Activ Plătitor TVA

PROFISAN GROUP SRL

CUI: 24591176
CIF: RO24591176
Reg. Com.: J23/4310/2015
CAEN: 4646
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 octombrie 2008 · 18 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 05:25

Despre PROFISAN GROUP SRL

PROFISAN GROUP SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Popeşti-Leordeni, judetul ILFOV, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale" (cod CAEN 4646), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PROFISAN GROUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 21.737 RON, in crestere fata de anul precedent (+20.8%). Profitul net inregistrat a fost de 31.504 RON. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 87.974 RON in 2008 la 21.737 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
21.737 RON
Venituri totale
43.809 RON
Cheltuieli totale
8.976 RON
Profit brut
34.833 RON
Profit net
31.504 RON
Marja profit net
144,93%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
954.614 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
366.560 RON
Casa & conturi bănci
588.054 RON
Capital propriu
951.500 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Spl. Unirii nr. 9, 77160
Detalii adresaMansardă (Et. 11), Cam. 2 (14,90 m.p.)
Telefon0212109411

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Spl. Unirii nr. 9, 77160
Cod poștal: 77160
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Spl. Unirii nr. 9, 77160
Detalii
Mansardă (Et. 11), Cam. 2 (14,90 m.p.)
Cod postal
77160
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 04.12.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
21.737 RON
Rezultat net
31.504 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 21.737 RON 18.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 43.809 RON 3.720.439 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 8.976 RON 3.969.685 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 34.833 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 31.504 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 249.246 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 249.246 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 954.614 RON 946.470 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 954.614 RON 946.470 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 366.560 RON 473.887 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 588.054 RON 472.583 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.114 RON 26.473 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 951.500 RON 919.997 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active954.614RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale954.614 RON
Datorii totale3.114 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
3,3 %Profit net / active totale
ROE
3,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
306,56 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
99,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 21.737 +20,8% față de anul precedent 43.809 8.976 34.833 31.504 0 0
2023 18.000 -97,1% față de anul precedent 3.720.439 3.969.685 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 249.246 249.246
2022 615.890 +85,5% față de anul precedent 2.406.495 928.354 1.478.141 1.454.678 0 0
2021 332.107 +138,8% față de anul precedent 1.576.602 2.152.391 0 0 575.789 588.253
2020 139.095 +119,6% față de anul precedent 469.073 698.459 0 0 229.386 230.777
2019 63.346 +21,7% față de anul precedent 709.729 945.369 0 0 235.640 240.433
2018 52.041 -86,9% față de anul precedent 605.869 1.585.581 0 0 979.712 980.271
2017 398.486 -75,4% față de anul precedent 728.798 977.947 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 249.149 253.840
2016 1.622.755 -64,5% față de anul precedent 1.664.185 1.663.525 660 -100,0% față de anul precedent 660 -100,0% față de anul precedent 0 0
2015 4.568.077 +85,7% față de anul precedent 5.026.552 3.294.098 1.732.454 +169,5% față de anul precedent 1.451.250 +179,4% față de anul precedent 0 0
2014 2.459.394 -2,4% față de anul precedent 2.691.875 2.048.997 642.878 +1.121,9% față de anul precedent 519.421 +1.256,3% față de anul precedent 0 0
2013 2.519.118 -35,8% față de anul precedent 2.600.089 2.547.475 52.614 -93,3% față de anul precedent 38.298 -93,9% față de anul precedent 0 0
2012 3.921.128 -5,5% față de anul precedent 4.117.031 3.335.666 781.365 -36,8% față de anul precedent 631.235 -39,2% față de anul precedent 0 0
2011 4.151.172 +22,3% față de anul precedent 4.327.718 3.091.522 1.236.196 1.038.776 0 0
2010 3.393.863 +68,6% față de anul precedent 3.427.793 3.589.905 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 162.112 207.518
2009 2.013.296 +2.188,5% față de anul precedent 2.038.820 1.894.631 144.189 126.425 0 0
2008 87.974 87.999 141.039 0 0 53.040 53.040

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 954.614 954.614 0 366.560 588.054
2023 0 946.470 946.470 0 473.887 472.583
2022 3.105.455 563.015 3.668.470 123.354 339.752 99.909
2021 3.780.992 999.425 4.780.417 124.415 731.783 143.227
2020 4.323.387 1.181.924 5.505.311 36.486 1.088.941 56.497
2019 4.868.124 1.256.003 6.124.127 -12.514 1.213.758 54.759
2018 5.491.327 1.127.815 6.619.142 20.931 1.076.065 30.819
2017 6.063.967 2.021.135 8.085.102 21.042 1.942.380 57.713
2016 6.657.689 1.993.070 8.650.759 20.024 1.888.029 85.017
2015 7.251.849 2.176.401 9.428.250 3.144 1.546.868 626.389
2014 1.031.422 6.450.682 7.482.104 350.662 6.094.487 5.533
2013 1.730.316 1.370.640 3.100.956 1.093.157 273.935 3.548
2012 1.247.171 1.665.821 2.912.992 865.175 197.037 603.609
2011 1.230.758 2.052.543 3.283.301 1.307.611 315.572 429.360
2010 220.420 3.491.843 3.712.263 1.354.313 639.205 1.498.325
2009 198.535 864.154 1.062.689 536.331 215.180 112.643
2008 63.207 99.633 162.840 30.460 21.790 47.383

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.114 -88,2% față de anul precedent 951.500 Neraportat 0
2023 26.473 -98,9% față de anul precedent 919.997 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 2.499.227 -15,8% față de anul precedent 1.169.243 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 2.968.386 +7,0% față de anul precedent -285.435 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2020 2.775.049 -2,1% față de anul precedent 302.818 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 2.833.110 +11,0% față de anul precedent 533.595 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 2.551.821 +2,8% față de anul precedent 774.029 Neraportat 1 -83,3% față de anul precedent
2017 2.481.232 +1,4% față de anul precedent 1.760.615 Neraportat 6 -50,0% față de anul precedent
2016 2.446.087 -15,6% față de anul precedent 2.031.439 Neraportat 12 +50,0% față de anul precedent
2015 2.898.550 -0,6% față de anul precedent 1.617.941 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2014 2.914.437 -3,5% față de anul precedent 405.956 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2013 3.019.720 +35,6% față de anul precedent 38.538 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2012 2.227.559 -12,5% față de anul precedent 631.475 Neraportat 8 +60,0% față de anul precedent
2011 2.546.710 -35,4% față de anul precedent 831.498 Neraportat 5 +150,0% față de anul precedent
2010 3.942.783 +311,3% față de anul precedent -207.278 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 958.535 +341,9% față de anul precedent 73.585 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 216.912 -52.840 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 21.737 RON. Profit: 31.504 RON

Cifra de afaceri: 21.737 RON. Profit: 31.504 RON

Cifra de afaceri
21.737 RON +20.76% față de anul precedent
Profit net
31.504 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.114 RON -88.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 18.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 18.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
18.000 RON -97.08% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
249.246 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
26.473 RON -98.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 615.890 RON. Profit: 1.454.678 RON

Cifra de afaceri: 615.890 RON. Profit: 1.454.678 RON

Cifra de afaceri
615.890 RON +85.45% față de anul precedent
Profit net
1.454.678 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
2.499.227 RON -15.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 332.107 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 332.107 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
332.107 RON +138.76% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
588.253 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
2.968.386 RON +6.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 139.095 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 139.095 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
139.095 RON +119.58% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
230.777 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.775.049 RON -2.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 63.346 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 63.346 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
63.346 RON +21.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
240.433 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.833.110 RON +11.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 52.041 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 52.041 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
52.041 RON -86.94% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
980.271 RON
Angajati
1 -83.33% față de anul precedent
Datorii
2.551.821 RON +2.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 398.486 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 398.486 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
398.486 RON -75.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
253.840 RON
Angajati
6 -50% față de anul precedent
Datorii
2.481.232 RON +1.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.622.755 RON. Profit: 660 RON

Cifra de afaceri: 1.622.755 RON. Profit: 660 RON

Cifra de afaceri
1.622.755 RON -64.48% față de anul precedent
Profit net
660 RON -99.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +50% față de anul precedent
Datorii
2.446.087 RON -15.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 4.568.077 RON. Profit: 1.451.250 RON

Cifra de afaceri: 4.568.077 RON. Profit: 1.451.250 RON

Cifra de afaceri
4.568.077 RON +85.74% față de anul precedent
Profit net
1.451.250 RON +179.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
2.898.550 RON -0.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 2.459.394 RON. Profit: 519.421 RON

Cifra de afaceri: 2.459.394 RON. Profit: 519.421 RON

Cifra de afaceri
2.459.394 RON -2.37% față de anul precedent
Profit net
519.421 RON +1256.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
2.914.437 RON -3.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 2.519.118 RON. Profit: 38.298 RON

Cifra de afaceri: 2.519.118 RON. Profit: 38.298 RON

Cifra de afaceri
2.519.118 RON -35.76% față de anul precedent
Profit net
38.298 RON -93.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
3.019.720 RON +35.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 3.921.128 RON. Profit: 631.235 RON

Cifra de afaceri: 3.921.128 RON. Profit: 631.235 RON

Cifra de afaceri
3.921.128 RON -5.54% față de anul precedent
Profit net
631.235 RON -39.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +60% față de anul precedent
Datorii
2.227.559 RON -12.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 4.151.172 RON. Profit: 1.038.776 RON

Cifra de afaceri: 4.151.172 RON. Profit: 1.038.776 RON

Cifra de afaceri
4.151.172 RON +22.31% față de anul precedent
Profit net
1.038.776 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +150% față de anul precedent
Datorii
2.546.710 RON -35.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 3.393.863 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.393.863 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.393.863 RON +68.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
207.518 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
3.942.783 RON +311.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 2.013.296 RON. Profit: 126.425 RON

Cifra de afaceri: 2.013.296 RON. Profit: 126.425 RON

Cifra de afaceri
2.013.296 RON +2188.51% față de anul precedent
Profit net
126.425 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
958.535 RON +341.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 87.974 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 87.974 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
87.974 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
53.040 RON
Angajati
2
Datorii
216.912 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPROFISAN GROUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4646 in Orş. Popeşti-Leordeni (ILFOV)

PROFISAN GROUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4646 in Orş. Popeşti-Leordeni (ILFOV)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4646, Ilfov

DIGITAL SEO RESULTS S.R.L.
CUI: 32763531CAEN: 4646
Activ
ILFOV, Orş. Buftea2014-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.710 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NUCLEOS LOGISTICS SRL
CUI: 11644473CAEN: 4646
Activ
ILFOV, Sat Snagov Com. Snagov1999-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.800 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
IDIAGNOSTICS&CONSULTING SRL
CUI: 29506465CAEN: 4646
Activ
ILFOV, Sat Surlari Com. Petrăchioaia2012-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.200 RON
Profit
14.862 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4646, Ilfov

FIM INTERMED CONSULTING S.R.L.
CUI: 24172054CAEN: 4646
Activ
ILFOV, Sat Ostratu Com. Corbeanca2008-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.177 RON
Profit
106.635 RON
Angajati
0
AVENA MEDICA SRL
CUI: 24684380CAEN: 4646
Activ
ILFOV, Sat Chitila Orş. Chitila2008-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.005.635 RON
Profit
3.442.779 RON
Angajati
22
HEALTH ADVISORS S.R.L.
CUI: 24041369CAEN: 4646
Activ
ILFOV, Sat Periş Com. Periş2008-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
707.893 RON
Profit
67.262 RON
Angajati
2
BIOFARMA MEDICAL S.R.L.
CUI: 24684470CAEN: 4646
Activ
ILFOV, Sat Ciolpani Com. Ciolpani2008-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Ilfov

MEP TRADING SRL
CUI: 24584616CAEN: 7499
Activ
ILFOV, Sat Măgurele Orş. Măgurele2008-10-10
fara e-Factura
PRO INSTAL TEHNOLOGY S.R.L.
CUI: 24591508CAEN: 4322
Activ
ILFOV, Sat Islaz Com. Brăneşti2008-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.112 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MOTO LEGEND S.R.L.
CUI: 24605000CAEN: 4540
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2008-10-15
fara e-Factura
NAPOCENSIS MEDICAL CENTER SRL
CUI: 24434708CAEN: 8622
Activ
ILFOV, Sat Ostratu Com. Corbeanca2008-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.658.292 RON
Profit
418.000 RON
Angajati
4
VICTORIA GROUP SRL
CUI: 22567643CAEN: 6820
Activ
ILFOV, Sat Afumaţi Com. Afumaţi2007-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.053.215 RON
Profit
157.466 RON
Angajati
15
PALADINO STAR TRADE SRL
CUI: 26649550CAEN: 4100
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2010-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
476.881 RON
Profit
92.552 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PROFISAN GROUP SRL?

CUI-ul PROFISAN GROUP SRL este 24591176.

Unde este sediul PROFISAN GROUP SRL?

PROFISAN GROUP SRL are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Spl. Unirii nr. 9, 77160, Orş. Popeşti-Leordeni, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata PROFISAN GROUP SRL?

PROFISAN GROUP SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PROFISAN GROUP SRL in 2024?

In 2024, PROFISAN GROUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 21.737 RON.

Ce activitate are PROFISAN GROUP SRL?

PROFISAN GROUP SRL are codul CAEN principal 4646 (Comerţ cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale).

Ce profit a inregistrat PROFISAN GROUP SRL in 2024?

PROFISAN GROUP SRL a inregistrat un profit net de 31.504 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.