Transporturi rutiere de mărfuri
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 23:39
Despre VALENTIN-CODRIN SRL
VALENTIN-CODRIN SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Siret, judetul SUCEAVA, infiintata in 2009 (17 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, VALENTIN-CODRIN SRL a raportat o cifra de afaceri de 455.904 RON, in crestere fata de anul precedent (+25.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 57.001 RON in 2009 la 455.904 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 455.904 RON
- Venituri totale
- 457.340 RON
- Cheltuieli totale
- 548.881 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 151.410 RON
- Active circulante
- 63.010 RON
- Stocuri
- 48.233 RON
- Creanțe
- 14.601 RON
- Casa & conturi bănci
- 176 RON
- Capital propriu
- 62.487 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, SUCEAVA, Orş. Siret, Str. Laţcu Vodă nr. 16
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 16.01.2009
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Siret
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2009 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 455.904 RON
- Rezultat net
- -100.613 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 455.904 RON | 363.666 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 457.340 RON | 364.752 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 548.881 RON | 359.504 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 5.248 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 2.326 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 91.541 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 100.613 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 151.410 RON | 151.410 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 63.010 RON | 327.336 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 214.420 RON | 478.746 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 48.233 RON | 84.741 RON |
| CreanțeSume de încasat | 14.601 RON | 233.033 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 176 RON | 9.562 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 151.933 RON | 317.414 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 62.487 RON | 163.100 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | 2 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,41 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 29,1 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 455.904 +25,4% față de anul precedent | 457.340 | 548.881 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 91.541 | 100.613 |
| 2023 | 363.666 -16,2% față de anul precedent | 364.752 | 359.504 | 5.248 | 2.326 | 0 | 0 |
| 2022 | 433.730 +11,1% față de anul precedent | 453.714 | 475.199 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 21.485 | 25.384 |
| 2021 | 390.576 +21,7% față de anul precedent | 394.410 | 373.159 | 21.251 -17,4% față de anul precedent | 17.307 -23,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 320.955 +15,4% față de anul precedent | 322.494 | 296.767 | 25.727 -34,4% față de anul precedent | 22.504 -38,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 278.160 -19,0% față de anul precedent | 278.255 | 239.037 | 39.218 +307,9% față de anul precedent | 36.435 +490,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 343.372 -23,4% față de anul precedent | 344.897 | 335.282 | 9.615 -78,3% față de anul precedent | 6.166 -84,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 448.528 +1,8% față de anul precedent | 449.154 | 404.779 | 44.375 -35,1% față de anul precedent | 39.903 -37,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 440.520 +119,3% față de anul precedent | 432.586 | 364.216 | 68.370 +391,3% față de anul precedent | 64.044 +762,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 200.839 -30,0% față de anul precedent | 226.235 | 212.319 | 13.916 -61,8% față de anul precedent | 7.424 -73,3% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 287.039 +3,8% față de anul precedent | 287.187 | 250.721 | 36.466 +272,8% față de anul precedent | 27.850 +990,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 276.430 -1,3% față de anul precedent | 279.074 | 269.292 | 9.782 | 2.553 | 0 | 0 |
| 2012 | 280.002 +106,4% față de anul precedent | 280.117 | 314.314 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 34.197 | 34.197 |
| 2011 | 135.692 +60,2% față de anul precedent | 135.697 | 91.237 | 44.460 +2.891,9% față de anul precedent | 44.460 | 0 | 0 |
| 2010 | 84.686 +48,6% față de anul precedent | 84.689 | 83.203 | 1.486 | 0 | 0 | 1.739 |
| 2009 | 57.001 | 57.001 | 102.043 | 0 | 0 | 45.042 | 46.752 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 151.410 | 63.010 | 214.420 | 48.233 | 14.601 | 176 |
| 2023 | 151.410 | 327.336 | 478.746 | 84.741 | 233.033 | 9.562 |
| 2022 | 150.956 | 240.923 | 391.879 | 20.271 | 214.205 | 6.447 |
| 2021 | 150.956 | 247.322 | 398.278 | 17.208 | 229.572 | 542 |
| 2020 | 106.446 | 250.216 | 356.662 | 17.208 | 219.156 | 13.852 |
| 2019 | 152.779 | 252.952 | 405.731 | 8.047 | 235.466 | 9.439 |
| 2018 | 117.058 | 261.459 | 378.517 | 8.047 | 248.364 | 5.048 |
| 2017 | 136.652 | 176.102 | 312.754 | 7.165 | 166.043 | 2.894 |
| 2016 | 166.043 | 127.718 | 293.761 | 7.164 | 119.497 | 1.057 |
| 2015 | 196.413 | 115.457 | 311.870 | 56.222 | 57.715 | 1.520 |
| 2014 | 80.186 | 74.184 | 154.370 | 56.222 | 17.317 | 645 |
| 2013 | 102.962 | 69.157 | 172.119 | 55.434 | 10.491 | 3.232 |
| 2012 | 114.350 | 13.445 | 127.795 | 2.279 | 10.865 | 301 |
| 2011 | 114.350 | 10.685 | 125.035 | 639 | 8.981 | 1.065 |
| 2010 | 114.350 | 25.510 | 139.860 | 12.764 | 11.997 | 749 |
| 2009 | 114.350 | 20.335 | 134.685 | 638 | 13.929 | 5.768 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 151.933 -52,1% față de anul precedent | 62.487 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 317.414 +36,3% față de anul precedent | 163.100 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2022 | 232.873 +8,9% față de anul precedent | 160.774 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2021 | 213.888 +12,8% față de anul precedent | 186.158 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 189.579 -27,4% față de anul precedent | 168.851 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 261.152 -3,4% față de anul precedent | 146.347 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 270.373 +27,8% față de anul precedent | 109.912 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 211.496 -10,3% față de anul precedent | 103.746 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 235.651 -26,9% față de anul precedent | 63.843 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 322.401 +97,8% față de anul precedent | -201 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 163.005 -21,7% față de anul precedent | -7.626 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2013 | 208.102 +25,1% față de anul precedent | -35.476 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2012 | 166.330 +28,6% față de anul precedent | -38.028 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 129.316 -31,3% față de anul precedent | -3.831 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2010 | 188.151 +3,8% față de anul precedent | -48.291 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 181.237 | -46.552 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| IPIONELA PAULA OLARIU | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 2009 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 11732/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 455.904 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 455.904 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 455.904 RON +25.36% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 100.613 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 151.933 RON -52.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 363.666 RON. Profit: 2.326 RON
Cifra de afaceri: 363.666 RON. Profit: 2.326 RON
- Cifra de afaceri
- 363.666 RON -16.15% față de anul precedent
- Profit net
- 2.326 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 317.414 RON +36.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 433.730 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 433.730 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 433.730 RON +11.05% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 25.384 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 232.873 RON +8.88% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 390.576 RON. Profit: 17.307 RON
Cifra de afaceri: 390.576 RON. Profit: 17.307 RON
- Cifra de afaceri
- 390.576 RON +21.69% față de anul precedent
- Profit net
- 17.307 RON -23.09% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 213.888 RON +12.82% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 320.955 RON. Profit: 22.504 RON
Cifra de afaceri: 320.955 RON. Profit: 22.504 RON
- Cifra de afaceri
- 320.955 RON +15.39% față de anul precedent
- Profit net
- 22.504 RON -38.24% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 189.579 RON -27.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 278.160 RON. Profit: 36.435 RON
Cifra de afaceri: 278.160 RON. Profit: 36.435 RON
- Cifra de afaceri
- 278.160 RON -18.99% față de anul precedent
- Profit net
- 36.435 RON +490.9% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 261.152 RON -3.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 343.372 RON. Profit: 6.166 RON
Cifra de afaceri: 343.372 RON. Profit: 6.166 RON
- Cifra de afaceri
- 343.372 RON -23.44% față de anul precedent
- Profit net
- 6.166 RON -84.55% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 270.373 RON +27.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 448.528 RON. Profit: 39.903 RON
Cifra de afaceri: 448.528 RON. Profit: 39.903 RON
- Cifra de afaceri
- 448.528 RON +1.82% față de anul precedent
- Profit net
- 39.903 RON -37.69% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 211.496 RON -10.25% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 440.520 RON. Profit: 64.044 RON
Cifra de afaceri: 440.520 RON. Profit: 64.044 RON
- Cifra de afaceri
- 440.520 RON +119.34% față de anul precedent
- Profit net
- 64.044 RON +762.66% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 235.651 RON -26.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 200.839 RON. Profit: 7.424 RON
Cifra de afaceri: 200.839 RON. Profit: 7.424 RON
- Cifra de afaceri
- 200.839 RON -30.03% față de anul precedent
- Profit net
- 7.424 RON -73.34% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 322.401 RON +97.79% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 287.039 RON. Profit: 27.850 RON
Cifra de afaceri: 287.039 RON. Profit: 27.850 RON
- Cifra de afaceri
- 287.039 RON +3.84% față de anul precedent
- Profit net
- 27.850 RON +990.87% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 163.005 RON -21.67% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 276.430 RON. Profit: 2.553 RON
Cifra de afaceri: 276.430 RON. Profit: 2.553 RON
- Cifra de afaceri
- 276.430 RON -1.28% față de anul precedent
- Profit net
- 2.553 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 208.102 RON +25.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 280.002 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 280.002 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 280.002 RON +106.35% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 34.197 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 166.330 RON +28.62% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 135.692 RON. Profit: 44.460 RON
Cifra de afaceri: 135.692 RON. Profit: 44.460 RON
- Cifra de afaceri
- 135.692 RON +60.23% față de anul precedent
- Profit net
- 44.460 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 129.316 RON -31.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 84.686 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 84.686 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 84.686 RON +48.57% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.739 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 188.151 RON +3.81% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 57.001 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 57.001 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 57.001 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 46.752 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 181.237 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2009ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVALENTIN-CODRIN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Orş. Siret (SUCEAVA)
VALENTIN-CODRIN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Orş. Siret (SUCEAVA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
26.032026Mentiune · Buletin 11732/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate
capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 18.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- VALENTIN-CODRIN SRL
- CUI
- 24963911
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 26.03.2026
- Registrul Comerțului
- J33/46/2009
- EUID
- ROONRC.J33/46/2009
- Sediu
- Jud. Suceava, Loc. Siret, Oraş Siret, Str. LAŢCU VODĂ, Nr. 16, Scara A, Etaj 3, Ap. 5
- Județ
- Suceava
- Număr încheiere
- 256186
- Data încheierii
- 26.03.2026
- Număr dosar
- 1201402
- Data dosarului
- 19.03.2026
- Tribunal
- Suceava
- Registrator
- Carina Tyron
Subiecte
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1201402 din 19.03.2026
- Hotărâre asociat unic nr. 1 din 18.03.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Suceava
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Suceava
Alte firme din Suceava
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul VALENTIN-CODRIN SRL?
CUI-ul VALENTIN-CODRIN SRL este 24963911.
Unde este sediul VALENTIN-CODRIN SRL?
VALENTIN-CODRIN SRL are sediul in Romania, SUCEAVA, Orş. Siret, Str. Laţcu Vodă nr. 16, Orş. Siret, judetul SUCEAVA.
Cand a fost infiintata VALENTIN-CODRIN SRL?
VALENTIN-CODRIN SRL a fost infiintata in anul 2009 (17 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a VALENTIN-CODRIN SRL in 2024?
In 2024, VALENTIN-CODRIN SRL a raportat o cifra de afaceri de 455.904 RON.
Cati angajati are VALENTIN-CODRIN SRL?
VALENTIN-CODRIN SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.
Ce activitate are VALENTIN-CODRIN SRL?
VALENTIN-CODRIN SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).
Ce profit a inregistrat VALENTIN-CODRIN SRL in 2024?
VALENTIN-CODRIN SRL a inregistrat o pierdere neta de 100.613 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.