Activ

PETRASERV S.R.L.

CUI: 24875704
CIF: 24875704
Reg. Com.: J38/1241/2008
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 decembrie 2008 · 17 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 07:45

Despre PETRASERV S.R.L.

PETRASERV S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Voiceşti Com. Voiceşti, judetul VÂLCEA, infiintata in 2008 (17 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PETRASERV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
35.359 RON
Stocuri
33.298 RON
Creanțe
2.061 RON
Casa & conturi bănci
0 RON
Capital propriu
19.899 RON

Contact

AdresaRomania, VÂLCEA, Sat Voiceşti Com. Voiceşti, COMUNA VOICESTI nr. 39, 247745
Telefon0763603122

Adresă sediu social

Romania, VÂLCEA, Sat Voiceşti Com. Voiceşti, COMUNA VOICESTI nr. 39, 247745
Cod poștal: 247745
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VÂLCEA, Sat Voiceşti Com. Voiceşti, COMUNA VOICESTI nr. 39, 247745
Cod postal
247745
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.12.2008
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Drăgăşani
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 mai 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2009 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 35.359 RON 35.359 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 35.359 RON 35.359 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 33.298 RON 33.298 RON
CreanțeSume de încasat 2.061 RON 2.061 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 0 RON 0 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 15.460 RON 15.460 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 19.899 RON 19.899 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active35.359RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

43,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale35.359 RON
Datorii totale15.460 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,29 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
56,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 0 0 0 0 0
2017 0 0 0 0 0 0 0
2016 0 0 0 0 0 0 0
2015 0 0 0 0 0 Neraportat 0
2014 0 0 0 0 0 0 0
2013 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2012 13.963 -81,8% față de anul precedent 13.963 10.225 3.738 -73,9% față de anul precedent 3.087 -74,3% față de anul precedent 0 0
2011 76.636 +62,2% față de anul precedent 76.636 62.323 14.313 +275,4% față de anul precedent 12.023 +549,9% față de anul precedent 0 0
2010 47.243 -4,8% față de anul precedent 47.243 43.430 3.813 -2,4% față de anul precedent 1.850 -24,2% față de anul precedent 0 0
2009 49.604 49.604 45.698 3.906 2.439 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 35.359 35.359 33.298 2.061 0
2023 0 35.359 35.359 33.298 2.061 0
2022 0 35.359 35.359 33.298 2.061 0
2021 0 35.359 35.359 33.298 2.061 0
2020 0 35.359 35.359 33.298 2.061 0
2019 0 35.359 35.359 33.299 2.060 0
2018 0 35.359 35.359 33.299 2.060 0
2017 0 35.359 35.359 33.298 2.061 0
2016 0 35.359 35.359 33.299 2.060 0
2015 0 35.360 35.360 33.299 2.061 0
2014 0 35.359 35.359 33.298 2.061 0
2013 0 37.518 37.518 33.299 4.211 8
2012 0 37.518 37.518 33.299 4.211 8
2011 0 21.478 21.478 20.430 0 1.048
2010 0 44.655 44.655 37.371 5.616 1.668
2009 1.131 27.302 28.433 19.254 2.907 5.141

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 15.460 0,0% față de anul precedent 19.899 Neraportat 0
2023 15.460 0,0% față de anul precedent 19.899 Neraportat 0
2022 15.460 0,0% față de anul precedent 19.899 Neraportat 0
2021 15.460 0,0% față de anul precedent 19.899 Neraportat 0
2020 15.460 0,0% față de anul precedent 19.899 Neraportat 0
2019 15.460 0,0% față de anul precedent 19.899 Neraportat 0
2018 15.460 0,0% față de anul precedent 19.899 Neraportat 0
2017 15.460 0,0% față de anul precedent 19.899 Neraportat 0
2016 15.460 -0,0% față de anul precedent 19.899 Neraportat 0
2015 15.461 +0,0% față de anul precedent 19.899 Neraportat 0
2014 15.460 -12,3% față de anul precedent 19.899 Neraportat 0
2013 17.619 0,0% față de anul precedent 19.899 Neraportat 0
2012 17.619 +277,6% față de anul precedent 19.899 Neraportat 0
2011 4.666 -88,3% față de anul precedent 16.812 Neraportat 0
2010 39.866 +56,4% față de anul precedent 4.789 Neraportat 0
2009 25.494 2.939 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

27din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare7 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
15.460 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
15.460 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
15.460 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
15.460 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
15.460 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
15.460 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
15.460 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
15.460 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
15.460 RON -0.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
15.461 RON +0.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
15.460 RON -12.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
17.619 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 13.963 RON. Profit: 3.087 RON

Cifra de afaceri: 13.963 RON. Profit: 3.087 RON

Cifra de afaceri
13.963 RON -81.78% față de anul precedent
Profit net
3.087 RON -74.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
17.619 RON +277.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 76.636 RON. Profit: 12.023 RON

Cifra de afaceri: 76.636 RON. Profit: 12.023 RON

Cifra de afaceri
76.636 RON +62.22% față de anul precedent
Profit net
12.023 RON +549.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.666 RON -88.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 47.243 RON. Profit: 1.850 RON

Cifra de afaceri: 47.243 RON. Profit: 1.850 RON

Cifra de afaceri
47.243 RON -4.76% față de anul precedent
Profit net
1.850 RON -24.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
39.866 RON +56.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 49.604 RON. Profit: 2.439 RON

Cifra de afaceri: 49.604 RON. Profit: 2.439 RON

Cifra de afaceri
49.604 RON
Profit net
2.439 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
25.494 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPETRASERV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Voiceşti Com. Voiceşti (VÂLCEA)

PETRASERV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Voiceşti Com. Voiceşti (VÂLCEA)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Vâlcea

LIVACHE S.R.L.
CUI: 24846814CAEN: 4711
Activ
VÂLCEA, Orş. Băile Govora2008-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.509 RON
Profit
4.153 RON
Angajati
0
RENGEO S.R.L.
CUI: 25095600CAEN: 4711
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2009-02-10
fara e-Factura
DARIAS SRL
CUI: 24823411CAEN: 4711
Activ
VÂLCEA, Sat Şerbăneşti Com. Ştefăneşti2008-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
192.583 RON
Profit
17.883 RON
Angajati
1
BARZA DRAGOS S.R.L.
CUI: 25141080CAEN: 4711
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2009-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.823 RON
Profit
1.360 RON
Angajati
0

Alte firme din Vâlcea

VALINSTAL SRL
CUI: 24875658CAEN: 4322
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2008-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
182.980 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
NIK INVESTMENT SRL
CUI: 24875739CAEN: 6831
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2008-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
3.182 RON
Angajati
0
THE PLOT SRL
CUI: 24846725CAEN: 1812
Activ
VÂLCEA, Sat Văratici Com. Costeşti2008-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.727.468 RON
Profit
275.237 RON
Angajati
8
CATALIN DRAGHICI S.R.L.
CUI: 24942323CAEN: 4932
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2009-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.782 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ARTCOMPANY S.R.L.
CUI: 24270079CAEN: 4741
Activ
VÂLCEA, Sat Urşi Com. Popeşti2008-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.500 RON
Profit
407 RON
Angajati
0
ALL FOX SRL
CUI: 25801683CAEN: 4941
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2009-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.884.119 RON
Profit
0 RON
Angajati
28
MULTI MET SRL
CUI: 17671809CAEN: 4100
Activ
VÂLCEA, Sat Ostroveni Com. Galicea2005-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.576.637 RON
Profit
911.012 RON
Angajati
10
CISTRAVEL S.R.L.
CUI: 32584374CAEN: 4939
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2013-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.523.582 RON
Profit
0 RON
Angajati
10

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PETRASERV S.R.L.?

CUI-ul PETRASERV S.R.L. este 24875704.

Unde este sediul PETRASERV S.R.L.?

PETRASERV S.R.L. are sediul in Romania, VÂLCEA, Sat Voiceşti Com. Voiceşti, COMUNA VOICESTI nr. 39, 247745, Sat Voiceşti Com. Voiceşti, judetul VÂLCEA.

Cand a fost infiintata PETRASERV S.R.L.?

PETRASERV S.R.L. a fost infiintata in anul 2008 (17 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PETRASERV S.R.L. in 2024?

In 2024, PETRASERV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are PETRASERV S.R.L.?

PETRASERV S.R.L. are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat PETRASERV S.R.L. in 2024?

PETRASERV S.R.L. a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.