Activ e‑Factură

FAIR PLAY SRL

CUI: 2517705
CIF: 2517705
Reg. Com.: J1992002896033
CAEN: 4751
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 decembrie 1992 · 33 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al textilelor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 07:14

Despre FAIR PLAY SRL

FAIR PLAY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Mioveni, judetul ARGEŞ, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al textilelor" (cod CAEN 4751), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FAIR PLAY SRL a raportat o cifra de afaceri de 51.546 RON, in crestere fata de anul precedent (+26.3%). Profitul net inregistrat a fost de 6.583 RON (relativ stabila). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 67.999 RON in 2008 la 51.546 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
51.546 RON
Venituri totale
51.552 RON
Cheltuieli totale
43.715 RON
Profit brut
7.837 RON
Profit net
6.583 RON
Marja profit net
12,77%
Active imobilizate
2.749 RON
Active circulante
23.480 RON
Stocuri
20.872 RON
Creanțe
1.087 RON
Casa & conturi bănci
1.521 RON
Capital propriu
9.123 RON

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Orş. Mioveni, Str. Muntenia nr. 4
Telefon0348415151
Fax480

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Orş. Mioveni, Str. Muntenia nr. 4
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Orş. Mioveni, Str. Muntenia nr. 4
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.12.1992
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Mioveni
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 aprilie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
51.546 RON
Rezultat net
6.583 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 51.546 RON 40.798 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 51.552 RON 40.800 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 43.715 RON 33.102 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 7.837 RON 7.698 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 6.583 RON 6.564 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.749 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 23.480 RON 40.203 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 26.229 RON 40.203 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 20.872 RON 15.195 RON
CreanțeSume de încasat 1.087 RON 20.552 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.521 RON 4.456 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 17.106 RON 712 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 9.123 RON 39.491 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active26.229RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

65,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale26.229 RON
Datorii totale17.106 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
25,1 %Profit net / active totale
ROE
72,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,37 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
34,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 51.546 +26,3% față de anul precedent 51.552 43.715 7.837 +1,8% față de anul precedent 6.583 +0,3% față de anul precedent 0 0
2023 40.798 -22,7% față de anul precedent 40.800 33.102 7.698 -53,1% față de anul precedent 6.564 -55,7% față de anul precedent 0 0
2022 52.763 +81,8% față de anul precedent 52.765 36.365 16.400 -12,5% față de anul precedent 14.817 -14,1% față de anul precedent 0 0
2021 29.031 -35,9% față de anul precedent 50.034 31.291 18.743 17.242 0 0
2020 45.296 -25,4% față de anul precedent 45.297 45.671 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 374 1.632
2019 60.695 +36,8% față de anul precedent 60.696 45.799 14.897 +183,7% față de anul precedent 13.076 +233,6% față de anul precedent 0 0
2018 44.379 -30,5% față de anul precedent 44.379 39.128 5.251 -67,5% față de anul precedent 3.920 -72,4% față de anul precedent 0 0
2017 63.820 +3,1% față de anul precedent 63.821 47.689 16.132 -21,8% față de anul precedent 14.217 -24,3% față de anul precedent 0 0
2016 61.884 +31,0% față de anul precedent 61.885 41.248 20.637 +292,9% față de anul precedent 18.780 +389,7% față de anul precedent 0 0
2015 47.230 +12,6% față de anul precedent 47.231 41.979 5.252 +83,9% față de anul precedent 3.835 +140,0% față de anul precedent Neraportat 0
2014 41.936 +21,1% față de anul precedent 41.936 39.080 2.856 1.598 0 0
2013 34.619 -16,3% față de anul precedent 34.619 35.532 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 913 1.824
2012 41.339 -2,0% față de anul precedent 41.340 40.298 1.042 -75,5% față de anul precedent 1.042 -75,5% față de anul precedent 0 0
2011 42.201 +5,8% față de anul precedent 42.205 37.947 4.258 4.258 0 0
2010 39.872 -26,3% față de anul precedent 39.872 40.569 0 0 697 3.922
2009 54.090 -20,5% față de anul precedent 63.337 72.784 0 0 9.447 12.314
2008 67.999 69.894 80.889 0 0 10.995 10.995

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.749 23.480 26.229 20.872 1.087 1.521
2023 0 40.203 40.203 15.195 20.552 4.456
2022 0 33.654 33.654 8.888 9.355 15.411
2021 0 18.572 18.572 11.571 6.611 390
2020 0 46.264 46.264 14.000 0 32.264
2019 372 41.869 42.241 18.451 7.683 15.735
2018 372 38.062 38.434 33.224 3.935 903
2017 372 40.217 40.589 35.257 4.504 456
2016 372 55.937 56.309 46.894 2.714 6.329
2015 372 45.050 45.422 41.795 1.977 1.278
2014 372 64.720 65.092 38.786 25.528 406
2013 372 36.184 36.556 32.805 2.421 958
2012 372 39.002 39.374 35.317 3.166 519
2011 372 35.262 35.634 31.484 1.889 1.889
2010 372 34.544 34.916 31.275 2.984 285
2009 898 47.517 48.415 40.104 4.073 3.340
2008 15.892 78.084 93.976 56.779 12.263 9.042

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 17.106 +2.302,5% față de anul precedent 9.123 Neraportat 0
2023 712 -2,1% față de anul precedent 39.491 Neraportat 0
2022 727 +57,4% față de anul precedent 32.927 Neraportat 0
2021 462 -97,8% față de anul precedent 18.110 Neraportat 0
2020 20.628 +37,8% față de anul precedent 25.636 Neraportat 0
2019 14.973 -38,2% față de anul precedent 27.268 Neraportat 0
2018 24.242 -20,0% față de anul precedent 14.192 Neraportat 0
2017 30.316 -49,7% față de anul precedent 10.273 Neraportat 0
2016 60.253 -11,6% față de anul precedent -3.944 Neraportat 0
2015 68.147 -25,7% față de anul precedent -22.725 Neraportat 0
2014 91.652 +41,6% față de anul precedent -26.560 Neraportat 0
2013 64.714 -1,5% față de anul precedent -28.158 Neraportat 0
2012 65.708 +4,3% față de anul precedent -26.334 Neraportat 0
2011 63.010 -5,3% față de anul precedent -27.376 Neraportat 0
2010 66.550 -12,6% față de anul precedent -31.634 Neraportat 0
2009 76.127 -30,4% față de anul precedent -27.712 Neraportat 0
2008 109.374 -15.398 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

19din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MBMARCELA BOLOVANadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 30356/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, retragere, modificare date asociaţi persoane fizice, retragere din functie administrator persoane împuternicite

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, retragere, modificare date asociaţi persoane fizice, retragere din functie administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 51.546 RON. Profit: 6.583 RON

Cifra de afaceri: 51.546 RON. Profit: 6.583 RON

Cifra de afaceri
51.546 RON +26.34% față de anul precedent
Profit net
6.583 RON +0.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
17.106 RON +2302.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 40.798 RON. Profit: 6.564 RON

Cifra de afaceri: 40.798 RON. Profit: 6.564 RON

Cifra de afaceri
40.798 RON -22.68% față de anul precedent
Profit net
6.564 RON -55.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
712 RON -2.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 52.763 RON. Profit: 14.817 RON

Cifra de afaceri: 52.763 RON. Profit: 14.817 RON

Cifra de afaceri
52.763 RON +81.75% față de anul precedent
Profit net
14.817 RON -14.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
727 RON +57.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 29.031 RON. Profit: 17.242 RON

Cifra de afaceri: 29.031 RON. Profit: 17.242 RON

Cifra de afaceri
29.031 RON -35.91% față de anul precedent
Profit net
17.242 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
462 RON -97.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 45.296 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 45.296 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
45.296 RON -25.37% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.632 RON
Angajati
0
Datorii
20.628 RON +37.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 60.695 RON. Profit: 13.076 RON

Cifra de afaceri: 60.695 RON. Profit: 13.076 RON

Cifra de afaceri
60.695 RON +36.77% față de anul precedent
Profit net
13.076 RON +233.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
14.973 RON -38.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 44.379 RON. Profit: 3.920 RON

Cifra de afaceri: 44.379 RON. Profit: 3.920 RON

Cifra de afaceri
44.379 RON -30.46% față de anul precedent
Profit net
3.920 RON -72.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
24.242 RON -20.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 63.820 RON. Profit: 14.217 RON

Cifra de afaceri: 63.820 RON. Profit: 14.217 RON

Cifra de afaceri
63.820 RON +3.13% față de anul precedent
Profit net
14.217 RON -24.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
30.316 RON -49.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 61.884 RON. Profit: 18.780 RON

Cifra de afaceri: 61.884 RON. Profit: 18.780 RON

Cifra de afaceri
61.884 RON +31.03% față de anul precedent
Profit net
18.780 RON +389.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
60.253 RON -11.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 47.230 RON. Profit: 3.835 RON

Cifra de afaceri: 47.230 RON. Profit: 3.835 RON

Cifra de afaceri
47.230 RON +12.62% față de anul precedent
Profit net
3.835 RON +139.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
68.147 RON -25.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 41.936 RON. Profit: 1.598 RON

Cifra de afaceri: 41.936 RON. Profit: 1.598 RON

Cifra de afaceri
41.936 RON +21.14% față de anul precedent
Profit net
1.598 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
91.652 RON +41.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 34.619 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 34.619 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
34.619 RON -16.26% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.824 RON
Angajati
0
Datorii
64.714 RON -1.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 41.339 RON. Profit: 1.042 RON

Cifra de afaceri: 41.339 RON. Profit: 1.042 RON

Cifra de afaceri
41.339 RON -2.04% față de anul precedent
Profit net
1.042 RON -75.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
65.708 RON +4.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 42.201 RON. Profit: 4.258 RON

Cifra de afaceri: 42.201 RON. Profit: 4.258 RON

Cifra de afaceri
42.201 RON +5.84% față de anul precedent
Profit net
4.258 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
63.010 RON -5.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 39.872 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 39.872 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
39.872 RON -26.29% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.922 RON
Angajati
0
Datorii
66.550 RON -12.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 54.090 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 54.090 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
54.090 RON -20.45% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.314 RON
Angajati
0
Datorii
76.127 RON -30.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

13.082026Mentiune · Buletin 30356/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, retragere, modificare date asociaţi persoane fizice, retragere din functie administrator persoane împuternicite

modificare date sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; retragere, modificare date asociaţi persoane fizice; retragere din functie administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 17.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
FAIR PLAY SRL
CUI
2517705
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
13.08.2026
Registrul Comerțului
J03/2896/1992
EUID
ROONRC.J03/2896/1992
Sediu
Municipiul Piteşti, Jud. Argeş, Str. TRIVALE, Bl. 64A, Scara A, Etaj 3, Ap. 13
Județ
Argeş
Număr încheiere
639480
Data încheierii
12.08.2026
Număr dosar
3004784
Data dosarului
30.07.2026
Tribunal
Arges
Registrator
Isabelle-Mihaela Sanda

Subiecte

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, retragere, modificare date asociaţi persoane fizice, retragere din functie administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 30.07.2026
  • Contract de închiriere nr. 2 din 01.01.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 17.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 30356/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4751, Argeş

VASION SELECT SRL
CUI: 10289845CAEN: 4751
Activ
ARGEŞ, Sat Hinţeşti Com. Moşoaia1998-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.280 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ASTRA REAL SRL
CUI: 2516661CAEN: 4751
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti1992-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.296 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ANIFLOR EXCESIV SRL
CUI: 7895752CAEN: 4751
Activ
ARGEŞ, Sat Schiau Com. Bascov1995-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.188 RON
Profit
7.246 RON
Angajati
0
INDRA SRL
CUI: 6865575CAEN: 4751
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti1995-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
111.774 RON
Profit
3.624 RON
Angajati
0
LIVMAR BELLO SRL
CUI: 6091911CAEN: 4751
Activ
ARGEŞ, Mun. Câmpulung1994-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
912 RON
Profit
1.891 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4751, Argeş

SIRA S.R.L.
CUI: 2519293CAEN: 4751
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti1992-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.628 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BRATIA SRL
CUI: 196110CAEN: 4751
Activ
ARGEŞ, Sat Livezeni Com. Stâlpeni1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.531.501 RON
Profit
647.521 RON
Angajati
9
FIRUL ROSU SRL
CUI: 3243284CAEN: 4751
Activ
ARGEŞ, Mun. Câmpulung1993-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
230.668 RON
Profit
5.310 RON
Angajati
1

Alte firme din Argeş

MAGNOLIA COM 2005 SRL
CUI: 2517624CAEN: 1082
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti1992-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
488.271 RON
Profit
389.727 RON
Angajati
1
ADVIRA SRL
CUI: 2517721CAEN: 4782
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti1992-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.601.421 RON
Profit
56.933 RON
Angajati
5
ADICON S.R.L.
CUI: 2518980CAEN: 2223
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti1992-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.251.057 RON
Profit
78.152 RON
Angajati
22
MORRIS SRL
CUI: 182379CAEN: 4771
Activ
ARGEŞ, Sat Recea Com. Căteasca1992-11-30
fara e-Factura
MAREDI SRL
CUI: 3113330CAEN: 1623
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti1993-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.183 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SUPER VASILCOM SRL
CUI: 7077460CAEN: 4711
Activ
ARGEŞ, Sat Ţiţeşti Com. Ţiţeşti1995-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.182 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FAIR PLAY SRL?

CUI-ul FAIR PLAY SRL este 2517705.

Unde este sediul FAIR PLAY SRL?

FAIR PLAY SRL are sediul in Romania, ARGEŞ, Orş. Mioveni, Str. Muntenia nr. 4, Orş. Mioveni, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata FAIR PLAY SRL?

FAIR PLAY SRL a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FAIR PLAY SRL in 2024?

In 2024, FAIR PLAY SRL a raportat o cifra de afaceri de 51.546 RON.

Ce activitate are FAIR PLAY SRL?

FAIR PLAY SRL are codul CAEN principal 4751 (Comerţ cu amănuntul al textilelor).

Ce profit a inregistrat FAIR PLAY SRL in 2024?

FAIR PLAY SRL a inregistrat un profit net de 6.583 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.