Activ Plătitor TVAe‑Factură

RAZA INTIM S.R.L.

CUI: 25238343
CIF: RO25238343
Reg. Com.: J40/3010/2009
CAEN: 4641
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 martie 2009 · 17 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al produselor textile

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 14:57

Despre RAZA INTIM S.R.L.

RAZA INTIM S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2009 (17 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al produselor textile" (cod CAEN 4641), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, RAZA INTIM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 17.220 RON, in scadere fata de anul precedent (-27.6%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 47.574 RON in 2009 la 17.220 RON in 2025. Datoriile raportate (861.447 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
17.220 RON
Venituri totale
17.220 RON
Cheltuieli totale
69.497 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
3.915 RON
Active circulante
129.637 RON
Stocuri
49.809 RON
Creanțe
79.513 RON
Casa & conturi bănci
315 RON
Capital propriu
-725.114 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, B-dul GHEORGHE SINCAI nr. 12, 40317
Telefon0769233272

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, B-dul GHEORGHE SINCAI nr. 12, 40317
Cod poștal: 40317
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, B-dul GHEORGHE SINCAI nr. 12, 40317
Cod postal
40317
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.03.2009
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2009 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
17.220 RON
Rezultat net
-52.277 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 17.220 RON 23.792 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 17.220 RON 23.792 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 69.497 RON 111.563 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 52.277 RON 87.771 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 52.277 RON 87.830 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.915 RON 3.915 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 129.637 RON 128.451 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 133.552 RON 132.366 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 49.809 RON 55.518 RON
CreanțeSume de încasat 79.513 RON 72.509 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 315 RON 424 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 861.447 RON 807.984 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -725.114 RON -672.837 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active133.552RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

645,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale133.552 RON
Datorii totale861.447 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,15 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-542,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 17.220 -27,6% față de anul precedent 17.220 69.497 0 0 52.277 52.277
2024 23.792 -30,9% față de anul precedent 23.792 111.563 0 0 87.771 87.830
2023 34.440 +23,5% față de anul precedent 34.440 106.573 0 0 72.133 72.477
2022 27.886 -44,0% față de anul precedent 27.933 91.551 0 0 63.618 63.897
2021 49.754 -12,9% față de anul precedent 49.754 102.463 0 0 52.709 53.207
2020 57.119 -31,1% față de anul precedent 57.872 103.053 0 0 45.181 45.713
2019 82.852 +2,6% față de anul precedent 82.852 122.878 0 0 40.026 40.855
2018 80.759 -6,8% față de anul precedent 80.759 119.439 0 0 38.680 39.488
2017 86.650 -20,3% față de anul precedent 86.650 120.029 0 0 33.379 34.245
2016 108.658 +8,9% față de anul precedent 108.658 132.254 0 0 23.596 25.769
2015 99.742 +60,6% față de anul precedent 99.742 126.117 0 0 Neraportat 29.367
2014 62.108 -19,0% față de anul precedent 62.108 94.502 0 0 32.394 34.257
2013 76.700 -3,2% față de anul precedent 76.700 110.428 0 0 33.728 35.978
2012 79.238 +4,9% față de anul precedent 79.238 110.360 0 0 31.122 31.122
2011 75.560 -1,5% față de anul precedent 75.560 101.214 0 0 25.654 25.654
2010 76.701 +61,2% față de anul precedent 76.701 105.558 0 0 28.857 30.507
2009 47.574 47.574 70.244 0 0 22.670 22.670

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 3.915 129.637 133.552 49.809 79.513 315
2024 3.915 128.451 132.366 55.518 72.509 424
2023 3.915 116.913 120.828 51.616 63.417 1.880
2022 3.915 101.235 105.150 43.771 57.203 261
2021 3.915 109.790 113.705 50.495 52.976 6.319
2020 3.915 112.927 116.842 59.989 49.989 2.949
2019 3.915 140.311 144.226 75.579 52.192 12.540
2018 3.915 179.225 183.140 116.724 57.580 4.921
2017 4.548 207.852 212.400 144.619 58.149 5.084
2016 1.835 157.232 159.067 104.503 52.574 155
2015 2.786 117.192 119.978 62.692 51.892 2.608
2014 3.736 61.111 64.847 16.733 34.706 9.672
2013 4.686 69.093 73.779 34.476 33.522 1.095
2012 5.636 52.469 58.105 16.417 27.710 8.342
2011 252 47.318 47.570 18.303 17.255 11.760
2010 252 47.259 47.511 23.289 20.002 3.968
2009 421 35.655 36.076 18.087 16.727 841

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 861.447 +6,6% față de anul precedent -725.114 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2024 807.984 +14,0% față de anul precedent -672.837 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 708.616 +14,2% față de anul precedent -585.007 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 620.461 +9,8% față de anul precedent -512.530 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 565.119 +9,7% față de anul precedent -448.633 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 515.049 +3,7% față de anul precedent -395.426 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 496.720 +0,4% față de anul precedent -349.713 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 494.779 +2,1% față de anul precedent -308.858 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 484.551 +22,1% față de anul precedent -269.370 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 396.973 +19,5% față de anul precedent -235.125 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 332.083 +31,7% față de anul precedent -209.356 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 252.194 +11,2% față de anul precedent -179.988 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 226.869 +29,5% față de anul precedent -145.731 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 175.217 +31,2% față de anul precedent -109.753 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 133.560 +23,8% față de anul precedent -78.631 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 107.847 +63,6% față de anul precedent -52.977 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 65.905 -22.470 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

95din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2009 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2009 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2025 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 17.220 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 17.220 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
17.220 RON -27.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
52.277 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
861.447 RON +6.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 23.792 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 23.792 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
23.792 RON -30.92% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
87.830 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
807.984 RON +14.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 34.440 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 34.440 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
34.440 RON +23.5% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
72.477 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
708.616 RON +14.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 27.886 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 27.886 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
27.886 RON -43.95% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
63.897 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
620.461 RON +9.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 49.754 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 49.754 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
49.754 RON -12.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
53.207 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
565.119 RON +9.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 57.119 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 57.119 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
57.119 RON -31.06% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
45.713 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
515.049 RON +3.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 82.852 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 82.852 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
82.852 RON +2.59% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
40.855 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
496.720 RON +0.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 80.759 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 80.759 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
80.759 RON -6.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
39.488 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
494.779 RON +2.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 86.650 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 86.650 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
86.650 RON -20.25% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
34.245 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
484.551 RON +22.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 108.658 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 108.658 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
108.658 RON +8.94% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
25.769 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
396.973 RON +19.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 99.742 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 99.742 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
99.742 RON +60.59% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.367 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
332.083 RON +31.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 62.108 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 62.108 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
62.108 RON -19.02% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
34.257 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
252.194 RON +11.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 76.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 76.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
76.700 RON -3.2% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
35.978 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
226.869 RON +29.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 79.238 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 79.238 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
79.238 RON +4.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
31.122 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
175.217 RON +31.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 75.560 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 75.560 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
75.560 RON -1.49% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
25.654 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
133.560 RON +23.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 76.701 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 76.701 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
76.701 RON +61.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
30.507 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
107.847 RON +63.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 47.574 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 47.574 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
47.574 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.670 RON
Angajati
1
Datorii
65.905 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRAZA INTIM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4641 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

RAZA INTIM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4641 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4641, Municipiul Bucureşti

G.M.D. TEXTILE DESIGN S.R.L.
CUI: 41544948CAEN: 4641
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.594 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TRANS - TEX S.R.L.
CUI: 49229288CAEN: 4641
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.749 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GOLDEN TIME IMPORT-EXPORT S.R.L.
CUI: 41540954CAEN: 4641
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.681 RON
Profit
10.307 RON
Angajati
0
ALEX DIVERS SRL
CUI: 15435631CAEN: 4641
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.192 RON
Profit
2.746 RON
Angajati
0
ROMFIBRE DISTRIBUTION SRL
CUI: 16054473CAEN: 4641
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2004-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.707 RON
Profit
21.112 RON
Angajati
0
AK RETAIL MAXX S.R.L.
CUI: 45494532CAEN: 4641
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.403 RON
Profit
1.324 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4641, Municipiul Bucureşti

MAT STYLE TEXTIL SRL
CUI: 25238165CAEN: 4641
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2009-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.340 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANADIL COMTEX SRL
CUI: 25303298CAEN: 4641
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2009-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.231.514 RON
Profit
0 RON
Angajati
5

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ALNADA INVEST S.R.L.
CUI: 25238297CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2009-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.314.204 RON
Profit
393.755 RON
Angajati
7
MARIBIA INTERNATIONAL TRANS SRL
CUI: 25238378CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2009-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
190.428 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RIZAURA MARKET SRL
CUI: 25235894CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2009-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.008.333 RON
Profit
37.863 RON
Angajati
5
KRISTAL PISCINE SRL
CUI: 25248746CAEN: 8129
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2009-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.326.424 RON
Profit
159.609 RON
Angajati
6
VERTICAL OUTLINE S.R.L.
CUI: 25296239CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2009-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.199 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
NICOLE SOLUTIONES SRL
CUI: 24734993CAEN: 7732
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2008-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
467.955 RON
Profit
213.529 RON
Angajati
1
ANDREI & ALEX AUTO S.R.L.
CUI: 25825348CAEN: 4520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2009-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.100.290 RON
Profit
149.905 RON
Angajati
0
MARIOROBY COMPANY SRL
CUI: 19111387CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2006-10-18
fara e-Factura
PATRICK DRIVER SRL
CUI: 30324114CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2012-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
150.147 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RAZA INTIM S.R.L.?

CUI-ul RAZA INTIM S.R.L. este 25238343.

Unde este sediul RAZA INTIM S.R.L.?

RAZA INTIM S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, B-dul GHEORGHE SINCAI nr. 12, 40317, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata RAZA INTIM S.R.L.?

RAZA INTIM S.R.L. a fost infiintata in anul 2009 (17 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RAZA INTIM S.R.L. in 2025?

In 2025, RAZA INTIM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 17.220 RON.

Ce activitate are RAZA INTIM S.R.L.?

RAZA INTIM S.R.L. are codul CAEN principal 4641 (Comerţ cu ridicata al produselor textile).

Ce profit a inregistrat RAZA INTIM S.R.L. in 2025?

RAZA INTIM S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 52.277 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.