Activ e‑Factură

FLORANCE BEAUTY CENTER SRL

CUI: 24767982
CIF: 24767982
Reg. Com.: J2008000950525
CAEN: 9621
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 noiembrie 2008 · 17 ani
Distribuie:

Activități de coafură și frizerie

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 02:15

Despre FLORANCE BEAUTY CENTER SRL

FLORANCE BEAUTY CENTER SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Giurgiu, judetul GIURGIU, infiintata in 2008 (17 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de coafură și frizerie" (cod CAEN 9621), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FLORANCE BEAUTY CENTER SRL a raportat o cifra de afaceri de 145.253 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+3.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Datoriile raportate (151.514 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
145.253 RON
Venituri totale
145.253 RON
Cheltuieli totale
157.422 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
17.822 RON
Stocuri
6.802 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
11.020 RON
Capital propriu
-133.692 RON

Contact

AdresaRomania, GIURGIU, Mun. Giurgiu, Str. Ioan Ignat nr. 28, 80614
Detalii adresacamera 1
Telefon0723975195

Adresă sediu social

Romania, GIURGIU, Mun. Giurgiu, Str. Ioan Ignat nr. 28, 80614
Cod poștal: 80614
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GIURGIU, Mun. Giurgiu, Str. Ioan Ignat nr. 28, 80614
Detalii
camera 1
Cod postal
80614
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 01.08.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iunie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
145.253 RON
Rezultat net
-13.622 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 145.253 RON 140.693 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 145.253 RON 140.693 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 157.422 RON 147.533 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 12.169 RON 6.840 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 13.622 RON 8.247 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 17.822 RON 6.009 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 17.822 RON 6.009 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 6.802 RON 5.847 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 11.020 RON 162 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 151.514 RON 126.080 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -133.692 RON -120.071 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active17.822RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

850,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale17.822 RON
Datorii totale151.514 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,12 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-750,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 145.253 +3,2% față de anul precedent 145.253 157.422 0 0 12.169 13.622
2023 140.693 +43,5% față de anul precedent 140.693 147.533 0 0 6.840 8.247
2022 98.024 +36,3% față de anul precedent 98.024 126.946 0 0 28.922 29.804
2021 71.926 -48,1% față de anul precedent 79.693 108.640 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 28.947 29.338
2020 138.694 +0,6% față de anul precedent 155.858 137.361 18.497 17.423 0 0
2019 137.868 -2,1% față de anul precedent 137.868 157.149 0 0 19.281 20.654
2018 140.772 -0,3% față de anul precedent 140.772 181.305 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 40.533 41.941
2017 141.162 +113,1% față de anul precedent 141.162 137.957 3.205 +256,5% față de anul precedent 1.794 +657,0% față de anul precedent 0 0
2016 66.233 +34,4% față de anul precedent 66.233 65.334 899 237 0 0
2015 49.270 49.270 67.536 0 0 Neraportat 19.728
2014 0 0 0 0 0 0 0
2013 0 0 0 0 0 0 0
2012 0 0 0 0 0 0 0
2011 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.263 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.263 1.263
2010 14.850 -61,3% față de anul precedent 14.850 11.555 3.295 -69,3% față de anul precedent 2.195 -75,9% față de anul precedent 0 0
2009 38.320 38.320 27.594 10.726 9.104 0 0
2008 0 0 47 0 0 47 47

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 17.822 17.822 6.802 0 11.020
2023 0 6.009 6.009 5.847 0 162
2022 0 9.294 9.294 7.915 350 1.029
2021 0 9.480 9.480 7.178 2.334 -32
2020 0 25.979 25.979 5.462 510 20.007
2019 0 12.269 12.269 6.081 4.738 1.450
2018 0 11.011 11.011 7.429 0 3.582
2017 0 30.413 30.413 2.558 0 27.855
2016 0 18.426 18.426 12.762 0 5.664
2015 0 9.218 9.218 4.427 0 4.791
2014 0 13.157 13.157 0 0 13.157
2013 0 13.157 13.157 0 0 13.157
2012 0 13.157 13.157 0 0 13.157
2011 0 13.157 13.157 0 0 13.157
2010 0 15.520 15.520 0 0 15.520
2009 585 15.149 15.734 2.740 0 12.409
2008 585 568 1.153 0 0 568

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 151.514 +20,2% față de anul precedent -133.692 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 126.080 +4,1% față de anul precedent -120.071 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 121.118 +32,4% față de anul precedent -111.824 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 91.500 +16,3% față de anul precedent -82.020 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2020 78.661 -4,5% față de anul precedent -52.682 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2019 82.374 +36,2% față de anul precedent -70.105 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2018 60.461 +59,4% față de anul precedent -49.450 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2017 37.923 +36,8% față de anul precedent -7.510 Neraportat 3 -40,0% față de anul precedent
2016 27.729 +47,8% față de anul precedent -9.303 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2015 18.758 +531,8% față de anul precedent -9.540 Neraportat 4
2014 2.969 0,0% față de anul precedent 10.188 Neraportat 0
2013 2.969 0,0% față de anul precedent 10.188 Neraportat 0
2012 2.969 0,0% față de anul precedent 10.188 Neraportat 0
2011 2.969 -27,0% față de anul precedent 10.188 Neraportat 0
2010 4.069 -37,2% față de anul precedent 11.451 Neraportat 0
2009 6.478 +547,8% față de anul precedent 9.256 Neraportat 0
2008 1.000 153 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
FCFLORENTINA COŞNIŢĂadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 23470/2026sedii secundare

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 145.253 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 145.253 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
145.253 RON +3.24% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.622 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
151.514 RON +20.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 140.693 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 140.693 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
140.693 RON +43.53% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.247 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
126.080 RON +4.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 98.024 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 98.024 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
98.024 RON +36.28% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.804 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
121.118 RON +32.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 71.926 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 71.926 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
71.926 RON -48.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
29.338 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
91.500 RON +16.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 138.694 RON. Profit: 17.423 RON

Cifra de afaceri: 138.694 RON. Profit: 17.423 RON

Cifra de afaceri
138.694 RON +0.6% față de anul precedent
Profit net
17.423 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
78.661 RON -4.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 137.868 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 137.868 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
137.868 RON -2.06% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.654 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
82.374 RON +36.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 140.772 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 140.772 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
140.772 RON -0.28% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
41.941 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
60.461 RON +59.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 141.162 RON. Profit: 1.794 RON

Cifra de afaceri: 141.162 RON. Profit: 1.794 RON

Cifra de afaceri
141.162 RON +113.13% față de anul precedent
Profit net
1.794 RON +656.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -40% față de anul precedent
Datorii
37.923 RON +36.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 66.233 RON. Profit: 237 RON

Cifra de afaceri: 66.233 RON. Profit: 237 RON

Cifra de afaceri
66.233 RON +34.43% față de anul precedent
Profit net
237 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
27.729 RON +47.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 49.270 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 49.270 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
49.270 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
19.728 RON
Angajati
4
Datorii
18.758 RON +531.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.969 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.969 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.969 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.263 RON
Angajati
0
Datorii
2.969 RON -27.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 14.850 RON. Profit: 2.195 RON

Cifra de afaceri: 14.850 RON. Profit: 2.195 RON

Cifra de afaceri
14.850 RON -61.25% față de anul precedent
Profit net
2.195 RON -75.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.069 RON -37.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 38.320 RON. Profit: 9.104 RON

Cifra de afaceri: 38.320 RON. Profit: 9.104 RON

Cifra de afaceri
38.320 RON
Profit net
9.104 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.478 RON +547.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
47 RON
Angajati
0
Datorii
1.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFLORANCE BEAUTY CENTER SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9621 in Mun. Giurgiu (GIURGIU)

FLORANCE BEAUTY CENTER SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9621 in Mun. Giurgiu (GIURGIU)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

19.062026Mentiune · Buletin 23470/2026sedii secundare

sedii secundare

Companie
FLORANCE BEAUTY CENTER SRL
CUI
24767982
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
19.06.2026
Registrul Comerțului
J2008000950525
EUID
ROONRC.J2008000950525
Sediu
Municipiul Giurgiu, Jud. Giurgiu, Strada IOAN IGNAT, Nr. 28, camera 1
Județ
Giurgiu
Număr încheiere
493348
Data încheierii
18.06.2026
Număr dosar
2392344
Data dosarului
15.06.2026
Tribunal
Giurgiu
Registrator
Irina Georgeta Berci

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 02 din 01.01.2026 la contractul de închiriere
Vezi Buletinul ONRC nr. 23470/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9621, Giurgiu

DANI & MIHA BARBER SHOP S.R.L.
CUI: 46026670CAEN: 9621
Activ
GIURGIU, Sat Bolintin-Deal Com. Bolintin-Deal2022-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.868 RON
Profit
108.964 RON
Angajati
1
COSTYBEN SRL
CUI: 1290301CAEN: 9621
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
167.690 RON
Profit
9.991 RON
Angajati
3
VERMONIS SRL
CUI: 26738681CAEN: 9621
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2010-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.615 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SUN BEAUTY BURLESQUE SRL
CUI: 37785450CAEN: 9621
Activ
GIURGIU, Sat Putineiu Com. Putineiu2017-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.937 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
AXS PRIMUS S.R.L.
CUI: 45091912CAEN: 9621
Activ
GIURGIU, Sat Ogrezeni Com. Ogrezeni2021-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.941 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9621, Giurgiu

DEYLA IMPEX SRL
CUI: 21472715CAEN: 9621
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2007-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.210 RON
Profit
4.165 RON
Angajati
0
MAG STYL SRL
CUI: 18038393CAEN: 9621
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2005-10-13
fara e-Factura

Alte firme din Giurgiu

ARMONY V 2008 SRL
CUI: 24732852CAEN: 0111
Activ
GIURGIU, Sat Putineiu Com. Putineiu2008-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.559 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
STROMIH TRANS COM SRL
CUI: 24768007CAEN: 4941
Activ
GIURGIU, Sat Sadina Com. Roata de Jos2008-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.112.809 RON
Profit
1.431.984 RON
Angajati
36
VIO MAR INVEST SRL
CUI: 24683288CAEN: 9531
Activ
GIURGIU, Sat Ghimpaţi Com. Ghimpaţi2008-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.216 RON
Profit
3.294 RON
Angajati
1
ANGI VIC SRL
CUI: 24824816CAEN: 4721
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2008-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.062 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TRANS ANDYMAN SRL
CUI: 24031250CAEN: 4941
Activ
GIURGIU, Sat Vânătorii Mari Com. Vânătorii Mici2008-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.407 RON
Profit
22.794 RON
Angajati
1
CACIOIANU INDUSTRIE SRL
CUI: 25970003CAEN: 4213
Activ
GIURGIU, Sat Bălanu Com. Stăneşti2009-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
COSMO SRL
CUI: 11739131CAEN: 5510
Activ
GIURGIU, Sat Remuş Com. Frăteşti1999-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.191.965 RON
Profit
56.156 RON
Angajati
7
VYS ART CONSTRUCT SRL
CUI: 33012990CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Sat Malu Spart Orş. Bolintin-Vale2014-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
210.800 RON
Profit
5.568 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FLORANCE BEAUTY CENTER SRL?

CUI-ul FLORANCE BEAUTY CENTER SRL este 24767982.

Unde este sediul FLORANCE BEAUTY CENTER SRL?

FLORANCE BEAUTY CENTER SRL are sediul in Romania, GIURGIU, Mun. Giurgiu, Str. Ioan Ignat nr. 28, 80614, Mun. Giurgiu, judetul GIURGIU.

Cand a fost infiintata FLORANCE BEAUTY CENTER SRL?

FLORANCE BEAUTY CENTER SRL a fost infiintata in anul 2008 (17 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FLORANCE BEAUTY CENTER SRL in 2024?

In 2024, FLORANCE BEAUTY CENTER SRL a raportat o cifra de afaceri de 145.253 RON.

Cati angajati are FLORANCE BEAUTY CENTER SRL?

FLORANCE BEAUTY CENTER SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are FLORANCE BEAUTY CENTER SRL?

FLORANCE BEAUTY CENTER SRL are codul CAEN principal 9621 (Activități de coafură și frizerie).

Ce profit a inregistrat FLORANCE BEAUTY CENTER SRL in 2024?

FLORANCE BEAUTY CENTER SRL a inregistrat o pierdere neta de 13.622 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.