregistrat la
- 7 octombrie 2013
- Reprezentant legal
- RUSU GHEORGHE FLORIN
Catalog electronic
| Calitate | Achiziții directe | Cereri de ofertă | Licitații deschise | Licitații restrânse | Licitații electronice | Proceduri simplificate | Total |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Castigator | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Participant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Identificare și contact SEAP
- ID SEAP
- 106902
- CUI
- 24574779
- Denumire în SEAP
- General Via Design
- Persoană de contact
- RUSU GHEORGHE FLORIN
- Adresă
- strada Lacramioarei nr.20B
- Localitate
- Berceni
- Județ
- Ilfov
- Cod poștal
- 077020
- Telefon
- +40 729920571
- Date preluate la
- 11 octombrie 2026
Date din SEAP (e‑licitatie.ro) · actualizat 11 octombrie 2026
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Ilfov
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Ilfov
Alte firme din Ilfov
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul GENERAL VIA DESIGN SRL?
CUI-ul GENERAL VIA DESIGN SRL este 24574779.
Unde este sediul GENERAL VIA DESIGN SRL?
GENERAL VIA DESIGN SRL are sediul in Romania, ILFOV, Sat Berceni Com. Berceni, Str. Lăcrămioarei, Sat Berceni Com. Berceni, judetul ILFOV.
Cand a fost infiintata GENERAL VIA DESIGN SRL?
GENERAL VIA DESIGN SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a GENERAL VIA DESIGN SRL in 2025?
In 2025, GENERAL VIA DESIGN SRL a raportat o cifra de afaceri de 40.197 RON.
Ce activitate are GENERAL VIA DESIGN SRL?
GENERAL VIA DESIGN SRL are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).
Ce profit a inregistrat GENERAL VIA DESIGN SRL in 2025?
GENERAL VIA DESIGN SRL a inregistrat o pierdere neta de 6.343 RON in 2025.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 18 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 11 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 11 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.