Intermedieri în comerţul cu produse diverse
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 00:03
Despre LAND CONSTRUCT SRL
LAND CONSTRUCT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2009 (17 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu produse diverse" (cod CAEN 4619), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, LAND CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 156.464 RON, in scadere fata de anul precedent (-18.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a scazut de la 273.414 RON in 2009 la 156.464 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 156.464 RON
- Venituri totale
- 156.473 RON
- Cheltuieli totale
- 181.983 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 2.435 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 2.262 RON
- Casa & conturi bănci
- 173 RON
- Capital propriu
- -145.479 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Bld. Poitiers nr. 25C, 700671
- Cod postal
- 700671
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 30.01.2009
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 februarie 2024)
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2009 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 156.464 RON
- Rezultat net
- -27.075 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 156.464 RON | 191.311 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 156.473 RON | 211.311 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 181.983 RON | 237.536 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 25.510 RON | 26.225 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 27.075 RON | 28.337 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 2.435 RON | 10.316 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 2.435 RON | 10.316 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 2.262 RON | 1.400 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 173 RON | 8.916 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 147.914 RON | 128.720 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -145.479 RON | -118.404 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,02 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -5.974,5 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 156.464 -18,2% față de anul precedent | 156.473 | 181.983 | 0 | 0 | 25.510 | 27.075 |
| 2023 | 191.311 -44,8% față de anul precedent | 211.311 | 237.536 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 26.225 | 28.337 |
| 2022 | 346.783 +1.290,3% față de anul precedent | 366.940 | 315.545 | 51.395 +213,3% față de anul precedent | 47.674 +210,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 24.943 -86,8% față de anul precedent | 109.416 | 93.011 | 16.405 | 15.355 | 0 | 0 |
| 2020 | 189.054 +59,4% față de anul precedent | 196.627 | 227.415 | 0 | 0 | 30.788 | 32.678 |
| 2019 | 118.639 +28,1% față de anul precedent | 118.639 | 133.911 | 0 | 0 | 15.272 | 16.458 |
| 2018 | 92.638 +6,8% față de anul precedent | 92.638 | 105.765 | 0 | 0 | 13.127 | 14.054 |
| 2017 | 86.704 -25,9% față de anul precedent | 86.705 | 99.237 | 0 | 0 | 12.532 | 13.396 |
| 2016 | 116.943 +26,7% față de anul precedent | 117.028 | 139.412 | 0 | 0 | 22.384 | 24.794 |
| 2015 | 92.271 -16,9% față de anul precedent | 92.276 | 126.834 | 0 | 0 | Neraportat | 37.326 |
| 2014 | 110.976 -66,7% față de anul precedent | 110.976 | 147.999 | 0 | 0 | 37.023 | 37.023 |
| 2013 | 332.965 -38,6% față de anul precedent | 333.026 | 363.592 | 0 | 0 | 30.566 | 30.566 |
| 2012 | 541.865 -14,2% față de anul precedent | 542.088 | 608.884 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 66.796 | 66.796 |
| 2011 | 631.815 +49,8% față de anul precedent | 631.842 | 623.443 | 8.399 | 8.399 | 0 | 0 |
| 2010 | 421.880 +54,3% față de anul precedent | 421.884 | 460.312 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 38.428 | 43.303 |
| 2009 | 273.414 | 273.419 | 267.819 | 5.600 | 4.704 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 2.435 | 2.435 | 0 | 2.262 | 173 |
| 2023 | 0 | 10.316 | 10.316 | 0 | 1.400 | 8.916 |
| 2022 | 0 | 6.405 | 6.405 | 0 | 376 | 6.029 |
| 2021 | 0 | 16.588 | 16.588 | 0 | 4.982 | 11.606 |
| 2020 | 0 | 2.921 | 2.921 | 0 | 0 | 2.921 |
| 2019 | 0 | 33.501 | 33.501 | 2.155 | 27.635 | 3.711 |
| 2018 | 0 | 54.849 | 54.849 | 3.319 | 33.658 | 17.872 |
| 2017 | 0 | 40.869 | 40.869 | 7.285 | 27.073 | 6.511 |
| 2016 | 0 | 35.407 | 35.407 | 7.001 | 27.216 | 1.190 |
| 2015 | 0 | 41.815 | 41.815 | 14.212 | 21.581 | 6.022 |
| 2014 | 0 | 64.085 | 64.085 | 25.549 | 19.883 | 18.653 |
| 2013 | 0 | 47.421 | 47.421 | 32.896 | 13.804 | 721 |
| 2012 | 0 | 48.251 | 48.251 | 20.437 | 12.315 | 15.499 |
| 2011 | 310 | 27.702 | 28.012 | 13.271 | 7.214 | 7.217 |
| 2010 | 1.372 | 9.467 | 10.839 | 5.576 | 2.851 | 1.040 |
| 2009 | 408 | 12.979 | 13.387 | 6.686 | 435 | 5.858 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 147.914 +14,9% față de anul precedent | -145.479 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 128.720 +33,4% față de anul precedent | -118.404 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 96.472 -48,5% față de anul precedent | -90.067 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 187.295 -38,8% față de anul precedent | -137.741 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 306.017 +0,7% față de anul precedent | -303.096 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2019 | 303.919 -1,6% față de anul precedent | -270.418 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 308.809 +10,0% față de anul precedent | -253.960 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2017 | 280.775 +7,2% față de anul precedent | -239.906 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2016 | 261.917 +7,6% față de anul precedent | -226.510 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 243.531 +6,6% față de anul precedent | -201.716 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2014 | 228.475 +30,7% față de anul precedent | -164.390 | Neraportat | 3 -40,0% față de anul precedent |
| 2013 | 174.788 +20,5% față de anul precedent | -127.367 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 145.052 +150,0% față de anul precedent | -96.801 | Neraportat | 5 +25,0% față de anul precedent |
| 2011 | 58.017 +17,8% față de anul precedent | -30.005 | Neraportat | 4 +33,3% față de anul precedent |
| 2010 | 49.243 +480,5% față de anul precedent | -38.404 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2009 | 8.483 | 4.904 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 2009 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 156.464 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 156.464 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 156.464 RON -18.21% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 27.075 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 147.914 RON +14.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 191.311 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 191.311 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 191.311 RON -44.83% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 28.337 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 128.720 RON +33.43% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 346.783 RON. Profit: 47.674 RON
Cifra de afaceri: 346.783 RON. Profit: 47.674 RON
- Cifra de afaceri
- 346.783 RON +1290.3% față de anul precedent
- Profit net
- 47.674 RON +210.48% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 96.472 RON -48.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 24.943 RON. Profit: 15.355 RON
Cifra de afaceri: 24.943 RON. Profit: 15.355 RON
- Cifra de afaceri
- 24.943 RON -86.81% față de anul precedent
- Profit net
- 15.355 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 187.295 RON -38.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 189.054 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 189.054 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 189.054 RON +59.35% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 32.678 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 306.017 RON +0.69% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 118.639 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 118.639 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 118.639 RON +28.07% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 16.458 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 303.919 RON -1.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 92.638 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 92.638 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 92.638 RON +6.84% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 14.054 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 308.809 RON +9.98% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 86.704 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 86.704 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 86.704 RON -25.86% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 13.396 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 280.775 RON +7.2% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 116.943 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 116.943 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 116.943 RON +26.74% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 24.794 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 261.917 RON +7.55% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 92.271 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 92.271 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 92.271 RON -16.85% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 37.326 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 243.531 RON +6.59% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 110.976 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 110.976 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 110.976 RON -66.67% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 37.023 RON
- Angajati
- 3 -40% față de anul precedent
- Datorii
- 228.475 RON +30.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 332.965 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 332.965 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 332.965 RON -38.55% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 30.566 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 174.788 RON +20.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 541.865 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 541.865 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 541.865 RON -14.24% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 66.796 RON
- Angajati
- 5 +25% față de anul precedent
- Datorii
- 145.052 RON +150.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 631.815 RON. Profit: 8.399 RON
Cifra de afaceri: 631.815 RON. Profit: 8.399 RON
- Cifra de afaceri
- 631.815 RON +49.76% față de anul precedent
- Profit net
- 8.399 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 58.017 RON +17.82% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 421.880 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 421.880 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 421.880 RON +54.3% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 43.303 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 49.243 RON +480.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 273.414 RON. Profit: 4.704 RON
Cifra de afaceri: 273.414 RON. Profit: 4.704 RON
- Cifra de afaceri
- 273.414 RON
- Profit net
- 4.704 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 8.483 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2009ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLAND CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Mun. Iaşi (IAŞI)
LAND CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Mun. Iaşi (IAŞI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4619, Iaşi
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4619, Iaşi
Alte firme din Iaşi
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul LAND CONSTRUCT SRL?
CUI-ul LAND CONSTRUCT SRL este 25035730.
Unde este sediul LAND CONSTRUCT SRL?
LAND CONSTRUCT SRL are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Aleea Tudor Neculai nr. 29, 700734, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.
Cand a fost infiintata LAND CONSTRUCT SRL?
LAND CONSTRUCT SRL a fost infiintata in anul 2009 (17 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a LAND CONSTRUCT SRL in 2024?
In 2024, LAND CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 156.464 RON.
Cati angajati are LAND CONSTRUCT SRL?
LAND CONSTRUCT SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are LAND CONSTRUCT SRL?
LAND CONSTRUCT SRL are codul CAEN principal 4619 (Intermedieri în comerţul cu produse diverse).
Ce profit a inregistrat LAND CONSTRUCT SRL in 2024?
LAND CONSTRUCT SRL a inregistrat o pierdere neta de 27.075 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.