Activ Plătitor TVA

PIPE TECHNOLOGY SRL

CUI: 24860339
CIF: RO24860339
Reg. Com.: J23/3842/2008
CAEN: 3523
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 decembrie 2008 · 17 ani
Distribuie:

Comercializarea combustibililor gazoşi, prin conducte

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 10:55

Despre PIPE TECHNOLOGY SRL

PIPE TECHNOLOGY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Măgurele Orş. Măgurele, judetul ILFOV, infiintata in 2008 (17 ani de activitate). Activitatea principala este "Comercializarea combustibililor gazoşi, prin conducte" (cod CAEN 3523), in sectorul productia si furnizarea de energie. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PIPE TECHNOLOGY SRL a raportat o cifra de afaceri de 794.870 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+1575.4%). Profitul net inregistrat a fost de 13.192 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 167.951 RON in 2009 la 794.870 RON in 2024. Datoriile raportate (11.426.849 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 2 din 3 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 14 la nivel national in domeniul sau (35 firme).

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
794.870 RON
Venituri totale
794.954 RON
Cheltuieli totale
748.635 RON
Profit brut
46.319 RON
Profit net
13.192 RON
Marja profit net
1,66%
Active imobilizate
1.686.433 RON
Active circulante
3.311.769 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
3.311.485 RON
Casa & conturi bănci
284 RON
Capital propriu
-6.426.485 RON
Cifra de afaceri · CAEN 3523
Loc 14 din 35
Profit net · CAEN 3523
Loc 16 din 35
Angajati · CAEN 3523
Loc 4 din 35

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Măgurele Orş. Măgurele, Str. Atomiştilor nr. 97, 77125
Telefon0740098825

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Măgurele Orş. Măgurele, Str. Atomiştilor nr. 97, 77125
Cod poștal: 77125
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Măgurele Orş. Măgurele, Str. ATOMISTILOR nr. 97, 77125
Cod postal
77125
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.12.2008
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Platitor TVA
Da

Stare inactivitate

Data inactivare
2 septembrie 2025
Data reactivare
29 decembrie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2009 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
794.870 RON
Rezultat net
13.192 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 794.870 RON 47.444 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 794.954 RON 111.404 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 748.635 RON 5.922.082 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 46.319 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 13.192 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 5.810.678 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 5.810.678 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.686.433 RON 1.686.558 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 3.311.769 RON 3.879.529 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 4.998.202 RON 5.566.087 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 3.311.485 RON 3.879.304 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 284 RON 225 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 11.426.849 RON 12.012.252 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -6.426.485 RON -6.439.678 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active4.998.202RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

228,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale4.998.202 RON
Datorii totale11.426.849 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,3 %Profit net / active totale
ROE
-0,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,29 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-128,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 794.870 +1.575,4% față de anul precedent 794.954 748.635 46.319 13.192 0 0
2023 47.444 -84,2% față de anul precedent 111.404 5.922.082 0 0 5.810.678 5.810.678
2022 299.906 -96,8% față de anul precedent 328.061 378.488 0 0 50.427 50.427
2021 9.497.481 -26,6% față de anul precedent 9.505.210 10.036.017 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 530.807 530.807
2020 12.934.722 +42,6% față de anul precedent 13.146.889 12.552.446 594.443 -11,8% față de anul precedent 576.882 +7,3% față de anul precedent 0 0
2019 9.072.144 +3.744,1% față de anul precedent 9.072.151 8.397.917 674.234 +205,6% față de anul precedent 537.870 +151,9% față de anul precedent 0 0
2018 236.000 -74,1% față de anul precedent 236.150 15.528 220.622 213.538 0 0
2017 911.978 -50,9% față de anul precedent 912.353 973.598 0 0 61.245 89.533
2016 1.855.571 +12,2% față de anul precedent 1.855.911 1.903.966 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 48.055 48.055
2015 1.654.286 -61,9% față de anul precedent 1.654.529 1.478.157 176.372 176.372 0 0
2014 4.343.237 +58,0% față de anul precedent 4.361.397 5.485.663 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.124.266 1.124.266
2013 2.748.250 +17,8% față de anul precedent 2.085.512 2.063.158 22.354 +38,6% față de anul precedent 4.998 -52,1% față de anul precedent 0 0
2012 2.333.433 +650,5% față de anul precedent 3.031.887 3.015.761 16.126 +136,7% față de anul precedent 10.424 +84,1% față de anul precedent 0 0
2011 310.926 +548,4% față de anul precedent 310.958 304.146 6.812 -77,5% față de anul precedent 5.662 -72,4% față de anul precedent 0 0
2010 47.951 -71,5% față de anul precedent 124.579 94.299 30.280 -80,4% față de anul precedent 20.498 -86,3% față de anul precedent 0 0
2009 167.951 167.961 13.698 154.263 149.224 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.686.433 3.311.769 4.998.202 0 3.311.485 284
2023 1.686.558 3.879.529 5.566.087 0 3.879.304 225
2022 1.686.683 4.789.384 6.476.067 0 4.789.357 27
2021 1.686.808 4.691.321 6.378.129 0 4.690.531 790
2020 1.701.538 6.296.551 7.998.089 1.755.211 4.539.735 1.605
2019 284.923 3.780.731 4.065.654 548.417 3.116.647 115.667
2018 215.305 2.261.566 2.476.871 396.106 1.854.654 10.806
2017 15.687 2.643.589 2.659.276 396.106 1.990.435 257.048
2016 16.069 2.736.067 2.752.136 396.106 1.862.386 477.575
2015 16.451 3.502.867 3.519.318 0 2.299.426 1.203.441
2014 16.832 3.656.568 3.673.400 0 3.381.181 275.387
2013 32.513 1.255.329 1.287.842 42.140 1.150.909 62.280
2012 135.433 784.613 920.046 677.474 82.030 25.109
2011 147.024 309.192 456.216 11.457 215.946 81.789
2010 127.925 50.907 178.832 0 1.256 49.651
2009 95.469 71.098 166.567 0 0 71.098

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 11.426.849 -4,9% față de anul precedent -6.426.485 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 12.012.252 +69,1% față de anul precedent -6.439.678 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2022 7.105.066 +3,7% față de anul precedent -628.999 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2021 6.849.146 -13,7% față de anul precedent -471.017 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 7.938.503 +88,4% față de anul precedent 59.791 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 4.213.918 +33,2% față de anul precedent -147.957 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 3.163.005 -11,1% față de anul precedent -685.827 Neraportat 1 -83,3% față de anul precedent
2017 3.558.935 -0,1% față de anul precedent -899.364 Neraportat 6 -50,0% față de anul precedent
2016 3.562.261 -15,4% față de anul precedent -809.830 Neraportat 12 -14,3% față de anul precedent
2015 4.211.143 -7,3% față de anul precedent -761.776 Neraportat 14 -67,4% față de anul precedent
2014 4.541.597 +312,2% față de anul precedent -938.148 Neraportat 43 +330,0% față de anul precedent
2013 1.101.724 +49,1% față de anul precedent 186.118 Neraportat 10 -23,1% față de anul precedent
2012 738.927 +158,8% față de anul precedent 181.119 Neraportat 13
2011 285.521 +3.003,8% față de anul precedent 170.695 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2010 9.199 -46,3% față de anul precedent 169.922 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 17.143 149.424 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2025 2 repere

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 794.870 RON. Profit: 13.192 RON

Cifra de afaceri: 794.870 RON. Profit: 13.192 RON

Cifra de afaceri
794.870 RON +1575.39% față de anul precedent
Profit net
13.192 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
11.426.849 RON -4.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 47.444 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 47.444 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
47.444 RON -84.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.810.678 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
12.012.252 RON +69.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 299.906 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 299.906 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
299.906 RON -96.84% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
50.427 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
7.105.066 RON +3.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 9.497.481 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.497.481 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.497.481 RON -26.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
530.807 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.849.146 RON -13.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 12.934.722 RON. Profit: 576.882 RON

Cifra de afaceri: 12.934.722 RON. Profit: 576.882 RON

Cifra de afaceri
12.934.722 RON +42.58% față de anul precedent
Profit net
576.882 RON +7.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.938.503 RON +88.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 9.072.144 RON. Profit: 537.870 RON

Cifra de afaceri: 9.072.144 RON. Profit: 537.870 RON

Cifra de afaceri
9.072.144 RON +3744.13% față de anul precedent
Profit net
537.870 RON +151.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.213.918 RON +33.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 236.000 RON. Profit: 213.538 RON

Cifra de afaceri: 236.000 RON. Profit: 213.538 RON

Cifra de afaceri
236.000 RON -74.12% față de anul precedent
Profit net
213.538 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -83.33% față de anul precedent
Datorii
3.163.005 RON -11.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 911.978 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 911.978 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
911.978 RON -50.85% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
89.533 RON
Angajati
6 -50% față de anul precedent
Datorii
3.558.935 RON -0.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.855.571 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.855.571 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.855.571 RON +12.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
48.055 RON
Angajati
12 -14.29% față de anul precedent
Datorii
3.562.261 RON -15.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.654.286 RON. Profit: 176.372 RON

Cifra de afaceri: 1.654.286 RON. Profit: 176.372 RON

Cifra de afaceri
1.654.286 RON -61.91% față de anul precedent
Profit net
176.372 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 -67.44% față de anul precedent
Datorii
4.211.143 RON -7.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 4.343.237 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.343.237 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.343.237 RON +58.04% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.124.266 RON
Angajati
43 +330% față de anul precedent
Datorii
4.541.597 RON +312.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
reper anualClasamentePremii si distinctii 2014Locul 2 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 2 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 2.748.250 RON. Profit: 4.998 RON

Cifra de afaceri: 2.748.250 RON. Profit: 4.998 RON

Cifra de afaceri
2.748.250 RON +17.78% față de anul precedent
Profit net
4.998 RON -52.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -23.08% față de anul precedent
Datorii
1.101.724 RON +49.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 2.333.433 RON. Profit: 10.424 RON

Cifra de afaceri: 2.333.433 RON. Profit: 10.424 RON

Cifra de afaceri
2.333.433 RON +650.48% față de anul precedent
Profit net
10.424 RON +84.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13
Datorii
738.927 RON +158.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 310.926 RON. Profit: 5.662 RON

Cifra de afaceri: 310.926 RON. Profit: 5.662 RON

Cifra de afaceri
310.926 RON +548.42% față de anul precedent
Profit net
5.662 RON -72.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
285.521 RON +3003.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 47.951 RON. Profit: 20.498 RON

Cifra de afaceri: 47.951 RON. Profit: 20.498 RON

Cifra de afaceri
47.951 RON -71.45% față de anul precedent
Profit net
20.498 RON -86.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.199 RON -46.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 167.951 RON. Profit: 149.224 RON

Cifra de afaceri: 167.951 RON. Profit: 149.224 RON

Cifra de afaceri
167.951 RON
Profit net
149.224 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
17.143 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPIPE TECHNOLOGY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3523 in Sat Măgurele Orş. Măgurele (ILFOV)

PIPE TECHNOLOGY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3523 in Sat Măgurele Orş. Măgurele (ILFOV)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2014

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 3523, Ilfov

EUROASIAN ENERGY GROUP S.R.L.
CUI: 43720323CAEN: 3523
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2021-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.175.122 RON
Profit
2.144.330 RON
Angajati
1

Alte firme din Ilfov

GOLDNET SERVICE SRL
CUI: 24860304CAEN: 4740
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2008-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.545 RON
Profit
43.765 RON
Angajati
0
STANY SRL
CUI: 24715665CAEN: 5621
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2008-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
864.765 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
OBSTMASTER S.R.L.
CUI: 22943179CAEN: 4631
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2007-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.724 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SCANDINAVIA MANAGEMENT SRL
CUI: 26993030CAEN: 7112
Activ
ILFOV, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos2010-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.187.173 RON
Profit
413.547 RON
Angajati
3
BALTIC EVOLUTION SRL
CUI: 36359979CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Sat Bălteni Com. Periş2016-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.227.675 RON
Profit
171.628 RON
Angajati
6

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PIPE TECHNOLOGY SRL?

CUI-ul PIPE TECHNOLOGY SRL este 24860339.

Unde este sediul PIPE TECHNOLOGY SRL?

PIPE TECHNOLOGY SRL are sediul in Romania, ILFOV, Sat Măgurele Orş. Măgurele, Str. Atomiştilor nr. 97, 77125, Sat Măgurele Orş. Măgurele, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata PIPE TECHNOLOGY SRL?

PIPE TECHNOLOGY SRL a fost infiintata in anul 2008 (17 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PIPE TECHNOLOGY SRL in 2024?

In 2024, PIPE TECHNOLOGY SRL a raportat o cifra de afaceri de 794.870 RON.

Cati angajati are PIPE TECHNOLOGY SRL?

PIPE TECHNOLOGY SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are PIPE TECHNOLOGY SRL?

PIPE TECHNOLOGY SRL are codul CAEN principal 3523 (Comercializarea combustibililor gazoşi, prin conducte).

Ce profit a inregistrat PIPE TECHNOLOGY SRL in 2024?

PIPE TECHNOLOGY SRL a inregistrat un profit net de 13.192 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.