Comerţ cu ridicata al deşeurilor şi resturilor
Surse și actualizareActualizat: 9 octombrie 2026 la 19:00
Despre RECUDIN MET SRL
RECUDIN MET SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Lacu Turcului Com. Balta Doamnei, judetul PRAHOVA, infiintata in 2009 (17 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al deşeurilor şi resturilor" (cod CAEN 4687), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca inactiv (din iunie 2019).
In 2024, RECUDIN MET SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 0 RON
- Cheltuieli totale
- 0 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Active imobilizate
- 386 RON
- Active circulante
- 603 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 15 RON
- Casa & conturi bănci
- 588 RON
- Capital propriu
- -39.869 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, PRAHOVA, Sat Lacu Turcului Com. Balta Doamnei
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 23.04.2009
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
- Platitor TVA
- Nu
Stare inactivitate
- Status inactiv
- Da
- Data inactivare
- 6 iunie 2019
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2009 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- 0 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 0 RON | 0 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 386 RON | 386 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 603 RON | 603 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 989 RON | 989 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 15 RON | 15 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 588 RON | 588 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 40.858 RON | 40.858 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -39.869 RON | -39.869 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,01 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -4.031,2 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 11.600 -65,3% față de anul precedent | 11.600 | 4.310 | 7.290 -71,6% față de anul precedent | 6.942 -71,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 33.433 -57,9% față de anul precedent | 36.444 | 10.753 | 25.691 | 24.741 | 0 | 0 |
| 2012 | 79.376 -11,3% față de anul precedent | 79.670 | 122.407 | 0 | 0 | 42.737 | 48.346 |
| 2011 | 89.505 +131,1% față de anul precedent | 89.522 | 98.498 | 0 | 0 | 8.976 | 9.046 |
| 2010 | 38.739 +442,9% față de anul precedent | 38.755 | 49.027 | 0 | 0 | 10.272 | 11.922 |
| 2009 | 7.136 | 7.142 | 9.580 | 0 | 0 | 2.438 | 2.438 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 386 | 603 | 989 | 0 | 15 | 588 |
| 2023 | 386 | 603 | 989 | 0 | 15 | 588 |
| 2021 | 386 | 603 | 989 | 0 | 15 | 588 |
| 2020 | 386 | 603 | 989 | 0 | 15 | 588 |
| 2019 | 386 | 603 | 989 | 0 | 15 | 588 |
| 2018 | 386 | 603 | 989 | 0 | 15 | 588 |
| 2017 | 386 | 603 | 989 | 0 | 15 | 588 |
| 2016 | 386 | 603 | 989 | 0 | 15 | 588 |
| 2015 | 386 | 17.603 | 17.989 | 17.000 | 15 | 588 |
| 2014 | 386 | 17.603 | 17.989 | 17.000 | 15 | 588 |
| 2013 | 386 | 23.194 | 23.580 | 17.000 | 5.000 | 1.194 |
| 2012 | 1.367 | 8.368 | 9.735 | 6.242 | 1.617 | 509 |
| 2011 | 3.617 | 18.165 | 21.782 | 4.934 | 170 | 13.061 |
| 2010 | 5.086 | 7.331 | 12.417 | 6.388 | 0 | 943 |
| 2009 | 386 | 2.448 | 2.834 | 1.925 | 0 | 523 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 40.858 0,0% față de anul precedent | -39.869 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 40.858 0,0% față de anul precedent | -39.869 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 40.858 0,0% față de anul precedent | -39.869 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 40.858 0,0% față de anul precedent | -39.869 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 40.858 0,0% față de anul precedent | -39.869 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 40.858 0,0% față de anul precedent | -39.869 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 40.858 0,0% față de anul precedent | -39.869 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 40.858 -29,4% față de anul precedent | -39.869 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 57.858 0,0% față de anul precedent | -39.869 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 57.858 -17,8% față de anul precedent | -39.869 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2013 | 70.391 -13,4% față de anul precedent | -46.811 | Neraportat | 1 -75,0% față de anul precedent |
| 2012 | 81.286 +80,7% față de anul precedent | -71.551 | Neraportat | 4 +33,3% față de anul precedent |
| 2011 | 44.988 +69,3% față de anul precedent | -23.206 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2010 | 26.577 +424,0% față de anul precedent | -14.160 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 5.072 | -2.238 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
18 repere. O singură cronologie.
Din 2009 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 15571/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate
modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 40.858 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 40.858 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 40.858 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 40.858 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 40.858 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2019Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 40.858 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 40.858 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 40.858 RON -29.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 57.858 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 11.600 RON. Profit: 6.942 RON
Cifra de afaceri: 11.600 RON. Profit: 6.942 RON
- Cifra de afaceri
- 11.600 RON -65.3% față de anul precedent
- Profit net
- 6.942 RON -71.94% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 57.858 RON -17.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 33.433 RON. Profit: 24.741 RON
Cifra de afaceri: 33.433 RON. Profit: 24.741 RON
- Cifra de afaceri
- 33.433 RON -57.88% față de anul precedent
- Profit net
- 24.741 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -75% față de anul precedent
- Datorii
- 70.391 RON -13.4% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 79.376 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 79.376 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 79.376 RON -11.32% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 48.346 RON
- Angajati
- 4 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 81.286 RON +80.68% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 89.505 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 89.505 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 89.505 RON +131.05% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 9.046 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 44.988 RON +69.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 38.739 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 38.739 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 38.739 RON +442.87% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 11.922 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 26.577 RON +423.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 7.136 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 7.136 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 7.136 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.438 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 5.072 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2009ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRECUDIN MET SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4687 in Sat Lacu Turcului Com. Balta Doamnei (PRAHOVA)
RECUDIN MET SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4687 in Sat Lacu Turcului Com. Balta Doamnei (PRAHOVA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
24.042026Mentiune · Buletin 15571/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate
modificare date sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 30.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- RECUDIN MET SRL
- CUI
- 25477570
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 24.04.2026
- Registrul Comerțului
- J29/776/2009
- EUID
- ROONRC.J29/776/2009
- Sediu
- Jud. Prahova, Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Nr. 616
- Județ
- Prahova
- Număr încheiere
- 332323
- Data încheierii
- 23.04.2026
- Număr dosar
- 1520816
- Data dosarului
- 09.04.2026
- Tribunal
- Prahova
- Registrator
- Constanţa-Florentina Popovici
Subiecte
modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate
Documente menționate
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 30.03.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1520816 din 09.04.2026
- Contract de comodat nr. 1 din 30.03.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Cele mai mari firme — CAEN 4687, Prahova
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul RECUDIN MET SRL?
CUI-ul RECUDIN MET SRL este 25477570.
Unde este sediul RECUDIN MET SRL?
RECUDIN MET SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Sat Lacu Turcului Com. Balta Doamnei, Sat Lacu Turcului Com. Balta Doamnei, judetul PRAHOVA.
Cand a fost infiintata RECUDIN MET SRL?
RECUDIN MET SRL a fost infiintata in anul 2009 (17 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a RECUDIN MET SRL in 2024?
In 2024, RECUDIN MET SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Ce activitate are RECUDIN MET SRL?
RECUDIN MET SRL are codul CAEN principal 4687 (Comerţ cu ridicata al deşeurilor şi resturilor).
Ce profit a inregistrat RECUDIN MET SRL in 2024?
RECUDIN MET SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 9 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 9 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.