Activ Plătitor TVA

ADVANCE MEDIA RECORDS SRL

CUI: 24935121
CIF: RO24935121
Reg. Com.: J2009000215407
CAEN: 5912
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 ianuarie 2009 · 17 ani
Distribuie:

Activităţi post-producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 00:37

Despre ADVANCE MEDIA RECORDS SRL

ADVANCE MEDIA RECORDS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2009 (17 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi post-producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune" (cod CAEN 5912), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ADVANCE MEDIA RECORDS SRL a raportat o cifra de afaceri de 137.784 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+186.1%). Profitul net inregistrat a fost de 37.441 RON. Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a crescut de la 96.320 RON in 2009 la 137.784 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
137.784 RON
Venituri totale
137.784 RON
Cheltuieli totale
92.817 RON
Profit brut
44.967 RON
Profit net
37.441 RON
Marja profit net
27,17%
Active imobilizate
22.527 RON
Active circulante
55.434 RON
Stocuri
14.990 RON
Creanțe
14.337 RON
Casa & conturi bănci
26.107 RON
Capital propriu
62.771 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Despot Vodă nr. 34, 20656
Telefon0723579434

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Despot Vodă nr. 34, 20656
Cod poștal: 20656
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Despot Vodă nr. 34, 20656
Cod postal
20656
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.01.2009
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 februarie 2019

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2009 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
137.784 RON
Rezultat net
37.441 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 137.784 RON 48.157 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 137.784 RON 48.157 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 92.817 RON 52.635 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 44.967 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 37.441 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 4.478 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 4.478 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 22.527 RON 22.968 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 55.434 RON 9.446 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 77.961 RON 32.414 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 14.990 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 14.337 RON 5.522 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 26.107 RON 3.924 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 15.190 RON 7.084 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 62.771 RON 25.330 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active77.961RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

19,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale77.961 RON
Datorii totale15.190 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
48,0 %Profit net / active totale
ROE
59,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,65 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
80,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 137.784 +186,1% față de anul precedent 137.784 92.817 44.967 37.441 0 0
2023 48.157 +13,1% față de anul precedent 48.157 52.635 0 0 4.478 4.478
2022 42.582 -50,9% față de anul precedent 42.860 68.821 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 25.961 27.053
2021 86.652 +184,9% față de anul precedent 86.652 35.105 51.547 +241,9% față de anul precedent 49.259 +247,8% față de anul precedent 0 0
2020 30.415 +6,2% față de anul precedent 30.415 15.339 15.076 +73,7% față de anul precedent 14.163 +81,2% față de anul precedent 0 0
2019 28.638 -17,7% față de anul precedent 28.641 19.963 8.678 7.818 0 0
2018 34.810 -81,0% față de anul precedent 34.811 45.987 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 11.176 12.220
2017 183.243 +172,7% față de anul precedent 183.243 26.733 156.510 +453,8% față de anul precedent 151.013 +475,4% față de anul precedent 0 0
2016 67.209 +300,8% față de anul precedent 67.209 38.948 28.261 +319,4% față de anul precedent 26.245 +320,9% față de anul precedent 0 0
2015 16.769 -25,7% față de anul precedent 16.769 10.030 6.739 6.236 Neraportat 0
2014 22.556 +239,4% față de anul precedent 22.556 28.272 0 0 5.716 6.393
2013 6.645 -91,9% față de anul precedent 6.645 11.935 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.290 5.489
2012 81.683 +97,5% față de anul precedent 81.695 71.182 10.513 8.061 0 0
2011 41.367 -25,0% față de anul precedent 41.372 42.106 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 734 1.975
2010 55.146 -42,8% față de anul precedent 55.151 51.245 3.906 -90,6% față de anul precedent 681 -98,2% față de anul precedent 0 0
2009 96.320 96.361 54.850 41.511 38.620 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 22.527 55.434 77.961 14.990 14.337 26.107
2023 22.968 9.446 32.414 0 5.522 3.924
2022 22.512 16.747 39.259 0 5.879 10.868
2021 17.608 62.675 80.283 0 4.107 58.568
2020 4.451 22.981 27.432 0 3.362 19.619
2019 8.171 32.232 40.403 0 3.829 28.403
2018 14.468 20.824 35.292 0 19.991 833
2017 18.627 238.238 256.865 0 107.439 130.799
2016 31.211 37.709 68.920 0 31.948 5.761
2015 23.517 19.729 43.246 0 5.860 13.869
2014 27.951 3.757 31.708 0 192 3.565
2013 36.940 10.674 47.614 0 3.662 7.012
2012 44.268 19.577 63.845 0 1.160 18.417
2011 33.660 20.194 53.854 0 0 20.194
2010 31.679 10.416 42.095 0 5.316 5.100
2009 27.215 17.324 44.539 0 0 17.324

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 15.190 +114,4% față de anul precedent 62.771 Neraportat 0
2023 7.084 -25,0% față de anul precedent 25.330 Neraportat 0
2022 9.451 -29,6% față de anul precedent 29.808 Neraportat 0
2021 13.421 +36,5% față de anul precedent 66.862 Neraportat 0
2020 9.830 +2,4% față de anul precedent 17.602 Neraportat 0
2019 9.604 -22,0% față de anul precedent 30.799 Neraportat 0
2018 12.311 -70,5% față de anul precedent 22.981 Neraportat 0
2017 41.664 +780,7% față de anul precedent 215.201 Neraportat 0
2016 4.731 -10,8% față de anul precedent 64.189 Neraportat 0
2015 5.302 37.944 Neraportat 0
2014 0 -100,0% față de anul precedent 31.708 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 8.676 -52,5% față de anul precedent 38.938 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 18.259 +11,8% față de anul precedent 45.586 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 16.328 +529,5% față de anul precedent 37.526 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 2.594 -54,6% față de anul precedent 39.501 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 5.719 38.820 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MIMihnea IrimiaadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2009 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2009 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 26085/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 137.784 RON. Profit: 37.441 RON

Cifra de afaceri: 137.784 RON. Profit: 37.441 RON

Cifra de afaceri
137.784 RON +186.11% față de anul precedent
Profit net
37.441 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
15.190 RON +114.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 48.157 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 48.157 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
48.157 RON +13.09% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.478 RON
Angajati
0
Datorii
7.084 RON -25.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 42.582 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 42.582 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
42.582 RON -50.86% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
27.053 RON
Angajati
0
Datorii
9.451 RON -29.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 86.652 RON. Profit: 49.259 RON

Cifra de afaceri: 86.652 RON. Profit: 49.259 RON

Cifra de afaceri
86.652 RON +184.9% față de anul precedent
Profit net
49.259 RON +247.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
13.421 RON +36.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 30.415 RON. Profit: 14.163 RON

Cifra de afaceri: 30.415 RON. Profit: 14.163 RON

Cifra de afaceri
30.415 RON +6.21% față de anul precedent
Profit net
14.163 RON +81.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.830 RON +2.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 28.638 RON. Profit: 7.818 RON

Cifra de afaceri: 28.638 RON. Profit: 7.818 RON

Cifra de afaceri
28.638 RON -17.73% față de anul precedent
Profit net
7.818 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.604 RON -21.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 34.810 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 34.810 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
34.810 RON -81% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.220 RON
Angajati
0
Datorii
12.311 RON -70.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 183.243 RON. Profit: 151.013 RON

Cifra de afaceri: 183.243 RON. Profit: 151.013 RON

Cifra de afaceri
183.243 RON +172.65% față de anul precedent
Profit net
151.013 RON +475.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
41.664 RON +780.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 67.209 RON. Profit: 26.245 RON

Cifra de afaceri: 67.209 RON. Profit: 26.245 RON

Cifra de afaceri
67.209 RON +300.79% față de anul precedent
Profit net
26.245 RON +320.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.731 RON -10.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 16.769 RON. Profit: 6.236 RON

Cifra de afaceri: 16.769 RON. Profit: 6.236 RON

Cifra de afaceri
16.769 RON -25.66% față de anul precedent
Profit net
6.236 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.302 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 22.556 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 22.556 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
22.556 RON +239.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.393 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 6.645 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.645 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.645 RON -91.86% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.489 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.676 RON -52.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 81.683 RON. Profit: 8.061 RON

Cifra de afaceri: 81.683 RON. Profit: 8.061 RON

Cifra de afaceri
81.683 RON +97.46% față de anul precedent
Profit net
8.061 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
18.259 RON +11.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 41.367 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 41.367 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
41.367 RON -24.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.975 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
16.328 RON +529.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 55.146 RON. Profit: 681 RON

Cifra de afaceri: 55.146 RON. Profit: 681 RON

Cifra de afaceri
55.146 RON -42.75% față de anul precedent
Profit net
681 RON -98.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.594 RON -54.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 96.320 RON. Profit: 38.620 RON

Cifra de afaceri: 96.320 RON. Profit: 38.620 RON

Cifra de afaceri
96.320 RON
Profit net
38.620 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
5.719 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataADVANCE MEDIA RECORDS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5912 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

ADVANCE MEDIA RECORDS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5912 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

09.072026Mentiune · Buletin 26085/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 05.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
ADVANCE MEDIA RECORDS SRL
CUI
24935121
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
09.07.2026
Registrul Comerțului
J40/215/2009
EUID
ROONRC.J40/215/2009
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Str. DESPOT VODĂ, Nr. 34
Județ
București
Număr încheiere
551398
Data încheierii
09.07.2026
Număr dosar
2667500
Data dosarului
05.07.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Alexandru-Ioan Balaciu

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2667500 din 05.07.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 05.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 26085/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5912, Municipiul Bucureşti

TIDES AUDIO SRL
CUI: 37891060CAEN: 5912
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
148.229 RON
Profit
29.231 RON
Angajati
0
SILENT DOG STUDIO SRL
CUI: 35645972CAEN: 5912
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.070 RON
Profit
70.721 RON
Angajati
1
RAZZLE SAN FILM S.R.L.
CUI: 41305614CAEN: 5912
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.304 RON
Profit
50.812 RON
Angajati
0
MIHAI NAE FILMS SRL
CUI: 32806500CAEN: 5912
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.052 RON
Profit
44.003 RON
Angajati
0
EMIGRAPH S.R.L.
CUI: 45559046CAEN: 5912
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
175.974 RON
Profit
117.508 RON
Angajati
1
I DRUMMER S.R.L.
CUI: 50002547CAEN: 5912
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2024-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.767 RON
Profit
88.222 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5912, Municipiul Bucureşti

VIDEO EDIT SRL
CUI: 23418658CAEN: 5912
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2008-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.264.735 RON
Profit
259.897 RON
Angajati
1
ASSOCIATED 2 DIGITAL SRL
CUI: 25041553CAEN: 5912
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2009-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
303.345 RON
Profit
11.555 RON
Angajati
1
FUNDAMENTAL ADVERTISING SRL
CUI: 23380901CAEN: 5912
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2008-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
269.622 RON
Profit
216.243 RON
Angajati
0
VISUAL EFFECTS STUDIO SRL
CUI: 25693921CAEN: 5912
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2009-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.217.188 RON
Profit
826 RON
Angajati
2

Alte firme din Municipiul Bucureşti

SIMPLU PRINT SRL
CUI: 24935067CAEN: 1812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2009-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.309.167 RON
Profit
298.830 RON
Angajati
1
ON-MOBILE ACTION SRL
CUI: 24935156CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2009-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
596.333 RON
Profit
10.611 RON
Angajati
3
PARTENER SELLER SRL
CUI: 24925870CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2009-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
525.387 RON
Profit
229.745 RON
Angajati
0
INQUAM PHOTOS S.R.L.
CUI: 24936321CAEN: 7420
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2009-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.076.352 RON
Profit
124.593 RON
Angajati
3
AERO CLIMA TERM S.R.L.
CUI: 24878441CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2008-12-17
fara e-Factura
ARHITECT SPACE SRL
CUI: 24502977CAEN: 6310
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2008-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
807.540 RON
Profit
21.317 RON
Angajati
7
CYBER DUALCONT S.R.L.
CUI: 25485726CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2009-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
242.350 RON
Profit
38.416 RON
Angajati
2
KARINA PUNCT CO S.R.L.
CUI: 18949963CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2006-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.486 RON
Profit
6.303 RON
Angajati
0
PRESS DEVELOPMENT SRL
CUI: 30125715CAEN: 5811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2012-04-26
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ADVANCE MEDIA RECORDS SRL?

CUI-ul ADVANCE MEDIA RECORDS SRL este 24935121.

Unde este sediul ADVANCE MEDIA RECORDS SRL?

ADVANCE MEDIA RECORDS SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Despot Vodă nr. 34, 20656, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata ADVANCE MEDIA RECORDS SRL?

ADVANCE MEDIA RECORDS SRL a fost infiintata in anul 2009 (17 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ADVANCE MEDIA RECORDS SRL in 2024?

In 2024, ADVANCE MEDIA RECORDS SRL a raportat o cifra de afaceri de 137.784 RON.

Ce activitate are ADVANCE MEDIA RECORDS SRL?

ADVANCE MEDIA RECORDS SRL are codul CAEN principal 5912 (Activităţi post-producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune).

Ce profit a inregistrat ADVANCE MEDIA RECORDS SRL in 2024?

ADVANCE MEDIA RECORDS SRL a inregistrat un profit net de 37.441 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.