Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 18:33
Despre KLINKER FASAD SISTEM SRL
KLINKER FASAD SISTEM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2009 (17 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii" (cod CAEN 4613), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din iunie 2026).
In 2024, KLINKER FASAD SISTEM SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.467.485 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+187.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 13, in crestere fata de anul anterior.
Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 1.467.485 RON
- Venituri totale
- 1.467.664 RON
- Cheltuieli totale
- 1.606.491 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 26.555 RON
- Active circulante
- 276.156 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 266.103 RON
- Casa & conturi bănci
- 10.053 RON
- Capital propriu
- -111.575 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Nerva Traian nr. 27-33, 31044
- Detalii
- birou 6
- Cod postal
- 31044
Date juridice și fiscale
Alte date din registru
- Data inactivării în sursă
- 19 iunie 2026
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Radiere din 19.06.2026
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2010 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 1.467.485 RON
- Rezultat net
- -179.881 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 1.467.485 RON | 510.800 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 1.467.664 RON | 511.003 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.606.491 RON | 257.812 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 253.191 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 248.183 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 138.827 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 179.881 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 26.555 RON | 12.962 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 276.156 RON | 477.387 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 302.711 RON | 490.349 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 266.103 RON | 396.704 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 10.053 RON | 80.683 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 414.286 RON | 212.563 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -111.575 RON | 277.786 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 13 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,67 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -36,9 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.467.485 +187,3% față de anul precedent | 1.467.664 | 1.606.491 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 138.827 | 179.881 |
| 2023 | 510.800 +1.932,0% față de anul precedent | 511.003 | 257.812 | 253.191 | 248.183 | 0 | 0 |
| 2022 | 25.138 -91,8% față de anul precedent | 25.190 | 52.929 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 27.739 | 28.227 |
| 2021 | 307.406 -82,3% față de anul precedent | 309.627 | 248.353 | 61.274 -89,5% față de anul precedent | 57.523 -89,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 1.738.820 | 1.785.776 | 1.201.218 | 584.558 | 567.673 | 0 | 0 |
| 2019 | 0 | 2.397 | 6.258 | 0 | 0 | 3.861 | 3.917 |
| 2018 | 0 | 656 | 5.530 | 0 | 0 | 4.874 | 4.874 |
| 2017 | 0 -100,0% față de anul precedent | 3.072 | 95.200 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 92.128 | 92.185 |
| 2016 | 195.639 | 197.728 | 62.916 | 134.812 | 128.880 | 0 | 0 |
| 2015 | 0 | 0 | 43.739 | 0 | 0 | Neraportat | 43.739 |
| 2013 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2012 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2011 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2010 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 26.555 | 276.156 | 302.711 | 0 | 266.103 | 10.053 |
| 2023 | 12.962 | 477.387 | 490.349 | 0 | 396.704 | 80.683 |
| 2022 | 23.963 | 45.893 | 69.856 | 0 | 44.950 | 943 |
| 2021 | 34.964 | 63.951 | 98.915 | 460 | 55.006 | 8.485 |
| 2020 | 14.324 | 717.209 | 731.533 | 460 | 212.449 | 504.300 |
| 2019 | 0 | 75.088 | 75.088 | 0 | 21.277 | 53.811 |
| 2018 | 0 | 85.314 | 85.314 | 0 | 20.764 | 64.550 |
| 2017 | 0 | 86.352 | 86.352 | 0 | 20.745 | 65.607 |
| 2016 | 0 | 85.676 | 85.676 | 0 | 20.243 | 65.433 |
| 2015 | 0 | 9 | 9 | 0 | 0 | 9 |
| 2013 | 0 | 200 | 200 | 0 | 0 | 200 |
| 2012 | 0 | 200 | 200 | 0 | 0 | 200 |
| 2011 | 0 | 200 | 200 | 0 | 0 | 200 |
| 2010 | 100 | 22.690 | 22.790 | 0 | 0 | 22.690 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 414.286 +94,9% față de anul precedent | -111.575 | Neraportat | 13 +1.200,0% față de anul precedent |
| 2023 | 212.563 +428,1% față de anul precedent | 277.786 | Neraportat | 1 |
| 2022 | 40.252 -2,0% față de anul precedent | 29.604 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2021 | 41.085 -77,1% față de anul precedent | 57.830 | Neraportat | 2 -81,8% față de anul precedent |
| 2020 | 179.697 +98,1% față de anul precedent | 552.039 | Neraportat | 11 +1.000,0% față de anul precedent |
| 2019 | 90.723 -6,5% față de anul precedent | -15.635 | Neraportat | 1 |
| 2018 | 97.032 +4,1% față de anul precedent | -11.718 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 93.196 +27.719,7% față de anul precedent | -6.844 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 335 -99,2% față de anul precedent | 85.341 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 43.748 | -43.739 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 0 | 200 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 0 | 200 | Neraportat | 0 |
| 2011 | 0 | 200 | Neraportat | 0 |
| 2010 | 0 | 22.790 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| CVCONSTANŢA- VIOLETA MUSTAFOV | administrator | Neraportată | Neraportată |
| CMCONSTANŢA-VIOLETA MUSTAFOV | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
19 repere. O singură cronologie.
Din 2009 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 4 repere
Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.
Compania a fost radiata din Registrul Comertului.
data publicăriiPublicații ONRCRadiere — Buletin 23511/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 7515/2026dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 5547/2026schimbare sediu social in alt judet
schimbare sediu social in alt judet
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.467.485 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.467.485 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.467.485 RON +187.29% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 179.881 RON
- Angajati
- 13 +1200% față de anul precedent
- Datorii
- 414.286 RON +94.9% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 510.800 RON. Profit: 248.183 RON
Cifra de afaceri: 510.800 RON. Profit: 248.183 RON
- Cifra de afaceri
- 510.800 RON +1931.98% față de anul precedent
- Profit net
- 248.183 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 212.563 RON +428.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 25.138 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 25.138 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 25.138 RON -91.82% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 28.227 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 40.252 RON -2.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 307.406 RON. Profit: 57.523 RON
Cifra de afaceri: 307.406 RON. Profit: 57.523 RON
- Cifra de afaceri
- 307.406 RON -82.32% față de anul precedent
- Profit net
- 57.523 RON -89.87% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -81.82% față de anul precedent
- Datorii
- 41.085 RON -77.14% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.738.820 RON. Profit: 567.673 RON
Cifra de afaceri: 1.738.820 RON. Profit: 567.673 RON
- Cifra de afaceri
- 1.738.820 RON
- Profit net
- 567.673 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 11 +1000% față de anul precedent
- Datorii
- 179.697 RON +98.07% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 3.917 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 90.723 RON -6.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 4.874 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 97.032 RON +4.12% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 92.185 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 93.196 RON +27719.7% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 195.639 RON. Profit: 128.880 RON
Cifra de afaceri: 195.639 RON. Profit: 128.880 RON
- Cifra de afaceri
- 195.639 RON
- Profit net
- 128.880 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 335 RON -99.23% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 43.739 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 43.748 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataKLINKER FASAD SISTEM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4613 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
KLINKER FASAD SISTEM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4613 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
3 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
19.062026Radiere · Buletin 23511/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
- Companie
- KLINKER FASAD SISTEM SRL
- CUI
- 25170485
- Tip în sursă
- Deletion
- Data buletinului
- 19.06.2026
- Registrul Comerțului
- J2009002371402
- EUID
- ROONRC.J2009002371402
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 3, Strada Nerva Traian, Nr. 27-33, birou 6, Scara B, Etaj 1
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 495713
- Data încheierii
- 19.06.2026
- Număr dosar
- 2391777
- Data dosarului
- 15.06.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Diana-Adriana Arion
- Motiv radiere
- conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
25.022026Dizolvare · Buletin 7515/2026dizolvare_si_lichidare
- Companie
- KLINKER FASAD SISTEM SRL
- CUI
- 25170485
- Tip în sursă
- Dissolution
- Data buletinului
- 25.02.2026
- Registrul Comerțului
- J2009002371402
- EUID
- ROONRC.J2009002371402
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 3, Strada Nerva Traian, Nr. 27-33, birou 6, Scara B, Etaj 1
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 159381
- Data încheierii
- 25.02.2026
- Număr dosar
- 734367
- Data dosarului
- 17.02.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Mihaela-Simona Coclea
- Tip dizolvare
- dizolvare_si_lichidare
- Temei legal
- art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
12.022026Mentiune · Buletin 5547/2026schimbare sediu social in alt judet
schimbare sediu social in alt judet; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 03.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- KLINKER FASAD SISTEM SRL
- CUI
- 25170485
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 12.02.2026
- Registrul Comerțului
- J2009002371402
- EUID
- ROONRC.J2009002371402
- Sediu
- Jud. Argeş, Municipiul Piteşti, Strada PĂTRAŞCU VODĂ, Nr. 3, Bl. D1, Scara C, Ap. B4
- Județ
- Argeş
- Număr încheiere
- 116816
- Data încheierii
- 11.02.2026
- Număr dosar
- 611063
- Data dosarului
- 10.02.2026
- Tribunal
- Arges
- Registrator
- Teodor Andrei Rizescu
Subiecte
schimbare sediu social in alt judet
Documente menționate
- Decizie asociat unic nr. 1 din 03.02.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 611063 din 10.02.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Cele mai mari firme — CAEN 4613, Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul KLINKER FASAD SISTEM SRL?
CUI-ul KLINKER FASAD SISTEM SRL este 25170485.
Unde este sediul KLINKER FASAD SISTEM SRL?
KLINKER FASAD SISTEM SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Nerva Traian nr. 27-33, 31044, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata KLINKER FASAD SISTEM SRL?
KLINKER FASAD SISTEM SRL a fost infiintata in anul 2009 (17 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a KLINKER FASAD SISTEM SRL in 2024?
In 2024, KLINKER FASAD SISTEM SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.467.485 RON.
Cati angajati are KLINKER FASAD SISTEM SRL?
KLINKER FASAD SISTEM SRL a raportat un numar mediu de 13 salariati in 2024.
Ce activitate are KLINKER FASAD SISTEM SRL?
KLINKER FASAD SISTEM SRL are codul CAEN principal 4613 (Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii).
Ce profit a inregistrat KLINKER FASAD SISTEM SRL in 2024?
KLINKER FASAD SISTEM SRL a inregistrat o pierdere neta de 179.881 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 3 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.