Activ Plătitor TVA

DRILLING CO BUZĂU SRL

CUI: 24804860
CIF: RO24804860
Reg. Com.: J10/1609/2008
CAEN: 0910
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 noiembrie 2008 · 17 ani
Distribuie:

Activităţi de servicii anexe extracţiei petrolului brut şi gazelor naturale

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 11:11

Despre DRILLING CO BUZĂU SRL

DRILLING CO BUZĂU SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Buzău, judetul BUZĂU, infiintata in 2008 (17 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de servicii anexe extracţiei petrolului brut şi gazelor naturale" (cod CAEN 0910), in sectorul industria extractiva. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DRILLING CO BUZĂU SRL a raportat o cifra de afaceri de 7.102 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (61.361.290 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
7.102 RON
Venituri totale
36.639 RON
Cheltuieli totale
233.764 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
4.894.389 RON
Active circulante
58.231.227 RON
Stocuri
268.526 RON
Creanțe
57.913.767 RON
Casa & conturi bănci
48.934 RON
Capital propriu
1.764.326 RON

Contact

AdresaRomania, BUZĂU, Mun. Buzău, Şos. Pogonele nr. 3, 120225
Detalii adresabiroul nr.1
Telefon0746237990

Adresă sediu social

Romania, BUZĂU, Mun. Buzău, Şos. Pogonele nr. 3, 120225
Cod poștal: 120225
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BUZĂU, Mun. Buzău, Şos. Pogonele nr. 3, 120225
Detalii
biroul nr.1
Cod postal
120225
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.11.2008
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 ianuarie 2014

Stare inactivitate

Data inactivare
27 mai 2019
Data reactivare
19 septembrie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
7.102 RON
Rezultat net
-197.125 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 7.102 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 36.639 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 233.764 RON 60.720 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 197.125 RON 60.720 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 197.125 RON 60.720 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 4.894.389 RON 4.918.799 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 58.231.227 RON 58.628.598 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 63.125.616 RON 63.547.397 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 268.526 RON 268.526 RON
CreanțeSume de încasat 57.913.767 RON 58.360.019 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 48.934 RON 53 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 61.361.290 RON 61.585.947 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.764.326 RON 1.961.450 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active63.125.616RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

97,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale63.125.616 RON
Datorii totale61.361.290 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,95 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
2,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 7.102 36.639 233.764 0 0 197.125 197.125
2023 0 0 60.720 0 0 60.720 60.720
2022 0 -100,0% față de anul precedent 0 135.274 0 0 135.274 135.274
2021 49.090 -39,8% față de anul precedent 49.090 343.795 0 0 294.705 295.196
2020 81.577 81.577 461.732 0 0 380.155 380.971
2019 0 -100,0% față de anul precedent 0 496.833 0 0 496.833 496.833
2018 1.030 685.770 9.722.199 0 0 9.036.429 9.036.460
2017 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.175.800 0 0 1.175.800 1.175.800
2016 456.002 -7,8% față de anul precedent 1.234.237 2.072.686 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 838.449 838.572
2015 494.498 -35,3% față de anul precedent 2.565.440 1.545.369 1.020.071 +112,7% față de anul precedent 1.020.071 +112,7% față de anul precedent Neraportat 0
2014 763.923 -70,8% față de anul precedent 20.658.530 20.178.882 479.648 479.648 0 0
2013 2.619.245 +271,8% față de anul precedent 2.801.578 3.048.523 0 0 246.945 246.945
2012 704.476 +234,8% față de anul precedent 950.257 2.487.591 0 0 1.537.334 1.595.609
2011 210.418 267.173 721.214 0 0 454.041 454.041
2010 0 3 11.859 0 0 11.856 13.506

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 4.894.389 58.231.227 63.125.616 268.526 57.913.767 48.934
2023 4.918.799 58.628.598 63.547.397 268.526 58.360.019 53
2022 4.919.764 58.965.727 63.885.491 268.526 58.694.533 2.668
2021 4.920.728 59.689.489 64.610.217 268.526 59.402.146 18.817
2020 7.642.879 59.978.034 67.620.913 268.526 59.701.049 8.459
2019 7.916.939 62.251.915 70.168.854 268.526 61.983.566 -177
2018 6.780.495 15.156.569 21.937.064 5.460 15.151.312 -203
2017 7.162.219 22.340.832 29.503.051 69.134 22.271.900 -202
2016 8.242.222 22.361.300 30.603.522 69.134 22.292.110 56
2015 9.172.824 22.681.911 31.854.735 69.134 22.134.291 478.486
2014 8.924.870 23.931.490 32.856.360 45.694 23.346.814 538.982
2013 22.089.915 9.703.892 31.793.807 45.694 9.130.292 527.906
2012 13.514.863 4.944.713 18.459.576 45.694 2.980.824 1.918.195
2011 11.402.483 2.640.363 14.042.846 0 216.033 2.424.330
2010 11.968.560 2.791 11.971.351 7 2.077 707

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 61.361.290 -0,4% față de anul precedent 1.764.326 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 61.585.947 -0,4% față de anul precedent 1.961.450 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2022 61.820.884 -0,9% față de anul precedent 2.064.607 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 62.410.336 -0,3% față de anul precedent 2.199.881 Neraportat 3 -50,0% față de anul precedent
2020 62.605.893 -3,4% față de anul precedent 5.015.020 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2019 64.772.862 +303,7% față de anul precedent 5.395.992 Neraportat 4 +300,0% față de anul precedent
2018 16.044.239 +10,1% față de anul precedent 5.892.825 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 14.573.766 +0,3% față de anul precedent 14.929.285 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 14.525.734 -2,6% față de anul precedent 16.105.085 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 14.911.078 -11,9% față de anul precedent 16.943.657 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 16.932.775 -0,4% față de anul precedent 15.923.585 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 17.006.029 +34,4% față de anul precedent 15.449.382 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 12.649.133 +393,1% față de anul precedent 9.904.324 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 2.565.357 +6.342,2% față de anul precedent 11.477.489 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 39.821 11.931.530 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2025 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 7.102 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.102 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.102 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
197.125 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
61.361.290 RON -0.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
60.720 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
61.585.947 RON -0.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
135.274 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
61.820.884 RON -0.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 49.090 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 49.090 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
49.090 RON -39.82% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
295.196 RON
Angajati
3 -50% față de anul precedent
Datorii
62.410.336 RON -0.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 81.577 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 81.577 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
81.577 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
380.971 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
62.605.893 RON -3.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
496.833 RON
Angajati
4 +300% față de anul precedent
Datorii
64.772.862 RON +303.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.030 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.030 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.030 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.036.460 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
16.044.239 RON +10.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.175.800 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
14.573.766 RON +0.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 456.002 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 456.002 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
456.002 RON -7.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
838.572 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
14.525.734 RON -2.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 494.498 RON. Profit: 1.020.071 RON

Cifra de afaceri: 494.498 RON. Profit: 1.020.071 RON

Cifra de afaceri
494.498 RON -35.27% față de anul precedent
Profit net
1.020.071 RON +112.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
14.911.078 RON -11.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 763.923 RON. Profit: 479.648 RON

Cifra de afaceri: 763.923 RON. Profit: 479.648 RON

Cifra de afaceri
763.923 RON -70.83% față de anul precedent
Profit net
479.648 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
16.932.775 RON -0.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 2.619.245 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.619.245 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.619.245 RON +271.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
246.945 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
17.006.029 RON +34.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 704.476 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 704.476 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
704.476 RON +234.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.595.609 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
12.649.133 RON +393.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 210.418 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 210.418 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
210.418 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
454.041 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.565.357 RON +6342.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.506 RON
Angajati
1
Datorii
39.821 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2008 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDRILLING CO BUZĂU SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0910 in Mun. Buzău (BUZĂU)

DRILLING CO BUZĂU SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0910 in Mun. Buzău (BUZĂU)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0910, Buzău

FORAJ S.A.
CUI: 13576375CAEN: 0910
Activ
BUZĂU, Sat Berca Com. Berca2000-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
145.589 RON
Profit
0 RON
Angajati
61

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0910, Buzău

REGIONAL ECO RECYCLING SRL
CUI: 38542670CAEN: 0910
Activ
BUZĂU, Sat Berca Com. Berca2017-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Buzău

RAD LEMNCONS SRL
CUI: 24796309CAEN: 4120
Activ
BUZĂU, Sat Bisoca Com. Bisoca2008-11-26
fara e-Factura
MINI EXIM PLANT 2009 SRL
CUI: 24808233CAEN: 4773
Activ
BUZĂU, Sat Lopătari Com. Lopătari2008-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
241.749 RON
Profit
3.803 RON
Angajati
1
ARUMIR SRL
CUI: 24737744CAEN: 5610
Activ
BUZĂU, Sat Mărăcineni Com. Mărăcineni2008-11-13
fara e-Factura
KJW GSM SRL
CUI: 24861946CAEN: 4742
Activ
BUZĂU, Sat Pătârlagele Orş. Pătârlagele2008-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.093 RON
Profit
14.226 RON
Angajati
1
PROMONTECH SRL
CUI: 24363291CAEN: 7112
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2008-08-21
fara e-Factura
MYVA MAD SRL
CUI: 25402275CAEN: 4322
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat2009-04-06
fara e-Factura
DAPRO RISC SRL
CUI: 18330710CAEN: 7112
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2006-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
220.836 RON
Profit
121.516 RON
Angajati
1
NEW MEDICAL PROIECT SRL
CUI: 30036324CAEN: 8622
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2012-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.121.775 RON
Profit
136.694 RON
Angajati
59
BYAF SHIPPING S.R.L.
CUI: 50966836CAEN: 4941
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2024-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.300 RON
Profit
692 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DRILLING CO BUZĂU SRL?

CUI-ul DRILLING CO BUZĂU SRL este 24804860.

Unde este sediul DRILLING CO BUZĂU SRL?

DRILLING CO BUZĂU SRL are sediul in Romania, BUZĂU, Mun. Buzău, Şos. Pogonele nr. 3, 120225, Mun. Buzău, judetul BUZĂU.

Cand a fost infiintata DRILLING CO BUZĂU SRL?

DRILLING CO BUZĂU SRL a fost infiintata in anul 2008 (17 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DRILLING CO BUZĂU SRL in 2024?

In 2024, DRILLING CO BUZĂU SRL a raportat o cifra de afaceri de 7.102 RON.

Cati angajati are DRILLING CO BUZĂU SRL?

DRILLING CO BUZĂU SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are DRILLING CO BUZĂU SRL?

DRILLING CO BUZĂU SRL are codul CAEN principal 0910 (Activităţi de servicii anexe extracţiei petrolului brut şi gazelor naturale).

Ce profit a inregistrat DRILLING CO BUZĂU SRL in 2024?

DRILLING CO BUZĂU SRL a inregistrat o pierdere neta de 197.125 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.