Activ Plătitor TVAe‑Factură

SUPERIOR CONSULTING SRL

CUI: 248996
CIF: RO248996
Reg. Com.: J1992002212125
CAEN: 4690
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 noiembrie 1992 · 33 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata nespecializat

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 19:41

Despre SUPERIOR CONSULTING SRL

SUPERIOR CONSULTING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata nespecializat" (cod CAEN 4690), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SUPERIOR CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 54.506 RON, in scadere fata de anul precedent (-6.2%). Profitul net inregistrat a fost de 7.363 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 88.938 RON in 2008 la 54.506 RON in 2024. Datoriile raportate (126.612 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din decembrie 2023. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
54.506 RON
Venituri totale
69.506 RON
Cheltuieli totale
60.709 RON
Profit brut
8.797 RON
Profit net
7.363 RON
Marja profit net
13,51%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
52.463 RON
Stocuri
29.889 RON
Creanțe
15.316 RON
Casa & conturi bănci
7.258 RON
Capital propriu
-74.149 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Colinei nr. 9
Telefon0264432735
Fax0264432735

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Colinei nr. 9
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Colinei nr. 9
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.11.1992
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 decembrie 2023)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
54.506 RON
Rezultat net
7.363 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 54.506 RON 58.105 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 69.506 RON 58.105 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 60.709 RON 62.292 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 8.797 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 7.363 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 4.187 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 4.767 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 52.463 RON 63.816 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 52.463 RON 63.816 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 29.889 RON 37.764 RON
CreanțeSume de încasat 15.316 RON 10.566 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 7.258 RON 15.486 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 126.612 RON 135.378 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -74.149 RON -70.515 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active52.463RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

241,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale52.463 RON
Datorii totale126.612 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
14,0 %Profit net / active totale
ROE
-9,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,41 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-141,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 54.506 -6,2% față de anul precedent 69.506 60.709 8.797 7.363 0 0
2023 58.105 -1,5% față de anul precedent 58.105 62.292 0 0 4.187 4.767
2022 58.992 +44,3% față de anul precedent 58.992 69.956 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.964 11.554
2021 40.890 -1,0% față de anul precedent 40.890 38.560 2.330 1.094 0 0
2020 41.304 -8,1% față de anul precedent 41.304 47.072 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.768 6.924
2019 44.963 +28,9% față de anul precedent 44.963 40.176 4.787 +3.445,9% față de anul precedent 3.438 0 0
2018 34.878 +14,7% față de anul precedent 34.878 34.743 135 -95,9% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 912
2017 30.408 +8,6% față de anul precedent 30.411 27.094 3.317 2.405 0 0
2016 27.995 -2,3% față de anul precedent 27.995 31.872 0 0 3.877 4.717
2015 28.666 +17,7% față de anul precedent 28.696 29.598 0 -100,0% față de anul precedent 0 Neraportat 1.762
2014 24.348 -1,2% față de anul precedent 25.912 25.227 685 0 Neraportat 45
2013 24.649 -14,5% față de anul precedent 24.724 25.668 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 944 1.645
2012 28.833 -9,8% față de anul precedent 31.531 31.425 106 106 0 0
2011 31.972 +8,6% față de anul precedent 31.994 41.295 0 0 9.301 9.301
2010 29.432 -20,2% față de anul precedent 29.432 48.128 0 0 18.696 20.346
2009 36.893 -58,5% față de anul precedent 38.419 57.799 0 0 19.380 22.247
2008 88.938 89.119 111.647 0 0 22.528 22.528

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 52.463 52.463 29.889 15.316 7.258
2023 0 63.816 63.816 37.764 10.566 15.486
2022 0 42.031 42.031 29.981 5.915 6.135
2021 0 48.731 48.731 26.735 7.289 14.707
2020 0 38.479 38.479 26.890 6.590 4.999
2019 0 41.444 41.444 31.234 8.947 1.263
2018 0 32.697 32.697 23.031 7.705 1.961
2017 0 26.285 26.285 17.030 5.815 3.440
2016 0 26.867 26.867 15.807 8.230 2.830
2015 0 28.256 28.256 15.792 8.136 4.328
2014 0 29.162 29.162 17.967 7.766 3.429
2013 0 29.708 29.708 15.945 10.772 2.991
2012 0 27.922 27.922 17.239 7.657 3.026
2011 1.247 34.485 35.732 20.028 9.089 5.368
2010 5.010 34.880 39.890 22.249 10.186 2.445
2009 8.876 36.272 45.148 20.566 14.047 1.659
2008 12.159 44.866 57.025 29.076 10.564 5.226

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 126.612 -6,5% față de anul precedent -74.149 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 135.378 +29,4% față de anul precedent -70.515 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 104.626 +4,9% față de anul precedent -62.595 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 99.772 +10,1% față de anul precedent -51.041 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 90.614 +4,6% față de anul precedent -52.135 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 86.655 +6,5% față de anul precedent -45.211 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 81.346 +9,9% față de anul precedent -48.649 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2017 74.022 -3,9% față de anul precedent -47.737 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 77.009 +4,5% față de anul precedent -50.142 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 73.680 +1,2% față de anul precedent -45.424 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 72.824 -0,7% față de anul precedent -43.662 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 73.326 +4,9% față de anul precedent -43.617 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2012 69.895 -10,2% față de anul precedent -41.985 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 77.812 +7,1% față de anul precedent -42.078 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 72.667 +26,2% față de anul precedent -32.777 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 57.579 +22,0% față de anul precedent -12.431 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 47.210 9.815 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GRGHEORGHE RADU BOCANICIUfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 6139/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 54.506 RON. Profit: 7.363 RON

Cifra de afaceri: 54.506 RON. Profit: 7.363 RON

Cifra de afaceri
54.506 RON -6.19% față de anul precedent
Profit net
7.363 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
126.612 RON -6.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 58.105 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 58.105 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
58.105 RON -1.5% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.767 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
135.378 RON +29.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 58.992 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 58.992 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
58.992 RON +44.27% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
11.554 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
104.626 RON +4.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 40.890 RON. Profit: 1.094 RON

Cifra de afaceri: 40.890 RON. Profit: 1.094 RON

Cifra de afaceri
40.890 RON -1% față de anul precedent
Profit net
1.094 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
99.772 RON +10.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 41.304 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 41.304 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
41.304 RON -8.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.924 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
90.614 RON +4.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 44.963 RON. Profit: 3.438 RON

Cifra de afaceri: 44.963 RON. Profit: 3.438 RON

Cifra de afaceri
44.963 RON +28.92% față de anul precedent
Profit net
3.438 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
86.655 RON +6.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 34.878 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 34.878 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
34.878 RON +14.7% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
912 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
81.346 RON +9.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 30.408 RON. Profit: 2.405 RON

Cifra de afaceri: 30.408 RON. Profit: 2.405 RON

Cifra de afaceri
30.408 RON +8.62% față de anul precedent
Profit net
2.405 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
74.022 RON -3.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 27.995 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 27.995 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
27.995 RON -2.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.717 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
77.009 RON +4.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 28.666 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 28.666 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
28.666 RON +17.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.762 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
73.680 RON +1.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 24.348 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 24.348 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
24.348 RON -1.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
45 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
72.824 RON -0.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 24.649 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 24.649 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
24.649 RON -14.51% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.645 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
73.326 RON +4.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 28.833 RON. Profit: 106 RON

Cifra de afaceri: 28.833 RON. Profit: 106 RON

Cifra de afaceri
28.833 RON -9.82% față de anul precedent
Profit net
106 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
69.895 RON -10.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 31.972 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 31.972 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
31.972 RON +8.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.301 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
77.812 RON +7.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 29.432 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 29.432 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
29.432 RON -20.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.346 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
72.667 RON +26.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 36.893 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 36.893 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
36.893 RON -58.52% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.247 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
57.579 RON +21.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 88.938 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 88.938 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
88.938 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.528 RON
Angajati
1
Datorii
47.210 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

17.022026Mentiune · Buletin 6139/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 05.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
SUPERIOR CONSULTING SRL
CUI
248996
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
17.02.2026
Registrul Comerțului
J12/2212/1992
EUID
ROONRC.J12/2212/1992
Sediu
Jud. Cluj, Municipiul Cluj-Napoca, Str. COLINEI, Nr. 9
Județ
Cluj
Număr încheiere
133820
Data încheierii
17.02.2026
Număr dosar
661068
Data dosarului
12.02.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Alicia Valeria Oltean

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 05.02.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 661068 din 12.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 6139/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4690, Cluj

SHD AQUA SRL
CUI: 26502540CAEN: 4690
Activ
CLUJ, Sat Săvădisla Com. Săvădisla2010-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.002 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NOR PLASM S.R.L.
CUI: 41863025CAEN: 4690
Activ
CLUJ, Mun. Turda2019-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.218 RON
Profit
4.726 RON
Angajati
1
REYTECH INTERNATIONAL SRL
CUI: 35018671CAEN: 4690
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2015-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.613 RON
Profit
1.258 RON
Angajati
0
SERVANT S.R.L.
CUI: 13775149CAEN: 4690
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2001-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.286 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SOFT CONSULTING SOLUTIONS SRL
CUI: 22905078CAEN: 4690
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2007-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.950 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BEST SOLUTIONS SRL
CUI: 14329519CAEN: 4690
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2001-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.840 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4690, Cluj

VITACOM ELECTRONICS SRL
CUI: 214527CAEN: 4690
Activ
CLUJ, Sat Apahida Com. Apahida1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.406.906 RON
Profit
1.505.039 RON
Angajati
38
PRODART S.R.L.
CUI: 1236426CAEN: 4690
Activ
CLUJ, Mun. Turda1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.833 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
INTEGRAL DINAMIC IMPEX SRL
CUI: 2876105CAEN: 4690
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1993-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
359.851 RON
Profit
34.060 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

PETRUS PRESTARI SERVICII SRL
CUI: 249100CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
354.064 RON
Profit
6.830 RON
Angajati
4
CALORIA SRL
CUI: 247885CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.508.956 RON
Profit
2.900.525 RON
Angajati
18
FRULEX SA
CUI: 2868447CAEN: 6811
Activ
CLUJ, Mun. Dej1993-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
672 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TRANSCAR SERVICE SRL
CUI: 5506883CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Sat Sânnicoară Com. Apahida1994-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.000.135 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
D&D CARGO S.R.L.
CUI: 21763897CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Câmpia Turzii2007-05-18
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SUPERIOR CONSULTING SRL?

CUI-ul SUPERIOR CONSULTING SRL este 248996.

Unde este sediul SUPERIOR CONSULTING SRL?

SUPERIOR CONSULTING SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Colinei nr. 9, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata SUPERIOR CONSULTING SRL?

SUPERIOR CONSULTING SRL a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SUPERIOR CONSULTING SRL in 2024?

In 2024, SUPERIOR CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 54.506 RON.

Cati angajati are SUPERIOR CONSULTING SRL?

SUPERIOR CONSULTING SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SUPERIOR CONSULTING SRL?

SUPERIOR CONSULTING SRL are codul CAEN principal 4690 (Comerţ cu ridicata nespecializat).

Ce profit a inregistrat SUPERIOR CONSULTING SRL in 2024?

SUPERIOR CONSULTING SRL a inregistrat un profit net de 7.363 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.