Activ

SUMMA RISK R & N SRL

CUI: 25365584
CIF: 25365584
Reg. Com.: J02/375/2009
CAEN: 6622
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 martie 2009 · 17 ani
Distribuie:

Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 05:45

Despre SUMMA RISK R & N SRL

SUMMA RISK R & N SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Sebiş, judetul ARAD, infiintata in 2009 (17 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări" (cod CAEN 6622), in sectorul telecomunicatii si tehnologia informatiei. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SUMMA RISK R & N SRL a raportat o cifra de afaceri de 19.914 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-3.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 5.089 RON in 2009 la 19.914 RON in 2024. Datoriile raportate (47.933 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
19.914 RON
Venituri totale
19.914 RON
Cheltuieli totale
50.331 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
2.495 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
2.074 RON
Casa & conturi bănci
421 RON
Capital propriu
-45.438 RON

Contact

AdresaRomania, ARAD, Orş. Sebiş, Str. Oituz nr. 2, 315700

Adresă sediu social

Romania, ARAD, Orş. Sebiş, Str. Oituz nr. 2, 315700
Cod poștal: 315700
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARAD, Orş. Sebiş, Str. Oituz nr. 2, 315700
Cod postal
315700
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.03.2009
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Sebiş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2009 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
19.914 RON
Rezultat net
-30.417 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 19.914 RON 20.596 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 19.914 RON 436.936 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 50.331 RON 42.161 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 394.775 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 390.428 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 30.417 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 30.417 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.495 RON 4.128 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.495 RON 4.128 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 2.074 RON 2.171 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 421 RON 1.957 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 47.933 RON 19.190 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -45.438 RON -15.062 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.495RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1.921,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.495 RON
Datorii totale47.933 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,05 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-1.821,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 19.914 -3,3% față de anul precedent 19.914 50.331 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 30.417 30.417
2023 20.596 -21,2% față de anul precedent 436.936 42.161 394.775 390.428 0 0
2022 26.147 -1,6% față de anul precedent 26.147 32.851 0 0 6.704 6.965
2021 26.563 +38,0% față de anul precedent 26.563 73.681 0 0 47.118 47.383
2020 19.244 -36,7% față de anul precedent 19.244 105.583 0 0 86.339 86.520
2019 30.390 -21,5% față de anul precedent 30.390 104.154 0 0 73.764 74.069
2018 38.701 -25,0% față de anul precedent 38.701 94.978 0 0 56.277 56.664
2017 51.622 +13,8% față de anul precedent 51.622 87.704 0 0 36.082 36.598
2016 45.352 +23,8% față de anul precedent 45.352 66.669 0 0 21.317 21.771
2015 36.632 -3,7% față de anul precedent 36.632 55.315 0 0 Neraportat 19.782
2014 38.051 +2,4% față de anul precedent 38.053 65.154 0 0 27.101 28.030
2013 37.143 +47,1% față de anul precedent 37.144 54.688 0 0 17.544 18.385
2012 25.245 +1.647,1% față de anul precedent 25.248 32.091 0 0 6.843 7.157
2011 1.445 1.445 3.430 0 0 1.985 1.985
2010 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.506 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.506 3.156
2009 5.089 5.089 1.758 3.331 2.776 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 2.495 2.495 0 2.074 421
2023 0 4.128 4.128 0 2.171 1.957
2022 0 5.584 5.584 0 2.556 3.028
2021 0 3.093 3.093 0 2.978 115
2020 0 4.163 4.163 0 3.652 511
2019 0 4.203 4.203 0 1.793 2.410
2018 0 2.375 2.375 0 2.214 161
2017 0 42.962 42.962 0 2.835 40.127
2016 0 26.650 26.650 0 3.229 23.421
2015 0 7.364 7.364 0 3.792 3.572
2014 0 13.464 13.464 0 3.469 9.995
2013 0 17.848 17.848 0 3.624 14.224
2012 0 7.154 7.154 0 0 7.154
2011 0 2.701 2.701 0 0 2.701
2010 0 3.807 3.807 0 0 3.807
2009 0 4.371 4.371 0 0 4.371

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 47.933 +149,8% față de anul precedent -45.438 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 19.190 -95,3% față de anul precedent -15.062 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 411.073 +2,4% față de anul precedent -405.489 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 401.617 +13,0% față de anul precedent -398.524 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2020 355.304 +32,2% față de anul precedent -351.141 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2019 268.824 +39,3% față de anul precedent -264.621 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2018 192.927 +9,1% față de anul precedent -190.552 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2017 176.850 +42,7% față de anul precedent -133.888 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2016 123.940 +49,5% față de anul precedent -97.290 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2015 82.883 +19,8% față de anul precedent -75.519 Neraportat 3 -40,0% față de anul precedent
2014 69.201 +51,9% față de anul precedent -55.737 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2013 45.555 +176,5% față de anul precedent -27.707 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2012 16.476 +238,6% față de anul precedent -9.322 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2011 4.866 +22,1% față de anul precedent -2.165 Neraportat 1
2010 3.987 +185,8% față de anul precedent -180 Neraportat 0
2009 1.395 2.976 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2009 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2009 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 19.914 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 19.914 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
19.914 RON -3.31% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
30.417 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
47.933 RON +149.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 20.596 RON. Profit: 390.428 RON

Cifra de afaceri: 20.596 RON. Profit: 390.428 RON

Cifra de afaceri
20.596 RON -21.23% față de anul precedent
Profit net
390.428 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
19.190 RON -95.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 26.147 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 26.147 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
26.147 RON -1.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.965 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
411.073 RON +2.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 26.563 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 26.563 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
26.563 RON +38.03% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
47.383 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
401.617 RON +13.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 19.244 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 19.244 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
19.244 RON -36.68% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
86.520 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
355.304 RON +32.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 30.390 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 30.390 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
30.390 RON -21.47% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
74.069 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
268.824 RON +39.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 38.701 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 38.701 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
38.701 RON -25.03% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
56.664 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
192.927 RON +9.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 51.622 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 51.622 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
51.622 RON +13.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
36.598 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
176.850 RON +42.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 45.352 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 45.352 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
45.352 RON +23.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
21.771 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
123.940 RON +49.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 36.632 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 36.632 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
36.632 RON -3.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
19.782 RON
Angajati
3 -40% față de anul precedent
Datorii
82.883 RON +19.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 38.051 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 38.051 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
38.051 RON +2.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
28.030 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
69.201 RON +51.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 37.143 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 37.143 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
37.143 RON +47.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.385 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
45.555 RON +176.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 25.245 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 25.245 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
25.245 RON +1647.06% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.157 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
16.476 RON +238.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.445 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.445 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.445 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.985 RON
Angajati
1
Datorii
4.866 RON +22.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.156 RON
Angajati
0
Datorii
3.987 RON +185.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 5.089 RON. Profit: 2.776 RON

Cifra de afaceri: 5.089 RON. Profit: 2.776 RON

Cifra de afaceri
5.089 RON
Profit net
2.776 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.395 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSUMMA RISK R & N SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6622 in Orş. Sebiş (ARAD)

SUMMA RISK R & N SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6622 in Orş. Sebiş (ARAD)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6622, Arad

BEAUTY OMNIA SRL
CUI: 16857618CAEN: 6622
Activ
ARAD, Orş. Chişineu-Criş2004-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.504 RON
Profit
1.547 RON
Angajati
0
PUMA TRANS ASIG S.R.L.
CUI: 38591958CAEN: 6622
Activ
ARAD, Mun. Arad2017-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.346 RON
Profit
13.456 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6622, Arad

FORTE FAMILY ASIG SRL
CUI: 24852727CAEN: 6622
Activ
ARAD, Mun. Arad2008-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.554 RON
Profit
75.906 RON
Angajati
2
PASCASIG & FARMING SRL
CUI: 26608878CAEN: 6622
Activ
ARAD, Mun. Arad2010-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
105.212 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SPEEDY INSURANCES SRL
CUI: 27728953CAEN: 6622
Activ
ARAD, Mun. Arad2010-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.220 RON
Profit
46.186 RON
Angajati
0

Alte firme din Arad

FABIORA UNIC SRL
CUI: 25365517CAEN: 4771
Activ
ARAD, Sat Vladimirescu Com. Vladimirescu2009-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.587 RON
Profit
37.018 RON
Angajati
1
LUCIO & CRISS PLACE SRL
CUI: 25365606CAEN: 5630
Activ
ARAD, Sat Zăbrani Com. Zăbrani2009-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
261.625 RON
Profit
18.649 RON
Angajati
2
ELECTRICS AUTOBITS SRL
CUI: 25309983CAEN: 9531
Activ
ARAD, Mun. Arad2009-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.300 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
EROS MARKET S.R.L.
CUI: 25422086CAEN: 4711
Activ
ARAD, Sat Mocrea Orş. Ineu2009-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.524 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ALEX TEXTIL SRL
CUI: 24871192CAEN: 1421
Activ
ARAD, Mun. Arad2008-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
245.746 RON
Profit
33.713 RON
Angajati
3
RADU RESTAURANTE SRL
CUI: 25898587CAEN: 6820
Activ
ARAD, Mun. Arad2009-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
349.367 RON
Profit
66.174 RON
Angajati
1
ETROF BUSINESS SRL
CUI: 20358853CAEN: 9510
Activ
ARAD, Mun. Arad2007-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.452 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NET EFM CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 46315015CAEN: 4100
Activ
ARAD, Sat Cuvin Com. Ghioroc2022-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.898 RON
Profit
52.318 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SUMMA RISK R & N SRL?

CUI-ul SUMMA RISK R & N SRL este 25365584.

Unde este sediul SUMMA RISK R & N SRL?

SUMMA RISK R & N SRL are sediul in Romania, ARAD, Orş. Sebiş, Str. Oituz nr. 2, 315700, Orş. Sebiş, judetul ARAD.

Cand a fost infiintata SUMMA RISK R & N SRL?

SUMMA RISK R & N SRL a fost infiintata in anul 2009 (17 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SUMMA RISK R & N SRL in 2024?

In 2024, SUMMA RISK R & N SRL a raportat o cifra de afaceri de 19.914 RON.

Cati angajati are SUMMA RISK R & N SRL?

SUMMA RISK R & N SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SUMMA RISK R & N SRL?

SUMMA RISK R & N SRL are codul CAEN principal 6622 (Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări).

Ce profit a inregistrat SUMMA RISK R & N SRL in 2024?

SUMMA RISK R & N SRL a inregistrat o pierdere neta de 30.417 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.