Activ Plătitor TVA

DANAPRODUCT SRL

CUI: 24928698
CIF: RO24928698
Reg. Com.: J2009000010196
CAEN: 3100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 ianuarie 2009 · 17 ani
Distribuie:

Fabricarea de mobilă

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 07:50

Despre DANAPRODUCT SRL

DANAPRODUCT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Porumbenii Mici Com. Porumbeni, judetul HARGHITA, infiintata in 2009 (17 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea de mobilă" (cod CAEN 3100), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DANAPRODUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 48.972 RON, in crestere fata de anul precedent (+9.9%). Profitul net inregistrat a fost de 14.720 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 13.181 RON in 2009 la 48.972 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
48.972 RON
Venituri totale
48.992 RON
Cheltuieli totale
30.754 RON
Profit brut
18.238 RON
Profit net
14.720 RON
Marja profit net
30,06%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
42.579 RON
Stocuri
1.598 RON
Creanțe
5.201 RON
Casa & conturi bănci
35.780 RON
Capital propriu
26.955 RON

Contact

AdresaRomania, HARGHITA, Sat Porumbenii Mici Com. Porumbeni
Telefon0746783674

Adresă sediu social

Romania, HARGHITA, Sat Porumbenii Mici Com. Porumbeni
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HARGHITA, Sat Porumbenii Mici Com. Porumbeni
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.01.2009
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2009 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
48.972 RON
Rezultat net
14.720 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 48.972 RON 44.541 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 48.992 RON 44.548 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 30.754 RON 36.827 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 18.238 RON 7.721 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 14.720 RON 6.592 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 42.579 RON 31.060 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 42.579 RON 31.060 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.598 RON 125 RON
CreanțeSume de încasat 5.201 RON 2.150 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 35.780 RON 28.785 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 15.624 RON 7.955 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 26.955 RON 23.105 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active42.579RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

36,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale42.579 RON
Datorii totale15.624 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
34,6 %Profit net / active totale
ROE
54,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,73 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
63,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 48.972 +10,0% față de anul precedent 48.992 30.754 18.238 +136,2% față de anul precedent 14.720 +123,3% față de anul precedent 0 0
2023 44.541 +18,8% față de anul precedent 44.548 36.827 7.721 +251,9% față de anul precedent 6.592 +447,5% față de anul precedent 0 0
2022 37.491 -34,3% față de anul precedent 37.491 35.297 2.194 -31,0% față de anul precedent 1.204 -18,0% față de anul precedent 0 0
2021 57.055 +105,5% față de anul precedent 57.055 53.876 3.179 -7,6% față de anul precedent 1.468 -43,7% față de anul precedent 0 0
2020 27.760 -23,3% față de anul precedent 27.760 24.320 3.440 +94,9% față de anul precedent 2.607 +284,5% față de anul precedent 0 0
2019 36.200 -21,2% față de anul precedent 36.200 34.435 1.765 -39,0% față de anul precedent 678 -55,3% față de anul precedent 0 0
2018 45.914 -10,2% față de anul precedent 45.914 43.022 2.892 -41,8% față de anul precedent 1.515 -55,9% față de anul precedent 0 0
2017 51.144 -6,5% față de anul precedent 51.144 46.177 4.967 -9,6% față de anul precedent 3.432 -11,0% față de anul precedent 0 0
2016 54.715 +8,0% față de anul precedent 54.715 49.219 5.496 +189,9% față de anul precedent 3.855 +922,6% față de anul precedent 0 0
2015 50.661 -54,7% față de anul precedent 50.661 48.765 1.896 -58,2% față de anul precedent 377 -68,0% față de anul precedent Neraportat 0
2014 111.717 -34,5% față de anul precedent 111.717 107.187 4.530 -57,2% față de anul precedent 1.178 -78,9% față de anul precedent 0 0
2013 170.647 +109,5% față de anul precedent 169.647 159.056 10.591 -12,2% față de anul precedent 5.590 -53,7% față de anul precedent 0 0
2012 81.468 +385,9% față de anul precedent 81.468 69.400 12.068 12.068 0 0
2011 16.767 +42,8% față de anul precedent 16.945 26.133 0 0 9.188 9.188
2010 11.746 -10,9% față de anul precedent 12.568 14.230 0 0 1.662 3.312
2009 13.181 13.181 21.006 0 0 7.825 9.292

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 42.579 42.579 1.598 5.201 35.780
2023 0 31.060 31.060 125 2.150 28.785
2022 0 20.442 20.442 1.656 871 17.915
2021 0 15.835 15.835 2.253 0 13.582
2020 0 14.065 14.065 3.268 0 10.797
2019 0 11.393 11.393 976 0 10.417
2018 0 10.843 10.843 1.435 0 9.408
2017 0 9.786 9.786 1.864 0 7.922
2016 0 5.997 5.997 1.479 0 4.518
2015 0 5.264 5.264 385 0 4.879
2014 0 19.331 19.331 2.707 13.285 3.339
2013 0 23.439 23.439 0 21.049 2.390
2012 0 9.259 9.259 3.008 10 6.241
2011 0 7.011 7.011 2.735 11 4.265
2010 0 1.240 1.240 1.166 18 56
2009 0 129 129 0 0 129

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 15.624 +96,4% față de anul precedent 26.955 Neraportat 0
2023 7.955 +102,5% față de anul precedent 23.105 Neraportat 0
2022 3.929 +647,0% față de anul precedent 16.513 Neraportat 0
2021 526 +134,8% față de anul precedent 15.309 Neraportat 0
2020 224 +40,9% față de anul precedent 13.841 Neraportat 0
2019 159 -44,6% față de anul precedent 11.234 Neraportat 0
2018 287 -61,5% față de anul precedent 10.556 Neraportat 0
2017 745 +92,5% față de anul precedent 9.041 Neraportat 0
2016 387 -89,0% față de anul precedent 5.610 Neraportat 0
2015 3.509 -80,5% față de anul precedent 1.755 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 17.953 -22,8% față de anul precedent 1.378 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2013 23.239 +23,7% față de anul precedent 200 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2012 18.783 -34,3% față de anul precedent -9.524 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 28.603 +109,6% față de anul precedent -21.592 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 13.644 +48,0% față de anul precedent -12.404 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 9.221 -9.092 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

8din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare3 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2009 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2009 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 5585/2026cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date persoane împuternicite

cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 48.972 RON. Profit: 14.720 RON

Cifra de afaceri: 48.972 RON. Profit: 14.720 RON

Cifra de afaceri
48.972 RON +9.95% față de anul precedent
Profit net
14.720 RON +123.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
15.624 RON +96.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 44.541 RON. Profit: 6.592 RON

Cifra de afaceri: 44.541 RON. Profit: 6.592 RON

Cifra de afaceri
44.541 RON +18.8% față de anul precedent
Profit net
6.592 RON +447.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.955 RON +102.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 37.491 RON. Profit: 1.204 RON

Cifra de afaceri: 37.491 RON. Profit: 1.204 RON

Cifra de afaceri
37.491 RON -34.29% față de anul precedent
Profit net
1.204 RON -17.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.929 RON +646.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 57.055 RON. Profit: 1.468 RON

Cifra de afaceri: 57.055 RON. Profit: 1.468 RON

Cifra de afaceri
57.055 RON +105.53% față de anul precedent
Profit net
1.468 RON -43.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
526 RON +134.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 27.760 RON. Profit: 2.607 RON

Cifra de afaceri: 27.760 RON. Profit: 2.607 RON

Cifra de afaceri
27.760 RON -23.31% față de anul precedent
Profit net
2.607 RON +284.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
224 RON +40.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 36.200 RON. Profit: 678 RON

Cifra de afaceri: 36.200 RON. Profit: 678 RON

Cifra de afaceri
36.200 RON -21.16% față de anul precedent
Profit net
678 RON -55.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
159 RON -44.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 45.914 RON. Profit: 1.515 RON

Cifra de afaceri: 45.914 RON. Profit: 1.515 RON

Cifra de afaceri
45.914 RON -10.23% față de anul precedent
Profit net
1.515 RON -55.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
287 RON -61.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 51.144 RON. Profit: 3.432 RON

Cifra de afaceri: 51.144 RON. Profit: 3.432 RON

Cifra de afaceri
51.144 RON -6.53% față de anul precedent
Profit net
3.432 RON -10.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
745 RON +92.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 54.715 RON. Profit: 3.855 RON

Cifra de afaceri: 54.715 RON. Profit: 3.855 RON

Cifra de afaceri
54.715 RON +8% față de anul precedent
Profit net
3.855 RON +922.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
387 RON -88.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 50.661 RON. Profit: 377 RON

Cifra de afaceri: 50.661 RON. Profit: 377 RON

Cifra de afaceri
50.661 RON -54.65% față de anul precedent
Profit net
377 RON -68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
3.509 RON -80.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 111.717 RON. Profit: 1.178 RON

Cifra de afaceri: 111.717 RON. Profit: 1.178 RON

Cifra de afaceri
111.717 RON -34.53% față de anul precedent
Profit net
1.178 RON -78.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
17.953 RON -22.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 170.647 RON. Profit: 5.590 RON

Cifra de afaceri: 170.647 RON. Profit: 5.590 RON

Cifra de afaceri
170.647 RON +109.47% față de anul precedent
Profit net
5.590 RON -53.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
23.239 RON +23.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 81.468 RON. Profit: 12.068 RON

Cifra de afaceri: 81.468 RON. Profit: 12.068 RON

Cifra de afaceri
81.468 RON +385.88% față de anul precedent
Profit net
12.068 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
18.783 RON -34.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 16.767 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 16.767 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
16.767 RON +42.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.188 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
28.603 RON +109.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 11.746 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 11.746 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
11.746 RON -10.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.312 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
13.644 RON +47.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 13.181 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 13.181 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
13.181 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.292 RON
Angajati
1
Datorii
9.221 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDANAPRODUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3100 in Sat Porumbenii Mici Com. Porumbeni (HARGHITA)

DANAPRODUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3100 in Sat Porumbenii Mici Com. Porumbeni (HARGHITA)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

12.022026Mentiune · Buletin 5585/2026cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date persoane împuternicite

cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 25.01.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
DANAPRODUCT SRL
CUI
24928698
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
12.02.2026
Registrul Comerțului
J2009000010196
EUID
ROONRC.J2009000010196
Sediu
Jud. Harghita, Sat Porumbenii Mici, Comuna Porumbeni, Nr. 1
Județ
Harghita
Număr încheiere
118002
Data încheierii
12.02.2026
Număr dosar
440049
Data dosarului
30.01.2026
Tribunal
Harghita
Registrator
Enache Victor Mihail

Subiecte

cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 440049 din 30.01.2026
  • Hotărâre asociat unic nr. 1 din 25.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 5585/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 3100, Harghita

HOLZ EXPERT SRL
CUI: 23956460CAEN: 3100
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2008-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.980 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BENLASZ-EMBB S.R.L.
CUI: 40741461CAEN: 3100
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc2019-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.583 RON
Profit
475 RON
Angajati
1
MY HOME DECOR S.R.L.
CUI: 35261246CAEN: 3100
Activ
HARGHITA, Orş. Cristuru Secuiesc2015-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.282 RON
Profit
17.390 RON
Angajati
0
SZAKACS PRODLEMN SRL
CUI: 5100205CAEN: 3100
Activ
HARGHITA, Sat Nicoleşti Com. Frumoasa1994-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.668 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ORBAN SRL
CUI: 15649198CAEN: 3100
Activ
HARGHITA, Sat Ciumani Com. Ciumani2003-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
229.392 RON
Profit
803 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3100, Harghita

PELEMOB SRL
CUI: 24539232CAEN: 3100
Activ
HARGHITA, Sat Cârţa Com. Cârţa2008-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
168.805 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
WOOD MANIA BUSINESS SRL
CUI: 30469816CAEN: 3100
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc2012-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
481.611 RON
Profit
20.427 RON
Angajati
3
CULINA GROUP SRL
CUI: 31269948CAEN: 3100
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc2013-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.041.819 RON
Profit
0 RON
Angajati
13

Alte firme din Harghita

MARGARETA SZEPSEGHAZ SRL
CUI: 24928680CAEN: 4100
Activ
HARGHITA, Sat Nădejdea Com. Mihăileni2009-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.395 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BOVIS-VET SRL
CUI: 24933090CAEN: 7500
Activ
HARGHITA, Sat Atid Com. Atid2009-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.503 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ASSET ACCOUNTING SRL
CUI: 24881943CAEN: 6920
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2008-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.000 RON
Profit
219.636 RON
Angajati
1
VARAZSGOMB SRL
CUI: 24968641CAEN: 4761
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc2009-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.485 RON
Profit
514 RON
Angajati
1
AUTO PARAMIK SRL
CUI: 24442565CAEN: 4781
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2008-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.491.563 RON
Profit
42.334 RON
Angajati
2
MOGYOROS FOREST S.R.L.
CUI: 25549773CAEN: 1610
Activ
HARGHITA, Sat Ciucani Com. Sânmartin2009-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.397 RON
Profit
423 RON
Angajati
1
RADFELD SRL
CUI: 18424424CAEN: 4312
Activ
HARGHITA, Mun. Gheorgheni2006-02-27
fara e-Factura
MASTERIX PAINTER SRL
CUI: 32701270CAEN: 4100
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc2014-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
595.594 RON
Profit
50.133 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DANAPRODUCT SRL?

CUI-ul DANAPRODUCT SRL este 24928698.

Unde este sediul DANAPRODUCT SRL?

DANAPRODUCT SRL are sediul in Romania, HARGHITA, Sat Porumbenii Mici Com. Porumbeni, Sat Porumbenii Mici Com. Porumbeni, judetul HARGHITA.

Cand a fost infiintata DANAPRODUCT SRL?

DANAPRODUCT SRL a fost infiintata in anul 2009 (17 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DANAPRODUCT SRL in 2024?

In 2024, DANAPRODUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 48.972 RON.

Ce activitate are DANAPRODUCT SRL?

DANAPRODUCT SRL are codul CAEN principal 3100 (Fabricarea de mobilă).

Ce profit a inregistrat DANAPRODUCT SRL in 2024?

DANAPRODUCT SRL a inregistrat un profit net de 14.720 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.