Activ Plătitor TVA

FIRST CLASS DB AUTOSERVICE SRL

CUI: 25515002
CIF: RO25515002
Reg. Com.: J29/808/2009
CAEN: 4520
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 mai 2009 · 17 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 15:30

Despre FIRST CLASS DB AUTOSERVICE SRL

FIRST CLASS DB AUTOSERVICE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Blejoi Com. Blejoi, judetul PRAHOVA, infiintata in 2009 (17 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4520). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FIRST CLASS DB AUTOSERVICE SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
12.617 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
80.136 RON
Active circulante
329.669 RON
Stocuri
84.211 RON
Creanțe
245.388 RON
Casa & conturi bănci
70 RON
Capital propriu
-361.722 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Sat Blejoi Com. Blejoi, Str. BUDA nr. 949 A, 107070
Telefon0726610742

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Sat Blejoi Com. Blejoi, Str. BUDA nr. 949 A, 107070
Cod poștal: 107070
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Sat Blejoi Com. Blejoi, Str. BUDA nr. 949 A, 107070
Cod postal
107070
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.05.2009
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2009 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-12.617 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 1.722 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 1.768 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 12.617 RON 57.196 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 12.617 RON 55.428 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 12.617 RON 55.428 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 80.136 RON 82.513 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 329.669 RON 329.611 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 409.805 RON 412.124 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 84.211 RON 84.211 RON
CreanțeSume de încasat 245.388 RON 243.549 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 70 RON 1.851 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 771.527 RON 761.229 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -361.722 RON -349.105 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active409.805RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

188,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale409.805 RON
Datorii totale771.527 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,43 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-88,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 12.617 0 0 12.617 12.617
2023 1.722 -95,2% față de anul precedent 1.768 57.196 0 0 55.428 55.428
2022 35.952 -79,9% față de anul precedent 36.232 60.694 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 24.462 25.549
2021 178.767 +39,0% față de anul precedent 186.685 154.587 32.098 +152,5% față de anul precedent 26.497 +200,1% față de anul precedent 0 0
2020 128.584 -25,2% față de anul precedent 129.357 116.646 12.711 +9.830,5% față de anul precedent 8.831 0 0
2019 171.889 +246,7% față de anul precedent 174.066 173.938 128 0 0 5.094
2018 49.586 -66,1% față de anul precedent 53.741 157.537 0 0 103.796 105.408
2017 146.329 -15,7% față de anul precedent 306.481 316.553 0 0 10.072 12.314
2016 173.631 +30,8% față de anul precedent 277.954 324.482 0 0 46.528 51.637
2015 132.725 -76,1% față de anul precedent 185.337 262.472 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 77.135
2014 554.121 -12,2% față de anul precedent 564.577 562.175 2.402 -65,8% față de anul precedent 1.430 -69,9% față de anul precedent 0 0
2013 631.249 +95,9% față de anul precedent 634.173 627.148 7.025 -16,4% față de anul precedent 4.745 -19,0% față de anul precedent 0 0
2012 322.272 -47,2% față de anul precedent 355.907 347.504 8.403 -10,8% față de anul precedent 5.855 +4,9% față de anul precedent 0 0
2011 610.455 +1,1% față de anul precedent 624.058 614.635 9.423 -53,7% față de anul precedent 5.582 -37,6% față de anul precedent 0 0
2010 604.110 +313,3% față de anul precedent 613.346 592.987 20.359 +108,5% față de anul precedent 8.950 +10,2% față de anul precedent 0 0
2009 146.172 150.549 140.785 9.764 8.123 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 80.136 329.669 409.805 84.211 245.388 70
2023 82.513 329.611 412.124 84.211 243.549 1.851
2022 93.754 347.854 441.608 108.718 238.136 1.000
2021 104.539 317.918 422.457 51.935 257.135 8.848
2020 116.730 255.770 372.500 39.619 214.812 1.339
2019 134.205 175.937 310.142 39.741 135.067 1.129
2018 157.761 264.299 422.060 111.523 149.233 3.543
2017 184.664 197.403 382.067 45.825 150.161 1.417
2016 318.985 235.790 554.775 59.126 171.682 4.982
2015 436.459 155.570 592.029 37.401 117.021 1.148
2014 348.738 307.587 656.325 84.957 221.506 1.124
2013 351.268 247.889 599.157 95.524 148.242 4.123
2012 309.061 114.637 423.698 4.634 109.011 992
2011 341.556 202.976 544.532 36.215 162.634 4.127
2010 45.418 219.530 264.948 51.088 151.282 17.160
2009 7.877 66.283 74.160 16.951 38.033 11.299

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 771.527 +1,4% față de anul precedent -361.722 Neraportat 0
2023 761.229 +3,5% față de anul precedent -349.105 Neraportat 0
2022 735.285 +6,5% față de anul precedent -293.677 Neraportat 0
2021 690.585 +3,5% față de anul precedent -268.128 Neraportat 0
2020 667.125 +8,7% față de anul precedent -294.625 Neraportat 0
2019 613.599 -14,8% față de anul precedent -303.457 Neraportat 0
2018 720.423 +25,3% față de anul precedent -298.363 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 575.022 -11,3% față de anul precedent -192.955 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2016 648.249 +2,3% față de anul precedent -93.474 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2015 633.865 +2,0% față de anul precedent -41.836 Neraportat 3 -57,1% față de anul precedent
2014 621.441 +9,9% față de anul precedent 34.884 Neraportat 7 -12,5% față de anul precedent
2013 565.702 +43,2% față de anul precedent 33.455 Neraportat 8 +33,3% față de anul precedent
2012 394.988 -24,3% față de anul precedent 28.710 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2011 521.677 +94,9% față de anul precedent 22.855 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2010 267.675 +306,6% față de anul precedent 17.273 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2009 65.837 8.323 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2009 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2009 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.617 RON
Angajati
0
Datorii
771.527 RON +1.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.722 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.722 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.722 RON -95.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
55.428 RON
Angajati
0
Datorii
761.229 RON +3.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 35.952 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 35.952 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
35.952 RON -79.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
25.549 RON
Angajati
0
Datorii
735.285 RON +6.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 178.767 RON. Profit: 26.497 RON

Cifra de afaceri: 178.767 RON. Profit: 26.497 RON

Cifra de afaceri
178.767 RON +39.03% față de anul precedent
Profit net
26.497 RON +200.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
690.585 RON +3.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 128.584 RON. Profit: 8.831 RON

Cifra de afaceri: 128.584 RON. Profit: 8.831 RON

Cifra de afaceri
128.584 RON -25.19% față de anul precedent
Profit net
8.831 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
667.125 RON +8.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 171.889 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 171.889 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
171.889 RON +246.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.094 RON
Angajati
0
Datorii
613.599 RON -14.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 49.586 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 49.586 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
49.586 RON -66.11% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
105.408 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
720.423 RON +25.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 146.329 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 146.329 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
146.329 RON -15.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.314 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
575.022 RON -11.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 173.631 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 173.631 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
173.631 RON +30.82% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
51.637 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
648.249 RON +2.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 132.725 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 132.725 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
132.725 RON -76.05% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
77.135 RON
Angajati
3 -57.14% față de anul precedent
Datorii
633.865 RON +2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 554.121 RON. Profit: 1.430 RON

Cifra de afaceri: 554.121 RON. Profit: 1.430 RON

Cifra de afaceri
554.121 RON -12.22% față de anul precedent
Profit net
1.430 RON -69.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -12.5% față de anul precedent
Datorii
621.441 RON +9.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 631.249 RON. Profit: 4.745 RON

Cifra de afaceri: 631.249 RON. Profit: 4.745 RON

Cifra de afaceri
631.249 RON +95.87% față de anul precedent
Profit net
4.745 RON -18.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +33.33% față de anul precedent
Datorii
565.702 RON +43.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 322.272 RON. Profit: 5.855 RON

Cifra de afaceri: 322.272 RON. Profit: 5.855 RON

Cifra de afaceri
322.272 RON -47.21% față de anul precedent
Profit net
5.855 RON +4.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
394.988 RON -24.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 610.455 RON. Profit: 5.582 RON

Cifra de afaceri: 610.455 RON. Profit: 5.582 RON

Cifra de afaceri
610.455 RON +1.05% față de anul precedent
Profit net
5.582 RON -37.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
521.677 RON +94.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 604.110 RON. Profit: 8.950 RON

Cifra de afaceri: 604.110 RON. Profit: 8.950 RON

Cifra de afaceri
604.110 RON +313.29% față de anul precedent
Profit net
8.950 RON +10.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
267.675 RON +306.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 146.172 RON. Profit: 8.123 RON

Cifra de afaceri: 146.172 RON. Profit: 8.123 RON

Cifra de afaceri
146.172 RON
Profit net
8.123 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
65.837 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFIRST CLASS DB AUTOSERVICE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4520 in Sat Blejoi Com. Blejoi (PRAHOVA)

FIRST CLASS DB AUTOSERVICE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4520 in Sat Blejoi Com. Blejoi (PRAHOVA)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4520, Prahova

CTP SERVICE AUTOCAMIOANE SRL
CUI: 25299375CAEN: 4520
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2009-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.578.169 RON
Profit
148.339 RON
Angajati
22
AUTO GREEN SERVICE SRL
CUI: 26229416CAEN: 4520
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2009-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.018.764 RON
Profit
137.407 RON
Angajati
7

Alte firme din Prahova

LORE ELECTRO STIL S.R.L.
CUI: 25514899CAEN: 4791
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2009-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.736.202 RON
Profit
397.916 RON
Angajati
7
SORASIG CONSULTING SRL
CUI: 25524906CAEN: 6619
Activ
PRAHOVA, Sat Gura Vadului Com. Gura Vadului2009-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.352.777 RON
Profit
445.926 RON
Angajati
7
FLEXIMET PRACTIC S.R.L.
CUI: 25467886CAEN: 2593
Activ
PRAHOVA, Sat Bucov Com. Bucov2009-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.670 RON
Profit
28.292 RON
Angajati
1
PENSIUNEA ARIDO SRL
CUI: 25554745CAEN: 5520
Activ
PRAHOVA, Sat Cornu de Jos Com. Cornu2009-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
140.368 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MĂRĂŞEŞTI BOG-INN SRL
CUI: 25184316CAEN: 5510
Activ
PRAHOVA, Orş. Buşteni2009-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
390.051 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
GRUDORA S.R.L.
CUI: 25849452CAEN: 9319
Activ
PRAHOVA, Sat Ploieştiori Com. Blejoi2009-08-04
fara e-Factura
FRANCEROM INTER AGG SRL
CUI: 22828978CAEN: 0111
Activ
PRAHOVA, Sat Cireşanu Com. Baba Ana2007-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
310.924 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SAVMIAN PREST SRL
CUI: 28500774CAEN: 4712
Activ
PRAHOVA, Orş. Comarnic2011-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
264.452 RON
Profit
13.456 RON
Angajati
2
SEBRINI SPEED S.R.L.
CUI: 41353107CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Orş. Băicoi2019-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.600 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FIRST CLASS DB AUTOSERVICE SRL?

CUI-ul FIRST CLASS DB AUTOSERVICE SRL este 25515002.

Unde este sediul FIRST CLASS DB AUTOSERVICE SRL?

FIRST CLASS DB AUTOSERVICE SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Sat Blejoi Com. Blejoi, Str. BUDA nr. 949 A, 107070, Sat Blejoi Com. Blejoi, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata FIRST CLASS DB AUTOSERVICE SRL?

FIRST CLASS DB AUTOSERVICE SRL a fost infiintata in anul 2009 (17 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FIRST CLASS DB AUTOSERVICE SRL in 2024?

In 2024, FIRST CLASS DB AUTOSERVICE SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are FIRST CLASS DB AUTOSERVICE SRL?

FIRST CLASS DB AUTOSERVICE SRL are codul CAEN principal 4520.

Ce profit a inregistrat FIRST CLASS DB AUTOSERVICE SRL in 2024?

FIRST CLASS DB AUTOSERVICE SRL a inregistrat o pierdere neta de 12.617 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.