Activ Plătitor TVA

INPRISMA IMOBILIARE SRL

CUI: 24722751
CIF: RO24722751
Reg. Com.: J2008019021401
CAEN: 6811
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 noiembrie 2008 · 17 ani
Distribuie:

Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 06:00

Despre INPRISMA IMOBILIARE SRL

INPRISMA IMOBILIARE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2008 (17 ani de activitate). Activitatea principala este "Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii" (cod CAEN 6811), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, INPRISMA IMOBILIARE SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
5.623 RON
Cheltuieli totale
98.112 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
665.229 RON
Active circulante
162.956 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
107.682 RON
Casa & conturi bănci
55.274 RON
Capital propriu
-1.223.491 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Emanoil Porumbaru nr. 25A
Detalii adresaCAMERA 12
Telefon0726232282

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Emanoil Porumbaru nr. 25A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Emanoil Porumbaru nr. 25A
Detalii
CAMERA 12
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.11.2008
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-92.489 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 5.623 RON 32.068 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 98.112 RON 107.510 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 92.489 RON 75.442 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 92.489 RON 75.442 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 665.229 RON 665.229 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 162.956 RON 152.135 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 828.185 RON 817.364 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 107.682 RON 105.135 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 55.274 RON 47.000 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.064.368 RON 1.960.321 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -1.223.491 RON -1.131.002 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active828.185RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

249,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale828.185 RON
Datorii totale2.064.368 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,08 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-147,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 5.623 98.112 0 0 92.489 92.489
2023 0 32.068 107.510 0 0 75.442 75.442
2022 0 46.655 95.116 0 0 48.461 48.461
2021 0 7.124 121.327 0 0 114.203 114.203
2020 0 -100,0% față de anul precedent 5.959 137.453 0 0 131.494 131.494
2019 2.843 -81,5% față de anul precedent 14.160 149.121 0 0 134.961 135.046
2018 15.362 31.620 92.979 0 0 61.359 61.825
2017 0 4.623 56.979 0 0 52.356 52.356
2016 0 0 72.614 0 0 72.614 72.614
2015 0 150 72.043 0 0 Neraportat 71.893
2014 0 23.350 81.486 0 0 58.136 58.136
2013 0 6 96.196 0 0 96.190 96.190
2012 0 624 64.163 0 0 63.539 63.539
2011 0 -100,0% față de anul precedent 45.222 66.040 0 0 20.818 20.818
2010 59.070 84.167 111.751 0 0 27.584 30.809
2008 0 1.800 36.331 0 0 34.531 34.531

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 665.229 162.956 828.185 0 107.682 55.274
2023 665.229 152.135 817.364 0 105.135 47.000
2022 660.752 107.332 768.084 0 101.911 5.421
2021 660.752 125.513 786.265 0 98.997 26.516
2020 660.752 110.824 771.576 0 96.180 14.644
2019 660.752 210.993 871.745 0 93.997 116.996
2018 542.132 92.261 634.393 0 90.537 1.724
2017 542.132 98.106 640.238 0 95.537 2.569
2016 549.097 97.945 647.042 0 94.759 3.186
2015 589.278 102.867 692.145 0 92.232 10.635
2014 629.459 102.115 731.574 0 86.562 15.553
2013 669.640 98.515 768.155 0 84.805 13.710
2012 696.159 125.768 821.927 0 101.627 24.141
2011 543.372 86.670 630.042 0 78.611 8.059
2010 544.613 102.479 647.092 0 76.140 26.339
2008 549.791 134.260 684.051 0 103.935 30.325

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.064.368 +5,3% față de anul precedent -1.223.491 Neraportat 0
2023 1.960.321 +6,8% față de anul precedent -1.131.002 Neraportat 0
2022 1.834.967 +1,7% față de anul precedent -1.055.560 Neraportat 0
2021 1.804.763 +7,7% față de anul precedent -1.007.099 Neraportat 0
2020 1.675.957 +1,9% față de anul precedent -892.897 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 1.644.779 +30,1% față de anul precedent -761.403 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 1.264.609 +4,6% față de anul precedent -626.357 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 1.208.619 +4,3% față de anul precedent -564.532 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 1.159.218 +2,4% față de anul precedent -512.176 Neraportat 1
2015 1.131.707 +3,0% față de anul precedent -439.562 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 1.099.243 +2,0% față de anul precedent -367.669 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 1.077.688 +3,4% față de anul precedent -309.533 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 1.042.029 +33,6% față de anul precedent -213.343 Neraportat 1
2011 779.846 +0,5% față de anul precedent -149.804 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2010 776.078 +8,0% față de anul precedent -128.986 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 718.382 -34.331 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
IIINPRISMA IMOBILIARE SRL prin ANDRES LORENTE MOLINEROadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 25067/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
92.489 RON
Angajati
0
Datorii
2.064.368 RON +5.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
75.442 RON
Angajati
0
Datorii
1.960.321 RON +6.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
48.461 RON
Angajati
0
Datorii
1.834.967 RON +1.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
114.203 RON
Angajati
0
Datorii
1.804.763 RON +7.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
131.494 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
1.675.957 RON +1.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.843 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.843 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.843 RON -81.49% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
135.046 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.644.779 RON +30.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 15.362 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.362 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.362 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
61.825 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.264.609 RON +4.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
52.356 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.208.619 RON +4.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
72.614 RON
Angajati
1
Datorii
1.159.218 RON +2.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
71.893 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
1.131.707 RON +2.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
58.136 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.099.243 RON +2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
96.190 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.077.688 RON +3.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
63.539 RON
Angajati
1
Datorii
1.042.029 RON +33.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.818 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
779.846 RON +0.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 59.070 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 59.070 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
59.070 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
30.809 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
776.078 RON +8.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
34.531 RON
Angajati
1
Datorii
718.382 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataINPRISMA IMOBILIARE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6811 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

INPRISMA IMOBILIARE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6811 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

02.072026Mentiune · Buletin 25067/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Companie
INPRISMA IMOBILIARE SRL
CUI
24722751
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
02.07.2026
Registrul Comerțului
J2008019021401
EUID
ROONRC.J2008019021401
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Strada EMANOIL PORUMBARU, Nr. 25A, CAMERA 12, Etaj 3
Județ
București
Număr încheiere
524213
Data încheierii
01.07.2026
Număr dosar
2457969
Data dosarului
18.06.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Victoria Coman

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 2 din 13.05.2026 la contract de închiriere nr. 1 din 01.07.2023
Vezi Buletinul ONRC nr. 25067/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6811, Municipiul Bucureşti

KING JAMES PROPERTIES SRL
CUI: 24625910CAEN: 6811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2008-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.094.949 RON
Profit
43.867 RON
Angajati
5
BEVERLY INVEST SRL
CUI: 24868774CAEN: 6811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2008-12-15
fara e-Factura
BRIGHT MOULDINGS SRL
CUI: 24868782CAEN: 6811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2008-12-15
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

EXECUTIVE UNIT SRL
CUI: 24721314CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2008-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
726.464 RON
Profit
277.711 RON
Angajati
1
RM RELIFE S.R.L.
CUI: 24722905CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2008-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.045.240 RON
Profit
1.059.458 RON
Angajati
9
AHEAD MARITIME TRANSPORT SRL
CUI: 24720319CAEN: 5226
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2008-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.361.583 RON
Profit
2.914.074 RON
Angajati
9
DANJE STUDIO SRL
CUI: 24723897CAEN: 4778
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2008-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.308.582 RON
Profit
12.382 RON
Angajati
1
VIVA FRUTA MARKET SRL
CUI: 24677707CAEN: 0125
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2008-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
358.916 RON
Profit
124.564 RON
Angajati
1
XPERT IDEAL SRL
CUI: 24763255CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2008-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
967.484 RON
Profit
353.928 RON
Angajati
1
IRBIS GUARD GRUP SRL
CUI: 24325417CAEN: 8001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2008-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.536.678 RON
Profit
799.433 RON
Angajati
47
GENERAL ESTATE IMOBILIARE S.R.L.
CUI: 25221864CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2009-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
111.347 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LARIS ANDREI BEST SRL
CUI: 29927774CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.077 RON
Profit
19.711 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul INPRISMA IMOBILIARE SRL?

CUI-ul INPRISMA IMOBILIARE SRL este 24722751.

Unde este sediul INPRISMA IMOBILIARE SRL?

INPRISMA IMOBILIARE SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Emanoil Porumbaru nr. 25A, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata INPRISMA IMOBILIARE SRL?

INPRISMA IMOBILIARE SRL a fost infiintata in anul 2008 (17 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a INPRISMA IMOBILIARE SRL in 2024?

In 2024, INPRISMA IMOBILIARE SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are INPRISMA IMOBILIARE SRL?

INPRISMA IMOBILIARE SRL are codul CAEN principal 6811 (Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii).

Ce profit a inregistrat INPRISMA IMOBILIARE SRL in 2024?

INPRISMA IMOBILIARE SRL a inregistrat o pierdere neta de 92.489 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.