Activ

TOPO SURVEI SRL

CUI: 24843575
CIF: 24843575
Reg. Com.: J2008004832124
CAEN: 7112
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 decembrie 2008 · 17 ani
Distribuie:

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 14:17

Despre TOPO SURVEI SRL

TOPO SURVEI SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Gherla, judetul CLUJ, infiintata in 2008 (17 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TOPO SURVEI SRL a raportat o cifra de afaceri de 189.030 RON, in scadere fata de anul precedent (-18.2%). Profitul net inregistrat a fost de 18.591 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Datoriile raportate (203.664 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
189.030 RON
Venituri totale
189.915 RON
Cheltuieli totale
169.615 RON
Profit brut
20.300 RON
Profit net
18.591 RON
Marja profit net
9,83%
Active imobilizate
367.976 RON
Active circulante
85.369 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
30.990 RON
Casa & conturi bănci
54.379 RON
Capital propriu
249.681 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Gherla, Str. Dumbravei nr. 78
Telefon0264206329

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Gherla, Str. Dumbravei nr. 78
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Gherla, Str. Dumbravei nr. 78
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.12.2008
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Gherla
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
189.030 RON
Rezultat net
18.591 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 189.030 RON 231.050 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 189.915 RON 232.355 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 169.615 RON 159.880 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 20.300 RON 72.475 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 18.591 RON 70.457 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 367.976 RON 309.591 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 85.369 RON 87.587 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 453.345 RON 397.178 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 30.990 RON 39.790 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 54.379 RON 47.797 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 203.664 RON 166.089 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 249.681 RON 231.089 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active453.345RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

44,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale453.345 RON
Datorii totale203.664 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
4,1 %Profit net / active totale
ROE
7,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,42 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
55,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 189.030 -18,2% față de anul precedent 189.915 169.615 20.300 -72,0% față de anul precedent 18.591 -73,6% față de anul precedent 0 0
2023 231.050 +94,9% față de anul precedent 232.355 159.880 72.475 +198,6% față de anul precedent 70.457 +204,5% față de anul precedent 0 0
2022 118.580 +43,9% față de anul precedent 119.418 95.146 24.272 23.142 0 0
2021 82.400 -62,4% față de anul precedent 83.184 97.284 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 14.100 14.914
2020 219.239 -7,3% față de anul precedent 219.758 127.719 92.039 -33,3% față de anul precedent 89.947 -33,7% față de anul precedent 0 0
2019 236.504 +143,6% față de anul precedent 240.095 102.076 138.019 +553,2% față de anul precedent 135.617 +572,9% față de anul precedent 0 0
2018 97.090 +1,1% față de anul precedent 97.363 76.234 21.129 -55,9% față de anul precedent 20.155 -57,1% față de anul precedent 0 0
2017 96.045 +57,1% față de anul precedent 96.233 48.302 47.931 46.969 0 0
2016 61.133 -66,6% față de anul precedent 62.046 66.490 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.444 5.645
2015 182.771 +223,6% față de anul precedent 183.237 64.406 118.831 +465,0% față de anul precedent 113.334 +486,3% față de anul precedent Neraportat 0
2014 56.490 +165,8% față de anul precedent 56.856 35.822 21.034 19.331 0 0
2013 21.250 -25,2% față de anul precedent 21.900 37.078 0 0 15.178 15.835
2012 28.399 +40,6% față de anul precedent 28.836 33.664 0 0 4.828 5.692
2011 20.200 +4,2% față de anul precedent 20.209 24.466 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.257 4.863
2010 19.380 +43,3% față de anul precedent 19.381 10.131 9.250 7.038 0 0
2009 13.520 13.523 19.250 0 0 5.727 7.194
2008 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 367.976 85.369 453.345 0 30.990 54.379
2023 309.591 87.587 397.178 0 39.790 47.797
2022 200.457 82.742 283.199 1.565 72.265 8.912
2021 2.620 207.607 210.227 870 27.890 178.847
2020 3.067 228.175 231.242 870 24.751 202.554
2019 3.414 215.507 218.921 0 3.745 211.762
2018 -1.122 82.187 81.065 0 0 82.187
2017 1.850 59.488 61.338 0 0 59.488
2016 5.228 33.580 38.808 0 0 33.580
2015 9.514 118.743 128.257 0 0 118.743
2014 8.920 56.677 65.597 0 10.000 46.677
2013 12.634 20.820 33.454 0 0 20.820
2012 16.349 18.354 34.703 0 1.502 16.852
2011 20.063 6.850 26.913 0 1.559 5.291
2010 20.182 1.911 22.093 0 0 1.911
2009 23.060 5.639 28.699 0 0 5.639
2008 2.024 890 2.914 680 0 210

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 203.664 +22,6% față de anul precedent 249.681 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 166.089 +35,5% față de anul precedent 231.089 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 122.609 +1.476,2% față de anul precedent 160.590 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 7.779 -44,0% față de anul precedent 202.448 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 13.880 +113,3% față de anul precedent 217.362 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 6.506 +52,5% față de anul precedent 212.415 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 4.267 -9,1% față de anul precedent 76.798 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 4.695 -23,5% față de anul precedent 56.643 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2016 6.134 -72,0% față de anul precedent 32.674 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 21.938 -69,8% față de anul precedent 106.319 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 72.612 +21,4% față de anul precedent -7.015 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 59.800 +32,3% față de anul precedent -26.346 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 45.215 +42,5% față de anul precedent -10.512 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2011 31.733 +43,9% față de anul precedent -4.820 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2010 22.049 -38,2% față de anul precedent 44 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 35.693 +1.040,4% față de anul precedent -6.994 Neraportat 2
2008 3.130 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

42din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare7 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 189.030 RON. Profit: 18.591 RON

Cifra de afaceri: 189.030 RON. Profit: 18.591 RON

Cifra de afaceri
189.030 RON -18.19% față de anul precedent
Profit net
18.591 RON -73.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
203.664 RON +22.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 231.050 RON. Profit: 70.457 RON

Cifra de afaceri: 231.050 RON. Profit: 70.457 RON

Cifra de afaceri
231.050 RON +94.85% față de anul precedent
Profit net
70.457 RON +204.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
166.089 RON +35.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 118.580 RON. Profit: 23.142 RON

Cifra de afaceri: 118.580 RON. Profit: 23.142 RON

Cifra de afaceri
118.580 RON +43.91% față de anul precedent
Profit net
23.142 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
122.609 RON +1476.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 82.400 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 82.400 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
82.400 RON -62.42% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
14.914 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
7.779 RON -43.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 219.239 RON. Profit: 89.947 RON

Cifra de afaceri: 219.239 RON. Profit: 89.947 RON

Cifra de afaceri
219.239 RON -7.3% față de anul precedent
Profit net
89.947 RON -33.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
13.880 RON +113.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 236.504 RON. Profit: 135.617 RON

Cifra de afaceri: 236.504 RON. Profit: 135.617 RON

Cifra de afaceri
236.504 RON +143.59% față de anul precedent
Profit net
135.617 RON +572.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
6.506 RON +52.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 97.090 RON. Profit: 20.155 RON

Cifra de afaceri: 97.090 RON. Profit: 20.155 RON

Cifra de afaceri
97.090 RON +1.09% față de anul precedent
Profit net
20.155 RON -57.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
4.267 RON -9.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 96.045 RON. Profit: 46.969 RON

Cifra de afaceri: 96.045 RON. Profit: 46.969 RON

Cifra de afaceri
96.045 RON +57.11% față de anul precedent
Profit net
46.969 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
4.695 RON -23.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 61.133 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 61.133 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
61.133 RON -66.55% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.645 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
6.134 RON -72.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 182.771 RON. Profit: 113.334 RON

Cifra de afaceri: 182.771 RON. Profit: 113.334 RON

Cifra de afaceri
182.771 RON +223.55% față de anul precedent
Profit net
113.334 RON +486.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
21.938 RON -69.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 56.490 RON. Profit: 19.331 RON

Cifra de afaceri: 56.490 RON. Profit: 19.331 RON

Cifra de afaceri
56.490 RON +165.84% față de anul precedent
Profit net
19.331 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
72.612 RON +21.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 21.250 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 21.250 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
21.250 RON -25.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.835 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
59.800 RON +32.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 28.399 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 28.399 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
28.399 RON +40.59% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.692 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
45.215 RON +42.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 20.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 20.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
20.200 RON +4.23% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.863 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
31.733 RON +43.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 19.380 RON. Profit: 7.038 RON

Cifra de afaceri: 19.380 RON. Profit: 7.038 RON

Cifra de afaceri
19.380 RON +43.34% față de anul precedent
Profit net
7.038 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
22.049 RON -38.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 13.520 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 13.520 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
13.520 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.194 RON
Angajati
2
Datorii
35.693 RON +1040.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.130 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTOPO SURVEI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Mun. Gherla (CLUJ)

TOPO SURVEI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Mun. Gherla (CLUJ)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Cluj

DAMAR CONSULT SRL
CUI: 14259138CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2001-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
189.054 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
TRAGWERK S.R.L.
CUI: 45340053CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
187.427 RON
Profit
110.493 RON
Angajati
1
GEOSD CONSULTING S.R.L.
CUI: 42325466CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2020-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
189.220 RON
Profit
29.182 RON
Angajati
0
PROFIECOLOGICA S.R.L.
CUI: 44306673CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
187.325 RON
Profit
127.451 RON
Angajati
0
HIDRODRUMCONSTRUCT SRL
CUI: 36361677CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2016-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
192.773 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Cluj

EUROCAD INSTAL PROIECT SRL
CUI: 24823870CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
424.194 RON
Profit
272.613 RON
Angajati
1
DOMAR TOPO SRL
CUI: 24898953CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2008-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.475 RON
Profit
42.855 RON
Angajati
2
PLAN INSTAL ENGINEERING SRL
CUI: 24816970CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Sat Corusu Com. Baciu2008-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
510.000 RON
Profit
377.806 RON
Angajati
1
ZZTOPO SRL
CUI: 24904672CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-12-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.026.565 RON
Profit
377.764 RON
Angajati
4

Alte firme din Cluj

CORATERM SRL
CUI: 24843559CAEN: 4332
Activ
CLUJ, Mun. Turda2008-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
455 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
RITE SYSTEMS SRL
CUI: 24847984CAEN: 4741
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
761.735 RON
Profit
292.909 RON
Angajati
1
COLOMBINA SRL
CUI: 24835475CAEN: 6811
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.320 RON
Profit
28.093 RON
Angajati
0
PANI PIT INVEST SRL
CUI: 24855073CAEN: 8292
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALB IMACULAT SRL
CUI: 24736943CAEN: 8121
Activ
CLUJ, Mun. Turda2008-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.255 RON
Profit
32.654 RON
Angajati
1
FSP GLOBAL SRL
CUI: 25010182CAEN: 8220
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2009-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.908.611 RON
Profit
955.961 RON
Angajati
61
PEISAJ XXI SRL
CUI: 23524314CAEN: 8130
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
360.767 RON
Profit
91.333 RON
Angajati
2
MOLDONAD SRL
CUI: 26793465CAEN: 9531
Activ
CLUJ, Mun. Dej2010-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.865 RON
Profit
21.860 RON
Angajati
1
MIHAIL CONSTRUCTII SRL
CUI: 9220166CAEN: 4100
Activ
CLUJ, Mun. Turda1997-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
473.068 RON
Profit
162.474 RON
Angajati
2
AUTO PARK CLIN S.R.L.
CUI: 35428914CAEN: 9531
Activ
CLUJ, Sat Viişoara Com. Viişoara2016-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
154.026 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TOPO SURVEI SRL?

CUI-ul TOPO SURVEI SRL este 24843575.

Unde este sediul TOPO SURVEI SRL?

TOPO SURVEI SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Gherla, Str. Dumbravei nr. 78, Mun. Gherla, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata TOPO SURVEI SRL?

TOPO SURVEI SRL a fost infiintata in anul 2008 (17 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TOPO SURVEI SRL in 2024?

In 2024, TOPO SURVEI SRL a raportat o cifra de afaceri de 189.030 RON.

Cati angajati are TOPO SURVEI SRL?

TOPO SURVEI SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are TOPO SURVEI SRL?

TOPO SURVEI SRL are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).

Ce profit a inregistrat TOPO SURVEI SRL in 2024?

TOPO SURVEI SRL a inregistrat un profit net de 18.591 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.