Activ

BRANDIU C. CARMEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 24969019
CIF: 24969019
Reg. Com.: F04/45/2009
CAEN: 4932
Formă: Necunoscut
Înființată: 20 ianuarie 2009 · 17 ani
Distribuie:

Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 12:08

Despre BRANDIU C. CARMEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

BRANDIU C. CARMEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Bacău, judetul BACĂU, infiintata in 2009 (17 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri, ocazionale" (cod CAEN 4932), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Alecu Russo nr. 19, 600177
Telefon0745608678

Adresă sediu social

Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Alecu Russo nr. 19, 600177
Cod poștal: 600177
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Alecu Russo nr. 19, 600177
Cod postal
600177
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 19.01.2009
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2009 până în 2009 · datele disponibile în acest profil.

2009 → 2009
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2009 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBRANDIU C. CARMEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4932 in Mun. Bacău (BACĂU)

BRANDIU C. CARMEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4932 in Mun. Bacău (BACĂU)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4932, Bacău

INTERNATIONAL GLOBAL TOUR SRL
CUI: 35905657CAEN: 4932
Activ
BACĂU, Sat Luncani Com. Mărgineni2016-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.704.422 RON
Profit
143.594 RON
Angajati
4
BEST MORE SRL
CUI: 36948184CAEN: 4932
Activ
BACĂU, Mun. Oneşti2017-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
498.452 RON
Profit
22.158 RON
Angajati
4
DOLYS-TOUR SRL
CUI: 36218201CAEN: 4932
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2016-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
343.120 RON
Profit
32.568 RON
Angajati
1
VERY S CONF SRL
CUI: 4831886CAEN: 4932
Activ
BACĂU, Mun. Oneşti1993-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
321.351 RON
Profit
17.689 RON
Angajati
1
HLP MOBILE TRANS S.R.L.
CUI: 40178113CAEN: 4932
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2018-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.433 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ERMIHANCOM TRANS SRL
CUI: 35538461CAEN: 4932
Activ
BACĂU, Mun. Oneşti2016-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.028 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
RAVIS VOIAJ TUR SRL
CUI: 35257199CAEN: 4932
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2015-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
269.099 RON
Profit
467.163 RON
Angajati
2
ADS ONICI CAR S.R.L.
CUI: 39987978CAEN: 4932
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2018-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
255.873 RON
Profit
19.026 RON
Angajati
2
NICALE TAX S.R.L.
CUI: 48550394CAEN: 4932
Activ
BACĂU, Mun. Oneşti2023-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
248.447 RON
Profit
66.644 RON
Angajati
1
ALEX BARCAN TRANS S.R.L.
CUI: 49026330CAEN: 4932
Activ
BACĂU, Sat Letea Veche Com. Letea Veche2023-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
247.854 RON
Profit
63.256 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BRANDIU C. CARMEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul BRANDIU C. CARMEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 24969019.

Unde este sediul BRANDIU C. CARMEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

BRANDIU C. CARMEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Alecu Russo nr. 19, 600177, Mun. Bacău, judetul BACĂU.

Cand a fost infiintata BRANDIU C. CARMEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

BRANDIU C. CARMEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2009 (17 ani de activitate).

Ce activitate are BRANDIU C. CARMEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

BRANDIU C. CARMEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 4932 (Transporturi terestre de pasageri, ocazionale).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.