Activ Plătitor TVAe‑Factură

LEV TOFAN SRL

CUI: 24864934
CIF: RO24864934
Reg. Com.: J2008002103268
CAEN: 0220
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 decembrie 2008 · 17 ani
Distribuie:

Exploatarea forestieră

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 10:45

Despre LEV TOFAN SRL

LEV TOFAN SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Icland Com. Ernei, judetul MUREŞ, infiintata in 2008 (17 ani de activitate). Activitatea principala este "Exploatarea forestieră" (cod CAEN 0220), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LEV TOFAN SRL a raportat o cifra de afaceri de 246.478 RON, in scadere fata de anul precedent (-21.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 29.130 RON in 2009 la 246.478 RON in 2024. Datoriile raportate (752.033 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iulie 2023. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
246.478 RON
Venituri totale
265.089 RON
Cheltuieli totale
270.374 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
1.838 RON
Active circulante
192.919 RON
Stocuri
88.957 RON
Creanțe
33.140 RON
Casa & conturi bănci
70.822 RON
Capital propriu
-555.541 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Sat Icland Com. Ernei, ICLAND nr. 14, 547218
Telefon0741314067

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Sat Icland Com. Ernei, ICLAND nr. 14, 547218
Cod poștal: 547218
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Sat Icland Com. Ernei, Icland nr. 14, 547218
Cod postal
547218
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.12.2008
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2023)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2009 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
246.478 RON
Rezultat net
-7.936 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 246.478 RON 315.302 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 265.089 RON 333.970 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 270.374 RON 391.782 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 5.285 RON 57.812 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 7.936 RON 60.742 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.838 RON 1.512 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 192.919 RON 167.378 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 194.757 RON 168.890 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 88.957 RON 28.244 RON
CreanțeSume de încasat 33.140 RON 26.145 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 70.822 RON 112.989 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 752.033 RON 717.260 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -555.541 RON -547.605 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active194.757RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

386,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale194.757 RON
Datorii totale752.033 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,26 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-285,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 246.478 -21,8% față de anul precedent 265.089 270.374 0 0 5.285 7.936
2023 315.302 -38,2% față de anul precedent 333.970 391.782 0 0 57.812 60.742
2022 510.264 +98,8% față de anul precedent 517.708 641.595 0 0 123.887 128.193
2021 256.660 -0,3% față de anul precedent 259.305 442.986 0 0 183.681 186.275
2020 257.358 -7,4% față de anul precedent 257.391 281.157 0 0 23.766 25.532
2019 277.809 -18,1% față de anul precedent 287.551 323.855 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 36.304 39.179
2018 339.133 -48,3% față de anul precedent 339.147 335.226 3.921 529 0 0
2017 655.781 +109,6% față de anul precedent 656.782 751.002 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 94.220 100.789
2016 312.889 -7,6% față de anul precedent 312.891 287.852 25.039 +5.041,5% față de anul precedent 21.871 +4.391,0% față de anul precedent 0 0
2015 338.760 +7,8% față de anul precedent 339.104 338.617 487 -98,6% față de anul precedent 487 -98,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 314.379 -11,9% față de anul precedent 314.380 279.176 35.204 35.204 0 0
2013 356.762 +7,1% față de anul precedent 356.785 412.495 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 55.710 55.710
2012 333.153 +11,2% față de anul precedent 333.181 331.910 1.271 -92,1% față de anul precedent 1.032 -93,4% față de anul precedent 0 0
2011 299.492 +87,6% față de anul precedent 299.495 283.352 16.143 +460,1% față de anul precedent 15.741 +1.177,7% față de anul precedent 0 0
2010 159.690 +448,2% față de anul precedent 159.693 156.811 2.882 1.232 0 0
2009 29.130 29.131 55.145 0 0 26.014 27.481

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.838 192.919 194.757 88.957 33.140 70.822
2023 1.512 167.378 168.890 28.244 26.145 112.989
2022 3.025 238.016 241.041 17.790 119.177 101.049
2021 0 295.045 295.045 103.843 73.689 117.513
2020 0 354.362 354.362 85.858 85.954 182.550
2019 0 429.374 429.374 169.027 69.596 190.751
2018 0 298.326 298.326 69.704 71.507 157.115
2017 0 336.858 336.858 156.188 77.821 102.849
2016 3.723 612.044 615.767 429.580 67.229 115.235
2015 11.250 198.441 209.691 16.321 68.289 113.831
2014 18.750 163.448 182.198 8.269 70.113 85.066
2013 28.390 106.105 134.495 21.212 38.218 46.675
2012 36.797 107.301 144.098 46.135 35.514 25.652
2011 40.815 191.175 231.990 126.143 57.338 7.694
2010 43.542 37.541 81.083 3.570 29.438 4.533
2009 21.291 31.415 52.706 30.747 0 668

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 752.033 +4,9% față de anul precedent -555.541 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 717.260 -1,7% față de anul precedent -547.605 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 729.797 +11,4% față de anul precedent -486.863 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2021 654.991 +24,0% față de anul precedent -358.670 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2020 528.298 -8,4% față de anul precedent -172.395 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2019 576.753 +41,7% față de anul precedent -146.863 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2018 407.041 -8,1% față de anul precedent -107.684 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2017 442.957 -29,0% față de anul precedent -108.213 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2016 624.201 +161,5% față de anul precedent -7.424 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2015 238.726 +12,3% față de anul precedent -29.295 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2014 212.680 +6,2% față de anul precedent -29.782 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2013 200.181 +29,7% față de anul precedent -64.986 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 154.374 -36,3% față de anul precedent -9.276 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2011 242.298 +126,2% față de anul precedent -10.308 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 107.132 +33,9% față de anul precedent -26.049 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 79.987 -27.281 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
LTLEVENTE TOFANadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 33859/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 246.478 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 246.478 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
246.478 RON -21.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.936 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
752.033 RON +4.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 315.302 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 315.302 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
315.302 RON -38.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
60.742 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
717.260 RON -1.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 510.264 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 510.264 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
510.264 RON +98.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
128.193 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
729.797 RON +11.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 256.660 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 256.660 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
256.660 RON -0.27% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
186.275 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
654.991 RON +23.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 257.358 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 257.358 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
257.358 RON -7.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
25.532 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
528.298 RON -8.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 277.809 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 277.809 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
277.809 RON -18.08% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
39.179 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
576.753 RON +41.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 339.133 RON. Profit: 529 RON

Cifra de afaceri: 339.133 RON. Profit: 529 RON

Cifra de afaceri
339.133 RON -48.29% față de anul precedent
Profit net
529 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
407.041 RON -8.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 655.781 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 655.781 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
655.781 RON +109.59% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
100.789 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
442.957 RON -29.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 312.889 RON. Profit: 21.871 RON

Cifra de afaceri: 312.889 RON. Profit: 21.871 RON

Cifra de afaceri
312.889 RON -7.64% față de anul precedent
Profit net
21.871 RON +4390.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
624.201 RON +161.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 338.760 RON. Profit: 487 RON

Cifra de afaceri: 338.760 RON. Profit: 487 RON

Cifra de afaceri
338.760 RON +7.76% față de anul precedent
Profit net
487 RON -98.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
238.726 RON +12.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 314.379 RON. Profit: 35.204 RON

Cifra de afaceri: 314.379 RON. Profit: 35.204 RON

Cifra de afaceri
314.379 RON -11.88% față de anul precedent
Profit net
35.204 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
212.680 RON +6.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 356.762 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 356.762 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
356.762 RON +7.09% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
55.710 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
200.181 RON +29.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 333.153 RON. Profit: 1.032 RON

Cifra de afaceri: 333.153 RON. Profit: 1.032 RON

Cifra de afaceri
333.153 RON +11.24% față de anul precedent
Profit net
1.032 RON -93.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
154.374 RON -36.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 299.492 RON. Profit: 15.741 RON

Cifra de afaceri: 299.492 RON. Profit: 15.741 RON

Cifra de afaceri
299.492 RON +87.55% față de anul precedent
Profit net
15.741 RON +1177.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
242.298 RON +126.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 159.690 RON. Profit: 1.232 RON

Cifra de afaceri: 159.690 RON. Profit: 1.232 RON

Cifra de afaceri
159.690 RON +448.2% față de anul precedent
Profit net
1.232 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
107.132 RON +33.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 29.130 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 29.130 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
29.130 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
27.481 RON
Angajati
1
Datorii
79.987 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLEV TOFAN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0220 in Sat Icland Com. Ernei (MUREŞ)

LEV TOFAN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0220 in Sat Icland Com. Ernei (MUREŞ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

14.092026Mentiune · Buletin 33859/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 18.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
LEV TOFAN SRL
CUI
24864934
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
14.09.2026
Registrul Comerțului
J26/2103/2008
EUID
ROONRC.J26/2103/2008
Sediu
Sat Icland, Comuna Ernei, Jud. Mureş, Nr. 14
Județ
Mureş
Număr încheiere
718474
Data încheierii
11.09.2026
Număr dosar
3343382
Data dosarului
24.08.2026
Tribunal
Mures
Registrator
Raluca Adriana Dumitrescu

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Hotărâre asociat unic nr. 1 din 18.08.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 24.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 33859/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0220, Mureş

CSEH CONST FOREST S.R.L.
CUI: 27880187CAEN: 0220
Activ
MUREŞ, Sat Maiad Com. Găleşti2011-01-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
264.381 RON
Profit
335 RON
Angajati
1
TELEKI GINKGO SRL
CUI: 27355927CAEN: 0220
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2010-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
242.810 RON
Profit
273.186 RON
Angajati
1
PRIMSTYLE CO SRL
CUI: 23034169CAEN: 0220
Activ
MUREŞ, Sat Cristeşti Com. Cristeşti2008-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
266.887 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
FIN M&T BISZTRO COFFEE S.R.L.
CUI: 46783130CAEN: 0220
Activ
MUREŞ, Sat Glăjărie Com. Gurghiu2022-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
239.298 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
REICH HÍRS FOREST CUBAJ S.R.L.
CUI: 43460410CAEN: 0220
Activ
MUREŞ, Sat Eremitu Com. Eremitu2020-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
382.121 RON
Profit
30.219 RON
Angajati
2
LIP FOREST S.R.L.
CUI: 18470315CAEN: 0220
Activ
MUREŞ, Sat Blidireasa Com. Ibăneşti2006-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
171.796 RON
Profit
30.542 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0220, Mureş

GREEN GOLD S.R.L.
CUI: 24738782CAEN: 0220
Activ
MUREŞ, Sat Glăjărie Com. Gurghiu2008-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.834 RON
Profit
7.584 RON
Angajati
1
DIN FOREST S.R.L.
CUI: 26152479CAEN: 0220
Activ
MUREŞ, Sat Caşva Com. Gurghiu2009-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.669.302 RON
Profit
1.999 RON
Angajati
9
VASIGRIG COM S.R.L.
CUI: 24281434CAEN: 0220
Activ
MUREŞ, Sat Meştera Com. Stânceni2008-08-04
fara e-Factura

Alte firme din Mureş

PABLO & ANDY SRL
CUI: 24859407CAEN: 4779
Activ
MUREŞ, Sat Glăjărie Com. Gurghiu2008-12-12
fara e-Factura
JANDAN TRANS SRL
CUI: 24871699CAEN: 4941
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2008-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.829.950 RON
Profit
168.956 RON
Angajati
8
HECEV SRL
CUI: 24828796CAEN: 4100
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2008-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
583.867 RON
Profit
239.429 RON
Angajati
5
MX PARTS SRL
CUI: 24907792CAEN: 4540
Activ
MUREŞ, Sat Ernei Com. Ernei2008-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
136.578 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TRANSLEVENI SRL
CUI: 24492610CAEN: 4933
Activ
MUREŞ, Sat Albeşti Com. Albeşti2008-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.069 RON
Profit
195 RON
Angajati
0
ITKA FUZION S.R.L.
CUI: 25319316CAEN: 8559
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2009-03-20
fara e-Factura
RDTRADE SRL
CUI: 21249170CAEN: 9531
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2007-03-02
fara e-Factura
ZOOMWEB SRL
CUI: 29308689CAEN: 6210
Activ
MUREŞ, Sat Corunca Com. Corunca2011-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
494.874 RON
Profit
381.238 RON
Angajati
2
BTH MEDICALS MS S.R.L.
CUI: 44420308CAEN: 8691
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2021-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.035.458 RON
Profit
538.749 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LEV TOFAN SRL?

CUI-ul LEV TOFAN SRL este 24864934.

Unde este sediul LEV TOFAN SRL?

LEV TOFAN SRL are sediul in Romania, MUREŞ, Sat Icland Com. Ernei, ICLAND nr. 14, 547218, Sat Icland Com. Ernei, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata LEV TOFAN SRL?

LEV TOFAN SRL a fost infiintata in anul 2008 (17 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LEV TOFAN SRL in 2024?

In 2024, LEV TOFAN SRL a raportat o cifra de afaceri de 246.478 RON.

Cati angajati are LEV TOFAN SRL?

LEV TOFAN SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are LEV TOFAN SRL?

LEV TOFAN SRL are codul CAEN principal 0220 (Exploatarea forestieră).

Ce profit a inregistrat LEV TOFAN SRL in 2024?

LEV TOFAN SRL a inregistrat o pierdere neta de 7.936 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.